Шокуюча правда зі Шполи: чому у дитсадках не зробили ремонт

У статті в газеті «Шполянські вісті» (http://www.shpolavisti.com.ua/ekonomika/1096-stavka-iedynoho-podatku-u-shpoli-nainyzhcha-v-oblasti) написано багато правди. Але не все і висновок зроблений помилковий. По-перше депутати собі не вороги, це правда, до речі всі інші шполяни також. Серед депутатів підприємців менша частина. При прийнятті рішення яі багато інших депутатів не змагалися із іншими міськими радами хто прийме найбільші ставки. Приймаючи рішення депутати враховували шполянські умови та статистику. Я вважаю, що депутати прийняли виважене рішення.

Аналіз виконання плану по доходах до шполянського бюджету від підприємців це підтверджує. У 2011 році до міського бюджету від підприємців надійшло
666 тисяч грн., у 2012р—2млн.598тис, на 11.12.2013р—3млн.58тис.грн.

По-друге, начальник фінансового управління райдержадміністрації В. Пустовіт перекручує ,що прогнозується недовиконання міського бюджету. Шполянські підприємці свій обов’язок по сплаті податків на 11.12.13р перевиконали на
887 тисяч гривень. Недовиконання може бути по податках із зарплати. Причина
одна. Прийняли нереальний план.

Виконком зобов’язався отримати на 20% більше порівняно з 2012р. Зарплати не піднімаються відповідно не росте податок із неї. У шполян зарплати не добавилися, немає і податку з них.

По-третє, у статті не згадується, що податки які сплачують шполяни до них
не повертаються. Фінансове управління казначейської служби на моє звернення відповідає: заборгованість по видаткам Шполянської міської ради станом на 1 жовтня 2013р становить 941тис.грн. Через цю заборгованість не зробили ремонт у дитсадках і не провели освітлення вулиць.

З повагою депутат Шполянської міської ради.
Петро Комар