163
Волонтери зі Шполи передали допомогу воякам у зоні АТО
Новини , Статті / 31.07.2014

У суботу, 26 липня з нашого району виїхали три мікроавтобуси з причепами в Чернігівську, Київську, Луганську і Донецьку області. Організатором збору даної допомоги військовим в АТО є волонтер Усик Лілія з Шполи. Першим виїхав мікроавтобус на Гончарівськ і Білу Церкву, звідки в найближчі дні мають виїхали в зону АТО Головкін Анатолій з Матусова, Павлов Віталій і Сорокін Василь.

10
Біженців з зони АТО розміщують в санаторії в місті Шпола
Новини , Статті / 30.07.2014

Під кулями та снарядами греко-католицький священник отець Іван Гуня ризикував своїм життям поряд з українськими солдатами на cході України. Священики з усієї України ризикують життям разом із солдатами

41
Народний депутат України зі Шполи: мені соромно за нашу владу
Новини , Статті / 29.07.2014

Вчора передав волонтерам штурмові тактичні рюкзаки із спорядженням, медикаментами, амуніцією, одягом. Ми зробили ставку на необхідні речі, що використовуються в найкращих арміях світу – ізраїльскій, чешській, шведській, німецькій. Багато речей довелося везти з закордону. Кожний із штурмових рюкзаків буде особисто переданий нашим героям з Черкащини, які сьогодні знаходяться безпосередньо

27
Щоб отримати у Шполянській райраді копії декларації заступника голови Павлова та Скорика активісти витратили майже 4 місяці
Статті , у місті / 29.07.2014

На початку квітня група активістів звернулися до райради із запитом надати копію декларації Скорика І.І. Заступник голови Шполянської райради Павлов відмовляє надати пояснюючи тим, щоб без згоди Скорика не можна, а Скорик згоду не дає.

46
Волонтери зі Шполи поїхали на Луганщину: допомога військовим
Новини , Статті / 28.07.2014

Всім вітання з зони АТО! Сьогодні ми відвідали двох наших хлопців в Донецькій обл., за 20 км від кордону. Завтра веземо допомогу в Луганську обл., там зараз дуже гаряче. Тримайте за нас кулачки. Нарешті наші шполяни матимуть засоби особистого захисту, які їм так там необхідні.

2
Черкащина: у Шполі влаштують марафон
Новини / 28.07.2014

22 липня 2014 року за участю заступника голови райдержадміністрації Ольги Шпиці відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення 02.08.2014 року відкритого обласного марафону з бігу на честь пам’яті І.Є. Чернявського.

40
Мешканців Шполи закликали особисто звернутися у районний військовий комісаріат
Новини , Статті / 24.07.2014

Складна ситуація в Україні не залишає байдужим нікого, щодня на наших очах будується нова історія. Зміни, що відбуваються сьогодні в країні бентежать кожного українця і навіть зачіпають громадян інших країн, які просто не можуть лишатися осторонь. У зв’язку з цим, 17 березня 2014 року був прийнятий Указ Президента № 303 “Про часткову мобілізацію”.

67
У Шполі від влади вимагають завіту про допомогу військовим в зоні АТО
Новини , Статті / 22.07.2014

Багато шполян через волонтерів допомагають військовим матеріально та коштами. Нещодавно районна рада також вирішила долучитися до збору коштів. Заступник голови шполянської райради О. Павлов є найдосвідченішим серед військових у районі. Саме тому він керує процесом збору коштів. Районна рада підготовила до директорів підприємств та підприємців району звернення про надання коштів.

13
Чим стурбовані вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі у Шполі?
Статті / 19.07.2014

До управління Пенсійного фонду в Шполянському районні почали звертатися вчителі, вихователі дитячих садків та лікарі. Їх цікавить стаття, надрукована в газеті «Шполянські вісті» – « 2014 рік – це останній рік, коли жінки можуть скористатися правом дострокової пенсії». Жінки запитують, чи зможуть вони скористатися правом дострокового виходу на пенсію за вислугу років?

52
Шполянські пенсіонери: «не такий «рай» в Криму, як обіцяла окупаційна влада
Новини , Статті / 17.07.2014

Зважаючи на ситуацію, що склалась в Автономній Республіці Крим та необхідність оперативного вирішення пов’язаних з цим проблемних питань, управління Пенсійного фонду в Шполянському районі всебічно підтримує українців, які почуваються в небезпеці на свої рідній кримській землі.