Черкащина: у шполянській школі хотіли побудувати золотий туалет

Шполянська загальноосвітня школа № 5 чи не єдина в районі яка не має внутрішнього туалета. Малі діти ходять до туалету на двір при температурі повітря нижче 15-20 градусів морозу, в дощ та снігові заметілі. Зовнішні туалети стають причиною застуд учнів, особливо молодших класів, а яке буде жіноче здоров’я майбутніх мам, якщо вони змалечка ходять в такі туалети, і про яку гігієну може іти мова?

Тому було вирішено побудувати в цій школі новий туалет, адже на цьому можна добре заробить. Грошей в освіті є багато, а тому добудова санвузла (вбиральні) буде коштувать майже мільйон ( заявлена кошторисна вартість на початку року 935,718 тис.грн.) Але, після того як про туалет майже за мільйон стало відомо членам Народної ради виявилось, що реально все це можна зробити близько трьохсот тисяч гривень.

Незабаром перше вересня, діти підуть в школу, а туалет ще не починали будувати, за майже мільйон його цікавіше було б будувати, але час трохи змінився, і не всі корупційні схеми уже проходять.

Народна рада Шполянського району

Опубліковано у Новини | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

16 коментарів до Черкащина: у шполянській школі хотіли побудувати золотий туалет

 1. Паралелепіпед коментує:

  Навкругі одні відкати. До влади рвуться тільки за грошима до “кормушки”. Людей совісті дуже мало і їм совість не дає пройти “по трупах” до влади. А ще, є такий фактор як влада і гроші псують людей. Пічалька….

 2. Рембо коментує:

  А чому серез Вербівського Скорику, Павлову, Пустовіту не прикурити копійчину ?
  І друге питання – на що дивиться санєпідемстанція ? Туалет на сьогодні не розкіш, а необхідність. Внутрішні туалетина сьогдні має в селі кожна бабця. А ми дожилися, що в Шполянському районі немає кому збудувати туалет, для діток ! Ганьба !

 3. Пінґбек: У шполянській школі хотіли побудувать золотий туалет? | Про Головне

 4. Пінґбек: У шполянській школі хотіли побудувати золотий туалет (документ) | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області

 5. вася коментує:

  Я щось не розумію,де прокуратура,де міліція,чи їм тоже попадає копійочка!?Краска Золота!Туалети Золоті!Підкова тоже була Золота!

 6. Іван Сірко коментує:

  Щоб вони вже ПОДАВИЛИСЬ, цеж нада на одному тільки туалеті мать бажання прикурить більше чим шістсот тисяч, за одну тільки думку заробить на дітях, уже потрібно розстрілювать. Зрозуміло і чому ці злодюги обливають булотом ту народну раду, ти бач вона їм красти заважає, і як кістка в горлі. Працівники міліції, прокуратури, які мають добру зарплату, нічого не можуть зробить з цими злодіями при владі. А судді готові за БАБЛО зробить СВ’ЯТИМ будь- кого вони завжди це робили. Тому шановна громада нам самим потрібно буде скоро виганять цих ГНИД з їх кабінетів, бо вони самі з їх ніколи не підуть, і красти вони вже не перестануть, їх ТІЛЬКИ ВИПРАВИТЬ МОГИЛА. В Козацькі часи таким злодіям відрубували праву руку, якщо одному такому “розумному” при владі відрубать руку, то це буде добрий приклад для других. Ждіть ГНИДИ свій час, і вчіться все робить тільки лівою рукою. Інвалідність у вас у багатьох КУПЛЯНА, а це буде справжня, і це буде справедливо.

  • Ігор Хар...о коментує:

   Гнида в тебе в залупі сидить, Тебе на розкальоний прут надо посадить

 7. Микола коментує:

  Ляшенко з лазіком всю мебельну купили за 500 тисяч гривнів,а в школі туалет коштує пошти мілліон!!На 1 млн.виходить 2 мебельні фабрики!Оце така арихметика!

 8. Влад коментує:

  Ляшенко її сам без Лазіка купив. Йому помічники і блазні такі як в Лебелина не треба . І міністр до нього їздить. І Danone з ним одним в районі заключив контракт , бо молоко у Відродженні найякісніше. А тебе Сірожка і твоїх заказчиків хай давить жаба.своєю слюною і подавишся

 9. Влад коментує:

  Доречі за мебельну ти як ніхто знаєш. Бо за стінку до сих пір не розрахувався. Шо не дышишь, а как дышал, как дышал

 10. Іван Сірко коментує:

  На одному туалеті намагались вкрасти приблизно 635тисяч, за ці гроші можна купить мебельну фабрику, ще остається і здача 135 тисяч. Так люди і багатіють, з цеї фабрики надходили податки в міський бюджет, і люди отримували зарплату, були незалежні від великих “госпідарів”. Але треба було це все розорить і купить за ПІВ ТУАЛЕТА. А Ви ШАНОВНІ ШПОЛЯНИ дозволяїте цим “госпідарам”, та різним злодіям себе ошукувати, Ви не ходите на ВІЧЕ, не ВІДСТОЮЇТЕ свою громадську позицію, не ЗАХИЩАЇТЕ свою гідність, хочете щоб це все хтось робив за Вас, але ХТО? Депутати міської чи районної ради плювать хотіли НА НАС-виборців, в них є бізнес який вони захищають і примножують, для багатьох їх, бабло на першому місці. Нада пана Ляшенка або Гончаренка чи Фоменка вибирать в народні депутати, то і завод запасних частин продадуть за ПІВ ТУАЛЕТА, будема в цих панів за рабів, а що, вони “гарно”платять, будемо працювати за тарілку похльобки в день. Чи може знищити цих панів і бути самим господарями на своїй БОГОМ ДАНІЙ ЗЕМЛІ?

 11. Влад коментує:

  А ти Сірожка вже за Бобова жопу рвав. Вночі по дільницях бігав, перевіряв як проходить фальшування. Чого ж ти тоді не з народом був??? А тепер як тебе випхали під задницю Івана Сірка так названого, то ти тепер за народ ховаєшся. За вітряк заховайся у Лебедині ,прихвостень.

 12. Влад коментує:

  Той за кого платили десятки тисяч доларів за посаду на державній службі. А він я завжди обісрався. Бо гнида по натурі своїй , у нього на морді зависть застигла. Неудачник. Агітатор лебединський хреновий. У газетьонкі заказні статті строчить. Кеди не може дітям купити. То свої бидло їм віддай. Папаша заботливий. Розкажи як при твоєму керуванні податки платили??? На кредити тобі гнида мабуть хватоло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *