Шполяни знервовані, адже не знають кому вірити: скандал на Черкащині

Дивна ситуація складається навколо Шполянського заводу запасних запчастин. Лише вчора народного депутата України від ПП «УДАР В.Кличка» Виталія Іляшенка запевняли, що ніяких комплектуючих для російських «БУКів» там не виготовляють, а сьогодні у ЗМІ пошили інформацію, що нібито цієї ночі звідти до Росії вивезли дві дві фури таких запчастин.

Видання посилається на народного депутата Леоніда Даценко, якому таку інформацію начебто надали активісти шполянської Народної ради. Щойно шполянський «УДАР»спільно із місцевою Самообороною зв’язався із керівником шполянської Народної ради Ігорем Зачепою, щоб детальніше з’ясувати, чи справді були ці фури та куди їх відправили. Але в Народній раді сказали, що ніякої інформації про фури Даценку вони не повідомляли і нічого про це не знають.

Спробували довідатися в Даценка звідки він взяв дані про фури та чи перевірив інформацію. Без ретельної перевірки, без надійних джерел інформування така стаття може наробити лиха. Шполяни вже й так знервовані, адже не знають кому вірити: попередньому керівнику заводу, чи нинішнім керівникам. Думка нардепа В.Іляшенка – його потрібно націоналізувати. А інформацію про комплектуючі для «БУКів» або спростувати, або підтвердити має СБУ та прокуратура.

«Не розуміємо, чому ці структури й досі мовчать», – наголосив лідер шполянського «УДАРу» Юрій Плосконос.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

32 коментарі до Шполяни знервовані, адже не знають кому вірити: скандал на Черкащині

 1. Кум Сірка коментує:

  Та Зачепа спростував інфу бо мабуть зараз копійчину тягне з заводу, або залучився підтримкою теперішнього директора! Патріоте Зачепо Ви де спростуйте дану статтю!!!

 2. Кум Сірка коментує:

  В Україні прийнято законопроект в якому вказано на заборону використання комплектуючих, запчастин, агрегатів подвійного призначення. Контроль держави, токщо будуть проблеми в теперішнього директора!

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   А ти сильно хочеш бути директором видно! Угамуйся, каліка ти моральна! Твій Шандрук – шизофренік, ваша кампанія по знищенню заводу зірвана, гниди путінські!

   • Кум Сірка коментує:

    Слухай ти мінжурелла, якщо я почну тебе ображати то твій попередній коментар буде тобі здаватись колисанкою!

    • ШПОЛЯНИН коментує:

     Хто ж сумнівається, це ти вмієш! Давай валяй свій потенціал, крутько.

 3. ШПОЛЯНИН коментує:

  Пане Юрію! Звертаюсь до вас з пропозицією організувати масштабне громадське клопотання від: керівників заводу, райадміністрації, обласної адміністрації, громади Шполи – до кабміну!!! Шандрука треба успокоїть – це його рук діло. Він хоче повернутися на завод директором за будь-яку ціну – на “Інтері” виступ проплачений! На заводі вже люди йдуть у відпустки, скорочується робочий день, треба негайно стукати у всі двері державної влади, щоб завод отримав замовлення працювати на українську армію. Їх може бути більш ніж достатньо. Якщо ви активна організація, то не гайте часу!

 4. Special One коментує:

  Дивно бачити, як дорослі чоловіки поводять себе, наче сьогодні народились. Вся Шпола знає, що завод протягом свого існування робив і робить воєнку для Росії, а ви це вперто заперечуєте. Шандрук уже давно не при справах, не шукайте в ньому корінь зла. Поспілкуйтесь, наприклад, з колишніми головним інженером або керівником виробництва заводу. Це поважні люди, які підтвердять вам мої слова. Гнути матюки та сипати образами може кожен, докопатись до істини – одиниці.

  • ШПОЛЯНИН коментує:

   А якої істини шукаєте ви? До Шандрука не було б ніяких запитань, якби він нагло не брехав. Це ж він підняв на всю Україну цю бучу. Для чого? Яку мету він переслідує? Всі знають, що він спить і бачить своє повернення – даже посади роздає вже людям. Питання не в тому, робили воєнку, чи ні, а в тому – кому вигідний скандал і хто хоче завод знищить. А матюки – це до кума сірка, він в нас тут неврівноважений, тож отримує адекватні відгуки про себе.

   • Кум Сірка коментує:

    “Шановний”, копіюю Ваш останній коментар, спростуйте його будь-ласка

    ШПОЛЯНИН говорит:
    13.08.2014 в 1:32 пп
    А ти сильно хочеш бути директором видно! Угамуйся, каліка ти моральна! Твій Шандрук — шизофренік, ваша кампанія по знищенню заводу зірвана, гниди путінські!

   • Кум Сірка коментує:

    Ви тут ображаєте всих не менше за те, що хтось має власну думку!

   • Special One коментує:

    Я ще враховую журналістів, які майстерно зробили сенсацію на всю Україну. Чи брехав Шандук, чи ні, думаю, скоро перевірять і ми про все дізнаємось. От тоді й зможемо надати свою оцінку його словам. До речі, якщо чутки правдиві і він справді планує своє поверення і навіть посади роздає, то дуже навряд, що він хоче завод знищити бо це його дітище, так сказать. Чи не так? Я, наприклад, знаю, що нинішні директори брешуть, не червоніючи. Нехай компетентні органи з’ясують, хто більше бреше, перевірять все та оголосять людям. От тоді можна буде зробить певні висновки для себе.

    • Кум Сірка коментує:

     Согласен!

    • ШПОЛЯНИН коментує:

     Не смішіть, чиє дітище!!! Ви ображаєте колектив заводу! Перевіряйте скільки хочете, чи бреше Шандрук, але прийдіть на завод і заведіть цю розмову. Доведеться вам тікати, щоб не набили.

     • Special One коментує:

      Нічого не маю проти колективу заводу, там справді є багато чудових людей. Але у свій час саме Шандрук не дав підприємству загинути і вивів його на високий рівень, дав роботу та зарплату багатьом шполянам. Залишена ним база зараз нещадно знищується. Це все загальновідомі факти. Ну а що стосується його брехні, думаю, всім варто дочекатись результатів розслідування, а не рубати з плеча.
      П.С. Завітайте на оф. сайт Митищенського машинобудівного заводу (http://mmzavod.ru), саме того, куди відправляється продукція ШЗЗЧ, і ознайомтесь, що він виробляє. Можливо, заяви про брехню є дещо передчасними?

     • Кум Сірка коментує:

      Шось я вагончиків там не побачив, одна оборонка, Шполянин спростовуй!

   • Форт коментує:

    Чуєш ти “Шполянин”, який ти нахер Шполянин. Що ти тут рота всім затикаєш? Ти шо в нас одіозна фігура чи що? Сипиш тут маячню всяку. Шандрук, Яник, Лазік, Вася, Толя, Петя….. і т. д. Ти, що ще допетрати не можеш, що нас усіх розводили всі ці роки незалежності. І той самий Кравчук, який роззброїв державу. І Кучма який танцював усім впідряд. І Гриценко – який наче до корня кості націоналіст, а скорочення і розбарахолення армії почалося при ньому. І Ющенко і Яник і тепер Порошенко з Сеньою. А ти тут мелочишся. Учиш, всен знаєш та все вмієш. Піди проведи революцію повбивай усіх, сядь та керуй – знаток ти наш.

 5. Сергій коментує:

  Даценко такий самий пизд….н як і Зачепа.

 6. офицер коментує:

  Шановний Шполянин , Шполянська районна орг.ПП “УДАР” разом з “Шполянською Самообороною Майдану” та Шполянською районною радою готовить документи для депутатського запиту нардепу В.Іляшенко, щодо подальшої роботи заводу на україському ринку.

