Сільський голова у Шполянському районі переховується від виборців

17.06.2014

В селі Терешки Шполянського району відбулись загальні збори громади села. В залі не було багато людей тому, що одні не мали вільного часу, а інших просто нічого не цікавило (вони втратили віру в те, що з громадою села хтось повинен рахуватись), звикли до того, що в селі останніх двадцять років все вирішує два – три чоловіка.

Також були присутні представники районної влади та члени Народної ради, які були запрошені громадою села. Відповідно до закону «Про місцеве самоврядування» стаття 42 сільський голова є підзвітним, підконтрольним та відповідальним перед громадою і зобов’язаний звітувати про свою роботу на відкритих зустрічах із жителями села, але, на жаль, це не стосується сільського голови Білецького Валерія Петровича.

Він все вирішував сам, і як наслідок 12 депутатів сільської ради разом з громадою ще на початку березня висловили йому недовіру. В цей же день сільський голова захворів, на роботу він не ходить, а по селу його бачать люди.

– Хто приймав рішення про вирізку дерев на кладовищі? Де акт виконання робіт?

На це питання як і на багато інших питань секретар сільської ради Драчова Валентина Борисівна, яка зачитувала звіт, не могла дати відповідь.

– Ми перераховуєм нашій армії по п’ять гривень, а голові села невідомо за що нараховано майже 12 тисяч гривень за останні три місяці. Так за що ж? -Запитували люди.

Коли була названа сума за ремонт доріг по селу, в людей виникли сумніви, чи дійсно були витрачені такі кошти.

– Що це за фонарі вуличного освітлення за 38 тисяч?

Люди були обурені, що на їх запитання немає ніяких пояснень, тому одноголосно було вирішено створити комісію з п’яти осіб, яка в місячний термін повинна «пролити світло» на використання коштів та дати відповіді на всі питання громади.

Також виникали питання в людей щодо Гончаренка М.М., депутата районної ради від партії регіонів, якому в селі належить майже все те, що колись належало всім жителям села, але він не зміг також бути присутнім на «сходці» села.

Маємо надію, що в найближчий час члени комісії зможуть дати більш конкретні відповіді своїм односельчанам.

Це цікаво

48 Comments

 • Рембо 17.06.2014 at 22:14

  Терешками на протязі 30 років правив і править мільйонер Гончаренко, у якого все куплено на рівні району і області всю владу він купив на роки вперед,а такі як Павлов, Гребінюченко тільки підгавкують йому. Одного кого він не зміг купити це Гришка Миколу Кириловича. Білецький є прихвостнем Гончаренка, виконує всю грязну роботу, по приватизації земельних паїв, майна господарства, приватизації соціальнокультурних закладів, розбірки з неугодними – на протязі багатьох років. Гончаренко всіляко підтримує Білецького – це одне кодло. Люди в селі раби Гончаренка на протязі багатьох років.Вони залякані, бояться слова сказати. Хто неугодний – або в тюрмі, або покидає село. Все людське майно приватизував Гончаренко. В селі немає будинку культури, завезені матеріали за бюджетні кошти, приватизував Гончаренко. Побудував на місті клубу дворець синочку ! І ніхто не зможе зламати тирана, тому що гроші рішають все, і вже сотні перевірок приїжало в село, при всих секретарях райкому, обкому і ЦК, головах адміністрацій а Гончаренко живіше всих живих, відповідно і прихвостні також біля нього. Нова влада також буде з ним поряд, тому що їй треба жити, а Гончаренко вміє підмазувати і купупувати. Якщо народна рада, дійсно є народною, і влада народна – допоможіть людям вибратись з ярма, в якому вони знаходяться багато років ! А за Білецьким вже давно тюрма плаче, і якби не покровителі то давно там бувби !

  • Терешки 18.06.2014 at 18:01

   Можливо ти обкурений , якщо несеш такий бред . Яке маєш право називати жителів Терешок рабами ? Спершу приїдь у село і спитай нас , кого Ми вважаємо бандитами , а кого чесними людьми . Гончаренки одні в райїоні зберегли господарство для людей , а не продали , як всі інші голови колгоспів . В Терешках отримуємо найвищу орендну плату в районі , а не подачки – як в інших селах . Можливо це комусь і не подобається , і таким як ти мріється загарбати останнє незалежне село . А щодо рабів – то вони живуть в інших поневолених селах району .

   • Пятачок 18.06.2014 at 19:10

    а скільки відсотків від нормативної грошової оцінки ?

    • Терешки 18.06.2014 at 21:02

     Скільки відсотків не скажу , а от кількість отриманого на один пай в 2013 р., можу – це 1000 гр , 1500 кг., пшениці та ячменю разом , 1000 кг., кукурудзи , 100 кг., соняшнику , 100 тюків соломи та оранка городу . Розмір одного паю всередньому від 3,5 до 3,8 гектара . В цьому році вже отримали по 1000 гр., авансу . Якщо десь в районі дають більше – підскажіть .

   • Рембо 18.06.2014 at 21:44

    А вчому мій бред.В тому що Терешки стоять чорніше чорної землі, зароще бурьянами. Що окрім генделика в амбулаторії більше немає ніякого відпочинку для молоді. В тому що Білецький кончений алкоголік, палиць об палець нічого не робить у селі. а їздить маршутним автобусом на Смілу п”яний в стельку, та бьє невиних людей, а потім ходить по судах. Якщо я не прав, то чому керівники села не приходять на сходку, щоб вислухати жителів села з їхніми бідами. А те, що Гончаренко дає багато на паї, це в його амплуа, віддати більшенько, щоб бути кращеньким , щоб його не трогали, а сам робив свою справу ! І що можна робити з 100 тюками соломи в кожному дворі питання ?

    • Терешки 18.06.2014 at 22:33

     По перше – Білецький вже давно не працює , по друге – чим це терешки гірше виглядає за інші села ? Ти там хоч був ? Те що молоді нема куди підти – правда , але така ситуація в усих селах і в Шполі також . Соціальними питаннями населення повиннен займатися уряд нашої держави , а не люди , чи підприємство – які платять в державу податки , які і потрібно витрачати на розвиток села . А що робити з тюками спитай тих , хто має по 2 корови – вони розкажуть . На сходці було відсили чоловік 30 , які вийшли із господарства ще років 15 назад – захотіли самостійності , а зараз в усіх своїх бідах винять того ж Гончаренка .

     • Рембо 20.06.2014 at 18:01

      Я Терешки добре знаю і періодично буваю. І те що у селі на сьогодні страх ! Хіба немає кому обкосити бурьяни біля ставу та хати директора товариства Гончаренка Валерія Миколайовича ! Куди діваються кошти, які залишаються в місцевому бюджеті після сплати податків місцевими підприємцями ? Це і є основне питання у громади до влади. Чому якщо все добре відмежовуватися від народу владі і керівнику місцевого господарства ! А ті хто вийшли з господарства, хочуть мати те що має і сімья Гончаренків !

  • Валерій Гончаренко 20.06.2014 at 21:30

   Читаючи такі проплачені коментарі тільки задумуєшся , як можна було написати так , щоб ні одне слово не було правдою . Як можна продати свою совість і гідність за гроші , чи щось інше . Після цього така людина для себе нічого не придбає , а тільки втратить найцінніше – свою душу . Якщо ж я не правий то скажи те що ти тут пишеш дивлячись мені в очі , а не ховаючись за псевдонімами . За свої слова завжди потрібно відповідати , і тей хто говорить правду цього не боїться . Так що Рембо бери свого друга – Ігора та приходь до мене на зустріч . Marichky запрошую окремо , так як ви з нею не друзі . До зустрічі .

 • Троль 17.06.2014 at 23:17

  Білецький був дуже впевнений шо навічно став головою в Терешках. Цей алкоголік охр..в уже в селі аж не віриться шо терешківці його таки насмілились на вила висадить. Побачим шо з цього вийде дальше. А Скорик, раз не єдрі його налєво шо там робив! Рішав проблєму, трах йому у одне місце іще один алконавт! І Шпиця тупорила сидить ділова на стілчику, шо воно там пише, мерзота. Коли їх всіх уже повиганяють, де та люстрація! Бідні люди раби та й все.

  • ШПОЛЯНИН 18.06.2014 at 15:50

   Оце ти, Троль, чудиш!!!!

 • Ігор 18.06.2014 at 02:41

  Цікаво чи є ще в районі села де громаді села нічого не належить? Чи Терешки одні такі “унікальні” на весь район?.. Хто був в селі в кінці вісімдесятих на початку дев’яностих і заїхати в село зараз то різниця є, тільки в хужу сторону трохи все потріскалось і поламалось, і стало більше п’яних, там де колись була амбулаторія, то зараз там чи то “ганделик” чи магазин Гончаренка який працює з кінця робочого дня і до останнього клієнта, де спивається молодь, віддаючи потім за борги батьківські земельні паї. А ще фундаментні блоки з катлавана нового клубу чомусь опинилися в Шполі на будівництві перед магазином “У ІВАНА” Терешківський клуб тепер будується перед магазином “ДЖУЛІЯ” та колишнім магазином “У ІВАНА”

 • Форт 18.06.2014 at 08:09

  Якщо хтось не в курсі то Білецький не є “підкришним” Гончаренку. А хто ж по Вашому мав скільки влади щоб підняти таку бучу проти Білецького? Білецький для Гончаренка це так собі “маленька людина”. А от про те, що жаліються, що Гончаренко все скупив і приватизував, то Ви б краще Гончаренка розкуркулювали. А цього ніхто не робить і не зробить бо бояться. Як кажуть: “собака гавкає та не кусається”. А народна рада це вже вчорашній день, шо там вони робили? Вони собі ладу не можуть дати. Краще б те, що вони організували і чим це закінчилось для держави (ще не закінчилося) вони й вирішували. А то хлопців продовжують привозити в цинкових трунах, а вони так і гавкають їздять по сесіях. Народна рада ГАНЬБА.

  • вася 18.06.2014 at 12:30

   Форт,а може бти поїхав на схід,та вніс якусь частку у єдність України,а не виконуєш указівки МГ ,щоб дескримінувати народну раду!Народна Рада обрана на Віче!В неї входять учасники майдану та патріоти не байдужі до долі країни!А ти ішов би…..в громадську раду Кулика-Лазаренка!

   • Форт 18.06.2014 at 21:42

    Чуєш ти, ти навіть боїшся назвати МГ повною назвою. То, що тоді говорити про те щоб ти поїхав на схід. Все, що коється натворили такі як ти і тих кого обрало народне віче. Яке народне віче? Ми шо живемо в період мамонтів. І на якому майдані було це віче на Шполянському? Так шо не нада тут розказувать. МГ як ти кажеш абсолютно для мене далека людина і його я не підтримую при любому розкладі. А визиває у мене гнів те, що із за таких як ти привозять людей, молодих хлопців в трунах. Оце твоє віче. Собирай своє віче і виправляйте те що ви бездумно натворили. Країну Ви розкололи а не спасли її від Яника. Ваші методи нічим не краще чим були в того бандіта.

    • микола 18.06.2014 at 21:51

     Форт,все це натворив твій яник,і такі як ти прихвостні партії регіонів!Продовжують розколювати країну не добиті комуняки з ригооналами,яких ти так любиш!

     • Форт 18.06.2014 at 22:35

      Ти шо тупорилий чи читати не вмієш. Я сказав, що Яник бандало. Чи ти читати не вмієш. Я кажу про те, що коється зараз, а воно фактично нічим не відрізняється від того режиму. Маски-шоу. По країні гуляє скільки зброї, шо дивися щоб це не затронуло і тебе бо мабуть тоді погляди на серйозність стану речей.

    • С...р 18.06.2014 at 22:51

     Хто ж такий МГ?

 • Ігор 18.06.2014 at 13:06

  Люди в селах повинні відстоювати свої права, тому що за них це не будуть робить ні голови сільских рад,ні депутати районної влади, що одних що других потрібно перевибирати. А якщо хтось має багато грошей, і думає що це дає право заткнути будь кому рот, то таким хотілося б нагадати що ми всі ходимо під БОГОМ, і гроші і зв’зки не завжди допомагають. В багатьох селах нашого району в людей є протестні настрої, тільки вони бояться виносити ці настрої на широкий загал. А ще деякі сільські”госпідарі” затикають рота деяким активним селянам своїми подачками, а потім сміються з них – Та я його купив за п’ять копійок,він уже проти мене нічого не скаже. На жаль продажність присутня багатьом, через цю продажність зараз гинуть наші хлопці, і завдання тих як Ви шановний ” ФОРТ ” написали “гавкають їздять” із затурканих селян сформувати СВІДОМУ ЄВРОПЕЙСЬКУ НАЦІЮ,

  • Форт 18.06.2014 at 21:47

   Хто її створить таку націю? Ті хто зараз сидить замість Яника і прочого бидла. Та там сидятиь такі самі, ті яких привели якоби відроджувати ціюкраїну.
   Те, що люди в нас по своїй натурі в більшості продажні тут я з Вами погоджуюсь. Але я чогось думаю, що переродити в нашій нації інші погляди не вдасться, а якщо вдасться то дуже не скоро.

   • микола 18.06.2014 at 21:53

    З такими як ти,форт,ми дійсно довго будем змінювати Україну,але я вірю ,що нормальних людей набагато більше!!!

    • Форт 18.06.2014 at 22:36

     Коля а твори ти. Побачим, що натвроиш.

 • Marichka 18.06.2014 at 22:28

  Знаючи, що із загальної кількості, майже 700 осіб дорослого населення у с.Терешки на зібранні 6 червня було присутніх не більше 15 людей. І це вже вважається для ініціаторів – Сходка села. Чи так це по закону!?
  Так, дійсно для Гончаренків люди в селі – раби і зберегли вони господарство не для людей, а виключно для СЕБЕ. В селі в господарстві немає жодного акціонера крім Гончаренка М. його дружини Тамари та сина Валерія(керівника). Всі майнові акції були ними скуплені обманним шляхом по 10 копійок за акцію. Орендну плату за землю платять роками 3% на загальну суму 1930 грн., а не 4,5% відповідно 5500 грн. обдираючи людей, при цьому не сплачуючи ще й прибутковий податок, зате не забував постійно підтримувати Партію регіонів перераховуючи платіжками та готівкою десятки тисяч гривень.
  З блоків сільського клубу будуються в Шполі садиба колишнього прокурора району та в сусіда керівника с/г , яким Гончаренко розпродав їх сотнями штук, а яму і не насмілився загорнути.
  Гончаренки роками, за дивіденди людських майнових паїв, поповнюють не лише свої кишені, а й легковий автопарк новими імпортними «комодами» вартістю від 500 тис.грн. до 1 млн. грн.., а потім старійшина з «барського плеча» дарує їх дружині, доньці, сину, невістці і навіть особистому водієві Володі – авто «субару», а Білецький, як прихвостень за 30 років служби Гончаренкам заслужив тільки ЗАЗ. От і задумаєтесь чи є в Терешках раби, царь і царьки…..
  Та людям залишилось не довго терпіти це рабство, бо свіжо-куплений в мальовничій Іспанії маєток чекає на своїх нових господарів Гончаренків і Hasta luego! дорогі Терешки
  Отже на кого на сам перед повинна звернути увагу Народна самооборона та Народна рада!? Адже при такому розкладі поле для роботи у них безкрайнє
  СЛАВА УКРАЇНІ!

  • Терешки 18.06.2014 at 22:49

   Вас мабуть звати Ратушна Ліна – та що з Аграрних Традицій , або інща з тієї бандитської контори , що вже не один рік хоче заволодіти землями Терешок вигадуючи такі казки ? Ми їх уже чули не один рік ! Чи можливо Білецька Галина , що так захищає свого чоловіка ? Останній варіант – Ласкавий , який сам хоче загарбати земельку – ще мало нажив міліонів !

  • Терешки 18.06.2014 at 22:55

   До речі – звідки така інформація про акціонерів , чи за скільки їх купили ? Ви що працювали там регістратором ? Якщо я скажу що знаю багатьох ,що мають акції то виходить – що Ви брешите !

  • Терешки 19.06.2014 at 02:10

   І знову брехня – якщо по вашому 3 відсотки це 1930 , то 4,5 буде 2894,9 а не 5500 . А суму видану на пай порахуйте з мною перечисленого – 1000 гр + вартість ячменю 1540 + пшениці 2000 + кукурудзи 1000 + соняшнику 450 + тюки 500 + оранка городу 500 . Разом виходить – 6990 гр. , а не 1930 . На другий раз або не брешіть , або візіміть в руки калькулятор .

  • Терешки 19.06.2014 at 02:14

   Не ма на вас Ляшка , той би за ці брехні показав би вила !

   • Рембо 19.06.2014 at 06:56

    А Ляшка дійсно потрібно на Гончаренкка та його прихвостнів , які так відстоюють його ! Але навіщо, Ляшко, якщо скоро Терешківські люди на вилах винесуть царька і його кодло, а воно не таке й велике, кому живеться солодко при Гончаренкові ! На сходку йдуть одиниці, тому що бояться терору Гончаренка, Білецького, але і вони починають боятися людей якщо, не йдуть до них ! Час змін в країні настав, якщо вже взялися за статки та маєтки Януковича та його подібних, черга дійшла і до місцевих царьків – регіоналів. Так що Миколо Миколайовичу, збирайте речі нажиті на людському горбі за 40 років, та дуйте на острова ,дайте змогу людям пожити вільними на своїй Терешківській землі ! А Білецький нехай пошуріку іде на свою Маньківщину звідки приїхав, просто хлопчиком, а в Терешках хотів стати большім, а став просто халуєм Гончаренка і алкоголіком !
    Не змінив Гончаренка Безкоровайний Борис при демократії Горбачова, змінить народ якому просто надоїло !
    Слава Україні !

    • Финикс 19.06.2014 at 12:47

     Ты б ище Сталина вспомнил – коммунист недобитый . Сам то что сделал для народа ? Наверное только языком .

     • Рембо 19.06.2014 at 21:36

      Я для народу зробив не мало. При комуністах побудовано все майно яке ви ніяк не можете розтягти ! А що ви побудували за 20 років на шполянщині ! Чи може школу, садочок, ферму проклали нову дорогу , що при комуністах було це св”ятим ! А землю беруть холдинги , в тих хто їм продає. Продасть її і Гончаренко, ціни ще не склав , але ретельно готується бо тримає все в одних руках !

 • Финикс 19.06.2014 at 15:14

  А насчет нескольких холдингов которые подмяли под себя все хозяйства раена правда , а кто отказался передать им земли объявили войну . К ним у Рембо никаких претензий , так как он помогает им добить тех кто не сдался . Паи людские позабирали за копейки , теперь даже оренду платить не нужно . Так что благодаря таким как Рембо в раене живется хорошо , как говорится ” Все для людей ” . Только каких ?

 • Троль 21.06.2014 at 12:15

  Гонаренки так оправдовуються, аж смішно. Наче й справді, хтось заповажає їх після цеї писанини. всі чудово знають, що вони князьки в Терешках, залякали людей і вважають їх за бидло, яке дурять десятиліттями. Раби скоро повстануть, раз взялися вже за Білецького.

  • Валерій Гончаренко 21.06.2014 at 19:35

   То чого ж як ти такий патріот то не прийдеш , і не скажеш мені цього ? Мабуть справді після цього ти і є бидло , а не ті кого ти обзиваєш !

 • Троль 21.06.2014 at 20:54

  Валєра, іди ти в сраку, хто ти такий, кому ти добро в світі зробив. шо ти тут з себе святого корчиш! Я тобі й морду колись бив, згадай хто я такий. Тільки ти мені до сраки, я за те шоб в Терешках життя відновилося, бо ти з своїм батечком всіх зат…ли в селі, вас треба вже трохи розмежигірнювать.

  • Валерій Гончаренко 21.06.2014 at 22:24

   Ти так грізно говориш , а в самого мабуть коліна трясуться , ховаєшся за псевдонімами та за жінкину юбку . Крім брехати – нічого робити не вмієш . Навіть за ” бив морду ” і то збрехав ! А про те , що я кому зробив не тобі судити , а людям з якими я працюю .

   • Троль 22.06.2014 at 11:52

    Та хто тобі такому святоші вірить? В тебе ніколи не було авторитету, ти чмошнік і нікому не потрібен. Оправдовуйся давай далі, всі ж такі брехуни, а ти ж божий та святий, людей вирішив смішити, клоун. Іди краще займись чимось корисним, а не ісуса христа з себе корчиш.

    • Валерій Гончаренко 22.06.2014 at 19:20

     Та мені повірять бо я є насправді і зі мною можна поспілкуватись , не так як ти сидиш в норі і носа боїшся висунути ! Що ніяк не насмілишся , чи вже повні штани лайна ?

     • Троль 22.06.2014 at 20:56

      Хто тобі вірить, гнида ти! Та всі ждуть не дождуться, коли таких як ти з твоїм папком візьмуть за яйця. Ти це відчув, тому як дурак розпинаєшся тут, та хто тебе чмиря не знає!!!! Сиди жди, час пішов.

 • Валерій Гончаренко 22.06.2014 at 21:47

  Себе я тут не розхваляю , мені це нідочого , а ти з Рембо тут піаришся . Тільки й чути , які ви патріоти , і як би працювали у владі . Та я вже говорив – не гайте часу , таких туди не беруть . Сцикун ! Нехай твій врач тебе від переляку вилікує . Можливо хоч тоді назвешся , та прийдеш на зустріч .

  • вася 23.06.2014 at 15:56

   А ти що всих на зустріч витягуєш?Хочеш із татком залякати,як робили постійно?Ніхто вас не боїться,бо як говорилось уже ,ти ніхто!Чому не захищаїте Білецького?Він вам служив вірою і правдою,домомагав нахапати за дарма людське майно!Не запрошуй усих в гості,а то як з”їдимось…….,не хватить місця де нас зустріти!Нацарювали трохи і хватить!

   • Валерій Гончаренко 23.06.2014 at 16:07

    Приїзджай хоч ти , чи також за спинами ховатись будеш ? А говорити спідтишка великої сміливості не треба !

    • вася 23.06.2014 at 16:31

     Головне говорити правду?А Небесну Сотню не чіпай,не має в тебе морального права!

     • Валерій Гончаренко 23.06.2014 at 16:48

      Якщо говориш правду , то підкріплюй доказами , а без них це просто тріпання .

 • Троль 26.06.2014 at 09:20

  валєра, ти затошнів уже, іди нх.

  • Лена 22.08.2014 at 00:04

   іди сам ну хуй

 • Рембо 28.06.2014 at 12:35

  Тема піднята для обговорення так і немає кінця ! Скорик приїхав у село, мовчки посидів, посопів на сходці разом із Шпицею. Наче зробили роботу.Тайком зустрілися з Білецьким і Гончаренком запили добрий могорич і поїхали ! Алкоголік Білецький до цих пір знаходиться на роботі, оформивши лікарняний заднім числом, прокручує собі групу, отримуючи не малу зарплату ! Взявши за безцінок магазин, активно вкладає в ремонт незаконо нараховані та вкрадені з сільського бюджету кошти. Зробить генделик, щоб організовувати оргії, спувати чоловіків, оббтрати і так бідних людей, а сам буде багатіти !

 • Іван Сірко 21.08.2014 at 23:34

  СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ ЗАСУДЖЕНО ЗА СИСТЕМАТИЧНІ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА. Вирок від 28 липня2014року. Стаття в газеті Шполяночка ПЛЮС, від 22серпня 2014року. Шановна редакція цієї газети, ми Вас поважаємо і читаємо, але в нас (читачів) до Вас є питання ; чому ви в своїх статтях (в більшості) не вказуєте прізвищ тих хто порушує закон? Можливо Ви когось боїтеся? Чи це пан прокурор Вам дав статтю без прізвища? Можливо він щось боїться? Справа в тому що більшість старих сільських голів порушували і порушують закони, от ми і думаємо за якого голову написана стаття в газеті. Вказуйте прізвища, і навіть фото цих “ГЕРОЇВ”-корупціонерів їх повинні ЗНАТИ ВСІ. І нікого не бійтеся, ми Вас в обіду не дамо. Це пан Вікторук з Шполянських вістей який всіх боїться і всіх вихваляє ( особливо тих хто при грошах, зароблених не чесним шляхом). Виж не він. Якщо ми не будемо називати прізвищ, то корупціонерів буде ще більше, фото цих злодюг повинні бути на першій сторінкі газети.

 • Ігор 23.08.2014 at 12:47

  ТАК! Прізвища хабарників, корупціонерів, і злодюг повинні знати ВСІ!!!

 • Отець Сергій 03.11.2016 at 20:05

  І Білецькому і Гончаренкові прийшов кінець ! Людей Гончаренко продав в рабство Кравченка!