Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

Медична реформа в Україні спричинила надзвичайний суспільний резонанс, викликавши протести населення. Реформування охорони здоров’я є питанням надзвичайної державної ваги, адже від його наслідків залежить майбутнє нації. Сучасний стан охорони здоров’я є катастрофічним як з точки зору задоволення потреб пацієнтів у якісній і доступній допомозі, так і з точки зору соціального і матеріального статусу медичних працівників.

Потреба у реформуванні галузі була нагальною, однак авантюрні хаотичні дії влади призвели до ще більшого погіршення ситуації. Не залишився непомітним вплив горезвісної реформи і на території Шполянського району.

Зокрема, відокремлення швидкої медичної допомоги від ЦРЛ не потягло за собою покращення якості надання екстреної допомоги, тому що швидка не працює ні як швидка медична допомога американського зразка «бригади парамедиків», ні як швидка європейського зразка «бригади вузької спеціалізації» (кардіологічна, травматологічна бригади і т.п.). Виїзд нашої бригади не може гарантувати жодного професійного вирішення питань надання екстреної допомоги (протишокові заходи, допомога при дтп, інсультах, інфарктах і т.д.).

4 автомобілі швидкої допомоги не обладнані в повній мірі апаратурою для надання такої допомоги. Люди розуміють, що виклик швидкої не вирішить їх проблем, тому і «не турбують» цей заклад, а медпрацівники весело проводять час за картами та доміно.

Реформою на території Шполянського району започатковано роботу Первинного медичного центру. Організація Центру потребувала призначення керівництва, створення бухгалтерії, відділу кадрів, що в свою чергу відібрало значну кількість коштів, що виділялися для ЦРЛ, але бажаного результату не принесла: ФАПи, дільничні лікарні та «лікарі загальної медицини» абсолютно не готові виконувати свої функції ні в технічному ні в професійному плані. Вирішення питання реформування було покладено на органи місцевого самоврядування району, які в свою чергу прислухалися до точки зору депутата обласної ради, члена партії Регіонів, друга голови обласної ради Черняка В. Уманця В.П., який до речі і є очільником Шполянської медицини. Не дивлячись на проблеми в медицині головний лікар почуває себе спокійно і комфортно та переймається здебільшого політичними аспектами, адже навіть в примусовому порядку «пропонував» завідувачам відділень та старшим медичним сестрам лікарні вступити в лави партії Регіонів.

Не все добре і в господарській частині Шполянської ЦРЛ. Нещодавно виявлені факти зловживанням керівництва лікарні і факти передані Шполянською районною організацією «УДАР В.Кличка» для перевірки в районну прокуратуру.

29 коментарів до “Шпола: медпрацівники весело проводять час за картами та доміно

 • 30.06.2014 о 12:16
  Permalink

  А я думав що вони в вільний час книги про медичні науки читають, про педіатрію зокрема, і підвищують свій фаховий рівень.

 • 01.07.2014 о 08:23
  Permalink

  Ще не так давно в деяких лікарів можна було купить “липові” довідки про інвалідність, а потім і групу, а лікарі медико-соціальної експертної комісії отримували неправомірну вигоду (хабарі) за підтвердження інвалідності. Більшість тих хто “працює” у владі, інваліди- пенсіонери, здорових там немає, це стосується бивших уже правоохоронців, та податківців, багато хто купив собі групу, а держава повинна здоровим бугаям платить гроші. А спробуйте такого інваліда- пенсіонера звільнити з роботи, то вони пір’я так піднімають що краще г.імно не трогать, а то сильно воняють.

 • 01.07.2014 о 10:16
  Permalink

  Для Шполянської партії “Удар В. Кличка”, та її лідера Юрія Плосконоса є можливість проявити свої здібності по боротьбі з корупцієюта отримати навики управляння районними оганізаціями !

 • 01.07.2014 о 22:16
  Permalink

  В пана Уманця служебна машина і своя точь в точь..Ніви, однакового цвета,номера тільки в одну цифру разні. Оце молодець! За бюджетні деньги і свою содержить і государственну. Та й заправляє мабуть свою за счет больниці.Оце устроївся! Ще й квартір понакупляв в Черкасах Одну у Шевченка викупив, областного травматолога. Мабуть не дешеву?

  • 06.08.2014 о 17:53
   Permalink

   Отакі недалекі і пишуть на замовлення дИпутата ШАРАПИ, який сильно хоче бути головним лікарем, та вже навіть онлайн пороздавав посади своїм приплічникам. А куди дивиться прокуратура і міліція: в “лотосі” у шарапи вони там також відпочивають, хіба що без форми!!!! Продається малоліткам алкоголь, і не факт, що тільки він!!!! І ще : скільки, жінок і новонародженних шарапа з жінкою зробили інвалідами???? І ви ще нам будете розповідати про машини Уманця??? Я особисто з ним не знайомий, але знаю і люди не дадуть збрехати, що він добрий господар і Лікар з великої букви!!!!

 • 02.07.2014 о 09:14
  Permalink

  Та щей на охоту та рибалку з дівчатами на службовому авто на лікарняному бензині , а скорій нема чим добратися до хворого ! Нетільки купив квартири , а й будинки, за гроші отримані за хабарі при надані груп інвалідності !

 • 02.07.2014 о 13:46
  Permalink

  Групи інвалідності встановлює колегія врачів МСЕК і не в Шполі а мінімум в Черкасах, а не Уманець. Умніки страшні. “О чем вижу о том и пишу” називається.

  • 02.07.2014 о 14:11
   Permalink

   Умнік, ти ! Для того щоб попасти на МСЕК, потрібно підготувати пакет документів, направлення на МСЕК. І це є основна робота для того щоб отримати групу !

  • 02.07.2014 о 18:12
   Permalink

   форд , а чо ти руку тянеш за Уманцем? Групу дійсно дає комісія МСЕК, а щоб отримати направлення на МСЕК, треба доктору забашлять, щоб підготував документи на інваліда, а доктора в веденіі Уманця, домовився з МСЕК тоже через Уманця, відповідно основний хабар Уманцю !

  • 12.07.2014 о 22:55
   Permalink

   Так я з Вами погоджуюсь мабуть їм Уманець в інвалідності відмовив, то тепр вони і трусятся від недотриманого доходу )))) на фронт ВАС ЄВНУХИ!

 • 02.07.2014 о 14:30
  Permalink

  То туя як подивишся, то пів Шполи інвалідів.Оце косять люди гроші. Що ті , що ті. Де ж тоді в Україні гроші візьмуться такое полчище содержать.

 • 02.07.2014 о 20:41
  Permalink

  Один податківець 1972 року народження уже майже чотирі роки назад купив собі інвалідність за 20 тисяч гривнів, і зараз в нього пенсія -Дай БОЖЕ кожному, і робота.А Ви простий народ працюйте на таке БИДЛО.

  • 08.07.2014 о 00:01
   Permalink

   Прізвище в студію. А так просто один ,хтось, якийсь чоловік це блеф.
   Факти і ще раз конкретні факти з прізвищами і сумами , датами, о це буде показник і люди знатимуть наших героїв.

 • 10.07.2014 о 23:54
  Permalink

  Опять піар шарапоплосконосового клану!Шарапа сильно хоче бути головним лікарем,а плосконос головою адміністрації,влада в налогову,нам тоді хоть вішайся \з такими спеціалістами!!

 • 15.01.2015 о 19:28
  Permalink

  Дуже задоволена лікарем і як людиною, завдяки йому маю чудового хлопчика. Побільше таких лікарів як Шарапа Ю. Дякую вам за все що робите для людей,ы для нашої рай-лікарні.

 • 15.01.2015 о 19:40
  Permalink

  До уваги шановних форумчан, які не знають завдяки кому відстояна Шполянська районна лікарня.Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей та лікаря Шарапи Юрія Володимировича, залешилася працювати для району. А коментарі людей ,які отримують за це якусь користь не повинні братися до уваги .

  СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!!!!!!!