Черкащина: влада у Шполі нездатна прибрати звалище

Влада у Шполі виявилась нездатною прибрати звалище в районі залізничного вокзалу. З посиленнім спеки ходити біля звалища стає все складніше. Там панує нестерпний сморід і повна антисанітарія. В кількох метрах від звалища (на привокзальній площі) працює місцевий ринок. Не важко представити які перші враження гостей Шполи. Виходячи з території залізничної станції їх зустрічає не свіже повітря, а нестепний сморід…

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

16 коментарів до Черкащина: влада у Шполі нездатна прибрати звалище

 1. Форт коментує:

  Люди та Ви прийдіть в себе. А хто ж той “срач” там зробив? Базарники, які всі сидять у міськраді. По-перше не приберають після себе свині, а грошенята кладуть справненько в кармани. По-друге понабирали реалізаторів, які є неоформленими та з яких не платять податки. А по-третє , яку владу ви маєте на увазі? Владу Януковича, чи вже владу Порошенка з Яциком? Чи той мусор там оце тільки з’явився. Тай чому влада повинна прибирати після оцих які кричать, і вони ж і там торгують, і вони ж сидять всі в міськраді. То хто повинен прибирати? А мабуть тіж хто і друкує ці статті. і ті які підгавкують користуючись нагодою В цій країні з таким підходом нічого і ніколи не зміниться.
  А Ви пишущі оці статті трішки думайте, що Ви пишите. Проводьте якийсь хоч маленький аналіз того, що ви так вдало друкуєте.

 2. Шпола онлайн коментує:

  Коли ми пишемо про Шполу маємо на увазі міську владу і підпорядковані їй комунальні структури (завдання яких тримати міста в чистоті). Це давнє звалище і СОРОМ будь якій владі дотепер не прибрати його.
  Невже у влади немає важелів навести лад в місті? Тоді навіщо вони сидять у владних кабінетах?

  • Рембо коментує:

   Шановні шпола- онлайн. Не хайте владу обрану народом Шполи ! Ви повинні не хаєти владу , а спиряти щоб вона була еффективною. В тому, районі де мусорка, є народно вибраний депутат ! От нехай і проведе розлідування разом з Вами хто накидає мусор. Зробить фото і розмістить на сторінках, нехай вся шпола побаче героїв. А санєпідемстація випише штраф, щоб кусалося і більше не хотілося ! Дані питання повинна міська влада заслухати на сесії – перш за все базаркома за яким закріплена тереторія, за що він бере гроші і розводить мусорники. Санітарного лікаря чому допускає антисанітарію в місті ! Пожекжників які розводять противопожежний стан в місті ! І коли всі разом – депутат, базарком, санврач, пожежник – використавши всої пожноваження приймуть міри, а не візьмуть взятку – влада буде дієвою, а місто чистим, європейським ! А онлайн висвітить дієвість цих органів на своїх сторінках – то люди знатимуть, що в державі діють закони які необхідно виконувати !

  • Форт коментує:

   До чого тут важелі? Це безкінечний циклічний період. Що тут не зрозумілого? Поки в наших людей, а особливо в наших “нахабних і безкультурних” людей беде життєвим кредо “моя хата скраю” нічого не буде. Ні влада, ні комунальні служьби, ні будь то організовані суботники щомісяця хамства людей переробити не зможе. Живемо по принципу “аби не вмене”. От і все. І не нада тут оди співать влада не влада, комунальщики чи не комунальщики. Комунальщики до речі в 04.00 год кожного дня уже метуть і грибуть, а ви на комунальщиків. Зарплата в них мізерна. А в таких як наприклад той самий Комар є важелі аби цим самим комунальщикам надати стимул для їх роботи. Але постає питання, а звідкиж брати кошти? А відповідь проста та риторична, платіть панове депутити міської ради – бізнесмени справно податки і бажано всі, а не єдиний податок та і все. Хай Петя подасть приклад іншим раз він такий патріот. Та нехай проголосує на сесії за збільшення ринкового збору, та й будуть в казнв грошики аби платити комунальщикам зарплатню за їх важку і принизливу для інших роботу.

   • Рембо коментує:

    Причому тут знову Петя і комунальщики. Несмітять там де чисто ! А щоб привчити , перевчити наших людей не мусорити там де живуть, потрібно або кийком, або гривнею !
    Відповідно для цього є відповідні органи, підпорядковані владі ! А влада в Шполі невміє координувати діяльність даних органів на отримання позитивного результату !

    • Форт коментує:

     Причому тут Петя? А при чому тут влада? Як ти сам зазначив “чисто там де не смітять”. А щоб налагодити роботу комунальної служби, для цього необхідно виділяти кошти. А коштів не має. А де вони? А там де не сплачуються податки. Такі як раз як Петя і всі останні. Чому Петя? Так тому, що на цьому сайті лише про Петю і пишуть. Петя і такий хороший і такий.
     Комунальне підприємство застаріло його необхідно модернізувати. Бочки три і ті трухляві. Мусоровоза два і той один не праює. У працівників мітли “самосклапані”. І як так дума, що люди які там працюють, працюють не від того, бо їм так хочеться, а тому, що жити то якось треба, точніше сказати виживати. І я так вважаю, що в 04.00 ранку щодня не дуже приємно прибирати сміття в перемішку з битим склом і обпісяними остановками після “бидла” яке це все коїть. Чи не так? А податки елементарно нашкребти. Хай такі як Петя і їм подібні. От наприклад наш Шполянський олігарх Паша Мальчик оформлять щземельні ділянки під своїми торговими площами, а не платять лише податок за землю.

     • Шпола онлайн коментує:

      Якщо інші депутати будуть надсилати нам новини про свою роботу на користь рідної Шполи ми все будемо друкувати. Але, не надсилають. Шкода… Петро Комар надсилає. Йому за це подяка.

 3. Ігор коментує:

  Шановний “РЕМБО”на сесії міської ради дані питання нема кому заслуховувати, тому що депутати (частина з яких мають торгові точки на базарі)не ходять на сесії, не вносять ніяких пропозицій,і за мусорки вони не знають,Ви найдіть свого депутата і натовчіть його носом в той мусор. Що стосується списка депутатів які прогулюють сесії, він повинен бути опублікований в газеті “Шполянські вісті” я думаю пан Вікторук не відмовить, та “Шполяночка плюс” щоб люди знали хто з депутатів плює на своїх виборців. Є пропозиція зробити замість торгівлі в якийсь день “СУБОТНІК” про це оголосити в тій же пресі,залучити громадськість, а то всі панами поставали, і одночасно навести лад на виїзді з Шполи в сторону Кримок, там уже починають сипати на дорогу.

  • Рембо коментує:

   Шановний Ігоре. Депутати повинні виносити запити на сесію. А контролюючі органи повинні виконувати свої фукціональні обов”язки. І якщо вони будуть без взяток виконувати постійно, а влада буде їх контролювати – буде європейська країна, без мусору і

   • Прудкий коментує:

    Шановний Європейська країна буде тоді коли починаючи з дитячого садочка ясельної групи діток будуть навчати як поводитись з сміттям, навчать куди треба викидати обгортку з конфети, пляшку з від напою і так далі. А це вже робота дорослих і якщо ми всі разом цим займемось то тоді через років 20 у нас зявиться надія на європейський спосіб життя , а зараз не надійтесь на виховательку одиниці на жаль розуміють про це і якщо ви сідома людина робіть гарні справи. А комар чи той чи інший депутат, при них стан справ паскудний. Нехай зроблять один подвиг , піднімуть податок і тоді можна вважати що вони щось зробили а поки що нажаль шановні депутати міської ради вибачте але 0.

 4. Прудкий коментує:

  Шановні. Ви так патріотично всі обговорюєте що мусорник повинен сам втікти, але є елементарні речі 1. на чиїй землі він знаходиться і від цього пункту треба відштовхуватись. А те що у міській раді підприємці обарзели то це правда. Найнижчий податок в області у Шполі. Є багато запитань до міської ради. Кожне питання має свою ціну, хтось взагалі займався цим мусорником чи тільки обговорюють?

 5. микола коментує:

  Депутати не ходять на сесії.коли треба вирішувати питання міста!приходять лиш тобі коли комусь із них треба щось урвати!Розігнати їх,і перебрати нових ,молодих.Без бізнесу!

 6. Только коментує:

  Сміття в Шполі і кругом Шполи, також болюча тема свинячий сморід .Потрібні добровольці які з допомогою місьради змогли б контролювати самовільні звалища .Скажем викинула людина 10 кг сміття то зобовязати її вивезти 100 кг сміття за свій кошт Також потрібне рішення про кількість утримання свиней в домашньому господарстві.Багато шполян перевели домогосподарства в свиноферми .хтось заробляє гроші а в окрузі всі дихають свинячим сморідом . У влади на цю свинячу тему ні нюху ні слуху, а шашлички мабуть полюбляють

 7. Ольга Дмитрівна коментує:

  Гроші у міській раді є про це звітував міський голова на шпальтах районної газети, казначейство їх не проплачує. То можливо треба запитати у головного казначея району, що зроблено для вирішення цієї проблеми? А не поливати брудом владу. Хоча свинство яке роблять наші люди на зупинках і по всьому місту щодня, не зможе прибрати ніяке комунальне і ні за які гроші. Люди не будьте поросятами!

  • Прудкий коментує:

   Підтримую Ольгу Дмитрівну ! Не смітіть в своєму домі і в ньому завжди буде чисто. Є побажання міській раді щоб утримувала сіттезвалища в належному стані, щоб можна було безперешкодно вивезти мусор, а то на минулому тижні мав нагоду вивезти непотріб і якби не мав досвіду водіння авто то напевно залишився б на звалищі ночувати. Я вважаю що прогортати сміттезвалище потрібно щоденно або по потребі головне щоб був забезпечений безперешкодний заїзд і виїзд. А мер вже нехай потурбується про солярку і трактор не такі це великі гроші більше турботи потягне організація процесу.

 8. Троль коментує:

  Та бля… штрафи впаяйте високі і все вирішиться, всі зразу вихованими стануть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *