Відомий підприємець зі Шполи попросив вибачення у міністра

16.08.2014

У міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки, який відвідав Шполянщину з візитом, просив вибачення місцевий підприємець Ігор Кукурудза. Нагадаємо, що 16.02.2014р в м.Шпола в народного депутата від ВО “Свобода” Ігоря Швайку, кинули гусячими яйцями. Кілька осіб тоді затримали правоохоронці, які чергували біля центральної площі. Місцевий підприємець зізнався міністру, що в яєчній організації, він теж приймав участь і шкодує за вчинене.

Організацію замаху взяв на себе колишній голова Шполянської райдержадміністрації О.Черевко та підбурив місцевого підприємця.

Це цікаво

249 Comments

 • Данило 16.08.2014 at 18:28

  Не правохоронці ,а звичайні люди з площі зловивили і пики начистили тітушкам,а мєнти по норах сиділи знаючи,що швайку будуть яйцями закидувать…Кажуть Кукуруза хотів впасти на коліна перед Швайкою і безсоромно цілувати йому лапті та останній стримав його запропонувавши відсмоктати в більш безлюдному місті.Кукуруза погодився!

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 12:16

  Слухай ти Данило хер тобі в рило!!!! Давай я і із тобою встрінусь у безлюдному місці і у тебе від смокчу гімновозкою твої останні мозги бо вони в тебе сплошне ГІВНО…. А після того як ми з тобою зустрінемось вони тобі більше непотребуюця!!!! Такщо або говори. Де??? Або телефонуй 0672739135

 • Василина 17.08.2014 at 12:50

  Ну перепросив ти у міністра, ну Кішіньку напоїв та 30 срібників йому в хавальник запхнув, а з земляками як бути? Хто перепросить у жінки, якій топилянськими яйцями лице розбило (сама там була – бачила), хто змиє це позорище із шполянщини? Чого не притягнув на площу своїх бугрів -Лазіка, Фоменка та Черевка, ще й Капішінського не прихватив та не поставив їх на коліна перед людьми, може хто в морду плюнув би?! Чи вже перед ними не витанцьовуєш та й їх вже не дуже видно, а шукаєш виходи на так званих нових “вождів революції”, прикриватись кимось же треба? А думка людей, які це бачили на площі і тоді, і тепер одна – підсцикаєш, бо втрачати є шо, а ці пристарілі злидні вже не поможуть, самих підчмирюють шполяни. Маєш змогу – відповідай. Бо з Данилом легше – похуїсосили один одного та й все. А шо по даних фактах скажеш?

  • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 18:33

   У мене бугрів і хазяїнів немае!!!! Я не танцю не перед ким!!!! Я працюю і чесно заробляю гроші і плачу податки!!! Я ні в кого нічого НЕЗАБРАВ НЕВКРАВ нікого НЕНАДУРИВ!!!! Якщо ви думаете інакше назвіть мені хоть щось!!! А якщо нема що називать то не говоріть про ЦЕ!!!

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 13:15

  Доречі ДАНИЛО тітушки це ті люди яких за гроші наймали і вони робили за корисних мотивів!!!! Мені грошей ніхто не платив!!!! Я пояснював правоохоронним органам ,керівництву народної ради , місцевим головам народних партій , ЯК І ЧОГО?? Це все так трапилось!!!! Хто командував!!!!! Хто планував!!!! Хто приймав участь!!!!! Хто на сьогоднішній день з цього всього хоче получити матеріальну користь і чому!!!! Якщо треба я вийду на центральну площу і щераз поясню людям як і чого??? Я неховаюся і не тікаю з Шполи я тут виріс живу і працюю!!! Боятись мені нема чого!!! Доречі Я ХОЧУ ЩОБ МЕНЕ НАКАЗАЛИ ЗА ЦІ ЯЙЦЯ!!! Тільки щоб наказували ВСИХ замовників,координаторів,учасників!!!! На сьогоднішній день з усих учасників непрацюе тільки дві людини а остальні які 15 лютого сиділи у кабінеті Черевка і планували як це зробити і якого б оце ЛОШАРУ послати з яйцями!!! ВСІ ці люди при владі і далі працюють і керують!!! Бачиш яка СПРАВЕДЛИВІСТЬ !!!!!!! Це мабуть за цих людей тоді у лютому загинуло дуже багато людей на майдані!!! 15 серпня зранку біля кінотеатру коли я підійшов на мене дивилось багато людей, одні згадуючи 16 лютого дивились з ненавистю другі з страхом в очах!!!! Я підійшовши до однеі керуючої на сьогоднішній день районом спитав чи вона принесла з собою яйця??? А вона мені відповіла що тоді була одна влада а сьогодні друга влада і вона вже не причому!!! Такщо наші керівники як тей ПОПАНДОПАЛО перевернули картуз на другий бік і команднують далі!!!! Я Вибачився перед Міністром для себе для того щоб зняти гріх з душі!!! А не для когось !!! А от у правоохороних органів ,,,Керівництва району ,,,,Народної ради,,, та громади міста Шполи прошу одного покарайте мене і всих учасників того що сталось 16 лютого!!! ТІЛЬКИ ВСИХ !!!!! ВСИХ ТИХ ЯКІ живуть і роблять як ПОПАНДОПАЛО !!!!!

  • Рембо 17.08.2014 at 15:11

   Ігоре, ви дорослий мужик, а ведете себе як пацан. Пройшло 7 мсяців після подій, а ви наклали повні штани і просите, щоб вас наказали. А тоді коли безголове керівництво району давало Вам команду ви чим думали ! Ви були на боці злочинної влади, тому що від неї щось мали ! А зараз дійсно демонструєте ПОПАНДОПАЛА, і хочете переформуватися і всунутися у теперішню владу ! Якби міністр запропонував вам очолити партію Свободи в районі , ви зробили це не думаючи ! І те що ви даєте копійки на АТО, це все пиль в очі жителям Шполи ! це дишевий авторитет ! Моя порада, оприділитися по якій ви стороні барикад, і вести себе як настояший мужик, а не пацан ! На сьогодні є можливість, доказати що ви змінили свої погляди. Піти в гарячі точки АТО, а не ховатися за дівчачі спідниці, замулюючи очі грошима, обливаючи брудом тих , хто вам робив блага ! Це не по мужські, і чи ви комусь мозги відсосете, але вам відсосуть і не тільки мозги , в двох сторін і колишні і теперішні !!! Вам необхідно присвоїти призвісько ПОПАНДОПАЛО – ви його заслужили !!!

   • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 15:51

    До влади я ніколи нервався і нервусь!! У мене порода не та!!! Я необразований!!! Пане РЕМБО всі ці 6 місяців у справі про яйця нічого і не закінчувалося!!! Це ви просто про це не знали!!! Я і раніше коли викликали до слідчого говорив про те щоб всих наказували!! І вибачення я просив при першій можливості…. Коли Швайка І.Б приіхав до Шполи… Від влади ні та що була ні та що зараз , я ніколи нічого не мав і незбираюсь мати!!! Погано що політики вмішують звичайних людей у своі справи!!! І я не займаюсь дешевим ПІАРОМ …….. І не хвастаюсь перед людьми що я щось комусь зробив чи допоміг!!! Пане РЕМБО ви щось раніше таке чули???? А на війну то таким як я держава не довір’я я не військово зобов’язаний , таких як я не беруть в армію маю судимість!!!! А яка у мене була користь тоді 16 лютого?????? Я підприємець і наша система влади дуже гнучка ,,,,,, ДАЛІ ПРИДУМУЙТЕ САМІ……

    • Рембо 17.08.2014 at 17:02

     Ігоре, так все ж таки, що тебе спонукало на дії 16 числа, і що за мудаки тебе на змусили на це ? !!!!

     • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 18:20

      Як сказала мені одна із організаторів у п’ятницю 15 серпня …….. ВЛАДА…… ТОДІ БУЛА ТАКА ВЛАДА!!! Такщо пане РЕМБО погано коли політики вмішують у своі справи простих людей!!!! Я міг би відмовитись ………. А так зробив … Накажуть!!!! Незробив теж накажуть!!!! ВИБОРА НЕБАГАТО!!!!

    • Лена 21.08.2014 at 23:53

     В армію його не візмуть бо має судимість, а судимістьця за торгівлю наркотиками для неповнолітніх ! Він тоді їх перевозив в кількості великій.

 • Василина 17.08.2014 at 13:44

  Мої питання так і залишились без відповіді! Це підтверджує, який ти правдолюбець. То вже напиши прізвища тих , шо сиділи 15 лютого в Черевка в кабінеті, зніми ще один гріх, хай люди знають. А тобі особисто скажу, каїшся ти для чужого ока, бо зміни прийшли, яких ти і тобі подобні не чекали! Хотіла б я побачити, шо б ти витворяв зі всоїми друзяками, якби твій любимий Янукович був при власті та ше шоб якогось із ваших придворних прокурорів-клоунів вернути в район. Бо шось не має коло прокуратури ні твоєї машини, ні нашого бородатого рішалова. Мабуть, Кравченко трохи порозганяв, хоча бачу, шо там стоїть вже нова команда.

  • Кум Сірка 20.08.2014 at 09:48

   Ага він напише його тоді з рук кормили!

 • ліля 17.08.2014 at 14:23

  вміють шполяни лити бруд один на одного. вміють бити себе в груди які вони патріоти і що готові вмерти заради України. вміють повчати і давати поради. вміють кричати які вони сміливі і що готові когось-дуже-поганого особисто знищити фізично. вміють звинувачувати всіх…..
  та, на жаль, крім пустих балачок, такі великі патріоти і сміливці нічого не можуть! Пів року немає яника, півроку !!!!!!!!!А скількох посадили в нашому районі?Скількох звільнили? Що змінилось в нашому районі? Коли наші патріоти говорять мені, що волонтерство не головне, то які це патріоти? Коли вони продовжують займатись пустою балаканиною, то який з цього толк? Коли вони сидять вдома, не їдуть на передову, бо, мовляв, потрібні тут? Кому потрібні? Для чого? яка від них користь?
  Шановні патріоти!!!!!Сідайте на автобуси чи попутки і на Схід!!!!!!!!!!! Вас не беруть через погане здоровя?А ви їдьте просто так, без документів!ви ж не заради нагород!що з того що вас не назвуть героями і не причіплять зірочку!ви ж патріоти! Або хоча б замість того щоб писати всяку нісенітницю, виполіть город чи викопайте картоплю батькам хлопців, що воюють на Сході. займіться корисною справою! Чи візьміться за “ворогів і злочинців району”: в суді, чи хоч би поставте свою мітку на їх обличчі. Мужики! А ведете себе як баби!!!!
  А щодо І.Кукурудзи-тільки зараз дізналась, що він і є тим учасником подій. Познайомилась з ним випадково, дзвінок і пропозиція допомоги. Ігор Кукурудза надав мені допомогу тричі, а саме 17 тисяч гривень і власний транспорт. Він-один з тих, хто сказав дзвонити в будь-який час. Як я могла?????Взяла гроші? Байдуже, що вони були дуже потрібні?Байдуже, що вони врятували життя наших хлопців? Байдуже, що ніхто тоді не давав? Байдуже, тільки не в нього? Байдуже тільки б…..???? Байдуже!Дійсно байдуже до долі хлопців і країни вам, псевдо-патріотам! Байдуже вам, адже більшість з вас нічим не допоміг армії!
  Хто з вас не робив помилок? А вибачитись перед великою кількістю людей пробували? Я теж готова вибачитись перед шполянами за те, що беру гроші у всіх, хто дає! А ви готові вибачитись у матері загиблого за те,що навіть не спробували знайти гроші на бронежилет чи каску для її сина, бо в цей момент були дуже зайняті, адже писали бруд в інтернеті чи перемивали кістки комусь неугодному?
  Ігор, спасибі вам за надану допомогу! Повторюсь, але я дійсно вважаю, що ця війна очищує душі і думки всіх, хто цього хоче! і навпаки!!! багато хто з активістів майдану зараз веде себе байдуже до хлопців, до їх потреб. Адже в їх домі не чути вистрілів! За вікном не розриваються міни! вони ходять по місту з задертим носом, що є героями майдану, ніби цього достатньо! А АТО? Їм байдуже! От вони і займаються пустими балачками. вони не бачать, що зараз є набагато більші злочини! Коли цілі колони і бригади хлопців гинуть через зраду і зливання інформації! якщо я була на майдані, то це не означає, що я зараз маю право просто сидіти на дивані!Я вважаю, що справжні майданівці зараз на Сході! Справжня самооборона на Сході! А не кричить, лялякає і приміряє чемодани!
  І я цілком згодна, що ви заслуговуєте покарання, але лише при умові покарання всіх причетних до тієї справи! Бажаю вам не стати козлом-відбувайлом! адже ваша вина не найбільша! нехай кожен понесе покарання відповідно до ступеню провини і участі.Бажаю, щоб були наказані всі чиновники в першу чергу! бо когось тягають, а хтось спокійно займає високі посади і сидить в президії на держ святі.
  Шановні патріоти! а з якого часу яйцекидання стало великим злочином? Чи не є більшим злочином ваша байдужість і продажність? Та краще закидайте когось яйцями, якщо не можете щось інше зробить, тільки не сидіть!! А ви, Ігор, дайте їм яєць побільше, бо в нас багато кого треба ними прикрасити, зробити маску обличчя і волосся!
  Справедливість?
  Великі патріоти, офіцери і заслужені!!!!!!!! Хлопці вас чекають на Сході! Не баріться, адже ваші знання, вміння і навички, та ваш досвід,яким ви так хвалитесь, там пригодяться. І візьміть всі свої нагороди! будуть там вам як броня!
  Не словом, а ділом!

  • Данило 17.08.2014 at 14:58

   О,ще одна тітушка Ліля.А розкажи нам Ліля ,що ти зробила для того щоб відсторонити від влади старих ригів?Нічого не зробила і не зробиш,тебе вже купили з патрахами такі як кукуруза,ляшенко і фоменко,так що не треба нам тут ля ля!А тепер про АТО,улюблена твоя тема на якій ти любиш піаритись!Ти скажи ,чому твій чоловік зараз не в АТО?Чому він картоплю допомагає копати сім’ям тих чиї рідні на войні?Може в нього погане здоров’я,то нехай прсто так не за нагороди!

   • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 15:52

    А чому ти не в АТО??? Чому ти сидиш тут і виписуеш??

   • ліля 17.08.2014 at 17:49

    мій чоловік не підлягає мобілізації по стану здоровя і має трьох малолітніх дітей-дошкільнят(старшому немає й 6 років, а меншому-2). моя сімя допомагає сімям військових з АТО. А ТИ????? ЧОМУ ТИ, ДАНІЛО, НЕ В АТО????????????

  • вася 18.08.2014 at 12:25

   Ліля хватить піарить уже всих регіоналів,гидко читати,які вони стали праведні і чесні!Чому на майдан не возили Ляшенки,Кукурузи,Фоменки????Ти шо Ліля рішила їх всих очистити від бруду і крові,?Хто дав тобі на це право?

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 14:10

    Вася я не регіонал!!! Я щераз повторюю я не політик!!!

 • Данило 17.08.2014 at 14:25

  Я не знаю хто на тебе як дивився,але те,що ти лошара знаю точно і ти це підтвердив ти будеш жити з позором до кінця днів своїх такий самий попандопало як і ті хто тебе посилав ті яйця кидати бандюга,мабуть сволота не одну людину на той світ відправив на антимайдані там якраз такі як ти збирались відморозки і голови відрізали,а зараз ниють,що їх використали,а з тобою ще зустрінемось в безлюдному місті,жди!

  • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 14:53

   А я і признаю що я ЛОШАРА !!!!! ТА ЩЕЙ ВЕЛИКА ЛОШАРА !!!!!! Ти Данило пам’ятай про це!!!! І коли захочеш зустріця десь в безлюдному місці незабувай про це!!! Бо можу РОЗТОПТАТИ!!!!! До зустрічі ПАНЕ ДАНИЛО!!!! Я думаю вона не за горами!!! Жалко тільки одне те що мене ТИ знаеш а я тебе ні!!! Бо ти СЦИКУН і чогось ховаєшся тільки за угла викрикуеш репліки!!!

   • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 14:55

    А ще фільтруй свій базар!!! Через те що Інтернет це така штука що через електронну адресу при бажанні все знаходиця!!!

    • Данило 17.08.2014 at 15:10

     Знаходиця знаходиця бандюга!

     • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 15:26

      Доречі кроми яець я ніде небув і нічого Неробив проти людей України!!! Якщо Данило ти мені назвеш ще якусь погану справу що я зробив проти людей ……… То Я даю свою праву руку щоб відрубали!!! Якщо ти говориш що я “””Бандюга””” то назви мені хоча би одну погану справу яку я зробив у Шполі за останніх 10 років!!!!! Може я щось і де вкрав??? Когось обідив??? У когось щось забрав??? Чи когось обманув??? Чи комусь недопоміг!!!! ……… Давай щоб довго не ждати назви зараз!!!

 • лисий 17.08.2014 at 15:26

  Ігор ти попав,краще думай як тобі вибратись з цієї халепи,а не розборки устраювать.краще розберись з тими хто тебе лошарою зробив.кишка тонка?ото краще сиди мовчки і не рипайся вже всі побачили який з тебе герой,спочатку робиш а потом думаєш і вибачаїся.

  • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 15:55

   Так от я і пробую розібратись з тими і пробую випутатись і пробую вибачитись!!! А те що попав то це я і сам розумію !!! Аби не розумів то сховався б і сидів тихенько!!

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 16:10

  Писати говорити обсуждати тут для цього нетреба багато розуму і фантазії!!! Можна дати пораду!! Можна обізвати!!! Можна прокоментувати!!! І все!!! А в реальному житті???? Як правильно?? Як би ВИ зробили??? Бувають різні ситуації в житті, я непрошу ні захисту ,ні поради ,ні підтримки ,,я знаю і понімаю що я винен !!! Якби я хотів уникнути покарання яб не виходив у п’ятницю на площу!!! І я не боюсь покарання!!

 • Василина 17.08.2014 at 16:56

  ПОВТОРЮЮ!!!!!!!!!!! Мої питання так і залишились без відповіді! Це підтверджує, який ти правдолюбець. То вже напиши прізвища тих , шо сиділи 15 лютого в Черевка в кабінеті, зніми ще один гріх, хай люди знають. А тобі особисто скажу, каїшся ти для чужого ока, бо зміни прийшли, яких ти і тобі подобні не чекали! Хотіла б я побачити, шо б ти витворяв зі всоїми друзяками, якби твій любимий Янукович був при власті та ше шоб якогось із ваших придворних прокурорів-клоунів вернути в район. Бо шось не має коло прокуратури ні твоєї машини, ні нашого бородатого рішалова. Мабуть, Кравченко трохи порозганяв, хоча бачу, шо там стоїть вже нова команда.
  І для Лілі. Коли хлопці на АТО заказують тобі 44 розмір взуття, а ти привозиш 42 – то це допомога? А білі дешеві носочки і труси – також допомога? Чи з Капішінським везеш за 700 км., а з “Червоного хреста” списуєте пального на 2000 км. Різниця в кого осідає – в тебе, в нього чи в його шефа Черевка?

  • ліля 17.08.2014 at 17:44

   Я везла бронежилети, кевларові шоломи, захисні окуляри, наколінники і налокотники, шкіряні перчатки і спільні мішки з карематами, а взуття і форму везли з воєнкомату підписане для кожного. стосовно носків- я їх не купувала, а люди принесли те, що змогли. не вам судить.а чим ви допомогли? Я повинна перед вами звітувать? на яку суму? назвіть суму яку ви мені дали і я прозвітую на неї. багато вас розумних обсудить, контролювать, з боку видніше? не судіть по собі.
   Стосовно 2000 км- ми проїхали 2200 км за першу поїздку!
   різниця осіла б у вашій кишені,шановна. Бачу вас сильно жаба давить, що такі гроші пройшли мимо вас, ви б збагатились!

  • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 18:11

   Відповідаю ВАМ Василино….. Фамілії всих ви добре знаете доречі вони Е у поясненнях у міліціі… Якщо треба назначте зустріч і я Вам іх назву дивлячись в очі!!! Вибачався я не для Вас а для Швайки І Б.. І для себе!!!! Якщо ВИ так добре мене знаете то скажіть мені як я жив при Януковичу???? Де і що я робив проти людей і влади??? Що при тій Владі що при цій Владі керівники тіж самі.!!! Такщо нічого не змінилось!!!! Я як жив і працював так і живу і працюю!!! Нового прокурора я незнаю але говорять що дуже порядна людина!!!! Якщо ВИ з ним знайомі то давайте підем разом до нього і попросим щоб ВІН гідно і по справедливості наказав усих учасників і організаторів “”” ЯЕЦЬ””” Щоб ВІН не дивився щи то друг чи то кум!!! А всих одинаково по закону!!!!! Аще я ВАМ розповім при зустрічі хто хоче допомогти рішити МОЮ Проблему за гроші!!!! Тут писати небуду бо треба мотивувати і доказувати а в Інтернеті я цього незможу зробити!!! А в реальності докази маю!!!

   • Рембо 17.08.2014 at 19:28

    Ігоре, читаючи твою переписку, дивуюся – ти просто святий ! І чого такого святого втягли в болото керівники району ? Щось тут не так ! А взагальному тебе не за події 16 лютого треба наказувати, а за твоє маріонетічество, таких у війну відстрілюють, а в зоні наказують на парашу ! Ігорь, тобі потрібно не хизуватися, а готовити торбу на зону ! І повірь, якщо тобі допоможуть рішити питання за гроші, шполяни тобі папандопало не простять ! Ганьба !

    • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 19:37

     Я не святий !!! Я проста людина!!! Я пишу правду!!! І я не боюсь цього!!! І не ховаюсь!!! Дивуваця нетреба!!! Якщо я десь написав чи сказав неправду то назви іі!!!!!!

     • Рембо 17.08.2014 at 19:56

      Ігоре, якщо ти проста людина, і далека від влади – так чого ти сидів з владою за столом і вийшов основним фігурантом подій ? Черевко,Павлов, Гребінюченко,Лазік що не могли кинути яйця, або знайти бомжа ?

     • Кум Сірка 20.08.2014 at 11:40

      Так він же і пише шо якби не зробив цього то наказали б знать було за шо наказувать!!! Значить десь шось мутив, був втягнутий в шось!

 • Вася 17.08.2014 at 20:10

  Юрий олександрович дядченко хватит вам всех здесь учить – это вам не школа . А если уж так хочется кого то здесь наставить на путь истинный , то начинайте сначала из себя . Отчитайтесь сперва за свои проделки в районе на 2800000 гривен !

  • Рембо 17.08.2014 at 20:24

   Вася не путай х.й з льохками ! Я не Дядченко, і за кошти питайте у нього, він проживає в Терешках, і є депутатом районної ради !

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 20:13

  А хто тобі сказав що я сидів з ними за столом??? Я не сидів за столом!!! Таких як я необразованих вони неприглашають за стіл!!!! До мене 15 лютого близько 21 .00 до дому приіхав Капушинський О.Г і повідомив що сказав Черевко щоб я 16 числа зібрав своїх робочих, що приїдуть з Шполянськоі Адміністраціі і треба поговорити!!!!! Про що я незнав , він несказав!!! Якби ти РЕМБО був підприємцем і до тебе прийшла людина від голови Черевка Тиб не зібрав людей??? Я підприємець а не БЕЗСМЕРТНИЙ і НЕБЕЗСТРАШНИЙ !!!! Яж раніше написав що я не політик і погано коли влада і політики вмішують простих людей!!!

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 20:21

  Розумні дядьки сиділи в кабінеті за столом і думали як правильно все зробить!!! Вони на йшли мене ЛОШАРУ!!!! Через це я і вийшов фігурантом подій!!! Е пояснення Капушінського Е відео коли дві людини з адміністраціі приходили на арендовану мною тереторію, і проводили розмову!!! Все чітко видно на відео з 4 відеокамер. Е 15 свідків , простих громадян. З ними проводили бесіду і іх агітували!!! Я неміг не зібрати своїх працівників !!!!

  • Рембо 17.08.2014 at 20:29

   А якби дебіл Черевко заставив стріляти в Шполян, то ти б виконував команду, за ради збереження свого бізнесу ?

   • Петро 17.08.2014 at 20:38

    Мабуть стріляв би… і рука не затремтіла . б Корону на себе напялив- аякже за ним бородате рішалово. Тільки рішалово використало тебе як жіночу затичку- а ти відповідай- і відповідати будеш ще за багато рішаловських епізодів і перед людьми і перед своєю совістю – якщо вона в тебе ще лишилась

    • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 23:33

     Петруха мабуть нещитаеця!!!! А затичка це ти!!! Я пишу відкрито і ти знаеш хто я!!! А ти як та паскуда ховаєшся за придуманим своїм ПСЕВДОНІМОМ!!! Якщо я неправий прийди дай мені в морду!!!

  • Рембо 17.08.2014 at 20:34

   А Капушинський на сьогодні герой Шполянщини, він за події не приділах !
   А взагальному Ігоре, я тобі спвчуваю !!!!

   • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 20:57

    Я сам собі співчуваю!!! На протязі 6 місяців мені напоминають про це то прокуратура то міліція то звичайні люди то знайомі то районі депутати то тут неодноразово згадували!!! Воно це все втомило !!!! Я щераз кажу що наказуйте тільки ВСИХ разом по заслузі!!! А то всі собі працюють як і працювали і живуть спокійно!!! А великі дядьки міста Шполи травлять мене на Капушінського а його на мене!!! Немов ті простітутки!!! А правоохороні органи опитавши мене Капушінського і простих працівників НЕБАЧАТЬ І НЕЧУЮТЬ що не тільки ми винні!!!! А якже вони побачать якщо всі так далі і працюють!!! Коли в начальник Райвіділу 15 лютого замість того щоб не допустити акцію з яйцями сидів у Черевка в кабінеті і разом з ним планував як це зробити……….. А потім після 21 лютого він вийшов до громади Шполи і сказав що він з народом!!!! І всі все забули!!! То деж СПРАВЕДЛИВІСТЬ???? Про що можна ще говорити!!!!

    • Рембо 17.08.2014 at 21:12

     Ігоре, завжди як правило наказують виконавців, і рідко замовників ! Відповідно, потрібно завжди мати свою думку і жити своїм розумом, якщо він є ! А якщо живеш чужим розумом, то потрібно нести відповідальність, а хтось отримає гроші і славу ! Закон битія !

     • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 23:57

      Ти правий!!! Приемно спілкуватись з розумною людиною!!! Але те що зроблено уже не повернути а вихід шукати треба!!! От через це я і прошу вибачення!!! Всі люди помиляюця,,,, але не всі це признають!!!

    • Данило 17.08.2014 at 21:41

     То чоги ти піджав хвоста і лащися?Бери Лілю Усік і в перед вимагати відсторонення тих хто залишився при владі і хто тебе лоха заставляв яйця кидати та ще й кажуть гусячі,піди потопчи їх і нагодуй тими ж яйцями за те,що підставили,зроби це з ними і доведи всім,що ти щиро розкаявся!Але ти цього не зробиш бо татикий самий як і вони бандюга,просто ви там щось не поділили от і здаєш ти їх не задумуючись коли і перед ким тобі прийдеться відповідати дурню!

     • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 22:07

      Ну якщо ти говориш що я БАНДЮГА то підтверди своі слова!!! Яж сказав скажи мені щось що я зробив за 10 років!!!! А якщо нема що сказать то закрий рота!!!!

     • Данило 17.08.2014 at 22:36

      Ти зробив один з набільших злочинів людства,кинув гусячим яйцем в Народного Депутата і втік з місця злочину паскуда…За що в тебе судимість бадюга?І коли ти підеш знищувати своїх кривдників,які підставили тебе дурника?

 • Василина 17.08.2014 at 21:50

  Ну-ну, возив Перстюка десь отдихать, а він поміг в світі жити. Кажуть, вже Кутовий в автошколі у вас сидить ложкою за столом тарабанить, хай ше він поможе. І чого жалітись на міліцію і прокуратуру, якшо сам з ними в обнімку ходиш.

  • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 23:52

   А ти Василино дуже багато всякої правди знаеш!!! Це хорошо!!! Але у мене складаеця думка що ти чоловік а не жінка!! Це теж хорошо!! Погано тільки одне……… Погано коли чоловік підписуеться іменем жінки …. А ще хуже коли він одягаеця як жінка!!! Може ти трансвестит???

 • Максим 17.08.2014 at 23:37

  Та припиніть порожні дискусії. Вибачився чоловік і все – сторінку перегорнуто.

 • Ігор Кукуруза 17.08.2014 at 23:47

  Один з найбільших злочинів людства ДАНИЛО зробили твої батьки,,Коли народили тебе на світ!!! Бо ти перелякане створіння ,, яке кроми того щоб когось обзивати і ганьбити неможе більше нічого!!! І мені тебе жалко!!! Нехай я зробив злочин але вже більше як 6 місяців про це жалкую і пробую вибачитись і перед людьми і міністром і собою!!!!! А от ТИ кроми того як поливати брудом тут всих більше нічого неможеш!!!! Ти даже тут один на один з монітором сидиш пишеш дивися на зад і сциш в штани!!!! А більше ти ні на що неспроможний!!! Тобі недано життям от сиди собі там біля монітора тихенько і ридай!!! А ще моя тобі порада нерозкидайся словами думай трохи що і як говориш і пишеш!!!

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 00:10

   А ще ДАНИЛО я яйцями не кидав!!! Прочитай уважно все від начала!!!! Кинув яйця мій працівник а от коли його люди піймали і почали бити я заступився !!!!

 • Рембо 18.08.2014 at 00:01

  Ігоре БОГ тобі судія ! На все воля Божа !

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 00:05

   Всі ми під ним ходим!!! Зі сторони пане Рембо видніше але дійсно подумай щоб зробив ти???? Як би ти поступив??

   • ШПОЛЯНИН 18.08.2014 at 09:27

    Шановний Ігоре! Ти все правильно зробив, що вибачився. Визнати свою помилку і публічно попросити вибачення не кожен розумник зможе! Ти усвідомив, що став посібником негідників, носиш камінь на душі. Нехай Бог простить, бо він прощає всіх, хто щиро про це молить. А ні Черевко, ні Фоменко, ні Тимошенки, ні Лазоренко не прийшли і не попросили пробачення, бо не можуть через свою високомірність і понти переступити. І Шпиця теж могла б перепросити Швайку – вона теж причетна! Вони досі вважають, що Майдан зробили наркомани а на сході воюють народні ополченці з хунтою, ждуть путяру з хлібом-сіллю. І оце організували тут перепалку на сайті саме вони – можеш не сумніватися. Коли сталося оте 16 лютого з яйцями я вважав тебе х..лом, це правда. А тепер ні, так не вважаю. Тим більше допомагаєш армії, а ще ж постійно дітей в спортивній школі фінансуєш, щоб їздили на змагання – там займаються моя дочка і племінник. Не йди більше на поводу в банди, усіх здай і не жалій їх, вони тебе не пожаліли – все на тебе звалили. Успіху тобі і живи як людина.

    • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 11:07

     Дякую вам ШПОЛЯНИНЕ за розумні ВАШІ слова!!!

   • Рембо 18.08.2014 at 10:06

    Ігоре, я подумав. І поступив так як ти, по чоловічому, у ситуації попросити пробаченння у міністра. Відносно гри в політику – політика грязне діло – просто болото , яке втягує, в більшості випадків – це гроші ! Я тобі радив би бути від неї подальше ! А мати свою громадську думку, і її відстоювати повинен кожен. На сьогодні в державних структурах працюють не професіонали, які можуть робити справу, а гравці в політику (Павлови,Гребінюченки,Скорики,Шпиці) їх треба гнати нахрен сраною мітлою ! Допомагай всим кому можеж, живи своєю думкою, в своїй державі Україна, на своїй Шполянській землі, бери відповідальності на себе скільки заробив , і БОГ тебе простить ! Амністія для всих !

    • ШПОЛЯНИН 18.08.2014 at 10:26

     Рембо, ти загнув. Як це для всих? Коли Черевко, Тимошенко, Фомиенко, Лозоренко, Шпиця, Павлов і інша брат-компанія перепросить у громади – то тоді подумаємо про амністію для них. А поки що їм – ганьба і відставка тим, хто досі приклеєний до крісла.

     • Матьорий 26.08.2014 at 17:17

      Шполянин 02.04.2014 19:22
      А де ж Любаша Страшна?Вже милеться на Порошенка працювати?Цiй корисливiй людинцi байдуже де грошi заробляти як i синку Максиму байдуже кому поклонятись для вигоди мiняючи партiйну приналежнiсть i заробляючи на цьому грошi,народна рада давно вже побачила хто вони i послали на х…й цю сiмейку заробiтчан якi на кровi убитих заробляють грошi i здобувають посади !!!0

    • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 11:11

     Пане РЕМБО я з самого початку нашого спілкування, на сторінках ціеі газети, відчував що спілкуюсь з розумним вдповідальним чоловіком!!! Спасибі за підтримку!!!

 • ліля 18.08.2014 at 07:57

  досить пустої писанини! Людина попросила вибачення у того перед ким винна.А ви тут до чого? чого його судите? Цей конфлікт не стосується ні данила ні інших розумних. судячи з ваших слів, вибачатись не варто, адже мовчали ви, мовчав інтернет аж поки Кукурудза не вибачився перед Швайкою! якщо міністр вибачив, то чого ви досі бушуєте?
  І яким треба бути неадекватним, щоб називати кидання яєць найбільшим злочином? чи мало людей кидали яйця в депутатів? кандидатів в президенти? більшим злочином є сидіння перед монітором і писання бруду мужиками, коли хлопці 20-23 років воюють, проливають кров. І за кого? За вас?
  Посидьте ще трохи і скоро повернуться наші герої і спитають у вас,данило і василин, що ви робили тоді, коли вони були на Сході! хто я? тітушка чи ні?-хлопцям видніше! а думка таких пі-пі-пі, як ви, нікому і не потрібна!
  який мужик ти, данило, коли не їдеш на Схід, а мене, дівчину, посилаєш туди? ти не мужик, ти-лайно! і вся твоя писанина лайно і брехня від початку й до кінця!

  СПАСИБІ ВСІМ ДАНИЛАМ-ВАСИЛИНАМ-МИКОЛАМ ЗА ЧОРНИЙ ПІАР!!!!!
  Такому піару позаздрить кожен кандидат в депутати! Одне лише уточнення-в мене нема бажання йти на вибори, на вибори підуть достойніші-наші хлопці, що зараз воюють! І тоді буде порядок! А вам п…ць!

  • вася 18.08.2014 at 12:32

   Хватить ліля оди співати бандюкам!!!

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 17:06

    А вам ВАСЯ я скажу одне ВИ у всьому праві!!!! Тільки ім’я Яке ви носите воно народне і із нашого Українського коріння таке ім’я раніше давали розумним і порядним людям!!! Я надіюсь ВИ така людина??? А ще надіюсь що ВИ коли пишете тут то харашо розмірковуете!!! ВИ ж не якесь там ДАНИЛО!! ……. Я не БАНДЮГА…. І до 16 лютого нікому нічого поганого не робив!!! А за те що зробив то хочу гідно відповісти перед людьми!!!! Тільки хочу і буду просить людей щоб вони НАКАЗУВАЛИ І МЕНЕ І ДРУГИХ УЧАСНИКІВ !!!

   • ліля 18.08.2014 at 19:33

    микола!вася! а точніше, шановний ……..В-ич!
    чому ви не говорите мені в очі те, що тут пишете?адже ми з вами часто бачимось! невже ви думаєте, що я не знаю хто ви? Ви-держслужбовець, ми з вами добре знайомі. Я добре знаю хто ви. чому ж ви пишете бруд, робите зауваження і даєте поради? а при зустрічі ні? я довго терпіла вашу писанину, але: чому ви звинувачуєте мене в піарі регіоналів? я ж вас теж піарила! чи вас можна? Звіт перед громадою ви називаєте чомусь піаром!
    ви писали, що я вас розчарувала? то ви мене розчарували ще більше! ви всім нагадуєте про свої заслуги на майдані, але з того часу минуло 6міс., які ви витратили на балачки, стички! Справжні патріоти на Сході, а не повчають дівчат! Я беру гроші в когось не того, так візьміть у тих “хороших”! Зараз треба всім обєднатись і вистояти, підтримати армію і їхати до хлопців в окопи! Я когось відмиваю? Що важливіше: везти хлопцям бронежилети і шоломи чи займатись перемиванням кісток? ви були на майдані? чи в КМДА відсиджувались? як мені набридли всі псевдо-патріоти, які святкують весілля чи юбілеї, коли на Сході гинуть хлопці! А мені кажуть, що грошей нема! А скільки ви викидаєте на свої примхи чи своїх рідних в день? вартість одного бронежилета? ви патріот? чи просто піарились, розраховуючи на карєрний ріст? який же ви патріот, коли для вас важливіше їздити на своєму позашляховику туди-сюди, ніж один раз зїздить в Волноваху? а як часто ви відмовляли мені в допомозі? тож помовчіть, а я робитиму те,що вважаю головним! на мене пишете бруд, бо боїтесь, що я маю більші шанси на виборах? заспокойтесь! мені ваші посади не потрібні! не треба всіх міряти по собі! я так помилилась у вас, соромно, що не так давно я довіряла вам як собі, але скільки нового стало мені відомо!
    знаєте прислівя; чим більше пізнаю людей, тим більше подобаються собаки? так це про вас!!!
    мені не соромно перечитати все, що я колись тут писала? а вам?

  • Данило 18.08.2014 at 18:27

   Не прикривайся хлопцями ато вже вивиртає,одне й те саме читати!Я був в АТО і при можливості ще раз поїду в мене також є сім’я і діти можливо не такі малі та я не піарюсь на цьому,а ти Ліля крім власної самореклами та співпраці з місцевими бандюками більше нічого не знаєш!Мені цікаво на ,що дивиться народна рада?Чому ж ви спокійно спостерігаєте як члени вашої ради співпрацюють з ригіоналами та бандітами?Де ж ви майданівці наші?Чому мовчите коли Швайка їде до відомого афериста і організатора тітушок Ляшенка?Все?Закінчилась ваша боротьба?Хто такий Кукуруза знають всі в Шполі і з ким він водився і водиться теж всі знають,можна його амністувати і пробачити,тільки нашо весь цей цирк був на площі біля адміністрції?Доречі правду написав рембо про машини на площі небесної сотні!

   • ліля 18.08.2014 at 19:44

    якщо ви справжній мужик-ваш обовязок захищати! а не дівчат повчати і принижувати! ведіть себе по-чоловічому! А то займаєтесь переповіданням чуток і брехні!

    • Форт 18.08.2014 at 20:21

     Та нехай свою фотку кине на сайт з АТО. Та й видно буде в якому АТО Він був.

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 21:03

    Данило привіт,, я тебе тут заждався!!! А хто такий Я Кукуруза??? Мені і самому цікаво!!! А ще я думаю що ти небув в АТО!!! Через те що ти ховаєшся за псевдонімом і гавкаеш із за угла!!!! А ті чоловіки які були в АТО вони неховаюся через те що вони ГЕРОЇ і їм боятися нема чого!!!!! І після того що вони там побачили і пройшли їм не страшно взагалі!!!! Так що ДАНИЛО сиди собі тихенько біля монитору компа і грай в танчики,, а в ДОРОСЛІ РОЗМОВИ нелізь ,,,,, бо будеш впісюватись по ночам!!!

 • Кум Сірка 18.08.2014 at 15:15

  Что ж ты фраер здал назад …!?

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 16:48

   Я не Фраер!!! Я простий чоловік, який виріс у бідності!!! В простій радянській сім’ї !!! ВСІ люди роблять помилки!!! На себе подивись, ти гідно прожив свое життя??? Кожен хто тут пише і читае задумайтеся ВИ гідно прожили і чи ВИ робили помилки????? І Я ніколи нездаю і не здавав назад!!! Я в відмінності багатьох Учасників форуму пишу під своїм реальним ім’ям і небоюсь!!!!! А ВИ ховаетесь під чужими псевдонімами і викрикуете за угла непристойні слова!!! Якщо я Фраер і здав назад то хто тоді ВИ???? Задумайтеся !!!!!

 • Андрій 18.08.2014 at 17:18

  Ігоре, добре що ти визнав свої помилки, я дуже сподіваюсь що щиро, я знав твою маму добру, привітну жінку, нажаль вона дуже рано пішла з життя, будь достойним її пам’яті. Живи своїм розумом і не давай шполянській бикоті використовувати себе.
  Ти можеш зробити все щоб всі причетні до цього злочину були покарані. Ти зробив перший крок і визнав свої помилки, моє тобі побажання дій за покликом серця і розуму свого, а не чужого і не дозволяй маніпулювати сюбою. В адміністрації сидять не Боги, а продажні тварюки, які за 5 копійок продадуть все і тебе в тому числі. Удачі.

 • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 17:28

  Спасибі ВАМ АНДРІЙ!!!!!! За себе скажу тільки одне….. За 6 місяців у мене був час обдумати все те що сталось і що зробив!!! Через те я І ВИЙШОВ З ВИБАЧЕНЯМ ДО ЛЮДИНИ ЯКУ ОБРАЗИВ !!!!!! І ПРОШУ ВИБАЧЕНЬ у ЖИТЕЛІВ ШПОЛИ та РАЙОНУ!!!!

 • Андрій 18.08.2014 at 18:00

  Сподіваюсь твої вибачення щирі. А тих хто тебе підставив, накажи по повній програмі, наприклад надрукуй статтю про своє каяття із прізвищами тих хто тебе підставив у Шполяночку, розкажи як все було, більшість людей не має можливості користуватися інтернетом, а газету читають багато.

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 18:34

   Вік живи вік Вчись!!! Спасибі ВАМ АНДРІЙ я дійсно так і зроблю напишу розкаяння і попрошу вибачення у всих людей Шполянського району!!! Доречі якщо хтось із кореспондентів газети читае ці рядки і якщо вам цікаво як це все починалось і відбувалось, якщо вам цікаво як заможні великі дядьки нашого району травили мене на Капушінського а Капушінського на мене, якщо вам цікаво хто учасник? І як це все закінчиця?? Зателефонуйте мені !!!!! Доречі мені теж цікаво як це все закінчиця!!!

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 18:39

    А ще яб із задоволенням розказав би хто на цій справі хотів заробити грошей!!! І скільки??? Скоро будуть вибори і можливо люди Шполянщини зроблять правильний свій вибір знаючи всю правду!!!

 • МІЛА 18.08.2014 at 18:53

  Ганьба тим хто ганьбить Лілю,За те що вона волонтер доброї волі,а ви БАНДЮКИ сидите в кріслах і пишите херню всяку.В АТО вам а не в инети сидить и обливать грязю всих.Моя б воля я вам за те що ви городите на Лілю рот розірвала на шматки.І повертаються ваші язики таке говорити.Гроші щитать та ніхто другий цього не зробив окрім неї.Поховалися по норах хитрі лиси.Та в неї троє дітей лишаються з чоловіком вона резикує своїм життям та родиною їде в гарячі точки,Та вас потрібно обізвати тітушками а не її.Ганьба тим хто проти неї.Лілічка не звертай увагу на тих придурків що пишуть всяку всячину.

  • ліля 18.08.2014 at 18:59

   спасибі за підтримку!

 • МІЛА 18.08.2014 at 18:58

  Ігор можете нам розказати ми не проти почути Фамілії тих козлів які на цій справї заробляють гроші до цих пір.

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 20:14

   Шановна Міла якщо хочете ці імена давайте зустрінемось з вами і я вам іх назву!!! Доречі у міліціі Е свідчення і там названі всі імена , але чомусь нікого кроми нас більше невикликали давати свідчення!!! Давайте попросим нового Прокурора, кажуть що він порядна людина, щоб він взяв цю справу під свій контроль і визвав для початку хоча би колишньго начальника Райвіділу міліціі!!!!

 • Кум Сірка 18.08.2014 at 19:36

  Ігор говорит:
  29.07.2014 в 5:29 пп
  Шановний ШПОЛЯНИН в організації «» ЯЕЦЬ «» приймали участь ще і колишній начальник Райвіділу міліції Перстюк і прокурор, мер нашого міста, і декілька заступників Черевка,. Павлова з ними небуло..Всі вони сиділи у кабінеті Черевка і придумували як вилизати жопу Тулубу… Кого б це ,,найняти,,а може і ,,,примусити,, кинути яйця!!!….. Капушінському віддав наказ Черевко, а так як Капушинський колишній військовий підполковник у відставці він гідно виконував цей наказ!!!!!! На сьогоднішній день Черевка звільнили ,,прокурора і Перстюка перевели в другі райони керувати райвідділом та прокуратурою а ВСІ остальні так і залишилися при своїх посадах керувати містом і районом, тепер вони вже з народом і вірні йому!!!! НА Капушінського і тих людей які кидали яйця порушили кримінальну справу і будуть іх наказувати бо вони являюця ХОЛОПАМИ та БИДЛОМ при ВЕЛИКИХ ПАНАХ..

 • Кум Сірка 18.08.2014 at 19:38

  А Кукурудза підставний у нас ))) дуже схожі попередні коментарі!!!
  А ну скажи свою клікуху дитинства, чи принаймні в якому районі шполи ти проживав,!?? адресса ???

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 19:58

   Не Кукурудза а Кукуруза… Мій номер телефону 0672739135 я не ховаюсь і не підставний!!!! До 14 років я жив біля почти напроти швейної фабрики, там де зараз магазин Центральний!!! Навчався у першій школі до 9 класу !!! Потім ніде ненавчався бо не було як і за що!!! Так як залишився сиротою померла мама!!! Жив сам!! Працював на стройкі починали будувати церкву,потім мене влаштував на швейну фабрику тодішній директор Любовнер А. В тей цех де працювала мама!! От так і виріс!!!! Так що це Я … Кукуруза Ігор ніякий не підставний !!!!

   • Кум Сірка 18.08.2014 at 20:02

    Як працював на фабриці де проживав !???

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 20:07

    А ви КУМ СІРКА??? Я вам розказав свою біографію!!! Ви нехочете розказати про себе??? Чому ви сховались за придуманим іменем??? Чого ви боїтеся??? ВИ щось зробили погане якщо боїтесь назвати себе?? Свое Ім’я треба завжди відстоювати і гордиця ним!!! Розкажіть про себе якщо ВИ чесна і добропорядочна людина!!! І вам нічого боятись !!!

 • Кум Сірка 18.08.2014 at 20:03

  Як звали першу жінку і де ти з нею проживав!???

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 20:09

   Лена іі звуть нетреба про неї говорити у минулому!!!! А проживав по Піонерскій 79а кв 30 ,,, розкажіть про себе

 • Влад 18.08.2014 at 21:45

  Я точно пам’ятаю як працівник міліції Різник радів, що їм вдалося організувати операцію по киданню яєць. І спершу треба розкаюватись не Ігорю, а тому перевертню. І решті державним службовцям хто вислужувався, чи треба чи й не треба. Капишінського і просити не треба було. Сам ліз. Пригадайте хоча б як на день Незалежності він не підпускав до святкування представників Свободи. Якщо хтось забув, то дане відео в ютубі збереглося . Хай такий хоробрий зараз вийде і розкаже за кого він. А не Ігоря крайнього зробили. Він в деякій мірі винний, але тільки в тому що повівся на чужу авантюру. Але хотілося б почути каяття Різника, Капишинського і Фоменка

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 22:36

   ВЛАДЕ Так РІЗНИКА там якраз і небуло!!! Різник колишній військовий він ще невстиг спортитись!!!! От якраз під його керівництвом його підлеглі дільничні інспектори і почали збирати всі докази, а потім йому напевно віддали другий наказ!!!! 22 січня в ресторані Гостиний Двір у Мальчика завелися між собою чоловіки і було чути вистріли з вогнепальної зброї .. Охороник визвав наряд міліціі . Оперативна група приіхала , працівники міліціі опитали свідків , але потім був відданий їм наказ зробити відмовний матеріал ,, хочеш знати хто відавав наказ і що далі було??? Давай завтра зустрінемось розповім !!! Так що навпаки таких як Різник у нашу міліцію побільше,,, він не зажраний простий Мент!!! І був би порядок!!!!

 • Банзай 18.08.2014 at 22:13

  Прочитавши всі коментарі хочу запитати Вас шановні добродії, ви люди, які вміють прощати, вникати в ситуацію, чи шакали скажені? Ну оступилася людина, покаялася, зрозуміла все, і не своїй ініціативі це зробила, то що ж ви як скунси тільки смрад виливать вмієте? Я особисто Кукурузу знаю, не дуже близько, але ж знайомі – хочу сказати вам шановні борзописці, що більшості вам до нього ще ойойой як далеко в плані людяності і порядочності. І більшість із вас якби потрапили в таку ситуацію як Ігор, коли його руками було вирішено великими дядьками вчинити дане діяння, то вчинили б аналогічно!!! І нема тут чого пирскати ядом сховавшись за аватарками. Як сказав Ісус, кинь в мене камінь, хто без гріха!!!

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 22:49

   Велике спасибі ВАМ Банзай за підтримку!!! Більшу половину всих слів кроми нецензурної лайки я заслужив…. Бо зробив злочин!!!! Але я маю надію що люди Шполянського району вибачать мене і дадуть змогу виправитись і реабілітуватися !!!! Ще раз спасибі ВАМ Шановний БАНЗАЙ!!

 • Влад 18.08.2014 at 22:37

  Я б на місці Ігоря не розкривав як жив і з ким. Кому яке діло. Праведники знайшлися. Зрозумів Ігор помилку молодець , а виправдовуватись з ким і коли жив не треба. Хай кожен слідкує з собою. І дивиться на себе

 • Влад 18.08.2014 at 22:42

  Не хочу спорити, але на рахунок Різника маю іншу думку. І склалась вона з його вчинків, а не бо я так просто хочу. Хай його Бог судить, але що він радів то це я сам бачив

  • Форт 18.08.2014 at 22:52

   Після цього всьго написаного хочеться аж заплакать.

   • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 22:58

    Так це і Е правда пане ФОРТ!!! Я із задоволенням по спілкуюсь із кожним хто захоче зі мною зустрітись!!! І вибачусь перед кожним за те що зробив!!!! І щиро покаюсь у зробленому мною злочину!!!

    • Анонім 19.08.2014 at 09:12

     Ігор Кукуруза! Досить соплі розпускати…… Сказав, зробив – це твоя особиста справа. Працюй і вчасно плати податки і тебе оцінять належним чином.

  • Ігор Кукуруза 18.08.2014 at 22:54

   Він радів за того що відразу піймали того хто кидав яйця!!! Хоча це і не міліціі заслуга а тих людей що були поруч з депутатом!!!

   • Форт 19.08.2014 at 11:45

    Ігоре це на тебе не схоже. Невже такий випадок заставив тебе оце так говорить. І якщо ти скільки кожному хочеш розповісти (кожному окремо) інформаціїї, то це на, що схоже? Це сповідь, чи кидок, чи афера, чи може ти хоч всім по одинці “репи” поначищать? Чи, що трапилося, не можу зрозуміти?

 • Pingback:

  Підприємець зі Шполи попросив вибачення у міністра Швайки | Про Головне

 • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 15:51

  Форте підстави ніде нема, я зустрінусь з усима людьми чи це буде один чоловік чи декілька чи тисяча !!!! Я попрошу у всих вибачення і розповім все те що було

  • Форт 19.08.2014 at 17:39

   Ігоре, для чого ця комедія? Ти дорослий мужик, а говориш такі не реальні речі. А якщо ці речі навіть і реальні то який тобі смисл перед тисячею людей вибачаться, за що? Чи ця тисяча вважає, що вони безгрішні? Ти вчинив так як вчинив. Зрозумій всим хорошим не будеш, і стелитися перед кожним також не потрібно. Бо якщо в деяких ти цим вчинком заслужив повагу до себе як до особистості, то те що тим прям сповідуєшся тут це вже перебор, і об тебе просто почнуть витирати ноги, користуючись твоїм каяттям. Все повинно бути в міру. А твій поступок, він достойний того щоб звернути на нього увагу.

 • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 17:58

  Форте я так поняв що ми з тобою знайомі!!!! Якщо ти мене дійсно знаеш то я похожий на того що може робити тут комедію?? Чи говорити про нереальні речі??? Я нерозкидаю своїх слів на вітер!!! Я хочу вибачитись за те що зробив, за те що підставив свого працівника !!! І зробив це не подумавши ,,,, Коли людина признае своі помилки і вибачаеця то я думаю що це добре!!! Капушинський теж у певній мірі каеця, він їздить на схід і небоіця бо теж зна свою провину!!!!!! А от всі остальні як серливі коти на даний час поховались і виглядають за угла!!! Ноги об мене ніхто витирати небуде!!!!!!!!! Якщо Людина розумна і порядна то вона зна що помилки треба вміти прощати!!!! А якщо ДЕБІЛ або ПРИДУРОК то перед такими я вибачатись не стану і ніколи небуду бо вони цього не варті і все одно ДЕБІЛИ непоймуть,,, ТИ як ФОРТЕ думаеш я правий??? Ти від Мене вибачення приймаєш??

  • Форт 19.08.2014 at 20:29

   Ігоре мені не має за, що приймати в тебе пробачення. 100% ти правий але твої постійні “вибач” тебе не красить. Ти не думай, що після цього тебе всі утішатимуть і носитимуть на руках. Ти вчинив як вважав за потрібне і ніхто не може тебе повчати, оскільки, життєві ситуації всі різні, не має одинакових. Хто через це не пройшов, не має права судити чи повчати.

 • Рембо 19.08.2014 at 18:11

  Ігоре, ти вже успокойся, все добре ! Що занадто , то не здраво ! Своїми діями, і вибаченями перед усима і за все ти визиваїш зворотню реакцію. Ти поступив по мужські, і це заслужено ! Всіх інших накаже життя і Бог !

 • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 18:18

  Дякую тобі РЕМБО , дійсно за зрозуміння!! Але коли до мене звертаеця людина я повинен іі вислухати і відповісти!!! Так я думаю буде ввічливо і правильно!!

 • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 18:19

  Доречі я до сих пір не можу поняти чому Черевко сказав Капушінському йти Іменно до мене??? Звідки він про мене знав?? І взагалі я з тих людей що були тоді вечері 15 лютого у Черевка в кабінеті майже нікого не знаю і не спілкувався близько !!! Був тільки один який мене добре знае і ми з ним спілкувались….. Це Перстюк…але він же казав Черевкові що так робити неможна!!!! От я і неможу щас поняти хто і звідки міг на мене показати Черевкові??? І чому Іменно Я???

  • Кум Сірка 19.08.2014 at 19:10

   Ха ))) цирк … просто цирк … Це Перстюк…але він же казав Черевкові що так робити неможна!!!! – видав і тут же покрив ))) МОЛОДЕЦЬ, а тебе вибрали бо добре знають твое минуло. Я не про сирітство ! Інша сторона медалі.

   • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 19:15

    Минуле було 17 років назад!!! То було інше життя!!! А щас це що маем!! Все багато раз мінялось!!! Доречі КУМ СІРКА ви так про себе і не розказали!!!!

    • Кум Сірка 19.08.2014 at 19:29

     Я не публічна людина! Бо колись жив в Шполі в одному будинку з тобою, не вірю я що ти змінився!

     • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 19:49

      Шановний Куме Сірко кожна людина по своему мислить і прийма своі рішення, і мае право на !роздуми !!!! Я теж вам не вірю !!! В будинках де я жив , жили добропорядочні , щирі, чесні ,добрі люди!!!!! Я думаю що вони б неховались за псевдонімами!!!! Напевно ви не мій сусід!!!

     • Кум Сірка 19.08.2014 at 19:54

      Та ні тут ти шановний помиляєшся ! От наприклад була ситуація коли тебе всі мужики з двору били і твого друга який з сокирою кидався, в тебе тоді МТ-10 був. Жив ти на першому поверсі частенько любив у вікні в трусах появлятись, повір це ще не подробиці. І аналізуючи оте все, що було я не вірю що ти змінився!

     • Кум Сірка 19.08.2014 at 19:56

      Кличка була в тебе КАЧАН!

     • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 20:20

      І що??? Це було 19 років назад!!! А 35 років назад я ще в штани впісювався!! А в 36 вкакувався!!! А в 1945 ВОЙНА закінчилась!! А в 2000 р наступило нове тисячоліття!! Та що із того що ти знаеш??? Це було дуже давно!!! Ще якщо хочеш можеш розповісти ще шось!!! Я дуже радий за тебе!!! Аще я радий що ти на сторінках ціеі газети , кроми всякої гадості і непристойності написати неможеш!!! По всій газеті все те що пише Кум Сірка це все гадості образи і непристойності!!! Ти мабуть коли пишеш це пісяеш собі в штани і потихеньку піддрочуеш від задоволення!!! А ще ти мабуть обіжена богом людина яка від моральної недостаточності по ночам гірко плаче!!!! Яб тобі при зустрічі подав би милостині щоб ти міг собі в сексшопі купити Куклу і на ній зриватись !!!! Піди накопай глини і зліпи собі пам’ятник!!! Гордись що ти такий крутий і модний який за угла як вонюча об лізла собака гавкае, а підійти показатись боїться!!!

    • Кум Сірка 19.08.2014 at 20:01

     Як кажуть монета може впасти, на орла, на решку, або щей ребром стати!!! Чого ж ти їх покриваєш коли ти їх видаєш !???
     А ти нехочеш розповісти про взаємовідносини твоєї орендної плати приміщень автошколи в яких організовано твій бізнес!???

     • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 20:23

      Хочу!!! Дуже хочу!!! Прийди я тобі кину монетку і по гадаю!!! І розповім багато чого!!! Я понімаю що ти хвора людина і тебе всі покинули і тобі нема з ким поговорити!!!!

     • Кум Сірка 19.08.2014 at 20:38

      Бачу, що не хочеш тоді розповім я! Не тримай зла, бо правда вона є правда…

   • Keyaan 28.08.2014 at 03:37

    Your’s is the inligtelent approach to this issue.

  • Сергей 19.08.2014 at 21:52

   Перстюка перевели – хуїсосиш, Черевка вигнали – хуїсосиш, Капишинський мав бронь в РДА – втік у воєнкомат, шоб разом з тобою не отвічати, падругу Березу оставив на призволяще. Всі шо уйшли -гандони, ті шо роблять ще – за народ. Вибач, висновки – з всього тобою сказаного. Одного Перстюка знав за столом в Черевка, прикольно, бачили ми як ти з ними гиржики там справляв – сміятися зараз чи потом. Він же був твоїм другом, а зараз вже хуйло? Микола, ти ж сам казав, шо в Маньківці тоже є інтернет і сам це читаєш – чого мовчиш? В автошколу до тебе хто приїзжав, шо – всі тобі не знакомі? Чи забувся, як в лютому кричав, шо регіонали будуть вечно, а ви довбойоби, лазите тут по Шполі з прапорами?! Високо ти ранувато Ігоре начав брати, де багато твоїх бідніших друзів ділося від тебе? Не зайди в штопор. Не ставай в ряд з шполянськими рішаловими, бо горе буде. Від суми і … так дальше ніхто ще не втік. Тільки теперішня твоя дружина общаїться з тими, хто був вам рівня колись. І вона знає чому …

  • Вася 20.08.2014 at 10:22

   Вывод один – сначала купили одни , а сейчас другие !

 • Свобода 19.08.2014 at 18:20

  Соромно панове,соромно знають,що життя йде і після реанімації,так ми нічого не навчилися просто треба жити далі,любити,пробачати.

 • Кум Сірка 19.08.2014 at 20:27

  Тепер я буду називати тебе КУКУРІДЗЕ !
  Слідуючий мій коментар буде по тобі і називатиметься “Ісповідь”.
  Ти ж сам казав нехай люди знають, а тебе це я бачу розізлило, дуже добре так дійсно твоїми сусідами були порядні люди, але ти був не порядний!

  • Ігор Кукуруза 19.08.2014 at 22:22

   Куме Сірко так як я орендую склади в автошколі можна я скористаюсь правилами …. Три Д…. Дай Дорогу Дурневі… А ще можна я на Вас один раз скажу як говорю завжди при кожній зустрічі ????? Понімаете …… А…. Нам з Вами ще довго разом спілкуватись і жити в цьому м. ШПОЛА от якраз із вами я нехочу портити відносини, так як ви мені нічого не робили поганого …..!! Я менший і уступаю Вам!!!! Здаюсь .. Говоріть і пишіть все те що хочете і знаете!!!! Ви побідили і у всьому праві!!! Ви дуже Мудра людина!!!

 • Влад 19.08.2014 at 22:29

  Я думаю Ігор знає, чого до нього звернувся Черевко. Просто лукавить що не догадується. Микола Григорович не останню роль зіграв. І у Ігоря він користується авторитетом. Діло особисте. Але не треба лукавити

 • Сергей 19.08.2014 at 22:44

  І все ж таки убіждаюсь в одному – Кукуруза отвічає тим, кому йому вигідно і де він виглядить харашо. ПОВТОРЮЮ, ОТВІТЬ НА ЦЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! —— Перстюка перевели — хуїсосиш, Черевка вигнали — хуїсосиш, Капишинський мав бронь в РДА — втік у воєнкомат, шоб разом з тобою не отвічати, падругу Березу оставив на призволяще. Всі шо уйшли -гандони, ті шо роблять ще — за народ. Вибач, висновки — з всього тобою сказаного. Одного Перстюка знав за столом в Черевка, прикольно, бачили ми як ти з ними гиржики там справляв — сміятися зараз чи потом. Він же був твоїм другом, а зараз вже хуйло? Микола, ти ж сам казав, шо в Маньківці тоже є інтернет і сам це читаєш — чого мовчиш? В автошколу до тебе хто приїзжав, шо — всі тобі не знакомі? Чи забувся, як в лютому кричав, шо регіонали будуть вечно, а ви довбойоби, лазите тут по Шполі з прапорами?! Високо ти ранувато Ігоре начав брати, де багато твоїх бідніших друзів ділося від тебе? Не зайди в штопор. Не ставай в ряд з шполянськими рішаловими, бо горе буде. Від суми і … так дальше ніхто ще не втік. Тільки теперішня твоя дружина общаїться з тими, хто був вам рівня колись. І вона знає чому …

  • "За" Кукурузу 22.08.2014 at 15:38

   Сірьонька цей весь маразм похож на текст песни М.Круга :
   Отпусти мне батюшка грехи
   Знаю у меня их очень много
   Выслушай прошу и помоги
   Ведь хочу покаяться пред богом

   Не тая всю правду расскажу
   Исповедь мою прошу послушай
   На алтарь тебе я положу
   Свою искалеченную душу

 • Вася 19.08.2014 at 22:53

  Кукуруза , если ты и в правду здесь раскаиваешься и дальше хочеш жить честно , тогда скажи – официально ли работают у тебя рабочие и как получают свою зарплату , сколько платишь из своей и их зарплаты налогов ? Тогда все тебе проверят , а честным и хорошим быть на половину нельзя !

 • Троль 20.08.2014 at 06:59

  так ігор. хто там жив з тобою в одному домі – павлов. вікторук хто ж з них кум сірка1

 • Троль 20.08.2014 at 07:01

  ігор якщо здаси лазіка то тобі повірять.

 • Ігор Кукуруза 20.08.2014 at 07:30

  Я вчора спілкувався із кореспондентом газети м. Шполи . За декілька днів ви всі все прочитаете!!!!

  • Петро 22.08.2014 at 15:47

   Да Да Да Кореспондент вікторуковских Шполянських вістей ? Хто писав питання і відповіді за тебе Ігорюня ? Вікторук з бородатим рішаловим ? Вони ж тебе в почоті. Вилизав ти ім всі місця які дістав язиком

 • Ігор Кукуруза 20.08.2014 at 07:39

  Те все який Я був,що робив ,як жив????? Я неможу змінити бо це Е ПРАВДА і історія кожної людини!!!!! А от яким хочу бути , хочу стати, до чого стремився і стремлюсь ТО ЦЕ Я МОЖУ і ЗРОБИТИ І ПОВЕРНУТИ В ДРУГУ СТОРОНУ!!!

 • Форт 20.08.2014 at 08:02

  Ігоре, ти так і не зрозумів нічого. Ти ще запроси нас всіх додому, посидимо чайку поп’ємо та мило поулибаємося друг другу. А потім розрішиш всім твою доньку називати себе папами та мамами. а свою дружину будиш ганяти з підносиком для чаю щоб вдоволити все це панство. Не роби низьких поступків. Те, що ти зробив вже можна оцінити на 5+. А ти продовжуєш гньбити себе далі. Це перебор. Я так вважаю.

  • Ігор Кукуруза 20.08.2014 at 08:10

   Дякую Форте . Я послухаю тебе розумну людину і більше тут Нікому Нічого писати небуду!!!

 • Ігор Кукуруза 20.08.2014 at 08:07

  Мене нічого нерозбісило ПРАВДУ ніде недінеш!!!!! Жалкую тільки про одне що ВИ КУМ СІРКА із порядної людини яка раніше жила зі мною по сусідству за 20 років ПРЕВРАТИЛИСЬ В ТВАРЮКУ в ОБЛЗЛУ ЗЛУ СОБАКУ ЯКА КИДАЕЦЯ на Людей, і так НЕНАВИДИТЬ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ … Не мене а ЛЮДЕЙ ШПОЛЯНЩИНИ !!!! Прочитав тут всі ваші коментарі по всіх сторінках і поняв добропорядочна людина змінилась в ГІМНО!!!

  • Кум Сірка 20.08.2014 at 09:07

   Хи хи Я Зорро, я ужас лєтящий на криллях ночи, я любовник твоей жены ))) Во хто я, я воплощение зла!!! А вобще я тут на всих сру бо тот за ким був грэх, лызе до влади. То мабуть якщо за ним була якась херня то нехер лызти у владу. Стратив нахер!!!

   • Троль 21.08.2014 at 00:15

    уйозорро ти уйобіще на крилах страхососа.

   • Наталия Владимировна 21.08.2014 at 13:10

    Ти уйобок неврівноважений,який нездатен ні на що крім того щоб засирати коменти своїми маразмами. Думай що пишеш про його жінку,бо будуть тебе любити старці костилями.

    • Петро 21.08.2014 at 13:47

     Яку жінку ти маєш на увазі ? Хто рахував іх кількість і позашлюбних дітей по світу. Попитай в Смілі на базарі про пройдисвітку малолітню і новонародженого синочка. Нормальний чоловік на таке не кинеться . А Ігорюня маючи одну нормальну людину поруч з собою – повівся як лох.

     • Ігор Кукуруза 21.08.2014 at 14:05

      У Смілі син його фамілія Кукуруза Ігор Ігорович!!! Від своеі дитини я невідказувався , і це мій син !!!!!! І яке тобі діло до нього!!! Навіщо ви всі разом зачіпаете сім’ю ???? Всіх рідних мені людей??? Діти тут взагалі то причому???? Тобі вони щось погане робили??? Чи комусь із вас щось погане зробили??? За своїх дітей Петруха скажи мені це в глаза я вирву своїми зубами тобі кадик і з’їм його сука ти ПІТУШАЧА!!!!

     • Наталия 21.08.2014 at 14:47

      Я пишу про законну дружину!!!

  • Кум Сірка 20.08.2014 at 09:14

   Я порядочним ніколи не був! І маску собі на сраку не натягую. Який є такий є. Людей шполянщини обожнюю сам проживаю зараз в селі. Гімном города вдобрюю бо на гімні і хліб родить. А ти Качан вліз на цей сайт праведного корчиш з себе, так у тебе гріхів більше ніж волос на голові !

   • Троль 21.08.2014 at 00:17

    а тебе ніхто в порядочні ще не зараховував. піди подрочи герой-отсос знерований.

 • Вася 20.08.2014 at 10:09

  Отправляю повторно , никак не может пройти цензуру ! Кукуруза , если ты и в правду здесь раскаиваешься и дальше хочеш жить честно , тогда скажи — официально ли работают у тебя рабочие и как получают свою зарплату , сколько платишь из своей и их зарплаты налогов ? Тогда все тебе проверят , а честным и хорошим быть на половину нельзя !

 • Кум Сірка 20.08.2014 at 10:22

  Шось мені так на риляку налазить думка шо Ігорюня у нас в Районі поступово еволюціонує в ПОЛІТІЧЕСКУЮ простіт…тку. Попользувались одні а зараз пользуються другі.

  • Троль 21.08.2014 at 00:14

   блять. хто ж тобою пользується в районі. оце питання то питання. півник ти смердючий.

   • Кум Сірка 21.08.2014 at 08:49

    Знаю я дуже багато!!! Якщо почну про всих писать то когось посодють, а так почучуть писуляю собі ))) так ось можу розкрить фінансові оборутки Кукурузи діло може дойти в ОБЕП ! всі тут чесні але смирдять також всі !!! Бо су..и до корита рвуться піймав себе сьогодні на мислі шо живем ми вже гірше МОЛДОВАН !!!

    • Ігор Кукуруза 21.08.2014 at 13:43

     Ти знаеш яб хотів почитати про своі фінансові оборутки!!! Про те що я роблю проти закону!! Як я живу!!! Як всих в сраку цілую!!! Про своїх бідніших друзів про яких я забув!!! Про тих друзів коли 12 років назад сидів дома з дружиною без роботи і куска хліба а друзі десь пропали!!!! Хочу почути!!! Пиши !! Про молодість про дитинство!!! Про доужину ти почав говорити!!! Пиши ще про дітей!!! Про всих трьох!!! Ще можеш згадать що виріс у Неблагополучній сім’ї !!! Де жінка все життя ішачила а чоловік пив гуляв і іздівався з неї і дітей!!! Ще можна сказать що я похожий на батька!!! Можна ще мертвих поспоминать!!! Нехай мої батьки там поперевертаюця!!! Тільки тиж незабувай Кум Сірка що Е ще божий суд!!!! І всі ми там будем!!! А так як ти про мене знаеш то я так понімаю тобі небагато залишилось тут ти скоро туди підеш!!!! Чи ти й цього не боішся???

     • Петро 21.08.2014 at 17:27

      Твоя законна жінка – дай бог кождому такоі- поки ти береш участь в собачих весіллях б.є горіхи щоб прогудувати твоіх дітей. А ти в цей час облуговуєш малоліток які бачать в тобі банкомат і плодять дітей щоб утримував Це твоє ставлення і повага до матері і жінки ? ТИ ж кричиш що нікого не обідив. Обідив Кукуруза обідив і рідних і друзів і близьких

     • Ігор Кукуруза 21.08.2014 at 17:47

      Петруха я поняв чого ти так пишеш!!!! Ти ревнуеш що я в Смілі малолеток тягаю а тебе ні!!!! Приходь до мене МІЙ МАЛЕНЬКИЙ ЛЮБИЙ ПІВНИКУ я і тебе ЗАПЛІДНЮ тільки правда через ТВІЙ РОТ !!!! Ти теж якщо зможеш то родиш мені дитину і тоді я і тебе УТРИМУВАТИ БУДУ!!!!

     • "За" Кукурузу 21.08.2014 at 19:42

      Шановні дописувачі та читачі, тількищо Ви стали свідками особостиго зізнання Ігоря Кукурузи в зв’язку з неповнолітніми, що передбачає покарання (в виді позбавлення волі) цитую Вас Ігоре: “Ти ревнуеш що я в Смілі малолеток тягаю а тебе ні!!!! “. Шановний прокуре Шполянського району, Шановна громада, прошу дану інформацію взяти до уваги. Вчиніть будь-ласка як пише буква закону, шавновний В.О. Шполянського РУ МВС прошу внести корективи відкрити нову справу по статевих звязках з неповнолітніми !!!
      Ігоре Ви писали, що прийшли каятись, зізнаватись але ведете себя мяко кажучи негідно…

     • Ігор Кукуруза 21.08.2014 at 21:24

      Матері мого сина у Смілі 22 роки!!!!!! Для мене вона малолетка !! Такщо обламайся!!!

 • Вася 20.08.2014 at 10:26

  Так и есть .

  • Петро 21.08.2014 at 18:12

   Без коментарів. Кукуруза сам сказав хто він є .

 • Вася 20.08.2014 at 10:33

  Отправляю повторно ! Так и есть !

 • Вася 20.08.2014 at 10:34

  Зачепа , хватит блокировать сообщения !

 • Вася 20.08.2014 at 10:49

  Зачепа , а что это у вас сообщения с нецензурными словами проверку проходят , а написанные без матов нет ? Или у вас особый вид цензуры ?

 • ШПОЛЯНИН 20.08.2014 at 12:51

  Ігор, не набридло ще відповідати цим дебілам? Хто вони такі, щоб їх брати до уваги! Розумні сприйняли, як нормальну людину, а придурків ти ж не вилічиш, залиш цю справу, не відповідай сіркам. Я з тобою ніколи не був знайомий, але на оцей визг душевнобольних не можна вже дивитися.

 • Вася 20.08.2014 at 12:55

  Повторно ! Зачепа , а что это у вас сообщения с нецензурными словами проверку проходят , а написанные без матов нет ? Или у вас особый вид цензуры ?

 • Андрій 20.08.2014 at 15:26

  Вася відчепись від Зачепи, він такий самий відвідувач сайту як і інші. І немає тут ніякої цензури.

 • ShpolaNews 21.08.2014 at 22:39

  Ну ніфіга ж собі роздули ))). Ігорь та ви просто зірка сайту. 🙂

  • Лена 21.08.2014 at 22:51

   дебіл він

 • Троль 21.08.2014 at 23:25

  святі ангели небесні судять тут ігоря кукурузу. самі не крадуть. не їб…ться. нікого в житті не обідили. ні сантиметра в пряму кишку. і де вас скільки святош розвелося. може ви всі монахи чи монашки. та ви всі проти нього срань – ідіть повищищайте в своїх сараях мозгах і совісті. а тоді рийтеся в чужій спідній білизні. моралісти хренові. ігор пошли їх нх і перестань писать. вони всі тобі заздрять бо ти з дєрьма зміг вибраться і не втратити людського обличчя а оце все пише жлобьйо яке по жизні називається неудачниками і виливає свою злість на тобі.

  • Лена 22.08.2014 at 00:00

   В армію його не візмуть бо має судимість, а судимістьця за торгівлю наркотиками для неповнолітніх ! Він тоді їх перевозив в кількості великій..

   • Троль 22.08.2014 at 01:01

    тебе візьмуть тільки параші мить. розкажи про свої судимості чамора.

    • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 01:31

     Ми разом з Леною продавали наркотики у великій кількості тобі Троль !!!! Щоб ти чамора мив ПАРАШІ!!!

    • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 19:10

     Пане Троль я перед вами дійсно щиро вибачаюсь я трохи вчора ночью неправильно поняв ваший коментарій!!!! Я чогось пощитав що ви з Леною на мене напали знову!!!! А Женя мені пояснила і я неправий!! Вибачте!!! Ви мене підтримували а я так відповів!!!

     • Троль 22.08.2014 at 21:14

      да я тебе підтримую бо я теж підприємець хоч не такий відомий і успішний і старший за тебе набагато. і за яйця тебе засуджував сильно. і казав не раз шо ти г..н. тільки після оцих публічних вибачень чогось не хочу більше тебе чмирить. я хочу тобі допомогти шоб ти вивів на чисту воду справжніх уродів – черевка тімоху павлова лазіка. лазік тебе підставив однознано а ти думаєш шо він класний пацан. це він. ти пишеш хто ж тебе злив якшо тебе там ніхто не знав. це лазік. так шо ти визнав шо лошара. неприємно канєшно. але це так ти лоханувся – лазік подла тварюка. в свій час він на мені там де сів. там і зліз а ти думаєш шо він твоя криша. це не так він тебе використав.

     • Форт 22.08.2014 at 23:13

      Ігор ти так нічого і не поняв. Бачу я, що нічого ти так і не поймеш покі тобі це не ввібють в твою голову, а це буде рано чи пізно, і ввібють ті, що пішли або ті, що прийшли.

  • Петро 22.08.2014 at 08:13

   Почитай 10 заповідей для загального розвитку. Ми вже мали одного судимого янека який ставив ціль і йшов до неі. Кінець його відомий для всих. Для того щоб не втрачати людського обличчя ,треба його мати . А де воно те обличчя — при торгівлі наркотою ,виплатою копійчаних зарплат людям , здвинутій орієнтаціі ,вилизуванням одного місця шполянським рішаловим – переліковувать можна ще багато Всі ми не святі – але є межа через яку не переходять А тут людина через цю межу скаче як заєць туди сюди і намагається при цьому когось повчити залякати. Від спілкування з такими кукурузами хочеться чим швидше помити руки з господарським милом

   • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 09:02

    Копійчаних зарплат по зрівняню з якими?? Чи з ким??? Назви!! З Києвом то це правда!!!! А по зрівняню з Вами то нормальні!!!Зато я людей необіжаю і необманюю!!!! Нема заборгованості!!! Спитайся у працівників!!! Судимість …. Я зробив і відповів перед законом!!!!!! Там був час подумати !! Вийшовши з туда 2 роки ходив по людях городи копав а міг би знову займатися дурницями!!! Нікому я нічого невелизую!!! Не тобі мене судити Петруха!!! Не тобі!!! Я перед тобою щас стою відкрито а ти ховаєшся чогось!!!! Тебе друже просто жаба давить що я з ніщити зміг добитися а ти ні!!!! Порада Петруха Замість того щоб сидіти тут і показувати який ти розумний то йди працюй!!!! А руки можеш невимивать,,,,,, Таким як ти Я РУКУ НЕ ЖМУ!!!!

    • "За" Кукурузу 22.08.2014 at 10:02

     800.00 грн. Зашібенна ЗП, а то шо ти їх не обіжаєш то ти піздиш. Тебе твої раби особисто здають.

     • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 11:25

      Ти назвись і відкрийся!!! І прийди людям тим що зімною працюють скажи в лице як ти висловився РАБИ,,,,,,,, мені цікаво було б подивитись щоб вони тобі зробили і відповіли!!!! Це для тебе ПРОСТІ ЛЮДИ ……. РАБИ,,,,,,, це тільки ти так щитаеш що люди РАБИ і через це ти іх так називаеш!!!! Я Сам такий як вони виріс у бідній сім’ї і значить я теж РАБ!!!!!!! Значит висновок МИ ПРОСТІ ЛЮДИ ВСІ БРАТИ І СЕСТРИ БО МИ РАБИ!!!!!!!!! А за зарплату ти загнув,,,,,,,, прийдеш в сезон спитаеся у людей!!!!!!! Роблять всі тіж самі багато років у сезон !!!!! ВСІ БРАТИ І СЕСТРИ МОЇ …….. РАБИ!!!

    • Петро 22.08.2014 at 12:59

     Нічого ти не зрозумів кукуруза . НІЧОГО. НЕ ДАНО БОГОМ. А руки для привітання з тобою не протягують щоб зайвий раз не мити тому ти іх і не жмеш

 • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 01:43

  А якщо чесно то пане Троль і пане гемофродит Лена давайте зустрінемось разом і я вам розкажу!!!! Вам це сподобаеця,,, чесно чесно!!!!

 • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 02:29

  Я розумію ВАС ЛЕНА ,ПЕТРО, Кум Сірка, за Кукурузу, Сергій,ДАНИЛО !!! Вам щас потрібно побільше на мене бруду вилить!!!! Через те що ви і Е ті зами Черевка сам Черевко сам Перстюк і всі остальні заступники!! Ви щас трусетесь від страху і мабуть вже повсирались!!! Але повірте мені що Ми всі з вами будем разом відповідати перед людьми Шполянщини , громадською радою і законом!!! Я дойду до кінцевої цілі !!!!!!!! СІДЕТЬ БУДЕМ ВСЕ!!!! Повірьте мені !!! Так що яб на вашому місці сухарі сушив а не займався тут хернею!!! А от там в тюрьмі ми вже і опреділимось хто з нас буде ПАРАШІ мить а хто тихо спокійно відбувать свое покарання!!! Ви головне не бійтеся там не страшно !!! Головне бути людиною!!! Я там був і вийшов живий здоровий чесно відбувши свое покарання!!! А тепер після цього пане Троль робіть висновки чи варто вам підтримувати мене котрий прагне чесного наказанія ??? Чи тих хто стараеця уникнути наказанія!!!

  • Троль 22.08.2014 at 21:22

   варто підтримувати саме тебе. я знаю. ти тільки не здавайся і стій на своєму. вони бояться і какають так. що мабуь ти це й сам відчуваєш. іди і не звертай з дороги яку обрав бо назад нема шляху. я зрозумів що ти вирішив пожертвувати своїм добробутом і відмовився від откупу. цим ти допоможеш країні очиститися. бач саме ти. за тобою підуть інші так шо не бійся оцього всього бруду – хай ллється а ти роби своє. я чесно ох…л від твого вибачення. мужик. тримайся.

   • Рембо 22.08.2014 at 23:38

    Продовження повинно слідувати. А ну дай ім Ігорочок ! Апетіт приходить во время їди ! Політтехнологія СУПЕР ! Ігорь знімай судимість і готовий нардеп ! Просто тягнеш на ГЕРОЯ !

    • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 23:57

     І так прийомні дні Ігоря Кукурузи (кандидата в народні депутати) Середа та П’ятниця з 9-00 до 15-00 год. приймальна розташована на території автошколи. Відвідування по попередньому запису Сіркам, Петям, Ленам лігбез позачергою )))))))))))))))))))))))

     • Ігор Кукуруза 23.08.2014 at 00:50

      Таких як я не беруть в депутати!!!! Не образованний Я!!!! Холоп!!! До Влади нервусь і ніколи нервався!!! Я за справедливість!!! Мені б жити спокійно як і раніше жив і тихенько собі працювати!!!! І щоб я нікого нетрогав і мене ніхто незачіпав!!!! І щоб заробляти гроші, по можливості допомогати місту Шполі і людям!!! І все!!!! Що ще треба для того щоб спокійно зустріти старість!!!!! Все одно з собою на тей світ нічого не заберем!!!

    • Петро 23.08.2014 at 00:13

     ВІД тюрьми і від суми не зарікаються Щоб не опинився наш ГЕРОЙ новоспечений нардеп так як янек — як не в одному то іншому місці. А до цього йде.

   • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 10:09

    Троль не лижи сраку язика зітреш!

  • Форт 22.08.2014 at 23:18

   Та прекращай Ігоре вже цей цирк. Читачам сайту це вже мабуть порядком надоїло. То перегибаєш палку. Ти думаєш якщо ти станеш приглашати кожного щоб щось комусь щось розказати си показати, то це тебе красить? Я ж тобі писав “Ти нічого до цього дня не зрозумів”. Харош вже.

 • Вася 22.08.2014 at 08:13

  Для тех кто не в курсе , Зачепа администратор этого сайта .
  Пишу повторно так как моё сообщение за два дня так и не дошло !!!

  • "За" Кукурузу 22.08.2014 at 10:34

   Та зачепа мудак ФІЛЬТР ХЕРОВ!!!

 • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 08:21

  А ви ………С……. мені ще в травні казали що щас один звонок і ця справа буде назавжди забута!!! То чому ж ви так нікому і не позвонили??? Навіщо ж ви Капушінського на мене травили??? Яж дійсно з вами ніколи неспілкувався до цих яець!!!! У мене Е 15 свідків коли ви прийшли до нас і агітували та щей з якими намірами !!!!! А ви як мала дитина придумали накладні з яйцями !!! А відео ви не придумали ???? У вас всих був щас робити звонки і рішати справу, а ви всі разом подумали що можна звалить на одного !!! Такщо побачив я вашу крутізну!!!! Мені тепер і самому хочеця щоб і ВИ всі стали на площаді перед Громадою Шполянщини і попросили вибачення!!!! Цікаво!!! А от ти… К… Ти думаеш що завжди будеш робить ,,,,, та ти б дійсно замість того щоб тут писать гадості , почав шукати компроміс!!!! Чи ти дійсно думаеш що на протязі 14 років нашого знайомства я весь час перед тобою повзав з переляку????

  • вася 22.08.2014 at 16:23

   А Сільвейстрович корчить з себе дурачка!Він привозив яйця,а каже що продав!

  • Корольчук Віктор 22.08.2014 at 21:06

   Прочитав всю переписку. Хочу сказати що”ті яйця ” це не тей гріх за який треба каятись все життя,тим більше перед тими хто тут під псевдонімами. Тебе ставить вище них те що ти вийшов на площу і перед усіма вибачився. Далеко не кожен так зможе. Тим більшеті хто тут з “клікухами”. Ти питав поради? Я наприклад кожен раз скидаюсь на АТО по 100,200 грн. Більше не можу бо доходи невеликі. Напиши тут, скільки ти пожертвував нашим в АТО. В першу чергу це буде оправданням для тебе. А по друге, всі ті хто Цькує тебе не будуть мати морального права щось говорити.

   • Петро 22.08.2014 at 21:25

    Да Да Хай дасть на АТО 20-30 тисяч бо має доходи і далі вдивляється в молоденьких дівчаток чиіхось сестер і дочок. Ну подобаються йому малолітки –то простимо бо гроші дасть. А те що чужу долю поламає то нічого.

    • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 21:30

     Петя їбать тебе надо і їбать!!!

     • Петро 22.08.2014 at 21:34

      НА ХВІСТ СОЛІ ТИ МЕНІ НАСИПЕШ,

     • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 22:12

      Приходь я мішок солі тобі на хвіст поставлю! І лупить буду шоб мясо від шкури відставало

   • Троль 22.08.2014 at 21:25

    я теж так думаю.

    • Троль 22.08.2014 at 21:27

     як корольчук.

     • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 21:52

      Ми з моїм компаньйоном неоднократно допомогали грошима зимою на майдан та на АТО Через активіста м. Сміли … Овчаренко Віктора Степановича…. Який дійсно був на майдані , який дійсно був в перших рядах в тей день коли розстрілювали людей!!! І який на сьогоднішній день допомога хлопцям з АТО!!!! В Шполі ми теж немало надавали матеріальної допомоги на АТО ………… Доречі сьогодні теж!!! Можливо за ці гроші куплені бронежилети і можливо ті бронежилети врятували комусь життя!!!!! На сьогоднішній день всі Українці допомогають АТО !!!! І можу сказати що всі люди Шполянщини і ми також робим це від щирого сердця щоб хоч якось допомогти нашим солдатам і нашій Україні

    • Петро 22.08.2014 at 22:24

     ХОЧ і 2 мішки а не по зубам я тобі — не по зубам. ПРОСТЯГНЕШ РУКИ _ ВИТЯГНЕШ НОГИ. Так що стрибай до свого батька та матері якщо не навчили тебе поваги до старших

     • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 22:30

      А так ти щей старший то ти вобще йобнутий тіп!???

    • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 10:08

     ти тількишо совмістив речі які тобі не сумісні ти і думити!!!

   • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 21:55

    У Лілі в коментарях Е приватне підприємство … НІК…

    • Петро 22.08.2014 at 22:04

     Да Да . Зимою на майдан була відчутна допомога з боку твоіх працівників – яких в Таращі мало до смерті не забили люди. Може розкажеш ?

     • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 22:23

      Бля Ігор зжени своїх пацанів нехай вичислять цьогоо дебіла тільки бить і трогать не надо просто нехай з дому не випускають за хлібом продуктами нехай з голоду дохне.

     • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 22:26

      Слухай ти Півник я пояснив і вибачився за одне !!! Ніде ні я ні мої працівники не їздили і небули!!! Якщо ти мені хочеш щось пред’явити чи назвати то називай!!!! А ні ,,,,, то кукурікай звідси !!!!! Імбецил НЕДОРАЗВІТИЙ !!!! Хто ти ПЕТРУХА ????? Чого ж тебе так обідила судьба??? Ти напевне все свое життя так всюди кукурікаеш??? Ти ПІВНИКУ озирнись назад на свою стежку життя яку пройшов!!!! Що ти там бачиш???? Я думаю ти там бачиш одну велику ЖОПУ яка кроми того як срать більше нічого неможе!!!! І це все чого ти прагнув і маеш!!!!! Схаменись людино!!!!!

     • Петро 22.08.2014 at 22:28

      ТАК ПАЦАНИ МОЖУТЬ І ТЕБЕ З ДОМУ НЕ ВИПУСТИЬ НЕ ЛЯКАЙ ЛЯКАНИХ.

     • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 22:32

      Знаеш Ігоре мені два дні назад говорив один розумний Лікар якого я дуже поважаю!!!!! Він розказував що до нього на прийом прийшов хворий і одну годину їздив йому по мозгам говорив всякий маразм!!!!! Лікар спочатку не витримав але потім сам себе заспокоїв бо він же лікар…… І таких людей потрібно лікувати , жаліти, і їм допомогати!!! Петруха мені тебе шкода , хочеш я тобі допоможу??? Я заплачу за твое лікування у психіатричній лікарні!!!

    • Петро 22.08.2014 at 22:31

     До уваги коментаторів!
     Дорогі друзі! нагадуємо вам про те, що на нашому сайті недопустимі коментарі з використанням російських народних слів (матюків). Якщо не вмієте писати по іншому – не пишіть. І ще одне. Для полегшення роботи тролів, на сайті було введено невеликий захист. Повідомлення кожної людини відображаються одним й тим самим аватаром, незалежно від того, яким іменем вона себе підписує. Будьте обережні. Поважайте співрозмовників.

     • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 22:35

      Петю а мені шо пойобаних рубать шо порубаних їбать!

     • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 22:37

      Доречі Петруха кожному користувачеві тут до його ім’я комп’ютер надав нормальну картинку лиця!!!! А тебе він з самого початку розпізнав і обділив!!! От дивлюсь я на твое лице і плюнуть хочеця!!!! Огидно!!!

     • Петро 22.08.2014 at 22:47

      Розкрию тобі секрет ІГОРЮНЯ Я і був тим Лікарем а ти ПАЦІЄНТОМ . Від всієі тієі правди яка стала відомою всим НЕ В СОБІ ТИ БУВ – НЕ В СОБІ тому і не памятаєш з якою бідою прийшов та жалівся на своє життя буття Але я тобі пробачаю . За твоі 30 срібнеків тебе ДАСТЬ БОГ вилікують від МАНІІ ВЕЛИЧІ і не тільки від неі

     • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 23:05

      Розкрий краще рота я тобі свого секрета вставлю!

     • Форт 22.08.2014 at 23:24

      А чій це сайт “наший”? Чій конкретно?

     • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 10:07

      Сайт явно не такого дебіла як ти ! Хуйло ти на кого тут среш собака !???

     • Форт 23.08.2014 at 22:46

      Ти до кого звертаєшся?

 • Рембо 22.08.2014 at 08:47

  Продовження повинно слідувати. А ну дай ім Ігорочок ! Апетіт приходить во время їди ! Політтехнологія СУПЕР !

  • Петро 22.08.2014 at 13:01

   Тю

  • Ігор Кукуруза 22.08.2014 at 23:10

   Ігоре Хар…о Ти геній я давно так не сміявся за сикрет!!!!!

   • Ігор Хар...о 22.08.2014 at 23:17

    Все будет бенч, нехай петюня пише в нього від злості мабуть вже зуби один одного на хуй посилають!!!

    • Петро 23.08.2014 at 00:01

     Агов Ігорьки !!!! З вашими сексуальними уподобаннями вам на порно сайтах спілкуватись один з одним А по С И К Р Е Т У попросіть відкрити роти своіх батьків чи синів . Шановний Адмін ! Можливо потрібно профільтрувати сексуально озабочених кукуруз ? Та й читаючи матюччя такого керівника який досяг висот – мало руки з милом мити —-треба ще й дустом сипати.

     • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 00:05

      Фух ну нарешті відписався Петя молодець сідай всім 4 тобі 5 )))

     • Ігор Кукуруза 23.08.2014 at 01:02

      Ти от скажи ….. Хіба тобі не надоїло??? Хіба ти дійсно такий нелюд який тільки те що і може тут всих обзивати??????? Хіба в тобі нема нічого людського??? Навіщо ти так??? Хіба ти дійсно такий обіжений житям і злий на всих??? Петруха будь людиною!!!

 • Володимир 22.08.2014 at 09:18

  Хто ви такі, щоб когось судити?Будь то Кукуруза чи сам Папа Римський… Хто ВИ? Яке ви маєте діло до справи з Швайкою, чи до його сім’ї чи дітей? Перестаньте гнівити Бога цим брудом про дітей!!! Кукуруза хоть відкрито говорить а у Вас сміливості не вистачило навіть ім’я своє вписати! А як би кожен з Вас поступив в такій ситуації?

 • Крокоділ 22.08.2014 at 17:21

  Таких людей як Кукуруза і Фоменко щоб побільше було в нашому місті, то можливо б і заводи й фабрики працювали та більше податків йшло в місцей бюджет, ви краще скажіть, що ви зробили для нашого міста і хто вас поважає.

 • Іван Сірко 22.08.2014 at 19:25

  Небо більш радіє одному грішнику що покаявся, чим ста праведникам які ніколи не грішили. Всі ми не без гріха, але одним хватає сміливості попросити пробачення, і вони можуть переступити через свою гординю, а в інших і гординя, і душа як в зайця, Фоменко не підійшов до Швайки, а Кукуруза підійшов, і в цьому між ними є велика різниця. Ті хто всіх обливає брудом Лена, “ЗА”кукурузу, та інші, цей Кукуруза на відміну від Вас, ( і від мене також) підписується своїм прізвищем, і залишив свій телефон, на цьому сайті таких тут кілька чоловік, і це також плюс.Це все тільки початок, а коли буде”кінець” там буде цікавіше. Ну Влад і КУЗЯ та “ЗА” кукурузу як Вам ця ОДА, чи заказ? давайте бігом мене паскудьте!!!

  • Петро 22.08.2014 at 20:05

   Наша пісня гарна й нова починаймо іі знову. Давайте вбивати ,гвалтувати , підсажувати на наркоту чужих дітей загубивши іх життя ,- а потім слізно каятись . Плакатись на важке дитинство ,бідність. Як це модньо .Пішов і підтримую бандитів– бо жив бідно .Та не бідно – а так як і всі і кусок хліба батьки дали і дах над головою дали –що ще треба ? Не сунь ту голову куди не слід і не кайся. А загалом весь цей цирк з каяттям має свою політтехнологію . В районі на так звану підтримку селян та сільгоспвиробників створюється партія ЗАСТУП от і каємось перед міністром може каятям пройдем на вибори та й поможемо старим рішаловим діять своі діла далі

 • Влад 22.08.2014 at 20:05

  Тебе Іван , а вірніше Сергій не треба і паскудити. Сидиш у своїй газетьонкі і строчиш заказні статті. Сраколиз лебединський

  • Троль 23.08.2014 at 09:51

   в газетьонкі не сергій а толя.

   • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 10:03

    А мені Троль кажеться шо ти пока тай мабуть до кінця твоїх днів поганих останешся в пиздьонкі.

   • Ігор Хар...о 23.08.2014 at 10:05

    ТИ ЧМО (человек морально опущений) СРЕШ СУКА і Смирдиш як тхір на цьому сайті тепер я буду тебе їбать причому жостко за кожен твій комент. Піди тепер краще вілсоси у народної ради.

    • Троль 23.08.2014 at 11:01

     злякався я твоїх коментів – як їжак голої дупи.

 • Іван 23.08.2014 at 00:34

  В неділю 24 серпня в День незалежності України, на площі героїв МАЙДАНУ, о десятій годині, відбудеться Народне віче, спільна молитва за Україну, та молебень за українських воїнів, та панахида за загиблими героями. Тролі, Ремби, “ЗА” кукурузи, Форти, Куми Сірка, Петри, Ігорі Хар…о, та інші приходьте поспілкуємось.

  • Ігор Хар...о 26.08.2014 at 20:18

   Ну шо поговорили і шо ???

 • Пятачок 23.08.2014 at 12:01

  у кого червоні очі?
  то Кукурудзяні робочі ! )))

  • Ігор Кукуруза 23.08.2014 at 12:30

   От чого тут на сайті якщо нормальна людина то і підписуеця нормальним достойним ім’ям !!!!! А як якийсь ПІВНИК то і підписуеця гідно свому розумовому ІНТИЛЕКТУ!!! Ти на себе подивись СВИНЯ ПАСКУДНА які в тебе очі, я незнаю як ти живеш і дивися в дзеркало,кожний раз бачучи в ньому СВИНЯЧЕ РИЛО!!!!

   • Троль 23.08.2014 at 19:13

    та цеї свині давно вже не було мабуть під іншими іменами пише.

    • Ігор Хар...о 25.08.2014 at 20:58

     Пішов ти нахуй троль

     • Троль 27.08.2014 at 20:44

      хуйло закрий їбло

 • kraika 25.08.2014 at 11:41

  А що сталось що до великого поміщика з Скотарево не доїхав пан міністр. Громада була широко проінформована про приїзд міністра а вийшов пшик. Це особливі вітання Танюшці і її таткові з липських пагорбів.
  Далі буде..

 • Влад 25.08.2014 at 14:53

  Міністр не захотів дивитись на твої махінації Ліна Борисівна .а ферму відмінили кращі спеціалісти світу. Зокрема з Канади. Це вам Ліна Борисівна не рейдерством займатися. Утримувати племінний завод вміють одиниці. А ви нуль

 • Влад 25.08.2014 at 14:54

  Міністр не захотів дивитись на твої махінації Ліна Борисівна .а ферму відмінили кращі спеціалісти світу. Зокрема з Канади. Це вам Ліна Борисівна не рейдерством займатися. Утримувати племінний завод вміють одиниці. А ви нуль!!!!

 • kraika 25.08.2014 at 15:54

  Радує, що вас всіх це заводить:-):-):-):-):-):-)
  Ну не можете ви спокійно спати:-):-):-):-)

 • Влад 25.08.2014 at 16:17

  Таке страхіття не може заводить

 • Влад 25.08.2014 at 16:20

  Таке страхіття не може заводить((((

 • Миколай 25.08.2014 at 20:06

  Ліля каже Ігорь молодець дав машину дав гроші то дві тис то 5 тис.грн.
  Давайте підрахуємо приблизно , як ” чесний підприємець” обкрадає жителів Шпола.
  приблизно в сезон працює 250 найманих працівників наший “чесний” горіховий магнат платить податок за 20-30 осіб. залишається 220-230 не офіційно працюючих,
  беремо 200 осіб єдиний податок по другій категорії становить 135 грн * 200 осіб = 27 тис.грн.- це не доплата в міський бюджет кожного місяця.
  тих самих 200 осіб * 420 грн.= 84 тис. грн. це кожного місяця чесний підприємець не доплачує в пенсійний фонд.
  І це все мінімальні розрахунки, за один місяць сезону, а їх в році 5-6 от і маємо що чесний підприємець не доплачує до бюджета міста і пенсійного фонду приблизно півмільйона гривень.
  А тепер шановні добродіїї Задача:
  підскажіть скільки нулів має бути на чекові , який чесні підприємці Толя і Ігорь передадуть на АТО.
  якщо десь трохи помилився в підрахунках то підправте, бо я не економіст, а вчитель праці.

  • Вася 25.08.2014 at 21:23

   Плюс 37 процентов налога на фонд зароботной платы .

 • Влад 25.08.2014 at 22:14

  Надішліть дану інформацію у ДПІ Украіни

 • Іван Сірко 25.08.2014 at 22:32

  Ліля МОЛОДЕЦЬ, робить добру справу,тільки вона мабуть думає що в підприємців гроші ростуть з мішків разом з шампіньйонами, до одних і тих самих по п’ять раз приходить. Я з тобою згідний Миколай що порушення в Кукурузи були, але це було ще в тому сезоні. Нема злочинного режиму, нема тулуба, черевка то може і в нього бухгалтерія інша буде, цей Кукуруза хоть не возносить себе високо, каже що він “необразований” і в депутати не хоче, А ти зверни увагу на наших образованих розумних депутатів, які вони сплачують податки? А чи пан МАЛЬЧИК не дає зарплату в КОНВЕРТАХ? Ти зайди в магазин Центральний і запитай чи всі продавці там оформлені? А чи всі споруди в нього оформлені належним чином??? Прикладів по інших підприємцях також можу привести безліч, так само і по сільхозвиробниках.В нас є такий ФРАНЦУЗ який заробляє гроші в нашій благодатній землі, яку травить “ядами” які заборонені в Європі, то він їх до нас в Україну тягне, а ти запитай в нього скільки він дав на АТО? Ні копійки не дав. В нас роботи в районі не початий край, тільки нема з ким її робить, бо стара злочинна система перемелює НОВИХ ЛЮДЕЙ скоріше чим вони починають її змінювати. Таж сама Ліля яка вже вихваляє людей з якими ще недавно думала боротись. Але її волонтерська робота визиває повагу. Ще наші контролюючі органи бояться робити перевірки в таких “СВ’ЯТИХ” і через свої заячі душі вони не відповідають займаним посадам. Як писать то писать про всіх а не про одних писать а про других мовчать. І це буде справедливо.

 • Ігор Кукуруза 25.08.2014 at 22:56

  Шановний Миколай, Вася, Влад …. Для 250 працівників треба приміщення хоча би як половина Швейноі фабрики . У нас з моїм компаньйоном таких приміщень нема і ніколи небуло!!! Я пишу відкрито відміну віс.. Ви знаете хто я!! Прийдіть подивіця на ці приміщення які ми орендуємо і я думаю у вас відразу поміняеця думка… Я розумію що Вам дуже хочеця мене обгадити.!!! Але я нехочу перед вами тут оправдовуватись і щось вам тут доказувати!!! Кожна проста людина!!! Кожен простий громадянин нашого міста Шполи у якого виникли сумніви .. Якому на відміну від Вас нема чого боятись і який на відміну від Вас не ховаеця під придуманим ім’ям ……….. Може звернутися до мене прийшовши в автошколу і я постараюсь йому все показати і пояснити!!! Мені і Анатолію нема чого приховувати і нема чого боятись!!!!! Ми завжди раді Хорошій і Чесній людині!!!! Ласкаво просимо!!!!!

  • Петро 25.08.2014 at 23:21

   Якщо ти чесна і порядна людина – то по чесному розкажеш – і покажеш і поясниш- як з лазіками та швециками та горбачами чесно відбирав бізнез через чесні торги в Клименка – який з нуля все побудував а ти за нуль в людини відібрав

 • Ігор Кукуруза 26.08.2014 at 07:38

  Петруха яб тобі не таке показав би і розказав!!!! А у Клименка не я відбирав чесний бізнес ,,,, Банк і виконавча відібрала !!!!!! Неможна було набрати кредитів до 1000000 грн і не платити!!! А за 4 роки пока він не платив то борг виріс до 2000000грн !!!! Такщо він сам у себе відібрав!!! Чи ти хочеш сказать що коли ти комусь позичаеш гроші на місяць а ця людина тобі невідае рік…. І це все правильно????? І до чого тут всі ті люди яких ти приписав?????? Ми купували Ангари у Черкаської фірми якій продав іх Укрсиббанк…. Борги треба віддавати !!!!!

 • Петро 26.08.2014 at 08:03

  Тобі ті люди -які не причому – на очах у всіх твоіх працівників влаштовували циганські вхідчини — на радощах сипали грішми та цукерками в усі закутки що саме тобі -те приміщення досталось. З якого дива ? Так що не лукав– мягко кажучи.

 • Ігор Кукуруза 26.08.2014 at 10:17

  Оооооооо ПЕТРЕ то я тепер розумію хто ТИ!!!!! Давай я для людей розкажу а не для тебе!!!! Багато великих впливових дядьків міста Шполи сиділи ждали і думали як би закупити всі статки у Клименка … А у нього кроми Ангарів ще і квартира 3 кімнатна та щей магазин біля залізничного вокзалу!!! І все це в заставі,арештоване!!! а ждали ті дядьки вигідної для них МИНУТОЧКИ…. бо кожен раз коли відбуваеця аукціон і не знаходиця покупець то все те майно здешевлюеця по собівартості на кілька відсотків …. Я тепер поняв чого ти мене тут стараешся об паскудити!!! Бо ми тоді з Анатоліем вам добряче насрали….,. Поламали всі ваші ПЛАНИ … Нам предложили взяти участь в аукціоні і ми з під вашого носа купили іх…… А як би ці Ангари були хоча би на 2 км від автошколи вони б нам нетреба були!!!!…….. Одне скажу що якби ми тоді не придбали Ангари , то напевно на даний час Клименко вже був би і без магазина і без квартири і без Ангарів….. І можливо ми цими діями спасли людину !!!!!! Закрий рота ПЕТРЕ бо я дійсно ще багато знаю і коли я почну це тут розповідати то тоді дійсно у вас почнуть розпитувати люди!!!! 24 серпня на день незалежності по Шполі їхала колона з машин і велосипедів це було красиво……. А ще красивіше було дивитись на останню машину на якій майорів прапор ,, Правого Сектора,,, із ВИЛАМИ… Я думаю ПЕТРЕ це знак для таких як ВИ!!!!!!! Знайте тільки одне …… Люди вже втомились мовчати і дивитись на таких як ВИ!!!! І ви цього боїтеся!!! А ще Ви боїтеся дійсно таких людей як Я!!!! Бо я говорю у відкриту не боячись Вас і не ховаючись !!!!!

 • Матьорий 26.08.2014 at 17:16

  Шполянин 02.04.2014 19:22
  А де ж Любаша Страшна?Вже милеться на Порошенка працювати?Цiй корисливiй людинцi байдуже де грошi заробляти як i синку Максиму байдуже кому поклонятись для вигоди мiняючи партiйну приналежнiсть i заробляючи на цьому грошi,народна рада давно вже побачила хто вони i послали на х…й цю сiмейку заробiтчан якi на кровi убитих заробляють грошi i здобувають посади !!!