Політик із Шполи: режим регіоналів узурпує законодавчу владу

Вся країна бачить, що відбувається, коли сьогодні приймали бюджет 2014р. За місяць надійшло 3000 поправок до комітету Верховної Ради з питань бюджету. З них жодної навіть не розглянули. Про це в інтерв’ю кореспонденту «Шпола онлайн» заявив голова Шполянської районої організації ВО «Свобода» Вячеслав Кишінько.

«Це зухвале беззаконня, кінець парламентаризму, пряма диктатура. У залі Верховної Ради почалися голосування руками, голоси ніхто не рахував, в порядок денний вилізли не зрозуміло з якої халяви, ще декілька законопроектів.

Загалом же протиправні нововведення, які виголошені сьогодні в Раді, мають на меті легалізацію державного перевороту і полегшення політичних переслідувань проти простих громадян. Це повною мірою стосується і “заочного” судочинства, і застосування адміністративних покарань до водіїв без складання протоколу – на підставі фотозйомки або відеозапису.

З цим зухвалим зверненням я зіткнувся ще на авто-майдані в Києві, коли ми їхали на Межгір»я і нашу машину ДАЇ протримали пів години виясняли куди ми прямуємо в колоні де з їх слів передбачено рух тільки по 5 машин. Режим регіоналів узурпує законодавчу владу і нищить парламентаризм – народ як єдине джерело влади має повне право всіма засобами протистояти такій навалі татарської орди», – вважає політик зі Шполи.