Черкащина: у Шполі міністр розповів, що дозволить не залежати від російського ринку

15 серпня Міністр аграрної політики та продовольства України від ВО «Свобода» перебував з візитом у місті Шпола де проходив Національний день ферми. Так, Міністр нагадав, що напередодні Верховною Радою України ухвалено епохальний, в якійсь мірі, законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин”.

Ігор Швайка наголосив, що даний законопроект дозволить українській продукції вийти на 100 світових ринків.”В умовах сьогодення, коли ми бачимо агресію сусідньої держави, підтримання цього законопроекту дає альтернативу та відкриває для нас не тільки ринки ЄС. Європейський сертифікат визнається ще 100 країнами світу.

На сьогодні ця перспектива для нас – ринки Китаю, ПАР, ОАЕ. Це той самий законодавчий поштовх, який допоможе вам стабільно працювати на міжнародній арені та не залежати від “вулканічних” настроїв російського ринку”, – зазначив Ігор Швайка.

 

69 коментарів до “Черкащина: у Шполі міністр розповів, що дозволить не залежати від російського ринку

 • 15.08.2014 о 22:39
  Permalink

  Швайка приїхав до Ляшенка!!!Швайка приїхав до активного антимайданівця і тулуб,югента Ляшенка!!!Швайка приїхав до злодія Ляшенка!!!Перед цим Швайка вже прїзжав у Шполу,його тоді закидали яйцями!Де був Ляшенко коли Швайка приїзжав перший раз?Ляшенко в той час коли приїзжав Швайка перший раз відправляв тітушок на антимайдан!!!Що об,єднало сьогодні майданівця Швайку і антимайданівця Ляшенка???ГРОШІ!ГРОШІ!ГРОШІ!

 • 15.08.2014 о 23:25
  Permalink

  Обєднала регіоналка доця , яку треба спасати, вона і організувала зустріч свободівця з соціалістом ! А ми говоримо і приїмаємо закони про люстрацію ! Повний маразм !!!!! Ганьба !!!!!!

  • 16.08.2014 о 00:01
   Permalink

   Шось слабенько сьогодні коментарів. Мабуть Народна Рада водку жре по поводу …. А взагалі то нічого не змінилося. Хоча чому? змінилося. Навіть коли до Шполи приїздив Ющенко та навіть Тулуб машин супроводження було менше. То що ж змінилося, де ж та економна та чесна влада.
   Ну то все піеа, це й так було зрозуміло. А от Ви Народна Рада, Вам не соромно? Націоналісти Ви наші!!! Вам не соромно, що ці всі транспорти роз’їжджали по площі нашого міста? Та навіть і не в цьому справа, а справа в тому, що площа іменована (я так розумію) в честь “небесної сотні”. Це Міністр случайно не по пам’яті про хлопців проїзджав, не по їх померлих душах. До де ж Ви всі сраколизи сьогодні були? Чому не сказали Міністру: “Не можна тут їздити, це прсото негарно”. Чи шо? Цей приклад підтверджує те, що всі ці Комарі, Слюсарі, Свердели, Зачепи – прагнуть лише одного влади та грошей. То хто Ви вибачте після цього, після того, що Ви тут вимальовуєте в коментарях? А ці коментарі явно розходяться з Вашими так би мовити справами та такими ж вже доболі патріотичними настроями. Це Вам ганьба, ще більшя ганьба чим Янику.

 • 16.08.2014 о 18:14
  Permalink

  Та то кішкатира грудняк висолопив в перед ,він завжди так робить коли на публіці,а на публіці він любить посвітитись.Одного разу він так надувся,що організм не витримав і випустив гази,здається він тоді біля Тягнибока терся,після цього ганебного вчинку кішкатира довго не підпускали до себе впливові свободівці!

 • 16.08.2014 о 19:43
  Permalink

  А хто особисто бачив що Ляшенко давав гроші на антимайдан???? З Черевком він був не в найкращих відносинах. З Черевком дружила сильно Ліна Борисівна, і зараз з остальними зависниками продовжує обливати брудом. Працюйте над собою , може і вас замітять

 • 16.08.2014 о 21:17
  Permalink

  Швайка приїзджав не до Ляшенка, а до колективу найкращого господарства. А ви Ліна Борисівна хоча б повиводьте бур’яни.до речі це стосується і решти . Соромно за посадки і бур’яни над дорогою.господарники засрані. Набить кармани є кому, а навести порядок немає. Зато закордон їздять і бачать як цивілізовані люди ведуть бізнес, а тут одні хапуги

 • 17.08.2014 о 12:54
  Permalink

  Ти і є Ліна Борисівна. Якій Шпола не по зубам. Професіоналом назвати не можна. Халтурщиця. А Тупоту судять за те що стріляв у людину. Хороша компашка.

 • 18.08.2014 о 12:37
  Permalink

  Ляшенко загріб людське майно,а тепер водить показує ,який він хазяїн!він робочих називає тільки рабами,або бидлом!А Кишінці дали три гривні,і він бігає кругом ляха ,з лазіком,лиже сраку,а потім в імперіїї Лазаренка облизував тарілки!!!Скоро його з рук будуть кормити!

 • 18.08.2014 о 21:27
  Permalink

  Він не Василь, но точно гімносос . А краде і дурить людей Ліна Борисівна, і всяким способом старається обгадити Ляшенка, бо він піздюлєй їй добре всипав. От вони з тупотою втіхаря і квакають

 • 18.08.2014 о 21:57
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна облизуєте тарілки Лазіка ви. І не тільки тарілки. А заздрість дуже погана штука. Спочатку печінка виділяє яд, яки вас і отруює. Так що перестаньте заздрити Ляшенку, закачайте рукава і працюйте. Бо на своїх махінаціях далеко не заїдеш і ти це вже зрозуміла. Так за рік обісратись тільки ти могла. При цьому що тебе такі поважні люди Шполянщини підтримали . Все на смарку. От і логічний кінець . Ти обісрана і твої прибічники. А результат роботи ноль. Хоч тупота водки на халяву напився

 • 20.08.2014 о 03:47
  Permalink

  Особисто знайомий з Ляшенком Ю.В. і був про нього не поганої думки, але випадково довелось поспілкуватись з його працівниками в полі, частина з яких була з іншого району, і люди (прості роботяги), були обурені відношенням до них, і тею мізерною платою що їм платять. І це не один такий Ляшенко, ці сільгоспвиробники, майже всі використовують людей, тому що бідним селянам нема де заробить кусок хліба, а ці пани їх мають за рабів, наживаються на їх праці, а зернові продають по світовим цінам, і мають гарні прибутки. Земля, – це наше богатство, і вона повинна збагачувать весь народ України, а не кілька людей в районі, і пів сотні людей в Україні.

 • 20.08.2014 о 07:31
  Permalink

  У Шполянській районній адміністрації і у помічників суддів зарплата 1200 гривень. Це при тому що люди мають вищу освіту. І відповідальну роботу. Впевнений, що жоден так сказати роботяга у Ляшенка чи у іншого сільгоспвиробника менше не отримує. Так як у держави просять кусок хліба, то нічого, а роботяги заробляють на хліб ще й з маслом , то це їх ще й принижує. Без червоної ікри можна обійтися. Люди роботу дали, треба спасибі казати. Нашим людям скільки не дай, все мало. Хай ідуть у Португалію на стройку там краще заплатять. Тільки вкалувати треба, до чого наші люди не звикли, на полі тріпатися язиком проще

 • 20.08.2014 о 20:56
  Permalink

  Ті люди що дали роботу, на своїх джипах, за день викатують возячи свій зад більше палива чим на 1200гр. А людина працюючи місяць не може на свою зарплату заправить повний бак. А ще потрібно щось купити поїсти, та одежину якусь.Та дітей в школу зібрати, зошити форма, кеди, туфлі і так далі,та здати гроші на потреби школи, а ще заплатити за світло, газ, телефон. А про сосіску дитина може тільки мріяти, а ти ПАДЛО кажиш червона ікра, їдь ТИ в Португалію, і хай там працють твої діти. А українці повинні жити в Україні, і працювати самі на себе а не збагачувати таких як ти, які шляхом обману попривласнювали все те що будували наші батьки і діди. Щось мені думається що якщо фізично знищувати таких “кровосісів”, які живуть і паразитують за рахунок простих людей, то гріха не буде ніякого, а скоріше наоборот. Ждіть свій час ГНИДИ,скоро Вам буде “КАЮК”!

  • 28.08.2014 о 18:46
   Permalink

   Ми тебе сука падло в Португалію запрем будеш там ішачить, ще тебе можна в Голандію хуйнуть підарасом там будеш підроблять ротякой іностранні хуйки потягувать.

 • 20.08.2014 о 21:49
  Permalink

  Нема питань. Хай переходять на держслужбу, і працюють на себе за 1200 грн в місяць. А переписуюсь я тільки з людьми від Ліни Борисівни( Тупота і тд.)повторюю якій Ляшенко вставив піздюлєй . Зате що вона творить. Шарлатанка. Я родич тієї жінки, яка підписала з традиціями договір і яку потім за це під конвоєм везли на суд.ще й будуть із пенсії відраховувати штраф. Хто його їй відшкодує? Може традиціі?

  • 31.08.2014 о 19:24
   Permalink

   Нехай ця баришня, яку на суд везли, до Ляха біжить за компенсацією. А ще краще, нехай почитає той договір, який з Відродження підписала. Їй Ляшенко все оплатив. Ще до того як вона в суд приїхала.
   Але кожний сам собі стеле.

 • 20.08.2014 о 23:20
  Permalink

  Аграрні традиції, Ляшенко, Фоменко, Гончаренко, Кравченко, Федерік (француз) та інші., ці всі “великі господарі” позабирали в селян майнові паї, за копійки і продовжують забирать уже заводи і фабрики (сах.завод, і мебельна фабрика) склади, вони для поливу кукурудзи викачують ставки, порушують водний кодекс, знищують “екологію”, земля їм дає великі прибутки, а люди які працюють на цій землі мають тільки великі мозолі. Агрохімікати та пестициди вони не утилізують, вони попадають в воду яку ми п’ємо, потім ХВОРІЄМО, але для цих великих хазяйнів прості люди як засіб для їх збагачення. Вони думають що уже тримають “БОГА ЗА БОРОДУ” хочу напомнить їм, що янукович думав це саме, в нього було все, “и ЖИЗНЬ УДАЛАСЬ” і де це все зараз? Ще вони дають гроші одній св’ятій думаючи що вона їх очистить, але ці гроші не очищують, та і користі від них мало бо политі вони слізьми і потом простих селян, яких безжалісно експлуатують ці великі господарі.

  • 21.08.2014 о 00:04
   Permalink

   Всі вони за останні роки стали міліонерами, господарями майна, яке селяна будували і дбали роками, а селяни стали злиднями ! Все стало їх власністю, і земля і майно. А селяни стали, бидлом зі слів керівникв ! працюють за копійки, на паї отримують сміття !

 • 20.08.2014 о 23:59
  Permalink

  Читаючи інші Ваші коментарії можна зробити висновок що Ви завжди чимось незадоволені, а якщо Ви не Лена, а Льоня то думаєте саме про того про кого і пишите(нетрадиційні відносини). випийте щось заспокійливе, та лягайте спать, візміть собі кота, погладьте його, як нема більше кого, а завтра обов’язково сходіть до лікаря, а то в Вас уже все дуже “запущено” Бажаю Вам вилікуватись.

  • 28.08.2014 о 18:48
   Permalink

   Слухай ти уїбан твої ідеї сути чисто комуністичні в багатих забрать все, роздать бідним ти робін гуд прямо. Такого як ти мона в сраку цілувать кирзовим чобітком.

 • 21.08.2014 о 06:22
  Permalink

  Я вже казав, якщо селяни такі нещасні на держслужбу хай пиз…ть, або на базар. Щоб на них не заробляли. І не треба тут скиглити

  • 21.08.2014 о 14:59
   Permalink

   А може держслужбовці підуть до ляха працювати,за 1200 грн,на полі в жару і в пилюці!!пересрались в адмістрації чи що!

 • 21.08.2014 о 15:42
  Permalink

  Держслужбовців якось без твоїх вонючих порад самі вирішать що робити. А рабство вже відмінили , не подобається на полі за 60 000 за сезон працювати, то хай пиздують на всі чотири сторони, ще нікого силою на роботу не тягнуть

 • 21.08.2014 о 21:48
  Permalink

  За один гектар кукурудзи, який потрібно висапать в спеку, пан Ляшенко платить 250 гривнів, але може нічого не платить зовім, якщо на всьому полі знайде хоть одну маленьку бур’янинку. ( Зі слів його працівників в кількості 14 осіб) таку саму ціну він платив і три і чотирі роки назад, але ціни тоді були інші. Люди обурині цим але іншого виходу в них нема, тому що, фабрики і заводи де працювали колись ці люди, ці великі господарники позабирали за копійки у свою власність. І тепер наші працьовиті люди, які збагачують цих панів -“БИДЛО необразоване, тобі шось тут не нравиться, тебе тут ніхто не держе.” це слова одного з керівників. ШАНОВНІ ПАНИ- посилення гноблення селян виливається в масові народні повстання, ВБИВСТВА панів, та РОЗГРОМИ їх маєтків, запомніть ЦЕ. Це КОЛІЇВЩИНА і Гайдамацький рух- який буде спрямований проти ВАС. Історія завжди повторюється.

  • 22.08.2014 о 00:08
   Permalink

   Слухай Сірий тобі б оце в сраку перцю насипать!!! Дать сапу в руки, сказавши сапай курва 200 гектарів потім дам води жопу помить. А коли не вимиєшь гори твоя дупа синім пламям!!!! Уйобок.

 • 22.08.2014 о 07:51
  Permalink

  То Іван сірко організуй ти роботу людям і заплати більше, чи ти тільки пиздіть вмієш. Шо українська жаба задавила!!!

 • 22.08.2014 о 16:00
  Permalink

  Організувать роботу можна і краще, тільки попробуй свій пай забрать в цих гоподарників, а якщо забрать хоть гектарів 200 то вони з горя і повісиця можуть. Це вони в людей все можуть забирать, і майно і паї, де дівся весь скот з Матусова? чи не в Скотаревому випадково? Запитайте в селян з Терешок що вони отримали за свої майнові паї? і де вони? А що є в громади цього села? НІЧОГО!!! Селяни стали злиднями, а ті хто все позабирав в них, стали великими господарями. З чого починали всі великі господарі?, з того що обдурили селян і позабирали в них все, так любий дурак може хазяйнувать, а прийти на порожне місце і зробити щось для себе і для людей, для цього потрібно мати РОЗУМ І СОВІСТЬ, але в багатьох нема ні одного ні другого, в них гарно виходить все шляхом ОБМАНУ. Якщо підняти деякі справи, то там можна почитать “цікаві” рішення суддів. Все таємне колись стає відомим, і все як приходить так і уходить.

  • 22.08.2014 о 16:17
   Permalink

   Іван Сірко і Іван ти падло собі авторитет наїдаєш!??? Тиж одна і та сама скотина не образована ти почитай що коли ти пешеш потім змінюєш ім’я то смайл не змінюється. Переписується тут 10 страждущих і нуждущих до власті.

 • 22.08.2014 о 16:05
  Permalink

  То йди в традиціі робити, будеш людей по селам ходити махлювати. Кажуть за махінації добре платять. Там ще можуть навчити дівчатам по ногах стріляти. Не погана перспектива

 • 22.08.2014 о 16:29
  Permalink

  Можна ще на ляха даром попрацювати!!Із Скотарево,чомусь одиниці в нього працюють,а лях звозить на роботу,аж із других районів!Мабуть добре платить????

 • 22.08.2014 о 16:59
  Permalink

  Ти “За” кукуруза, як приклад звать тебе ІЗЯ а прізвище в тебе ІДІОТ ти можеш підписуватись просто “ІЗЯ” або ІДІОТ або разом ІЗЯ ІДІОТ, в всіх трьох випадках буде відомо що це ТИ, а от коли ти напишиш що ти Саша ІДОТ смайл остається той самий то тоді тобі можна щось говорити. “скотина ТИ не образована”

 • 22.08.2014 о 20:48
  Permalink

  Сірожа добре шо тебе нікуди не звуть. Ти мабуть свої 200 гривень не заробляєш, а вилизуєш у сраці. Бери вітряк справляй. Писака хреновий .з яких пір за селян так переживати почав, як з держ служби вигнали? Та резко сірком став.так тільки собак називають, чи ти і є лебединська шавка яка вєчно на чомусь попалиться

  • 31.08.2014 о 19:02
   Permalink

   Поки Ви тут пане Влад пиздите, то “ТРАДИЦІЇ” скуповлюють землі в Чигиринському районі де є прекрасна база селище “Орбіта”. Нагинають раком реєстраційну службу та відділ держкомзему в шполянському районі. Зняли начальника держкомзему в Катеринополі, поставили свого начальника держкомзему в Шполі, без погодження народної ради, куди дивиться “Свобода”. Спостерігаючи в декількох судових засіданнях як виступають їхні юристи, скажу Вам, що вони в собі впевнені, видно гроші отримують чималі. А “Свобода” крім того, що один одному щелепи ламає нічого з “ТРАДИЦІЯМИ” вдіяти не може. Дивіться щоб вони ще свою людину на чолі “Свободи” Шполянщини не поставили. А то я бачу у Вас там великі фахівці тільки порозмовляти а дії, деж Ваші дії.

   • 31.08.2014 о 21:41
    Permalink

    Де це взявся такий писака, що його так зацікавили “СВОБОДА” та “Традиції”. Чи може хтось переслідує просту мету створити навколо призначення Зайця на посаду в.о. відділу Держземагентства району маленьку революцію? Невже Свободівцю “лимарю” так хотілося бачити на цій посаді свою доньку Людмилу? Напевне він хоче вирішити цю проблему за допомогою партії .

     • 31.08.2014 о 23:56
      Permalink

      Держземагентство теж януковичі, то теж хай їдуть на …………, чи може свобода іх до себе візьме?

 • 01.09.2014 о 13:28
  Permalink

  Можу навести приклад “РЕГІОНАЛА” в відділі Держземагенства в Шполянському районі Лимар Людмила Петрівна № посвідчення 23-94008 видане 10.02.2011 року так, що можливо “Свобода” напише про це Рудику?

 • 03.09.2014 о 17:28
  Permalink

  Голова адміністраціі в Катеринополі закрила традиція дорогу раз і назавжди.щодо їхньої впевненості на судах, то скажу якби ви скільки викурили травки, то ще і не таке творили. Гроші тут нідочого, тут обичні обкурки, які постійно не в адекваті. Цих людей треба примусово лікувати

 • 03.09.2014 о 17:31
  Permalink

  А раком нагибає їх тільки Людмила Петрівна покищо. І як каже Ліна Борисівна далі буде…. Людмила Петрівна молодець … Знає як їх через Тупоту дістати

 • 03.09.2014 о 19:29
  Permalink

  Не знаю яка там Людмила Петрівна молодець але суд в Черкасах Тупоті програла, ще й підставила кадастрового реєстратора Курінну Л.М. яка тепер повинна сплатити кошти Тупоті. То виходить, що Тупота “раком нагибає” Людмилу Петрівну? Хоча він неодноразово її мав і раком ї боком навідь в приміщенні адміністрації.

 • 03.09.2014 о 19:56
  Permalink

  Я думаю Тупоту цікавили підроблені документи, а не раком боком. Щоб про крутити всі махінації потрібні помічники, і він їх шукав. Але воно скоро в нього все лопне. Бо суцільні махінації

  • 05.09.2014 о 18:17
   Permalink

   Знаєш Влад, те,що мене цікавить тебе хвилювати не повинно, стосовно своїх відносин можу сказати те, скажу так, це мої особисті проблеми де я, с ким я, і як я, а також проблеми тієї людини з якою я мав чи маю відносини. А ні Лимар , а ні я виносити свої стосунки на Ваше обговорення не повинні. Програв я суди Лимар чи Лимар програла мені суди це виключно наші стосунки, особисті вони чи службові, Вас це також хвилювати не повинно. Ви тіштеся тим, в частині,що ВАС стосується.

  • 05.09.2014 о 21:17
   Permalink

   от як посадові особи ми і розберемось, я розказувати ВАМ нічого не збираюсь, а якщо Людмила Петрівна дасть згоду Вам на інтервю то вона має на це повне право.