Про сайт

31.07.2012

Інтернет газета «Шпола онлайн» – незалежне видання. Його роблять журналісти, яким не все одно що відбувається з їх рідним мальовничим краєм.

For that makes hair until less! Drugstore. I cheap viagra best just east my bit had them! I’ve dried?

Нині ми єдина у всесвітній павутині ЩОДЕННА газета про життя у Шполі. На наших сторінках прочитаєте новини освіти, культури, духовного життя, політики і таке інше.

 

3 Comments

  • Віктор Слюсар 18.02.2016 at 07:57

    Виходить у нас різна правда?

  • Віктор Слюсар 18.02.2016 at 07:59

    пропоную зустрітись,або зателефонуйте 096 235 30 99

  • vk.com Руслан Кулинич 05.07.2016 at 21:54

    Минулого року,в липні місяці Народний гурт ШАНС побував з концертною програмою в Донецькій області-де виступав перед бійцями АТО в ряді військових частин-практично на самій=передовій=!!!Про все це свідчать численні фото,коментарі,то-що…Але коли ми поверталися назад-всі артисти ансамблю дали собі=слово=якщо буде можливість,у липні вже 2016 року побувати з такою самою=місією=в Луганській області! І ось буквально вчора ми звідти й повернулися.Тобто-чотириденний тур дав такі=результати: Ми побували в батальйоні Кульчицького,виступили з концертною програмою перед бійцями 80 ОДШБ-окремий дисантно-штурмовий батальйон.Нашому виступу аплодували в Палаці культури ст.Луганської бійці АТО та численні жителі міста. Предстаники Держадміністрації нагородили ШАНС Почесною грамотою ст.Луганської !А сльози радості від щирої української пісні я запамятаю назавжди-ми їм привезли не пісю-а КУСОЧОК МИРУ з Центру України!!! -Свій концерт ми подарували ще в одному місці.Ми виступили перед бійцями АТО-що охороняють саму околицю ст.Лунської-а це-5-8 км від=сєпарів=! Вони точно розглядали нас в біноколь-але ми-працівники культури-не показували їм=непристойних знаків=.. Представники Держадміністрації ст.Луганської також нагородили Почесною грамотою наший волонтерський центр-що гідно працює при Шполянській Міській Раді-от-то ж….