У Шполі звалища сміття виникають саме там, де влада погрожує штрафами

Сміттєзвалища у Шполі виникають саме там, де влада, для галочки, розміщує попередження про штрафні санкції. Про це інформує кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн». Скандальне звалище біля залізничного вокзалу знов повертає втрачені позиції і стрімко розростається. Влада і комунальні служби закрили на це очі.

Не помічають чиновники і звалища біля ринку, який працює біля того ж залізничного вокзалу. Поруч відділення пошти. Люди змушені стрибати через звалище. Як доказ бездіяльності влади у кількох кроках від звалища встановлено попередження про штрафні санкції. За словами працівників ринку, вони не бачили ще жодного спійманого комунальниками зловмисника, який забруднює рідне місто…

Опубліковано у Новини, у місті | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

9 коментарів до У Шполі звалища сміття виникають саме там, де влада погрожує штрафами

 1. Maxim коментує:

  Потрібно замість табличок поставити сміттєві баки і налагодити вивіз сміття. Може допоможе?

 2. Форт коментує:

  Для того щоб поставити сміттєві баки потрібно кошти на їх виготовлення чи закупку. А депутати Шполянської міської ради (в своїй більшості “кричащі” і які зараз ганяють з пір’ям в сраці, придивляючись собі якийсь владний кабінет та галочку на виборах) та ті, що держуть свої точки на ринку, не хотять збільшити ринковий збір за їхні ж точки. Ось де гроші, а не там де вони кричать. З собою всіх не забереш на той світ. То ці депутати не крадуть у людей ті ж самі баки під сміття? І сміття вони розводять самі ж. А люди добавляють. А чого ж депутатам можна, а людям ні?
  Так, що шановні харош уже за ці мусорники триндіть. І ви пане “сісадмін” прекращайте єрундоюб займатися і дратувати, і зштовхувати людей між собою. Соромно Вам вже повинно бути цю тему мусолити.

  І ще!! Це так побажання. Не потрібно видаляти коментарі які вам не подобаються, чи “хазяйвам” Вашим. А то складається враження, а чи “не козачок Ви засланий”. Друкуйте всі думки, а час покаже хто правий, а хто ні.

 3. Шполяночка коментує:

  Для знищення звалищ і правда треба поставити баки і вивозити регулярно. Проте з навколишніх вулиць люди завжди будуть носити і кидати , бо на вулицях сміття не забирають. У нас на звернення зо комунальних служб відповіли, що заради нас не будуть заіздити(300метрів) а ми маємо носити сміття на іншу вулицю вручну. а кому під двором треба чуже сміття? Замкнуте коло.

 4. Пінґбек: Гори сміття у Шполі уже заважають жителям ходити (фото) | Про Головне

 5. deputat коментує:

  Правильно Ви, шполяночка, означуєте проблему. Ця проблема дійсно не має простого вирішення. Шановний сайт шпола-онлайн часто висвітлює цю тему, як неспроможність влади навести лад. Частково це правда. Але, чомусь в розміщених матеріалах немає аналізу проблеми та реальних пропозицій щодо її вирішення. Критикувати завжди простіше. Неозброєним оком видно упереджене ставлення до міської влади. Вирішити проблему смітників неможливо “точковим методом”, латаючи діру в одному місці виникає діра в іншому. Тому вирішувати цю проблему потрібно системно поділивши територію міста на сектори, кожен з яких повинен мати стаціонарне, зручне для жителів місце збору сміття. Лише після цього потрібно взятись за несанкціонований вивіз сміття, провести роз’яснювально-профілактичні зустрічі із жителями вулиць кожного сектору. Але реалізувати даний проект сьогодні не так просто через слабкий бюджет. Проблема все та ж. Але все одно потрібно шукати шляхи вирішення. Можливо, краще цю комунальну послугу зможе забезпечити приватний бізнес, зрештою може запозичити вдалий досвід інших міст. Одне знаю точно – потрібно проявляти ініціативу та шукати шляхи вирішення цієї проблеми.

 6. MikolA коментує:

  Пиздіти то ж не мішки тягати, точео він знає. Якшо знаєш то чому ж не зробив досі?

  • deputat коментує:

   Зробив би, якби мав відношення до міського керівництва чи до комунального господарства. Тоді б проявилось хто пизд-ть, а кому вже давно пора на пенсію, а може і до в’язниці за дерибан комунальних підприємств.

 7. Віталій коментує:

  Що є сміття в більшості випадків? Це є упаковки від товарів. Тому вважаю, що на прибирання сміття справедливо брати гроші з податків на продані товари.
  Справедливо, щоб оплата за вивіз сміття залежала не від місця проживання, а від вартості куплених товарів. Той, хто живе в далекому незручному кутку Шполи не повинен платити більше за вивіз сміття. Платити більше повинен той, хто вже платить більше за товари.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *