Черкащина: депутати Шполянської міськради вислухали скарги виборців

1Разом із міським депутатом від “Громадянської позиції” Сергієм Мошенським провели зустріч із виборцями у центрі міста. Про це на власній сторінці у соцсережі «Фейсбук» повідомив депутат міськради Петро Комар.

Крім скарг на малу пенсію та зарплату шполяни озвучували питання які може вирішити міська влада. Люди вказували на необхідність зробити ремонт тротуарів у центрі міста.

На прохання порадити: «за чий рахунок?» звучали такі пропозиції: 1)Щоб міський голова заставив власників приміщень які виходять на центральну вулицю зробити за свій кошт, 2) дольова участь власників та міської громади, 3)зробити ремонт центральної частини за рахунок міського бюджету.

Дехто звертав увагу на раціональне використання нічного освітлення вулиць. Один громадянин вказав на те, що підприємці центральної частини міста спалюють сміття у дворах, замість вивозу на сміттєзвалище.

Водії скаржились на тривалу відсутність дорожніх знаків. Знаки відсутні на перехресті вул.. Піонерська та Леніна, Боженка та Лебединська, вулиць Калигірська та Калініна. Відсутність знаків на перехресті робить дані перехресті підвищено небезпечними.

Звертаємося до автовласників!

Якщо вам відомо де в Шполі необхідно встановити дорожні знаки пишіть або дзвоніть тел..096-417-07-68. Разом подбаємо про безпеку на дорогах!

Міська влада в змозі вирішити хвилюючі питання шполян.

На виконання доручень виборців ми, як депутати Шполянської міської ради, для вирішення проблем підготовили відповідні звернення до міського голови.

1

2

Опубліковано у Без рубрики | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

36 коментарів до Черкащина: депутати Шполянської міськради вислухали скарги виборців

 1. Сержик коментує:

  да начнись срач….

 2. ujjjjj коментує:

  А де ж недоумок мер серед людей? Є фотка на якій він з Кисленком обговорює відкат з дитсадка, є фотка на якій він з планокуром Дімою і меліоратором Богачем рекламують зупинки для запалення легень? Де ти в масах, дебілко? Виходь до тих хто тебе ” ВИБРАВ” і ДІМУ КРАВЧЕНКА прихвати!

 3. Давалочка Ьитославочка коментує:

  А чого в палатці не інвалід? Переконав би людей, що треба з їх податків йому платить більше ” ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ”. Йому треба не гімно, як Скорику, а серпа, щоб не плодив собі подібних. Віддай гроші АТОвцям разом з Ковалем, що заробили на кукурудзі, урод!

  • Твої виборці. коментує:

   Вся відповідальність за “зажратих” ( ВО Черкащани) що пролізли в ради міську, районну, та обласну лежить на колишній голові облради Коваленко Валентині. Вона їх піарила (безкоштовно) розїзджаючи по області, “зажраті” потім її за це віддячили зрадивши її. В районі їх піарив з вигодою для себе, Коваль Сергій, цей продав свою душу ЛНЗ (продав дорого). Отже ці двоє зробили людям велике зло привівши цих гнид в ради. Продажність це велике зло, горіть їм у ПЕКЛІ. Тепер обкрадаючи жителів Шполянщини зажраті знову богатіють, і хто зможе їх зупинить? Чи знайдуться такі в районі чи області що положать край грабунку людей, чи знайдуться ті хто не продадуться ЛНЗ та їх кодлу? Хто зможе піти проти зажратих панів? Нема іншої долі крім тої що ми самі собі обираємо і творимо.

 4. Твої виборці. коментує:

  Двоє депутатів від Громадянської позиції вислухали скарги від двох своїх виборців…і що? Дякуємо хоч за це, бо інші депутати і на це не здатні, бо чомусь вони бояться проводити зустрічі з своїми виборцями. Хай цей депутат від Громадської позиції (що на фото) завітає до голови районної ради і запитає в нього які в них там є ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ за які вони собі роблять надбавки до зарплат. А ще хай зайде до районного комісара Тіхонова і запитає в нього кому конкретно він допоміг, і коли це він проводидив патрітичні заходи, про які пишуть в Шполянських вістях. За піар і активну рекламу ВО Черкащани Тіхонов “нагородив” С. Коваля званням лейтенант нацгвардії, що звання можна отримувати не тільки в армії а навіть дома.
  Таке можливо тільки в Шполі і тільки якщо “лижиш” задницю ЛНЗ і ВО Черкащани. Шановний депутат ще запитай в своїх колег депутатів з ВО Черкащани в Кишінька і Кепши також можна питати (міської та районної ради) коли нам простим смертним очікувати чергового покращення? Адже вони говорили що вони НОВА команда проФФесіоналів але пока тільки роблять для себе і доплати і покращення. Дякуємо за відповідь.

 5. Давалочка Ьитославочка коментує:

  Цікаво чи Вітя Слюсар, який з таким апломбом вів народну раду, буде перечисляти із пенсії на” особливі заслуги” інваліду, а скільки пихи було до удару Біляша. А тих, що привозили “вибирати” спермоганстера не цікавить скільки їхніх мізерних пенсій залишає крава за товариську вечерю в кафе Слави Матвієнка?Вони теж мають скинутися ” рішатєлю” на “особливі заслуги”. Чого “шалавочка плюс” не сфотографує мера там в кафе? Мабуть занадто потаскана, щоб там бути, а Мирося молодша і їй треба гроші “за заслуги”, даром вона в людських”тинах висіла,чи що!

 6. Давалочка Ьитославочка коментує:

  Вітаємо з кар’єрним злетом колишнього начальника РЕМів Р. Пресліцького. Зажраті підігнали йому місце сина Заскалети-менеджера готелю, бо мабуть зажраті бажають хапнути готель. Напогане місце для будинку розпусти імені Мирослави Омелянівни. Європа з ними, а нами борис польовий, терпим далі.

 7. Давалочка Ьитославочка коментує:

  Оскільки попередній водій міської ради не захотів працювати із спермоголіком, так само і юрист Коваленко, із прокуратури призвали водія, у якого немає рвотного рефлекса на краву,що в Шполі нині рідкість. Зате він є у багатьох працівників місьради, які невдовзі залишать там краву і К.

 8. нардеп коментує:

  “Так смешно слушать лож когда знаешь правду, а перебивать жалко-человек же старается”.

  • Українець коментує:

   “ложь” и после этого слова ставим запятую. Сміється той, хто сміється останнім. Людям рота не закриєш, а шила в мішку не заховаєш. Це народна мудрість, а не крилаті вислови ……

 9. паша коментує:

  нічого не рішають тільки піар

  • ujjjjj коментує:

   Піар- це у роботів черкащан. Вийдіть у палатку, зробіть звіт, прозрійте від вашої ” підтримки”.

 10. паша коментує:

  за минулі 5 років чого не рішали ? тепер вони піаряться

  • ujjjjj коментує:

   Покійний Заскалета чесно намагався працювати для людей. Ви, шакали, за два місяці зібрали більше негативу, чим В.М. за 5 років. Стадо овець кравченкових: ідіть бекать у Лебедин.

 11. ВладПл.урод коментує:

  Цей Владік – актор одного театру, думає, що йому вдасться Шполу підім’яти під себе. Владичок, нещастя ти калікувате, лазаренків-ляшенків раб, укропівець грець би тебе взяв. Виступи на сесії і нема чого ховатися, всі, всі знають, що це ти, потєрпєвший…

 12. Давалочка Ьитославочка коментує:

  Не знайшов мерин-інвалід часу прийняти людей у свій прийомний день на цій неділі.. Слухати своїх виборців не входить в його ” особливі досягнення”. Зате коли лебединський пахан кинув подачку у дитячий парк, вони з Кузубом відразу примазались, хоча не вложив жоден з них ні однієї власної гривні. Краще Дмитро Кравченко був би мерином і головою райради, не прийшлось би тратиться на ці прокладки.

  • Форт коментує:

   Ти морально кончана людина. “Щоб то воно таке” не писало.

  • Ольга коментує:

   Ех Вовчику Горбач, тепер тобі залишилось тільки в інтернеті писати. А колись земельні питання в місті вирішував. Печально це все, але що зробиш, таке життя.

 13. ujjjjj коментує:

  Вітаємо мерина. Мирослава Омелянівна достроково виплодила йому сина. Нехай росте здоровим, візьме красу Танцюри, молодість Каландирця, а що залишилось- від батька дитини.

 14. Коваль коментує:

  Зайшов До Тіхонова за посвідченням лейтенанта,а він сказав,що не має лейтенантськіх пагонів,то присвоїли зразу Генерал-лейтенанта!!Приливать будем в “Імперії”Приходьте писаки!!Ви ж на дурняк любите!!

  • Невибраний мерин коментує:

   Засмерділо шалавкою плюс і товмацькою кукурудзою. З такою гнидою, Коваль, як ти, ніхто не піде, навіть “на дурняк”, хіба мерин і міська рада, яка пила за його сина і про себе проклинала.

  • прокурорчик коментує:

   Біжи , продажна шкура, до Кравченка, полоскочи вусами йому дупу! Не забудь фронтовиків- біляша з кепшою.

 15. Давалочка Ьитославочка коментує:

  ХТО може народитися у 2 колишніх прокурорських ледацюг? Правильно. Третя. Ну хіба він зможе писати договори в ЛНЗ, як мама. Ні. До діабета жрати горілку, викинути жінку, мати якої тонами м’ясо возила для тата-так! Ростиме дитято правильно. За кума інвалід Танцюру візьме, за куму -Каландирець. Чий би бичечок не стрибав-телятко кравине!

 16. нардеп коментує:

  Бажано, щоб ці, горе депутати, розповіли людям про не отримання
  повісток….чому маючи магазини-являються платниками єдиного
  податку 1-ї групи. І саме головне-що зроблено-крім констатування
  негативу….

 17. Ваня Сірий коментує:

  “ВО Черкащани” не шкодували грошей для підкупу, і сил щоб пролізти в депутати в обласну та районну раду. Лебединська нечисть добре фінансувала все щоб тільки скрізь були свої люди, адже закінчувався мараторій на продаж землі з січня 2016 року і можна було б починати дерибан землі. В районну раду Козуба, в мери Кравченка і своя більшість з “шісток” в яких нема нічого святого. Забирали землю так, в деяких селян викупляли за копійки і ось майже все готове щоб її вже перепродувати за мільярди. А люди які стануть потім на власній землі батраками не цікавлять Кравченка, Гончаренка, Ржевського, Ляшенка, Фоменка та інших панів. І ось біда продовжили мараторій, дехто з панів плюнувши поїхав провідати свої маєтки з кордоном та відпочити там від відпочинку тутешнього, адже вони працювать не вміють, а от відпочивать то люблять. На першій сесії з ВО Черкащани вийшла її лідерка Валентина Коваленко, її зрадили однопартійці, адже в ВО Черкащани в основному одна мерзота та зрадники, ці хамелеони часто міняють свою окраску для свого збагачення та при небеспеці. Тож люди знайте що це шакальйо “ВО Черкащани” Вас завжди зрадить. Хватає шакалів та мерзоти і в інших партіях, але їх там менше чим в зброді ВО Черкащани. Так за “непослушание” і такий різкий випад політрада зброду “Черкащани” планувала задіяти імперативний мандат і відкликати В. Коваленко. Про це розповідав член політради зброду ВО Черкащани В.Беззубенко. Вона піарила їх, зробила з цих маловідомих мерзот депутатів, а тепер цей зброд планує її відкликати. Валентина зрадила свою політичну силу, піарила іншу, а тепер ця інша зрадила її. Але ні одна політична сила не думає про тих людей і ту громаду на яку вони повинні працювати. Всі ці обранці-засранці думають тільки за себе, і люблять тільки себе. Толя Ткаченко любить літати в Англію язик шліфувать, Сірожа Коваль любить себе бачити в формі на весь зріст бажано на перших сторінках газет, (так як ти просив не забуваємо за тебе) і т. д. А які цікаві нині стали сесії з цими клоунами, з цього балагану можна було б посміятися, як із клоунської вистави, це було би смішно, якби не було так сумно…

 18. Давалочка Ьитославочка коментує:

  У мера два найслабших місця: голова і причинне. За останнє його міцно тримає Д.Кравченко. Але вже дуже скоро ми винесемо мерина, як Яценюка, і скажемо: Тікай, шакалику, тікай. Він не виборов це місце, ЛНЗ його купило. Як прийшло-так і піде, занотуй це,друзяко!

 19. Невибраний мерин коментує:

  Події в Кривому Розі нам чітко показують, що треба робити, якщо ЛНЗ ставить мера, якого не обирали люди. Ми навіть по рилу йому не дали, молодому папі. І чого хвилюватись за тонконогого, маломірного слимака, адже він сам боїться, затинається, коли говорить. Хоче виглядати впевненим, але знає, що “царь не настоящій”.

 20. Твої виборці. коментує:

  Шановні депутати скажіть будь ласка хто давав дозвіл Кишіньку на продаж біляшів біля ялинки? З відкриття ялинки дитина прийшла вся пропахша горілою олією, бо Кишінько з своїми біляшами підсунувся аж до ялинки, двоє її однокласників купивши біляшів повимазували куртки жиром, в одного хлопчика потім почав боліти живіт. Нормально сприймаю “Свободу” але не сприймаю продаж дітям біляшів з перепаляною олією. Шановний депутат Кишінько! Торгуйте біляшами на базарі, а не біля шкіл та заходах де присутні діти. Майте совість, пожалійте здоров’я дітей, бо люди наступного разу виберуть іншого депутата. То хто з депутатів скаже хто дав дозвіл? Можливо депутати з “Громадянської позиції” знають, чи може інші.

 21. 007 коментує:

  Та тікати мерину-шакалику вже пора, та хай спочатку розкаже, як требував від завідуючої садіком “Зірочки”, шоб батьки дітей ще доскинулись грошима йому на відкати з встановлення вікон. А та його вигнала з кабінєта. І як депутат міської ради Кисленко вставив навиворіт вікна у садіку за суму в два рази більшу, чим предлагали інші шполянські підприємці.

 22. Невибраний мерин коментує:

  Просимо шалавку напечатать статтю коваля, гниди товмацької, бо немає чим витирати дупи. Щось давно не відробляли помиї рабовласнику лебединськомую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *