Черкащина: начальник шполянської міліції їздить до ресторану на службовому автомобілі

До Народної ради надійшло звернення від жителів району. У своєму зверненні громадяни вказують на те, що в районі через відсутність бензину бували випадки коли шкільні автобуси не підвозили дітей до школи. Разом із тим начальник шполянської міліції на службовому авто 03 квітня їздив у ресторан. На світлині видно автомобіль головного міліціонера району під шполянським рестораном “Аля – Гурман”.

«Народна рада розуміє і підтримує той факт, що всі, і начальник міліції також, мають право обідати в ресторані. Разом із тим ми засуджуємо те, що він їздить у ресторан на міліцейському авто», – наголосив Голова Народної ради в Шполянському районі Віктор Слюсар.

Виходячи із вищезазначеного, на вимогу громади, Народна рада звертається до начальника УМВС у Черкаській області провести службове розслідування факту їзди по ресторанах на міліцейському авто та притягти винних до відповідальності.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

45 коментарів до Черкащина: начальник шполянської міліції їздить до ресторану на службовому автомобілі

 1. 001 коментує:

  Ну заіхала людина пообідати і що тут такого. Що як він начальник міліції, то не можна поїсти. Це вже перегиб а не стаття. У Слюсаря ум за разум заходить. Хай Слюсарь на себе подивиться. Про нього його сусіди також не найкращою думки, але це не означає що треба все обсмоктувати. Скоріш за все людина обідала за свої кошти і їхала на власному бензині, бо дуже сумніваюсь, що на бензин йому держава виділяє кошти. І не треба показувати свою дикість. Ви ж а Європу прагне те, а ведете себе як дикарі

  • Руслан коментує:

   001 говорит:Це вже перегиб а не стаття. Не треба пиздіть! Не можна плїсти зха свої кошти і т.п. Нехуй їздить на службовому авто по своїм справам! Є порушення – требе наказувать, любого! Заїбали піздоболи….не “Ну заіхала людина пообідати і що тут такого….” Право має – на маршрутку нахуй або на своїй машині! і хоч у Крим хай їде жрать! а так- хай отримує піздюлей і не брикається! Заїбали такі мєнти, а ще більше отаке хуло, як напр. 001-комєнтатори!

  • Славон коментує:

   Правду кажеш чоловіче добрий. Міліція з народом.
   А той кабак А-ля гурман не працює вже 3 роки.

 2. Громадянин коментує:

  Грубі і неотесані люди не менше зло для держави,ніж корумповані держ. службовці.Шановний коментатор “Руслан”,Ви б перш ніж починати висловлювати власну думку,прочитали б книгу якусь.А то не видно,щоб в ваших мізках був хоч якийсь розум чи конструктивізм.Без нецензурщини спілкуватись не вмієте.Тут кожен висловлює власну думку,з нею можна не погоджуватись,проте якимось чином іі критикувати не маєте права.З вашого коментаря вашу позицію розгледіти важкувато,в от діагноз “імбецильність” на лице.Проситься висновок:якою може бути влада,коли іі обирає такий люд?

 3. 001 коментує:

  Ти дебіл якщо щось рішив гнать, то включи свої турі мозги і напиши що саме він порушив, а на маршрутці хай їздить така тупость як ти або взагалі не висувуйся, кончіта

 4. Анатолий коментує:

  Начальник міліції під час штурму адміністрації став на сторону народу. Це у всих газетах було надруковано, також є багато свідків, а особисті претензії не треба змішувати з роботою.

 5. Українка коментує:

  Судячи по коментарях і жаргону Руслана він або судимий або от от сяде

 6. ліля коментує:

  001! “на маршрутці хай їздить така тупость як ти”-ваші слова. Як ви смієте називати людей, що користуються громадським транспортом “тупостю”? В нас більша частина жителів Шполянщини їздить на маршрутках.І що? Вони всі “тупость”? Де ваша вихованність і повага до людей? Через злочинну владу люди не можуть собі дозволити власні автомобіліі. В маршрутках їздять бюджетники, пенсіонери, інваліди і прості трудящі люди, які отримують копійки. І вони не “тупость”, а розумні, ЧЕСНІ, виховані люди, НЕ ЗЛОДІЇ! Тож надалі не смійте ображати тих, хто живе скромно, але чесно! Не у всіх багаті батьки чи родичі! Більшість з них починає з нуля. Тому потрібно поважати один одного. А стосовно Руслана: прошу вас не вживати нецензурних слів(“матюків”). Висловлюйте свої думки пристойно.

 7. Українка коментує:

  Ліля,мені здається,що простих громадян ніхто не образив тут ні словом.Відповідь була адресована виродку нації.Хай краще дивиться чим самому їздити.Ніхто тут не проти,щоб громадяни їздили на тому,на чому вони заслуговують.Бо таких бездарів за кермо дійсно краще не садити.Слава народу!Слава нації !!!

 8. 001 коментує:

  Руслан тупость и дикость

 9. Борис коментує:

  Ліля:”В маршрутках їздять бюджетники, пенсіонери, інваліди і прості трудящі люди, які отримують копійки. І вони не «тупость», а розумні, ЧЕСНІ, виховані люди, НЕ ЗЛОДІЇ! Тож надалі не смійте ображати тих, хто живе скромно, але чесно!”

  Дуже правильно людина пише. Підтримую.

 10. За правду коментує:

  Ви тут не те зараз виясняєте. Загkянте в суть статті. Підписана Вона Віктором Слюсарем, а сама стаття суцільна брехня. Не міг В.Слюсар опуститись до такого рівня. Начальник міліції дійсно був присутній в тому закладі, але як представник міліції на масовому зібранні, а не на гульбищі. Дане діяння не носить за собою порушення моральних, етичних, адміністративних чи кримінальних норм. А от стаття це наклеп на людину, а ці коментарі підтвердження. Прошу Слюсаря Віктора, на наступному віче надати пояснення, чи має він відношення до звернення в обласну міліцію і до даної статті (в чому я дуже сомніваюсь), обов”язково встановити замовників наклепу і вислухати їх пояснення.

  P.S.Неприятно менять мнение в худшую сторону о тех, за кого раньше горой стоял!

 11. Шпола онлайн коментує:

  За правду смішить.
  У чому наклеп полягає? Наклеп це тоді, коли пишуть про те чого не було.
  Начальник міліції на службовому авто в ресторан їздив? Їздив. І це світлина доводить.
  А про те, що “гульбанити” їздив, то вже ви додали від себе, а не ми. Про мету приїзду ПОКИ ЩО не написано.
  Автор статті лише вважає, що НЕ МОЖНА їздити на службовому авто в ресторан. І це справедлива думка.
  Якщо у ресторані в цей час скоїли злочин чи відбувалася якась подія, – так поясни і проблема вирішена. Я розумію, що силовики не звикли відповідати за свої дії.

 12. Сема коментує:

  а хто пробував особисто запитати у начальника. Чи проще обсирать????????

 13. Шпола онлайн коментує:

  Сема
  У нас є адреса
  Начальник міліції може прислати свою думку і ми оприлюднимо. Ми не проригівське видання. У нас свобода слова.

 14. Сема коментує:

  откуда він знає про ваш сайт?

 15. Шпола онлайн коментує:

  Він все чудово знає,
  Як знають у прес службі УМВС в Чкркаській області.
  Вони ж реагували коли наш сайт друкував новини про бездіяльність шполянської міліції. Тобто, вони силовики місцеві не виправляли помилки, а шукали хто редактор Шпола онлайн. Для чого шукали Вам пояснювати не треба, сподіваюсь)

 16. Шпола онлайн коментує:

  Я вже мовчу про те як мені, як редактору, місцеві ДАЇшники неодноразово обшуки робили в авто.
  А вказівки про обшуки з райадміністрації надходили…
  І міліція все чудово знає.

 17. Сема коментує:

  тоді нехай народ запропонує кого він бачить начальником міліції, якщо в тієї людини є відповідні якості то вперед. Наскільки я знаю, коли призначали на посаду Перстюка він не дуже рвався, але більше нікого не було. не Різника ж назначати?

 18. Шпола онлайн коментує:

  Проблема в тому, що силовики ще думають, що нічого не змінилося від часів донецької банди.
  Насправді змінилося. Тепер кожен крок посадовця під контролем.

 19. Коля коментує:

  Да тепер народна буде контролювати кожну посадову особу!Ми не зрадимо Небесну Сотню!Слава Украіні!

 20. Мамба коментує:

  Бой с мельницами

 21. Коля коментує:

  Всі силові структури повинні змінитись!

 22. Марина коментує:

  та ви вже всі набридли!!!!!!!!!!От ви бачили те авто і стверждуєте що це доказ!!!!Ніякий це не доказ.Я начальника не захищаю звісно,проте вражає ваша необізнаність.Кидаєте тут гучні слова про докази.Факт знаходження авто біля цього замученого вашого ресторану не означає,що він туди розважатись приїхав.Спочатку дізнайтесь що таке докази,правознавці хренові!!!!А шось не подобається,то зверніться до РВ УМВС з запитом чи листом про надання пояснень.Розберіться у всьому,а потім виставляйте обвинувачення.І не смійте Небесною Сотнею прикриватись!!!!Ви сидите на кріслах перед моніторами,а не під кулями!!!!! Вони проти Януковича вийшли і як пса паскудного вигнали,а ви мілкому начальнику ради дати не можете,тільки й з наєте,шо коментарі писати!!!!

 23. Геннадий коментує:

  Ага, а Слюсар з Ковальом всіх замінять. Це нагадує фільм” Тпой еще тупее”

  • Саша коментує:

   Ці люди намагаються зробити щось добре і конкретне. Намагаються. Хоч підтримки від шполян не дуже дочекаєшся. Інертні, байдужі. Хай нас обкрадають, хай наші діти стають наркоманами, нам то що? А ви, Геннадію, мабуть, з тих, у кого рильце в пушку. Або ви самі “тупой и еще тупее”.

