Народний депутат України: чиновники не використовують шанс оплачений кров’ю

25.08.2015

1Народний депутат України Геннадій Бобов вважає цьогорічне святкування роковин Дня незалежності України «особливим». Про це він пише на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Ми живемо в самий важкий період за всю історію незалежності. Наша держава сьогодні кожний день втрачає своїх найкращих синів і дочок. Ці люди своїм життям, своїм подвигом дарують нашій Батьківщині час і можливість для змін. Але чиновники не використовують цей шанс оплачений кров’ю. Реформи буксують на місці, неначе в країні не відбувся Майдан, неначе ми не маємо війни на Сході, неначе держава не потерпає від кризи, яка може перерости в катастрофу.

В День Незалежності кожен з нас має замислитися над тим, чим він може бути корисним Україні. Всі ми сьогодні по мірі сил і можливостей маємо допомогти Батьківщині ділом. Адже відродження України може відбутися лишень через об’єднання всіх справжніх патріотів навколо ідеї розбудови держави і щоденну кропітку працю. Це буде найкращий подарунок нашій Батьківщині на її двадцять четвертий день народження.

Хочу побажати всім мирного неба над головою, скорішого закінчення війни, здоров’я, сил і наснаги! Наш народ зумів пройти через горнило історії попри всі труднощі і негаразди. Переконаний, що ми зуміємо з честю і гідністю вийти і з нинішньої кризи.

Вірю, що незабаром ми вступимо в новий період нашої історії — період відродження, відбудови і розвитку. Коли наступить цей час – залежить лише від нас самих і наших спільних дій на благо держави!

Слава Україні!

Це цікаво

7 Comments

 • Отець Сергій 25.08.2015 at 14:05

  Якщо ці слова від щирого серця – то дійсно так !

  • Кунець 25.08.2015 at 16:16

   Не чуди! Яке щиро? Хто? Оце мудило. яке голосувало за закони 16 січня, а тепер про кров героїв щось нам втирає? Наступить час для України світлий, коли таких га—в не буде у верховній раді!

   • Козачук 16.09.2015 at 23:09

    Це так і є!

 • iван 25.08.2015 at 21:53

  Як здалеку заходить Геннадій Бобов два раза вживав слово відродження, ” період відродження, відбудови і..”. А за партію екс-регіоналів “Відродження” чи депутатську групу у ВР куди входить він сам та інші Черкаські мажоритарники, які раніше асоціювалися з Партією регіонів — Валентин Нечипоренко, Володимир Зубик, та Антон Яценко поки нічого не говорить. Цікаво що лідером обласної партії “Відродження” буде екс- депутат ВР бютовець, так званий “патріот” журналіст, газета “Нова Молодь” Леонід Даценко. Екс-регіонали йому зробили дуже цікаву пропозицію, відмовлятися було б не варто. Ось такі в нас “патріоти”, до влади будь якою ціною і будь з ким.

  • Троль 26.08.2015 at 20:46

   та не кажи. а попереду ще дуже багато буде інтересного!

 • aviadoctor 01.09.2015 at 10:17

  Интересно и позновательно, а будет еще что-то по этой теме?

 • Сергій 06.09.2015 at 11:02

  А де був Геннадій Бобов коли його колеги Зубик та Яценко (група “Відродження”) голосували за ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІІ? І що він думає за 18 пункт ” ОСОБЛИВИЙ СТАТУС ДОНБАСУ”? Більшість людей вважають що це зрада національних інтересів, та шлях до знищення незалежноі цілісноі Украіни.