Бійці зі Шполи є в багатьох добровольчих батальйонах на Донбасі: потрібна допомога

Минуло небагато часу, від часу коли розпочалася об’єднана волонтерська діяльність двох громадських організацій для потреб якої керівники Шполянського району надали приміщення на території будівлі районної ради. Зібрані там необхідні речі, продукти, та благодйні кошти були доставлені в зону АТО.

Бійці-патріоти з нашого району є в багатьох добровольчих батальйонах. Поряд з Донецьким аеропортом знаходиться село, де обстріли з боку терористів відбуваються майже щодня. Саме це село ключова позиція для утримування аеропорта. Обороняє це село (не оприлюднюю назву) Український батальйон сформований “Правим сектором”, там воюють українці з усієї України. Зокрема, там є і наш земляк, житель Шполи, на якого вдома чекають батьки, молода дружина і двоє маленьких діток.

Бойовий дух у бійців на високому рівні, більшість з яких ще дуже молоді, але вони вже мають бойовий досвід та велику силу патріотичного духу. Забезпечення їх добре-і продуктами і необхідним обмундируванням.

Є один представник нашої Шполянщини і в батальйоні “Шахтарск”, котрий захищає Маріуполь. Також бере участь в обороні міста і батальйон спеціального призначення “Свята Марія”-перший християнський батальйон. Його завдання -розвідка та диверсія проти артилерії противника. Спілкуючись з представниками цього батальйону стало відомо, що в них є потреба в крупах, та хочеться “чогось солодкого”, картоплі ж вистачає.

“Держава нас забеспечила лише зброєю і патронами, а все інше-справа волонтерів, на яких зараз тримається армія,”-зазначив комбат.

Побували ми в гостяхі у батальйону “Черкаси”. Слід сказати, що він добре забеспечений продуктами. Щоранку до бійців приїздить священник і проводить молебень. Днем раніше в них гостювала голова Черкаської облради Валентина Коваленко, звичайно ж, не з порожніми руками. Ми до них дісталися під час дощу і на одному автомобілю із-за відсутності брезенту мокли боєприпаси. Отож потрібен брезент 6х6, та рулон поліетиленової плівки. Зимових берців також не вистачає всім. Але в порівнянні з добровольчими батальйонами, “Черкаси” забезпечині найкраще. Тому нам, волонтерам, потрібно звернути увагу на добровольчі батальйони – вагому частину українського війська, в яких несуть службу сотні патріотів України.

Велике прохання комбатів – не оприлюднювати в ЗМІ місця знаходження батальйонів, прізвищ, та рівня озброєння, щоб не сприяти ворогові. Ми передали бійцям дві плити- буржуйки, щоб вони могли зігрітися на блок-постах, але на жаль забули про димоходні труби, також потреба в таких цинкових трубах є і батальйону “Черкаси”. Також бійцям були передані листи, малюнки та плетені браслетки від дітей і дорослих земляків.

Браслетки від дисятирічної патріотки Влади Коваленко які вона сама їх виготовляла, були особисто передані бійцям добровольчих батальйонів, та батальйону “Черкаси”, Цим речам бійці раділи чи не найбільше!

Великий уклін за небайдужість та патріотизм висловлюємо головам вуличних комітетів та жителям Шполи, які надали допомогу військовим що знаходяться в зоні АТО. А саме: головам вуличних комітетів вулиць Мар’янівська- М.М. Петрову (800 грн), Ватутіна- В.Г.Волинець (680 грн), Орлова- О.В.Майстренко (500 грв), Космонавтів – О.В.Горобець (1500грн), Крупської-(300грн), Шпиця Левко-(100грн), невідомий чоловік -(100грн), директору та працівникам міжшкільного навчально-виробничого комбінату (820грн). А також ВЕЛИКА,та ЩИРА ПОД’ЯКА всім, хто надав продукти та теплі речі. Д’ЯКУЄМО!

Вся Україна любить своїх захисників, вірить в них, і чекає повернення додому живими і з перемогами!

Народ і армія єдині! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ігор Зачепа. Народна рада.

Опубліковано у Новини, Статті | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

13 коментарів до Бійці зі Шполи є в багатьох добровольчих батальйонах на Донбасі: потрібна допомога

 1. zhora коментує:

  Вічна пам’ять усім, хто захищав свою землю зі зброєю в руках, хто поклав життя за свою Вітчизну. ( четверте фото з кінця, сльози находять на очі, 1992року наодження, а їх уже нема…) СЛАВА ЇМ!, тим хто відстоював її тоді, і тим хто відстоює і захищає її зараз. Слава УКРАЇНІ!

 2. mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

  Молодці! Хороша справа! Тіки чого так пізно взялись помагать?

 3. Ігор Зачепа коментує:

  Перша добра справа була в кінці липня. Просто ніхто про неї нічого не писав, адже такі справи робляться не заради слави, чи под’яки, а безкорисно. Те що здійснюється з корисливими цілями не є добра справа по суті. А хорошу справу робити ніколи не пізно.

  • mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

   перша справа в липні? це коли ти на море заодно зїздив? не п..зди.

  • mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

   це була перша ваша добра справа тому не п..зди по справу в липні. робите справи тихо? тоді чому після першої своєї поїздки зразу статті в газетах і тут? піаритесь як всі остальні. тому нестройте з себе ангелов

 4. mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

  8 фото в центрі ХЕРОЙ шполянщини

 5. Артур Алієв коментує:

  Все кто находится в зоне АТО все они ГЕРОИ, вся шполянщина, и Украина молится за тех ребят что находятся в зоне АТО. “МЫ НЕ ПОЗВОЛИМ ОСКОРБЛЯТЬ И ПОРОЧИТЬ НАШУ АРМИЮ”, такими словами Петр Порошенко оборвал попытки РЕГИОНАЛОВ оскорбить украинскую армию, и её воинов которые находятся в зоне АТО, выступая в Верховной раде. Время рассудит кто ГЕРОЙ, а кто косит под героя, надпись на прапоре( на восьмой фотографии) задевает представителей преступного режима, а также “тварей продажных” которые им продались. felix птнпнх если тебе дают, и ты берешь очень тяжёлою коробку от ноутбука, в которой находятся гранаты, то ты я думаю видела в своей жизни хоть раз ноутбук, и должна знать что он не может быть такой тяжёлый, тем более что эта коробка ездила с тобой не один раз, и прекрасно знала что там. И не матюкайся, а то ты очень становишься похожа на одну “ПРОСЛАВЛЕННУЮ” волонтёршу, Лилю Усик (лоцман)

 6. mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

  слушай ти артурчик задолбав ти всех на цьому сайте. нестрой з себе героя і патріота. із-за таких як ти лимарів слюсарів сверделів і кишіньків в нас херня в страні. воображаєте з себе псевдодемократи защитників народу а самі нічого не зробили не добились. тіки гризетесь між собою постоянно. і чого це так народна зрала ненавидить волонтерку яка ше вчора була з вами? ви її хочете згноїть. бо боїтесь шо такі як вона для вас соперники. успокойтесь. вас народ несприймає серйозно. вибори показали який у вас уровень довіри. перестаньте гризтись між собою і ламати щелепи.всеодно шо слюсар шо кишінько шо коваль всі дружать з лазіком. і довго общаєтеся в парку . хватить ламать комедію, ви ж всі просто політичні проститутки. мені ваша волонтерка ніхто. тіки чого ви так дружно шо лазік шо його самооборона шо народна зрада всі її гадите? тут ви продали себе і всім видно шо ви всі одна шайка. тому я проти вас і на її стороні. тем более пацани з ато якими ви тіпа прикриваєтесь -її поддержують і я їм вірю. многим з них помагає тіки вона. а вас всіх вони бачить не бачили. тому йдіть туди куди і птн… всі ви пнх

 7. Ivan provodnik коментує:

  Не розумію чому ви паскудите один одного, Ліля організувала волонтерство-молодець! Народна рада допомагає хлопцям в АТО теж молодці,наприклад я ніде не чув щоб хтось з Народної ради паскудив Лілю. Кожен допомагає, як може і за це ми повинні людям дякувати, а не гадити їх роботу. Ганьба диванним Хероям.
  Слава героям АТО!

 8. Артур Алієв коментує:

  felix птнпнх ты обвинил всех, во всех грехах, даже лазика приплёл к прославленной “волонтёрке”. Хорошо известно кто кого там поддерживает, ты лучше ответь что лично тебе, сделал боец на восьмой фотографии в центре, что ты его обозвал? в статье ведь нет ни имён, ни фамилий откуда ты его знаешь? Для многих все кто находится там- ГЕРОИ, и оскорблять их могут только представители преступного режима януковича, или ПРОДАЖНЫЕ твари купленные ими.

 9. Артур Алієв коментує:

  felix птнпнх почему уже почти три дня не можешь придумать и дать ответ ; что лично тебе сделал боец на восьмой фотографии в центре, что ты его обозвал? или мне отвечать вместо тебя?

 10. mail.ru felix ПТНПНХ коментує:

  спроси в настоящих героїв з черкаського батальйону чого він гнида. всі брехать не можуть а мені він ніхто просто пацани в шоці шо були шполяни а їм на передову нічого знов непопало коли побачили це фото їм стало все ясно. бач всі там худі а він яке рило відгодував

 11. Артур Алієв коментує:

  Не делайте поспешных выводов, в 14 батальоне не всё так просто, если есть знакомые в высшем руководстве батальона, поинтересуйся. Об этом даже известно в Черкасском координационном центре. А обозвали вы его не из за этого,… да ладно бог с Вами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *