У Шполі працюють над прозорим надходженням коштів у заклади освіти

06.02.2018

У Шполі працюють над прозорим надходженням коштів у заклади освітиЯк відомо, зараз вивчити дитину у школі коштує дорого, а для родин з малим статком це зовсім проблемно. Влада міста Шпола на початку січня віддала розпорядження щодо заборони збору коштів з батьків учнів, які здобувають освіту у навчальних закладах міста.
З цього приводу пройшла нарада з керівниками закладів освіти Шполянської міської ради, на якому розглянуто порядок здійснення фінансово-господарської діяльності, організація харчування учнів, виготовлення печаток та штампів, зміна назв й статуту та багато інших питань щодо педагогічних колективів.
Зараз все йде до того, щоб діяльність закладів освіти велась прозоро.
Сергій Кравченко наголосив на тому, що працівники освіти не мають права стягувати гроші з учнів та батьків. Хто не дотримуватиметься розпорядження, буде нести за це персональну відповідальність.
Але, таке явище, як благодійництво, також має право на існування. Якщо хтось бажає допомогти школі чи дитячому садочку, або іншому закладу освіти, і має на це кошти, може це зробити.

Це цікаво

2 Comments

 • Pingback:

  У Шполі працюють над прозорим надходженням коштів у заклади освіти | Про все – Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської облас

 • drakosha 07.02.2018 at 13:22

  Як у нас люблять розповідати казки , що тільки вони всі правильні.
  Школа крім зарплати вчителів це ще підтримка приміщень і матеріали. Держава на це не виділяла кошти або виділяла мало. Тому школи находили вихід, ремонт за кошти батьків. За, що складались відповідні звіти і кожна копійка розписувалась і надавалась за кожну квитанція, куди більше прозоро? Здається, або хтось казкує, або ОТГ в обличчі правильних пацанів збирається всі ці кошти з бюджету міста брати. ФЛАГ в руки.
  Прохання до батьків не питати чого школи не відремонтовані і виглядають, як бомжатники.

  Хай живе Шполянський РЕЙХ. Тут варто зіганути.