У Шполі збирають допомогу тим, хто воює на сході

У Шполянському районі продовжується збір гуманітарної допомоги для мобілізованих з району військовослужбовців – учасників АТО. Жителі району надають допомогу продовольством, ліками і коштами патріотам України. На сьогодні гуманітарна допомога відправляється і мирним жителям звільнених міст, яким ніде придбати продукти харчування, воду, інші речі першої необхідності, оскільки магазини всюди пограбовані бойовиками, а місцями зруйновані.

Прийом, облік та підготовка до відправлення гуманітарної допомоги координується райдержадміністрацією та волонтерами району.

Вже неодноразово було відправлено продукти харчування на схід України, зібрано та відправлено допомогу нашим шполянським хлопцям. 8 серпня 2014 року відбувся черговий етап передачі гуманітарної допомоги Українській Армії. Зібрані громадою продукти харчування: картопля, цукор, крупи, макаронні вироби, олія, печиво, консервація. За сприяння волонтера Лілії Усик була передана допомога військовослужбовцям безпосередньо в місця, де служать наші земляки.

За ініціативою сільських голів, громади багатьох сільських рад – зокрема – Васильківської, Капустинської, Кримківської, Лип’янської, Надточаївської, Скотарівської, Соболівської, Лозуватської, Лебединської, Журавської, Ярославської, Маслівської, Сердегівської, Станіславчицької, Матусівської, Мар’янівської, Антонівської, Буртівської, Терешківської, та громада села Сигнаївка – взяли активну участь у зборі продуктів харчування для учасників бойових дій. Долучились до збору продукції і працівники райдержадміністрації, колектив міської ради та депутати міської ради.

Активно долучаються до добрих справ приватні підприємці нашого району: Мальчик П.О. та колектив його працівників, Плахотнюк С.М та Плахотнюк В.Л., Собеннікова М.С., Валенціонок О.В., Власенко О.Г., ПП.Данілов С.О., ПП «НІК», ПП Лященко І.,ПП Вовк О.М., ПП Лога Н.., Фоменко Б.С. та Фоменко О.Б., СПОП «Відродження», ЛНЗ -Агро», СТОВ «Урожай», СТОВ «Першотравневе», «Маяк-Агро», колективи ринку на привокзальній площі та м’ясного павільйону.

За період збору гуманітарної допомоги на схід України було відправлено більше 700 кг різних круп, 600 кг макаронних виробів, майже 4 тонни картоплі і овочів, 500 банок домашньої консервації та багато іншого; за словами Лілії Усик- загалом більше 15 тонн продуктів харчування.

На минулому тижні з району було відправлено автомобіль КАМАЗ з будівельними матеріалами для відбудови постраждалих районів Луганської області, які надали підприємці Мальчик П.О., Плохута В.С., Плахотнюк С.М.

Приємно відзначити, що патріотизм і прагнення допомогти українським військовим набирає обертів. До нас звертаються багато людей, підприємців, які висловлюють своє бажання допомогти, і цей рух стає масовим.

Надалі продовжується мобілізація наших військовозобов’язаних, тому допомога ще буде потрібна і в придбанні бронежилетів, касок, берців та ін. Координаційний центр продовжує роботу по наданню допомоги військовослужбовцям. Детальна інформація про надходження та використання благодійних коштів розміщена на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, розділі «Благодійність».

shpola.gov.ua

Опубліковано у Новини, Статті. Додати до закладок постійне посилання.

2 коментарі до У Шполі збирають допомогу тим, хто воює на сході

  1. Олександер Пальонний коментує:

    Отаку “допомогу” тим хто воює на сході: http://www.radiosvoboda.org/media/video/26531171.html

  2. Ігор Хар...о коментує:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *