Черкащина: волонтерка привезла до Шполи прапори, розписані жителями різних міст України

12.08.2016

1У Шполі пройшла всеукраїнська акція «Велика українська хода» на честь Героїв Майдану та учасників АТО. Цього дня 183 стяги прикрасили частину площі Героїв Майдану та сквер Героям Небесної сотні.

Захід організувала киянка, волонтерка батальйону «Айдар» Катерина Валевська. Жінка самотужки зібрала 183 прапори з усієї України та різних військових частин. На кожному стягові написані слова вдячності, скорботи та підтримки військовослужбовцям.

«Велика Українська Хода» була започаткована на Майдані Незалежності ще 14 вересня 2014 року. Як повідомила волонтерка, мета цієї акції − вшанувати пам’ять жертв Революції гідності та АТО, а також пронести через всю Україну дух патріотизму.

Мандрує пані Катерина з рюкзаком за плечима і велетенською сумкою електричками, автобусами, попутками. Окрім того, з волонтерською допомогою відвідує українські блокпости, військові частини, де бійці дарують їй свої стяги. Протяжність усіх прапорів, які вже вдалося зібрати волонтерці, – понад 280 метрів. А важать знамена більше 40 кілограмів.

11 серпня жителі і гості Шполи змогли побачити всю колекцію прапорів. Учасники АТО, волонтери та інші активні містяни підходили до Катерини Валевської, щоб поспілкуватись із нею, розглянути вивішені стяги, а також розписати прапор Шполи. Жінка радо розповідала про свої візити до інших міст і військових частин, розмальовувала обличчя дітей жовто-блакитними фарбами і дарувала їм цінні подарунки.

Коли ж увечері на прапорі майже не лишилося вільного місця, міський голова Сергій Кравченко приєднав його до низки інших стягів.

Як повідомила патріотка, Шпола їй сподобалась.

У місті позитивна енергетика. Жителі Шполи дуже добре відзиваються про міську владу. Порівняно з більшою частиною інших міст України, у вас хороші дороги, є стела Героям Небесної сотні, а ще місто дуже чисте. Окрім того, я сьогодні поспілкувалась із багатьма щирими і позитивними людьми. Помітно, що шполяни люблять своє місто,− розповіла про враження від Шполи Катерина Валевська.

Також організаторка «Великої української ходи» побажала райцентру розквіту, добра, любові, щастя та ще більшої наповненості молодим поколінням.

Далі Катерина Валевська вирушила до міста Ватутіне.

 

1

Це цікаво

One Comment

  • наблюдатель 02.09.2016 at 16:27

    Де поділися ці крикуни, ця кончана “свобода” яка так піддавала критиці всих, де пан Біляшю Пепа, Слюсар. Немає більше про,що говорити? вас вже все влаштовує? Бездарі політичні. Ганьба вам самозванці))))