 7. Іван коментує:

  Шановний ОФІЦЕР те що Ви переймаїтеся подальшою долею завода то це дуже добре, але те що Ви співпрацюїте з районною радою, до депутатів якої є питання, може піти “Удару” не на користь, попросіть депутатів цеї ради хай прозвітують що вони кожний особисто зробив для людей, і нададуть декларації про свої ДОХОДИ, ВИТРАТИ, та МАЙНО, а що стосується Вашої Самооборони Майдану то ці люди не були на МАЙДАНІ, і що зараз роблять розумні на язик там офіцери, коли на сході війна, чому вони зараз ловлять рибку на “Сухому Яру” у француза, а не в АТО

  • Форт коментує:

   Це у таких шизіків як ти із Шполянином може піти не на користь, а адекватні люди розуміють, що це на даний момент все, що можна зробити. Чи може ходить та розвалювать і далі заводи та фабрики, адмінприміщення та будинки профспілок. Якщо хочеш бистро то вистругай собі чарівну паличку.

 8. Северин коментує:

  В.о. директора Шполянського заводу Віктор Ворона не приховує, що ще в період Радянського Союзу підприємство здійснювало виробництво комплектуючих для військової техніки, проте з часів розпаду СРСР, таку практику було припинено. Неправдиву ж інформацію про завод, на його думку, поширює екс-директор, щоб знищити завод чи повернутися на свою посаду.
  – Коли почалася мілітаризація, у часи Радянського Союзу, наш завод був пов’язаний із виробництвом комплектуючих для військової техніки. У нас були військпреди, які приймали цю продукцію, на кожному товарі ставилася зірка, тобто військовий прийом. Після того, як Радянський Союз розвалився, у нас немає ні військпредів, ні такого товару, – стверджує в.о. директора Віктор Ворона.
  Він запевняє, що наразі основний вид діяльності заводу – це поставки вузлів, агрегатів і деталей на вагонне виробництво метрополітену, рейсових автобусів та сільськогосподарської техніки (тракторів, причепів тощо).
  – Поставляється така продукція не лише в Росію, а й в Прибалтику, Чехію, Словаччину, Угорщину. Чи можна використовувати потужності заводу для допомоги українській армії, я сказати не можу, такі висновки повинні робити спеціалісти, – сказав Ворона.
  Про те що Шполянський завод працює виключно в правовому полі і ніяких комплектуючих для ракетних комплексів не виготовляє, впевнений і юрист, який представляє інтереси заводу, Валерій Пінтов.
  – Інформація, поширена Шандруком (екс-директор заводу – ред.), є фейком. Екс-директора було звільнено з посади за неналежне ведення господарської діяльності, також за фактом його діяльності було порушено кримінальну справу за статтею “контрабанда”. Незаконно виготовлена продукція передавалася майже в сумках поїздами до РФ. На сьогодні цю справу розслідує СБУ. Також є відкрита справа за статтею “шахрайство”, шляхом підроблення документів було здійснено ухилення від сплати податків. Я вважаю, що це своєрідна помста колишнього очільника заводу, адже як тільки він звільнився, почалися судові справи, заяви в СБУ, прокуратуру та інші правоохоронні органи. Тому поширення такої інформації – це прояв того, що він дуже образився на те, що його попросили піти, – зазначив Валерій Пінтов.
  Він також наголосив, що у зв’язку з поширенням неправдивої інформації про виготовлення на підприємстві деталей для російських БУКів найближчим часом завод звернеться до суду щодо захисту своєї ділової репутації.
  В один голос спростовують “фейкову” інформацію і працівники заводу. Анатолій працює на ШЗЗЧ вже протягом 23 років. Він стверджує, що навіть якби йому зараз надійшла пропозиція зробити деталі для російської оборони, він би відмовився.
  – Потрібно сюди того директора привезти, щоб він тут нам розповів, що тут робив, і що знає. Те, що ми робимо, так це для сільського господарства, а за те я нічого сказати не можу. Якби мені надійшла пропозиція зробити щось для російської оборони, то, не знаю, як інші, але я б не погодився. Як ми можемо комусь допомагати, якщо наших дітей забирають на війну, – обурюється робітник.
  Екс-директор заводу запасних частин розповідає, що це підприємство відкрили в 1967 році, як філіал “Метровагонмашу”, який знаходиться в Митищах Московської області. Філіалом російського підприємства ШЗЗЧ залишається і до сьогодні. А виготовляють на ньому наразі товари подвійного призначення, які можна використовувати як для сільськогосподарської техніки, так і для військової.
  – Дійсно, завод виготовляє комплектуючі до тягача, на якому встановлюється система “Град”, “БУК”, виготовляє МВП (механізми відбору потужності), насоси, клапани, уся ця гідравлічна частина, яка підіймає усю ту єрунду. Про це знає уся Шпола, – стверджує екс-директор заводу Михайло Шандрук.
  За його словами, він став заважати на заводі, коли почав цікавитися, чому українське підприємство працює на оборону іншої країни. Наразі ж чоловік домагається повернення заводу у власність України.
  З’ясувати, хто ж каже правду, а хто лише діє у власних інтересах, журналістам так і не вдалося. Обидві сторони впевнено та начебто щиро відстоюють свою думку та демонструють відповідні документи. Розібратися у цьому резонансному факті сьогодні якнайшвидше мусять відповідні правоохоронні органи – прокуратура та СБУ, вони вже підтвердять чи, навпаки, спростують “фейкову” інформацію, яка поставила на вуха усю країну.
  Зараз же розібратися у цій ситуації намагається і народний депутат України Віталій Іляшенко.
  – Думаю, найкраще буде, якщо завод націоналізувати, а перед тим дати йому замовлення на виготовлення запчастин для київського метрополітену. Про таке замовлення я й хочу поговорити із мером Києва. Також поступово завод можна перепрофілювати на розробку комплектуючих для української армії, – повідомив нардеп.

