У Шполі вулицю Леніна хочуть перейменувати на вулицю Героїв Небесної сотні

Як повідомляє репортер інтернет-проекту “Шпола Онлайн”, днями стало відомо про те, що депутати Шполянської міської ради на сесії вирішили розпочати громадяьке обговорення перейменування центральної вулиці Леніна на вулицю Героїв Небесної сотні. Деталі стануть відомі згодом. Слідкуйте за оновленнями нашого сайту.

34 коментарі до “У Шполі вулицю Леніна хочуть перейменувати на вулицю Героїв Небесної сотні

 • 27.04.2014 о 21:10
  Permalink

  Можна переименовувати , грошей це займе рівно стільки скільки два чиновника з рай адміністрації (один дрібний) отримали хабарів за один місяц , це тільки те що відомо. До речі один там і зараз працює . Відомо про сім держслужбовців -хабарників з адміністрації ,які і зараз працюють на себе а не на державу , і із за них прості люди думають шо там усі корумповані ,хоча більшість там до корукції відношення не мають. Один беручи хабаря розказує що в нього товариш в СБУ і йому все пох… Я думаю новому керівнику обл.СБУ Котляру було б цікаво знати таких товаришів.Можливо такого товариша і не існує,а хабарник тільки прикривається СБУ і компрометує її. Герої, з Небесної Сотні загинули щоб таких (держслужбовців ) не було,щоб ті хто живе за рахунок народу служили народу а не собі.Нові кадрові призначення викликають сумніви ,тому ці хапуги і досі там де були і раніше , вони чекають мабуть місцевих майданів.На мою думку спочатку було б знищити цю стару корумповану систему,, а потім обовязково переіменувать вулицю Героїв Небесної Сотні,Слава Україні! Слава Героям!СЛАВА НАЦІЇ!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

 • 27.04.2014 о 22:42
  Permalink

  Цікаво чим закінчиться суд з Тупотою. Судова справа з Поліщуком за збут наркотичних засобів стоїть на місці. Невже ми діждемось часів, коли злочин буде відповідати покаранню

  • 27.04.2014 о 22:57
   Permalink

   вірю в те, що діждемось…., але тупоту скільки разів відмазували……Хоча ця нечисть давно вже заслужила на пару тройку позбавлення волі, якби не папаша, то мотав срок…

 • 27.04.2014 о 23:22
  Permalink

  Да, Тупоту фірма буде відмазувати, а Поліщука наркобарони шполянські. І так без кінця і без краю. В Черкасах представники народної влади беруть участь у судових засіданнях. Не погано б було щоб такі заходи запровадили в Шполі. Давно пора.

 • 28.04.2014 о 01:25
  Permalink

  Андрію під час розгляду справи Поліщука були присутні четверо членів народної ради, конопля що була вилучена в плиті будинка де проживає Поліщук була розфасована в пакетики,там же були гроші за неї. На питання прокурора для чого ти її порозфасовував він відповів що п’є з неї чай,. а гроші йому підкинула міліція. Судове засідання перенесене,яке буде рішення судді про це буде відомо пізніше.

 • 28.04.2014 о 10:44
  Permalink

  Люди дуже бояться втратити гроші та тяганини з документами, але хіба ж це ціна? Наш найкращий цвіт нації життя віддали, щоб змінити нарешті країну. Про які гроші може бути мова? Який, трясця йому, ленін? Герої достойні, щоб в їх честь назвати головну вулицю Шполи. Хто виступає проти цього, не має серця!

 • 29.04.2014 о 09:50
  Permalink

  Правильно, Гурусе!!! Не буде благополуччя в нас, допоки в серці і в свідомості духовність не переважатиме!

  • 29.04.2014 о 12:06
   Permalink

   Нехай не плачуть що нема грошей. У неділю ніде припаркувати авто біля базару. Гроші є. тільки тепер треба щоб розум прокинувся.

  • 02.05.2014 о 22:55
   Permalink

   Воровать надо меньше ! Вот пример – депутат от ПР Уманец втихую сейчас приватизирует больничную аптеку – это ж себе в карман , зачем в бюджет !? Поликлиника работает без воды уже месяц – “нет бензина на вывоз канализации” . Так не езди Вася в выходные и в нерабочие дни на “Ниве” на охоту и рыбалку , по селам и ул. Щорса. Сельские больницы ему уже не подчиняются – так нечего там ему делать . А какой пример он показывает подчиненным ! На Маевку , вечером , как доктор не приехал ни к ребенку с ожогом ни к женщине с травмой. Явился с утра с багровым лицом и полным ртом жвачки . И это главврач и областной депутат . Сколько можно это терпеть ? Достали !!!

 • 03.05.2014 о 12:40
  Permalink

  Це вже всім ясно, що прийшли не допомагати. Цікаво а хто засвідчує підписи на дорученнях аграрних традицій. Чи все там законно з нотаріальними діями? Чи всі особи які підписували договори були у київського нотаріуса?

 • 03.05.2014 о 13:25
  Permalink

  Врачи это вообще тема для отдельной статьи. Не. Могу сказать, что нормальных врачей нету. Есть, но очень мало. Особенной жестокостью отличаются некоторые врачи скорой третьей городской больницы города Черкассы. Врач отказался оказать момощь по причине, что человек приехал не в машине скорой помощи. Хотя человек попал в аварию . Было лобовое столкновение, но этой твари было всеравно . Стрелять таких врачей надо прямо на месте. Ничего человечного. Действительно достали

 • 07.05.2014 о 14:42
  Permalink

  То треба перейменовувати вулицю леніна чи ні? Чи нехай так і буде називатися в честь убивці мільйонів українців, то тоді й не дивно, що такий в суспільстві бардак. Так тримати!

  • 08.05.2014 о 05:10
   Permalink

   Хто заважає це робити.
   Приймаємо рішення міської ради, про виділення коштів із бюджету – забравши від дитсадків, і шкіл і змінюємо назви. Є інший шлях – активзуємо роботу серед депутатського корпусу, учасників Віче, підприємців району, кандидатів на крісла в РДА, лідерів партій.Про це потрібно не говорити, писати, обговорювати , а просто діяти, взявши на себе відповідальність. А таких в районі немає серед народної ради. А знаю доручивши громадській раді проблем не буде ! Але що це дасть ? Про героїв потрібно пам”ятати завжди ! Слава героям майдану ! Ганьба тим, хто використовуючи майдан хоче отримати крісла і набрати дешевого авторитету ! Авторитет потрібно заслужити діями, а не гаслами на майдані !

 • 09.05.2014 о 22:02
  Permalink

  Мда, интернсно что громадская рада предпринимет. До этого момента доживут ли наши внуки или правнуки. Только то и делают, что говорят. Нужно по порядку1)….2)……3)….

 • 12.05.2014 о 21:28
  Permalink

  Интересно так называемое ,, зібрання” знает что какая то мелочь вроде Антона пикает. Если там было собрание то почему Антон не зашел и не высказал свою позицию . Или ты хрсбрый только на словах?? Надо было зайти и обосраться . А прятаться за другими не надо. Трус

 • 18.05.2014 о 13:32
  Permalink

  Вулиця Небесної Сотні буде обовязково,і ніякі вікторуки із своїми розцінками на переоформлення документів,нам не перешкода!Патріоти віддали життя за те ,щоб їх памятали!Герої не вмирають!Слава!Слава!Слава!

 • 19.05.2014 о 11:31
  Permalink

  Народна Рада це орган ,єдиний орган ,який може протистояти шполянській мафії!Рада знає як треба боротися з бандою,буде боротись до кінця,і обовязково народ зламає старий режим!Слава Україні!

 • 19.05.2014 о 12:59
  Permalink

  Шановна Ліна Блрисівна, про е що ви повідомили нарадній раді за чашкою кави як діяти, ніхто і не сумнівається . Головне про закон не забувайте

 • 19.05.2014 о 13:00
  Permalink

  Шановна Ліна Блрисівна, про те що ви повідомили нарадній раді за чашкою кави як діяти, ніхто і не сумнівається . Головне про закон не забувайте