Архів за: Березень 2015

Аномалія у Шполі: місто завалив сніг

Вулиці Шполи (Черкаська область) нині під снігом. Проїхати та пройти вулицями міста можна без перешкод, але нинішнє повернення зимових явищ вкрай здивувало багатьох городян.

Опубліковано у Без рубрики | 25 коментарів

Черкащина: мешканців Шполи труять вдень і вночі

Мешканці Шполи обурені, а місцева влада закриває очі на чергову болючу проблему. У школах, поряд з житловими будинками ледве не щодня спалюють купи осінього листя, які дотепер лежать у різних районах.

Опубліковано у Без рубрики | 20 коментарів

Черкаська область: у Шполянському районі палав будинок

В селі Нечаєво Шполянського району сталася пожежа на кухні житлового будинку на вулиці Костенка. На місце події оперативно прибули рятувальники Шполянської пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС та місцева пожежна охорона із села Ярославка.

Опубліковано у Без рубрики | 1 коментар

Черкащина: у Шполі зустрічали героїв, які воювали на сході України

Шполяни зустрічали своїх земляків – учасників антитерористичної операції, які повернулися з зони боїв, у зв’язку з демобілізацією. Серед воїнів, що повернулися зі сходу був і головний спеціаліст – юрисконсульт управління Пенсійного фонду в Шполянському районі Олександр Міцкевич.

Опубліковано у Без рубрики | 16 коментарів

Черкащина: у Шполянському районі знищили мальовничий сад

Мальовничий сад знищили поблизу села Антонівка Шполянського району Черкаської області. Про це інтернет газеті «Шпола онлайн» повідомив громадський активіст Олександр Коваль.

Опубліковано у Без рубрики | 8 коментарів

Черкащина: у Шполі нарешті згадали про розбиті дороги

Міська рада виділяє гроші на капітальний ремонт доріг 1млн. 200тис. грн. Майже всі вулиці міста потребують асфальтного покриття.

Опубліковано у Без рубрики | 13 коментарів

Черкащина: у Шполянському районі затримали крадія

Міліціонери затримали чоловіка, який викрав з будинку потерпілої побутову техніку. Відрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.

Опубліковано у Без рубрики | 2 коментарі

Волонтер зі Шполи: наші герої вистояли в справжньому пеклі

Вже п’ята поїздка в АТО лише за цей рік. Спершу ми відвідали наших земляків у Волновасі та на Маріупольському напрямку, Марїнка.

Опубліковано у Без рубрики | 52 коментарі

Черкащина: у Шполі відбувається грабіж серед білого дня

Шполянська міська рада на чолі з мером «прошляпили» комунальне майно міста. Черкаські бізнесмени викупили за смішну ціну 24 тис. грн.. майновий комплекс колишнього комунального підприємства ВУЖКГ.

Опубліковано у Без рубрики | 16 коментарів