Черкащина: школярам зі Шполи подарували прапор України підписаний бійцями АТО

Активісти Шполянської районної організації ВО «Свобода» Кишінько Вячеслав та Кепша Сергій привезли учням 3-х та 4-х класів школи №1 Прапор Украіни підписаний бійцями із зони АТО з побажаннями для дітей. Про це повідомляє кореспондент «Шпола онлайн».

Напередодні волонтери Шполянської РО ВО “Свобода” побували в зоні АТО. Бійцям, що знаходяться там, вони передали листівки від учнів третіх та четвертих класів Шполянської школи №1 та гуманітарну допомогу від місцевих жителів.

12 коментарів до “Черкащина: школярам зі Шполи подарували прапор України підписаний бійцями АТО

 • 11.02.2015 о 18:53
  Permalink

  Млять, “Матня” та навчися ти вже себе вести як депутат і просто як мужик. Наступного разу не лякай дітей своїм “алртилрелистом”.

 • 14.02.2015 о 11:31
  Permalink

  Ще не хватає коло цих двох орлів ще двох героїв АТО, це Поперечного Сергія з самооборони з жовтими прапорами, і Лілі Усик (Лоцман) з гранатами. А так більше героїв на шполянщині НЕМА.

 • 14.02.2015 о 21:16
  Permalink

  Як це нема героїв, а ви дмидлі зачухрані, сциклі нікчемні? Хіба не херої? То поїдьте з Поперечним чи Усик на передову! Тільки проблем не обберешся – на першому блокпосту всі машини обісрете!

  • 16.02.2015 о 08:12
   Permalink

   Чуєш ти, придурок, коли це Поперечний чи Ліля були на передловій? Ну, Усічку хоча б показували по ТВ , як вона в Дебальцево всім розказувала, щоб їхали на Шполянщину, бо в нас тут є багато робочих місць і житла. А Кутузов (Поперечний) з листопада 2014 року з Черкаської області нікуди взагалі не виїжджав, ну – хіба в Умань гуманітарки трохи своїм завіз. І хай розкаже, як хлопці зі Шполи йому машину підрихтували, щоб не пиздив людське добро!

 • 15.02.2015 о 00:45
  Permalink

  Не перебільшуй Северин заслуги цих двох, говорять дійсно багато а їздять туди де тихо і спокійно , якби їздили б на передову то Ліля за півтора місяця все таки змогла б передати адресну передачу бійцю з АТО Сорокіну Василю від його матері, а так її з’їли зовсім не в АТО. А цей другий хворий, то що там говорити. А Героїв на шполянщині є дійсно багато, і їм СЛАВА!, тільки в них язики не такі довгі як в цих, майже пів года були в АТО, приїхали і ведуть себе скромно не піаряться. Молодці!

 • 01.04.2015 о 17:45
  Permalink

  ГЕРОЙ не той хто піариться та жре чужі передачки,а хто мовчки робить добрі справи.А ці герояки краще б добилися для діток безкоштовних обідів,ото були б справжні герої.