  • софочка коментує:

   Я Вас умоляю!Слюсар – с этим все ясно, у него все время чешется величие…хотя это его естественное состояние.Ничего не поделаешь если у человека поврежденный генетический код.А вот Коваль!С этим посложнее, не такой он весь белый и пушистый, как кажется.Хочется задать вопрос: как тебе спится, что тебе снится все эти годы?Русалочка не является во сне с мольбой о пощаде? Или ты кровью на майдане смыл свое криминальное прошлое?Было преступление,а где же наказание?Не забывай: все тайное всегда становится явным!!!!

 24. Роман коментує:

  16 квітня о 14.00 відбудеться судове засідання по справі про обвинувачення Поліщука Миколи Петровича. Поліщук М. П. обвинувачується у зберіганні та збуті наркотичних засобів. Наркотичні засоби у Поліщука М.П. Були вилучені під час обшуку його будинку в с. Лебедині. Крім наркотичних засобів вилучено рушницю без документів. В зв’язку з тим, що у Поліщука є в Шполі покровителі, прошу громадськість втрутитися в дану справу. Та запобігти уникнення відповідальності

 25. Андрій коментує:

  Те, що він їздить обідати – пів біди, а от той ФАКТ, що під його егідою здійснюється торгівля наркотиками – це просто не припустимо!!!

  • Саша коментує:

   Торгівля наркотиками, ігорний бізнес. У шполі міліція як і у всій Україні. Як до бару з ігровими автоматами -їх не докличешся.

 26. Андрій коментує:

  до наркоманів також

 27. Геннадий коментує:

  Якщо слюсар і коваль будуть щось вирішувати, то краще не дожити до такої ганьби.

 28. Геннадий коментує:

  У мене нічого не в пушку, а в тих двох все і не тільки рильце.

 29. Марина коментує:

  Діти стають наркоманами, коли їх не виховують і за ними не дивляться. А слюсар з ковальом хай собі раду дадуть і не лізуть з своїми порадами.

 30. хочу знать коментує:

  МИЛИЦИЯ, тупоту посадят или нет?

 31. Геннадий коментує:

  Милиция ждет тяжелых телесных

  • Иван коментує:

   то, что он вообще оружие в руки взял нужно наказывать, а за применение….. тем более. хотя это уже не человек и не мужик.

 32. Леха коментує:

  В точку

 33. Петрович коментує:

  Прочитав чотири десятки коментарів і здалося, що мені це наснилося. Проміліцейські активісти захищають міліцейського очільника, який “нещасний” приїхав на службовій машині пообідати, інші ж пишуть таке, що й в голові не вкладається. Микола Перстюк приїхав у ресторан “А-ля гурман” не обідати і не вечеряти, а на збіговисько бандитського кодла, яке організували Микола Лазаренко (прізвисько Лазік), Борис Фоменко (прізвисько Кухар), Юрій Ляшенко (прізвисько Лях), очільник “Вікторуківських вістей” Анатолій Вікторук та інші. Офіційно цей захід називався “з’їзд сільгосптоваровиробників”, на якому вони створили, на противагу Народній, свою громадську раду. І, слід відзначити, що бандюківська громадська рада працює набагато ефективніше, ніж народна. Інший би ментяра зашифрувався, а цей нічого — нікого не боїться, приїхав на службовій. Тут в деяких коментарях прозвучало, що він на віче заявив про те, що буде з народом. Ну це дивлячись із яким “народом”. Чотири роки, а може й більше, в центрі міста в колишньому магазині “Кулінарія” процвітав “грально-розважальний” бордель, який належав Лазіку, а міліція на чолі з Миколою Перстюком про це нічого не знала. Нещодавно Народна рада Шполянщини викрила ще одне кубло розваг, яке також належало Лазіку, — в кафе-бар “У куми” поряд з магазином “Європа” на вул. Піонерській тривалий час працювало шполянське казино. Міліція про це також нічого не знала. Придурка Валентина Тупоту, який стріляв у дівчину з травматичної зброї, звільнили з-під варти. Ми ще дивуємся, чому донецькі силовики продалися сепаратистам. У нас місцева міліція вже давно під каблуком у місцевих бандюків.

 34. Gurus коментує:

  Добре, що ти Петрович ні бандит, ніхто. Нуль.з тупими мізками, нічого не досягнувший. Зеро

 35. Коля коментує:

  Петрович молодець ,кожна гнида відповість за злочини!За наркоманію розведену вШполі,ігрові автомати,публічні дома…….І все це кришує один бандит,якого ми всі знаємо!ЛАЗА…..РЕНКО!!!!

 36. Gurus коментує:

  Петрович гнида

 37. Ольга коментує:

  Чого ви вчепилися до Коваля жодна зараза яка зараз поливає його брудом не була на майдані, не стояла під снайперськими кулями і не виносила на собі мертві тіла друзів.
  Тож “шановні” позакривайте свої писки і розкажіть про себе що ви конкретно зробили і чи маєте моральне право когось паскудити. Побійтеся Божої кари!
  Вона не за горами.

 38. ШПОЛЯНИН коментує:

  О, бачу, як Петровича зненавиділи! Правда кров збурлила у янеків смердючих!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *