11
Проблема засміченості Шполи постає все гостріше (ФОТО)
Статті , у місті / 11.08.2014

Проблема засміченості нашого міста з кожним роком постає все гостріше. Так нещодавно заступник міського голови Плетінь Віталій Володимирович провів відповідне засідання на яке були запрошені представники правоохоронних органів, громадських формуваань, політичних партій та директор комунального господарства. Мета засідання: посилити відповідальність мешканців міста за забруднення повітря

0
У Шполі збили велосипедиста, жінка в травматології (ФОТО)
Новини / 11.08.2014

Аварія трапилась п’ятого серпня, при в’їзді в місто Шпола. Близько одинадцятої години, водій автомобіля збив жінку, яка їхала з Сигнаївки до м.Шполи на велосипеді. Каретою швидкої допомоги вона була доставлена до травматологічного відділення Шполянської лікарні.

95
Шполянський район: різноманітних зловживань вродило дуже рясно
Новини , Статті / 11.08.2014

Цього літа на освітянській ниві різноманітних зловживань вродило дуже рясно. Громадськість нещодавно дізналася про дії начальника відділу освіти райдержадміністрації Павла Вербівського, який закупив фарбу для ремонту приміщень 31 школи району на суму 99460 грн. за фантастичною ціною (від 122 до 150 грн. за банку, середня ціна якої на даний час становить 70-75 грн.).