 9. Северин коментує:

  http://provce.ck.ua/na-cherkaschyni-zavod-pratsyuje-na-oboronu-rosijskoji-federatsiji-prokuratura-ta-sbu-ne-reahuyut/ Дивіться уважно тут три відео – що і як городить Шандрук явно не в собі і що кажуть на заводі керівники. Зверніть увагу: до нього телефонує якийсь Гаврилович – напевне ж так званий член народної ради і його посібник Свердел, якому він звітує про ситуацію.

  • вася коментує:

   свердел служить усим пдряд!!хочуть вирізати завод злазаренком,а територію приватизувати Ляшенкові,така база!Сах завод же впарив лазік французу,впарить і завод запчастин.шо шо ,а це він уміє!!!

 10. Паралелепіпед коментує:

  При Шандруку робили товари подвійного призначення і він особисто їздив і вишукував замовлення на цю продукцію в тому числі (окрім запчастин до вагонів метрополітену). І він же давав вказівки про “передачки” провідниками в сумках як казали вище – контрабанди.
  Те, що клепки в Шандрука не вистача – відомо всім, але по приходу його він дійсно запустив вже тліючий завод. А потім клепки геть не стало, ото він собі сам “лички гєнєральські” і почепив. А розуміння того, що він вже не той ще й досі не прийшло, загрався дядько в дірєктора….
  Кароч мій вердикт – Шандрука в шию, а завод хай працює тільки не робить того, що нам самим може зашкодить. Ну, і націоналізувати завод можна, тільки керівництво змінить, бо людина з прізвищем – Москва, явно не проукраїнський.
  Ото таке….

  • Троль коментує:

   про блядство напишіть ще яке шандрук розводив на заводі. скільки в нього було в кабінеті прийомів для прекрасних дам. квіточки вирощував і острів кохання строїв. які там запчастини для буків – там мед качали сіяли поля та куплялися всякі нагороди. а мільйони качалися в карман. механізми він придумав толкові по відмиванню грошей. а як тільки братіка-кришу в митищах потурили – зразу проблемки почалися. не стало грошей. господарник вср…ся. а тепер шо воно хоче це кумидло – пойме тільки психіатр.

 11. вася коментує:

  Який удар?Яка самооборона Майдану!самооборону очолює інвалід контужений,який не жив у Шполі,не знає ні людей ні Шполянщини!Майдан він бачив тільки по ТВ!Під час Майдану обкрадав Армію,в Умані,де служив!Плосконос приходив люстрірувати Уманця,погрожував,говорив ,щоб Уманець писав заяву на розрахунок по доброму!сильно Шарапа хоче бути зав райлікарні!!!Плосконос пролюструй Шарапу,скільки він бере за аборт?За роди і операції?Скільки продає лівих лікарств?А стрептіз клуби?І ще багато чого…….!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *