Відомий підприємець зі Шполи попросив вибачення у міністра

У міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки, який відвідав Шполянщину з візитом, просив вибачення місцевий підприємець Ігор Кукурудза. Нагадаємо, що 16.02.2014р в м.Шпола в народного депутата від ВО “Свобода” Ігоря Швайку, кинули гусячими яйцями. Кілька осіб тоді затримали правоохоронці, які чергували біля центральної площі. Місцевий підприємець зізнався міністру, що в яєчній організації, він теж приймав участь і шкодує за вчинене.

Організацію замаху взяв на себе колишній голова Шполянської райдержадміністрації О.Черевко та підбурив місцевого підприємця.

249 коментарів до “Відомий підприємець зі Шполи попросив вибачення у міністра

 • 20.08.2014 о 10:49
  Permalink

  Зачепа , а что это у вас сообщения с нецензурными словами проверку проходят , а написанные без матов нет ? Или у вас особый вид цензуры ?

 • 20.08.2014 о 12:51
  Permalink

  Ігор, не набридло ще відповідати цим дебілам? Хто вони такі, щоб їх брати до уваги! Розумні сприйняли, як нормальну людину, а придурків ти ж не вилічиш, залиш цю справу, не відповідай сіркам. Я з тобою ніколи не був знайомий, але на оцей визг душевнобольних не можна вже дивитися.

 • 20.08.2014 о 12:55
  Permalink

  Повторно ! Зачепа , а что это у вас сообщения с нецензурными словами проверку проходят , а написанные без матов нет ? Или у вас особый вид цензуры ?

 • 21.08.2014 о 23:25
  Permalink

  святі ангели небесні судять тут ігоря кукурузу. самі не крадуть. не їб…ться. нікого в житті не обідили. ні сантиметра в пряму кишку. і де вас скільки святош розвелося. може ви всі монахи чи монашки. та ви всі проти нього срань – ідіть повищищайте в своїх сараях мозгах і совісті. а тоді рийтеся в чужій спідній білизні. моралісти хренові. ігор пошли їх нх і перестань писать. вони всі тобі заздрять бо ти з дєрьма зміг вибраться і не втратити людського обличчя а оце все пише жлобьйо яке по жизні називається неудачниками і виливає свою злість на тобі.

  • 22.08.2014 о 00:00
   Permalink

   В армію його не візмуть бо має судимість, а судимістьця за торгівлю наркотиками для неповнолітніх ! Він тоді їх перевозив в кількості великій..

    • 22.08.2014 о 01:31
     Permalink

     Ми разом з Леною продавали наркотики у великій кількості тобі Троль !!!! Щоб ти чамора мив ПАРАШІ!!!

    • 22.08.2014 о 19:10
     Permalink

     Пане Троль я перед вами дійсно щиро вибачаюсь я трохи вчора ночью неправильно поняв ваший коментарій!!!! Я чогось пощитав що ви з Леною на мене напали знову!!!! А Женя мені пояснила і я неправий!! Вибачте!!! Ви мене підтримували а я так відповів!!!

     • 22.08.2014 о 21:14
      Permalink

      да я тебе підтримую бо я теж підприємець хоч не такий відомий і успішний і старший за тебе набагато. і за яйця тебе засуджував сильно. і казав не раз шо ти г..н. тільки після оцих публічних вибачень чогось не хочу більше тебе чмирить. я хочу тобі допомогти шоб ти вивів на чисту воду справжніх уродів – черевка тімоху павлова лазіка. лазік тебе підставив однознано а ти думаєш шо він класний пацан. це він. ти пишеш хто ж тебе злив якшо тебе там ніхто не знав. це лазік. так шо ти визнав шо лошара. неприємно канєшно. але це так ти лоханувся – лазік подла тварюка. в свій час він на мені там де сів. там і зліз а ти думаєш шо він твоя криша. це не так він тебе використав.

     • 22.08.2014 о 23:13
      Permalink

      Ігор ти так нічого і не поняв. Бачу я, що нічого ти так і не поймеш покі тобі це не ввібють в твою голову, а це буде рано чи пізно, і ввібють ті, що пішли або ті, що прийшли.

  • 22.08.2014 о 08:13
   Permalink

   Почитай 10 заповідей для загального розвитку. Ми вже мали одного судимого янека який ставив ціль і йшов до неі. Кінець його відомий для всих. Для того щоб не втрачати людського обличчя ,треба його мати . А де воно те обличчя — при торгівлі наркотою ,виплатою копійчаних зарплат людям , здвинутій орієнтаціі ,вилизуванням одного місця шполянським рішаловим – переліковувать можна ще багато Всі ми не святі – але є межа через яку не переходять А тут людина через цю межу скаче як заєць туди сюди і намагається при цьому когось повчити залякати. Від спілкування з такими кукурузами хочеться чим швидше помити руки з господарським милом

   • 22.08.2014 о 09:02
    Permalink

    Копійчаних зарплат по зрівняню з якими?? Чи з ким??? Назви!! З Києвом то це правда!!!! А по зрівняню з Вами то нормальні!!!Зато я людей необіжаю і необманюю!!!! Нема заборгованості!!! Спитайся у працівників!!! Судимість …. Я зробив і відповів перед законом!!!!!! Там був час подумати !! Вийшовши з туда 2 роки ходив по людях городи копав а міг би знову займатися дурницями!!! Нікому я нічого невелизую!!! Не тобі мене судити Петруха!!! Не тобі!!! Я перед тобою щас стою відкрито а ти ховаєшся чогось!!!! Тебе друже просто жаба давить що я з ніщити зміг добитися а ти ні!!!! Порада Петруха Замість того щоб сидіти тут і показувати який ти розумний то йди працюй!!!! А руки можеш невимивать,,,,,, Таким як ти Я РУКУ НЕ ЖМУ!!!!

     • 22.08.2014 о 11:25
      Permalink

      Ти назвись і відкрийся!!! І прийди людям тим що зімною працюють скажи в лице як ти висловився РАБИ,,,,,,,, мені цікаво було б подивитись щоб вони тобі зробили і відповіли!!!! Це для тебе ПРОСТІ ЛЮДИ ……. РАБИ,,,,,,, це тільки ти так щитаеш що люди РАБИ і через це ти іх так називаеш!!!! Я Сам такий як вони виріс у бідній сім’ї і значить я теж РАБ!!!!!!! Значит висновок МИ ПРОСТІ ЛЮДИ ВСІ БРАТИ І СЕСТРИ БО МИ РАБИ!!!!!!!!! А за зарплату ти загнув,,,,,,,, прийдеш в сезон спитаеся у людей!!!!!!! Роблять всі тіж самі багато років у сезон !!!!! ВСІ БРАТИ І СЕСТРИ МОЇ …….. РАБИ!!!

    • 22.08.2014 о 12:59
     Permalink

     Нічого ти не зрозумів кукуруза . НІЧОГО. НЕ ДАНО БОГОМ. А руки для привітання з тобою не протягують щоб зайвий раз не мити тому ти іх і не жмеш

 • 22.08.2014 о 01:43
  Permalink

  А якщо чесно то пане Троль і пане гемофродит Лена давайте зустрінемось разом і я вам розкажу!!!! Вам це сподобаеця,,, чесно чесно!!!!

 • 22.08.2014 о 02:29
  Permalink

  Я розумію ВАС ЛЕНА ,ПЕТРО, Кум Сірка, за Кукурузу, Сергій,ДАНИЛО !!! Вам щас потрібно побільше на мене бруду вилить!!!! Через те що ви і Е ті зами Черевка сам Черевко сам Перстюк і всі остальні заступники!! Ви щас трусетесь від страху і мабуть вже повсирались!!! Але повірте мені що Ми всі з вами будем разом відповідати перед людьми Шполянщини , громадською радою і законом!!! Я дойду до кінцевої цілі !!!!!!!! СІДЕТЬ БУДЕМ ВСЕ!!!! Повірьте мені !!! Так що яб на вашому місці сухарі сушив а не займався тут хернею!!! А от там в тюрьмі ми вже і опреділимось хто з нас буде ПАРАШІ мить а хто тихо спокійно відбувать свое покарання!!! Ви головне не бійтеся там не страшно !!! Головне бути людиною!!! Я там був і вийшов живий здоровий чесно відбувши свое покарання!!! А тепер після цього пане Троль робіть висновки чи варто вам підтримувати мене котрий прагне чесного наказанія ??? Чи тих хто стараеця уникнути наказанія!!!

  • 22.08.2014 о 21:22
   Permalink

   варто підтримувати саме тебе. я знаю. ти тільки не здавайся і стій на своєму. вони бояться і какають так. що мабуь ти це й сам відчуваєш. іди і не звертай з дороги яку обрав бо назад нема шляху. я зрозумів що ти вирішив пожертвувати своїм добробутом і відмовився від откупу. цим ти допоможеш країні очиститися. бач саме ти. за тобою підуть інші так шо не бійся оцього всього бруду – хай ллється а ти роби своє. я чесно ох…л від твого вибачення. мужик. тримайся.

   • 22.08.2014 о 23:38
    Permalink

    Продовження повинно слідувати. А ну дай ім Ігорочок ! Апетіт приходить во время їди ! Політтехнологія СУПЕР ! Ігорь знімай судимість і готовий нардеп ! Просто тягнеш на ГЕРОЯ !

    • 22.08.2014 о 23:57
     Permalink

     І так прийомні дні Ігоря Кукурузи (кандидата в народні депутати) Середа та П’ятниця з 9-00 до 15-00 год. приймальна розташована на території автошколи. Відвідування по попередньому запису Сіркам, Петям, Ленам лігбез позачергою )))))))))))))))))))))))

     • 23.08.2014 о 00:50
      Permalink

      Таких як я не беруть в депутати!!!! Не образованний Я!!!! Холоп!!! До Влади нервусь і ніколи нервався!!! Я за справедливість!!! Мені б жити спокійно як і раніше жив і тихенько собі працювати!!!! І щоб я нікого нетрогав і мене ніхто незачіпав!!!! І щоб заробляти гроші, по можливості допомогати місту Шполі і людям!!! І все!!!! Що ще треба для того щоб спокійно зустріти старість!!!!! Все одно з собою на тей світ нічого не заберем!!!

    • 23.08.2014 о 00:13
     Permalink

     ВІД тюрьми і від суми не зарікаються Щоб не опинився наш ГЕРОЙ новоспечений нардеп так як янек — як не в одному то іншому місці. А до цього йде.

  • 22.08.2014 о 23:18
   Permalink

   Та прекращай Ігоре вже цей цирк. Читачам сайту це вже мабуть порядком надоїло. То перегибаєш палку. Ти думаєш якщо ти станеш приглашати кожного щоб щось комусь щось розказати си показати, то це тебе красить? Я ж тобі писав “Ти нічого до цього дня не зрозумів”. Харош вже.

 • 22.08.2014 о 08:13
  Permalink

  Для тех кто не в курсе , Зачепа администратор этого сайта .
  Пишу повторно так как моё сообщение за два дня так и не дошло !!!

 • 22.08.2014 о 08:21
  Permalink

  А ви ………С……. мені ще в травні казали що щас один звонок і ця справа буде назавжди забута!!! То чому ж ви так нікому і не позвонили??? Навіщо ж ви Капушінського на мене травили??? Яж дійсно з вами ніколи неспілкувався до цих яець!!!! У мене Е 15 свідків коли ви прийшли до нас і агітували та щей з якими намірами !!!!! А ви як мала дитина придумали накладні з яйцями !!! А відео ви не придумали ???? У вас всих був щас робити звонки і рішати справу, а ви всі разом подумали що можна звалить на одного !!! Такщо побачив я вашу крутізну!!!! Мені тепер і самому хочеця щоб і ВИ всі стали на площаді перед Громадою Шполянщини і попросили вибачення!!!! Цікаво!!! А от ти… К… Ти думаеш що завжди будеш робить ,,,,, та ти б дійсно замість того щоб тут писать гадості , почав шукати компроміс!!!! Чи ти дійсно думаеш що на протязі 14 років нашого знайомства я весь час перед тобою повзав з переляку????

  • 22.08.2014 о 21:06
   Permalink

   Прочитав всю переписку. Хочу сказати що”ті яйця ” це не тей гріх за який треба каятись все життя,тим більше перед тими хто тут під псевдонімами. Тебе ставить вище них те що ти вийшов на площу і перед усіма вибачився. Далеко не кожен так зможе. Тим більшеті хто тут з “клікухами”. Ти питав поради? Я наприклад кожен раз скидаюсь на АТО по 100,200 грн. Більше не можу бо доходи невеликі. Напиши тут, скільки ти пожертвував нашим в АТО. В першу чергу це буде оправданням для тебе. А по друге, всі ті хто Цькує тебе не будуть мати морального права щось говорити.

   • 22.08.2014 о 21:25
    Permalink

    Да Да Хай дасть на АТО 20-30 тисяч бо має доходи і далі вдивляється в молоденьких дівчаток чиіхось сестер і дочок. Ну подобаються йому малолітки –то простимо бо гроші дасть. А те що чужу долю поламає то нічого.

     • 22.08.2014 о 21:34
      Permalink

      НА ХВІСТ СОЛІ ТИ МЕНІ НАСИПЕШ,

     • 22.08.2014 о 22:12
      Permalink

      Приходь я мішок солі тобі на хвіст поставлю! І лупить буду шоб мясо від шкури відставало

     • 22.08.2014 о 21:52
      Permalink

      Ми з моїм компаньйоном неоднократно допомогали грошима зимою на майдан та на АТО Через активіста м. Сміли … Овчаренко Віктора Степановича…. Який дійсно був на майдані , який дійсно був в перших рядах в тей день коли розстрілювали людей!!! І який на сьогоднішній день допомога хлопцям з АТО!!!! В Шполі ми теж немало надавали матеріальної допомоги на АТО ………… Доречі сьогодні теж!!! Можливо за ці гроші куплені бронежилети і можливо ті бронежилети врятували комусь життя!!!!! На сьогоднішній день всі Українці допомогають АТО !!!! І можу сказати що всі люди Шполянщини і ми також робим це від щирого сердця щоб хоч якось допомогти нашим солдатам і нашій Україні

    • 22.08.2014 о 22:24
     Permalink

     ХОЧ і 2 мішки а не по зубам я тобі — не по зубам. ПРОСТЯГНЕШ РУКИ _ ВИТЯГНЕШ НОГИ. Так що стрибай до свого батька та матері якщо не навчили тебе поваги до старших

     • 22.08.2014 о 22:30
      Permalink

      А так ти щей старший то ти вобще йобнутий тіп!???

    • 22.08.2014 о 22:04
     Permalink

     Да Да . Зимою на майдан була відчутна допомога з боку твоіх працівників – яких в Таращі мало до смерті не забили люди. Може розкажеш ?

     • 22.08.2014 о 22:23
      Permalink

      Бля Ігор зжени своїх пацанів нехай вичислять цьогоо дебіла тільки бить і трогать не надо просто нехай з дому не випускають за хлібом продуктами нехай з голоду дохне.

     • 22.08.2014 о 22:26
      Permalink

      Слухай ти Півник я пояснив і вибачився за одне !!! Ніде ні я ні мої працівники не їздили і небули!!! Якщо ти мені хочеш щось пред’явити чи назвати то називай!!!! А ні ,,,,, то кукурікай звідси !!!!! Імбецил НЕДОРАЗВІТИЙ !!!! Хто ти ПЕТРУХА ????? Чого ж тебе так обідила судьба??? Ти напевне все свое життя так всюди кукурікаеш??? Ти ПІВНИКУ озирнись назад на свою стежку життя яку пройшов!!!! Що ти там бачиш???? Я думаю ти там бачиш одну велику ЖОПУ яка кроми того як срать більше нічого неможе!!!! І це все чого ти прагнув і маеш!!!!! Схаменись людино!!!!!

     • 22.08.2014 о 22:28
      Permalink

      ТАК ПАЦАНИ МОЖУТЬ І ТЕБЕ З ДОМУ НЕ ВИПУСТИЬ НЕ ЛЯКАЙ ЛЯКАНИХ.

     • 22.08.2014 о 22:32
      Permalink

      Знаеш Ігоре мені два дні назад говорив один розумний Лікар якого я дуже поважаю!!!!! Він розказував що до нього на прийом прийшов хворий і одну годину їздив йому по мозгам говорив всякий маразм!!!!! Лікар спочатку не витримав але потім сам себе заспокоїв бо він же лікар…… І таких людей потрібно лікувати , жаліти, і їм допомогати!!! Петруха мені тебе шкода , хочеш я тобі допоможу??? Я заплачу за твое лікування у психіатричній лікарні!!!

    • 22.08.2014 о 22:31
     Permalink

     До уваги коментаторів!
     Дорогі друзі! нагадуємо вам про те, що на нашому сайті недопустимі коментарі з використанням російських народних слів (матюків). Якщо не вмієте писати по іншому – не пишіть. І ще одне. Для полегшення роботи тролів, на сайті було введено невеликий захист. Повідомлення кожної людини відображаються одним й тим самим аватаром, незалежно від того, яким іменем вона себе підписує. Будьте обережні. Поважайте співрозмовників.

     • 22.08.2014 о 22:35
      Permalink

      Петю а мені шо пойобаних рубать шо порубаних їбать!

     • 22.08.2014 о 22:37
      Permalink

      Доречі Петруха кожному користувачеві тут до його ім’я комп’ютер надав нормальну картинку лиця!!!! А тебе він з самого початку розпізнав і обділив!!! От дивлюсь я на твое лице і плюнуть хочеця!!!! Огидно!!!

     • 22.08.2014 о 22:47
      Permalink

      Розкрию тобі секрет ІГОРЮНЯ Я і був тим Лікарем а ти ПАЦІЄНТОМ . Від всієі тієі правди яка стала відомою всим НЕ В СОБІ ТИ БУВ – НЕ В СОБІ тому і не памятаєш з якою бідою прийшов та жалівся на своє життя буття Але я тобі пробачаю . За твоі 30 срібнеків тебе ДАСТЬ БОГ вилікують від МАНІІ ВЕЛИЧІ і не тільки від неі

     • 22.08.2014 о 23:05
      Permalink

      Розкрий краще рота я тобі свого секрета вставлю!

     • 22.08.2014 о 23:24
      Permalink

      А чій це сайт “наший”? Чій конкретно?

     • 23.08.2014 о 10:07
      Permalink

      Сайт явно не такого дебіла як ти ! Хуйло ти на кого тут среш собака !???

     • 23.08.2014 о 22:46
      Permalink

      Ти до кого звертаєшся?

 • 22.08.2014 о 08:47
  Permalink

  Продовження повинно слідувати. А ну дай ім Ігорочок ! Апетіт приходить во время їди ! Політтехнологія СУПЕР !

    • 23.08.2014 о 00:01
     Permalink

     Агов Ігорьки !!!! З вашими сексуальними уподобаннями вам на порно сайтах спілкуватись один з одним А по С И К Р Е Т У попросіть відкрити роти своіх батьків чи синів . Шановний Адмін ! Можливо потрібно профільтрувати сексуально озабочених кукуруз ? Та й читаючи матюччя такого керівника який досяг висот – мало руки з милом мити —-треба ще й дустом сипати.

     • 23.08.2014 о 00:05
      Permalink

      Фух ну нарешті відписався Петя молодець сідай всім 4 тобі 5 )))

     • 23.08.2014 о 01:02
      Permalink

      Ти от скажи ….. Хіба тобі не надоїло??? Хіба ти дійсно такий нелюд який тільки те що і може тут всих обзивати??????? Хіба в тобі нема нічого людського??? Навіщо ти так??? Хіба ти дійсно такий обіжений житям і злий на всих??? Петруха будь людиною!!!

 • 22.08.2014 о 09:18
  Permalink

  Хто ви такі, щоб когось судити?Будь то Кукуруза чи сам Папа Римський… Хто ВИ? Яке ви маєте діло до справи з Швайкою, чи до його сім’ї чи дітей? Перестаньте гнівити Бога цим брудом про дітей!!! Кукуруза хоть відкрито говорить а у Вас сміливості не вистачило навіть ім’я своє вписати! А як би кожен з Вас поступив в такій ситуації?

 • 22.08.2014 о 17:21
  Permalink

  Таких людей як Кукуруза і Фоменко щоб побільше було в нашому місті, то можливо б і заводи й фабрики працювали та більше податків йшло в місцей бюджет, ви краще скажіть, що ви зробили для нашого міста і хто вас поважає.

 • 22.08.2014 о 19:25
  Permalink

  Небо більш радіє одному грішнику що покаявся, чим ста праведникам які ніколи не грішили. Всі ми не без гріха, але одним хватає сміливості попросити пробачення, і вони можуть переступити через свою гординю, а в інших і гординя, і душа як в зайця, Фоменко не підійшов до Швайки, а Кукуруза підійшов, і в цьому між ними є велика різниця. Ті хто всіх обливає брудом Лена, “ЗА”кукурузу, та інші, цей Кукуруза на відміну від Вас, ( і від мене також) підписується своїм прізвищем, і залишив свій телефон, на цьому сайті таких тут кілька чоловік, і це також плюс.Це все тільки початок, а коли буде”кінець” там буде цікавіше. Ну Влад і КУЗЯ та “ЗА” кукурузу як Вам ця ОДА, чи заказ? давайте бігом мене паскудьте!!!

  • 22.08.2014 о 20:05
   Permalink

   Наша пісня гарна й нова починаймо іі знову. Давайте вбивати ,гвалтувати , підсажувати на наркоту чужих дітей загубивши іх життя ,- а потім слізно каятись . Плакатись на важке дитинство ,бідність. Як це модньо .Пішов і підтримую бандитів– бо жив бідно .Та не бідно – а так як і всі і кусок хліба батьки дали і дах над головою дали –що ще треба ? Не сунь ту голову куди не слід і не кайся. А загалом весь цей цирк з каяттям має свою політтехнологію . В районі на так звану підтримку селян та сільгоспвиробників створюється партія ЗАСТУП от і каємось перед міністром може каятям пройдем на вибори та й поможемо старим рішаловим діять своі діла далі

 • 22.08.2014 о 20:05
  Permalink

  Тебе Іван , а вірніше Сергій не треба і паскудити. Сидиш у своїй газетьонкі і строчиш заказні статті. Сраколиз лебединський

 • 23.08.2014 о 00:34
  Permalink

  В неділю 24 серпня в День незалежності України, на площі героїв МАЙДАНУ, о десятій годині, відбудеться Народне віче, спільна молитва за Україну, та молебень за українських воїнів, та панахида за загиблими героями. Тролі, Ремби, “ЗА” кукурузи, Форти, Куми Сірка, Петри, Ігорі Хар…о, та інші приходьте поспілкуємось.

  • 23.08.2014 о 12:30
   Permalink

   От чого тут на сайті якщо нормальна людина то і підписуеця нормальним достойним ім’ям !!!!! А як якийсь ПІВНИК то і підписуеця гідно свому розумовому ІНТИЛЕКТУ!!! Ти на себе подивись СВИНЯ ПАСКУДНА які в тебе очі, я незнаю як ти живеш і дивися в дзеркало,кожний раз бачучи в ньому СВИНЯЧЕ РИЛО!!!!

 • 25.08.2014 о 11:41
  Permalink

  А що сталось що до великого поміщика з Скотарево не доїхав пан міністр. Громада була широко проінформована про приїзд міністра а вийшов пшик. Це особливі вітання Танюшці і її таткові з липських пагорбів.
  Далі буде..

 • 25.08.2014 о 14:53
  Permalink

  Міністр не захотів дивитись на твої махінації Ліна Борисівна .а ферму відмінили кращі спеціалісти світу. Зокрема з Канади. Це вам Ліна Борисівна не рейдерством займатися. Утримувати племінний завод вміють одиниці. А ви нуль

 • 25.08.2014 о 14:54
  Permalink

  Міністр не захотів дивитись на твої махінації Ліна Борисівна .а ферму відмінили кращі спеціалісти світу. Зокрема з Канади. Це вам Ліна Борисівна не рейдерством займатися. Утримувати племінний завод вміють одиниці. А ви нуль!!!!

 • 25.08.2014 о 20:06
  Permalink

  Ліля каже Ігорь молодець дав машину дав гроші то дві тис то 5 тис.грн.
  Давайте підрахуємо приблизно , як ” чесний підприємець” обкрадає жителів Шпола.
  приблизно в сезон працює 250 найманих працівників наший “чесний” горіховий магнат платить податок за 20-30 осіб. залишається 220-230 не офіційно працюючих,
  беремо 200 осіб єдиний податок по другій категорії становить 135 грн * 200 осіб = 27 тис.грн.- це не доплата в міський бюджет кожного місяця.
  тих самих 200 осіб * 420 грн.= 84 тис. грн. це кожного місяця чесний підприємець не доплачує в пенсійний фонд.
  І це все мінімальні розрахунки, за один місяць сезону, а їх в році 5-6 от і маємо що чесний підприємець не доплачує до бюджета міста і пенсійного фонду приблизно півмільйона гривень.
  А тепер шановні добродіїї Задача:
  підскажіть скільки нулів має бути на чекові , який чесні підприємці Толя і Ігорь передадуть на АТО.
  якщо десь трохи помилився в підрахунках то підправте, бо я не економіст, а вчитель праці.

 • 25.08.2014 о 22:32
  Permalink

  Ліля МОЛОДЕЦЬ, робить добру справу,тільки вона мабуть думає що в підприємців гроші ростуть з мішків разом з шампіньйонами, до одних і тих самих по п’ять раз приходить. Я з тобою згідний Миколай що порушення в Кукурузи були, але це було ще в тому сезоні. Нема злочинного режиму, нема тулуба, черевка то може і в нього бухгалтерія інша буде, цей Кукуруза хоть не возносить себе високо, каже що він “необразований” і в депутати не хоче, А ти зверни увагу на наших образованих розумних депутатів, які вони сплачують податки? А чи пан МАЛЬЧИК не дає зарплату в КОНВЕРТАХ? Ти зайди в магазин Центральний і запитай чи всі продавці там оформлені? А чи всі споруди в нього оформлені належним чином??? Прикладів по інших підприємцях також можу привести безліч, так само і по сільхозвиробниках.В нас є такий ФРАНЦУЗ який заробляє гроші в нашій благодатній землі, яку травить “ядами” які заборонені в Європі, то він їх до нас в Україну тягне, а ти запитай в нього скільки він дав на АТО? Ні копійки не дав. В нас роботи в районі не початий край, тільки нема з ким її робить, бо стара злочинна система перемелює НОВИХ ЛЮДЕЙ скоріше чим вони починають її змінювати. Таж сама Ліля яка вже вихваляє людей з якими ще недавно думала боротись. Але її волонтерська робота визиває повагу. Ще наші контролюючі органи бояться робити перевірки в таких “СВ’ЯТИХ” і через свої заячі душі вони не відповідають займаним посадам. Як писать то писать про всіх а не про одних писать а про других мовчать. І це буде справедливо.

 • 25.08.2014 о 22:56
  Permalink

  Шановний Миколай, Вася, Влад …. Для 250 працівників треба приміщення хоча би як половина Швейноі фабрики . У нас з моїм компаньйоном таких приміщень нема і ніколи небуло!!! Я пишу відкрито відміну віс.. Ви знаете хто я!! Прийдіть подивіця на ці приміщення які ми орендуємо і я думаю у вас відразу поміняеця думка… Я розумію що Вам дуже хочеця мене обгадити.!!! Але я нехочу перед вами тут оправдовуватись і щось вам тут доказувати!!! Кожна проста людина!!! Кожен простий громадянин нашого міста Шполи у якого виникли сумніви .. Якому на відміну від Вас нема чого боятись і який на відміну від Вас не ховаеця під придуманим ім’ям ……….. Може звернутися до мене прийшовши в автошколу і я постараюсь йому все показати і пояснити!!! Мені і Анатолію нема чого приховувати і нема чого боятись!!!!! Ми завжди раді Хорошій і Чесній людині!!!! Ласкаво просимо!!!!!

  • 25.08.2014 о 23:21
   Permalink

   Якщо ти чесна і порядна людина – то по чесному розкажеш – і покажеш і поясниш- як з лазіками та швециками та горбачами чесно відбирав бізнез через чесні торги в Клименка – який з нуля все побудував а ти за нуль в людини відібрав

 • 26.08.2014 о 07:38
  Permalink

  Петруха яб тобі не таке показав би і розказав!!!! А у Клименка не я відбирав чесний бізнес ,,,, Банк і виконавча відібрала !!!!!! Неможна було набрати кредитів до 1000000 грн і не платити!!! А за 4 роки пока він не платив то борг виріс до 2000000грн !!!! Такщо він сам у себе відібрав!!! Чи ти хочеш сказать що коли ти комусь позичаеш гроші на місяць а ця людина тобі невідае рік…. І це все правильно????? І до чого тут всі ті люди яких ти приписав?????? Ми купували Ангари у Черкаської фірми якій продав іх Укрсиббанк…. Борги треба віддавати !!!!!

 • 26.08.2014 о 08:03
  Permalink

  Тобі ті люди -які не причому – на очах у всіх твоіх працівників влаштовували циганські вхідчини — на радощах сипали грішми та цукерками в усі закутки що саме тобі -те приміщення досталось. З якого дива ? Так що не лукав– мягко кажучи.

 • 26.08.2014 о 10:17
  Permalink

  Оооооооо ПЕТРЕ то я тепер розумію хто ТИ!!!!! Давай я для людей розкажу а не для тебе!!!! Багато великих впливових дядьків міста Шполи сиділи ждали і думали як би закупити всі статки у Клименка … А у нього кроми Ангарів ще і квартира 3 кімнатна та щей магазин біля залізничного вокзалу!!! І все це в заставі,арештоване!!! а ждали ті дядьки вигідної для них МИНУТОЧКИ…. бо кожен раз коли відбуваеця аукціон і не знаходиця покупець то все те майно здешевлюеця по собівартості на кілька відсотків …. Я тепер поняв чого ти мене тут стараешся об паскудити!!! Бо ми тоді з Анатоліем вам добряче насрали….,. Поламали всі ваші ПЛАНИ … Нам предложили взяти участь в аукціоні і ми з під вашого носа купили іх…… А як би ці Ангари були хоча би на 2 км від автошколи вони б нам нетреба були!!!!…….. Одне скажу що якби ми тоді не придбали Ангари , то напевно на даний час Клименко вже був би і без магазина і без квартири і без Ангарів….. І можливо ми цими діями спасли людину !!!!!! Закрий рота ПЕТРЕ бо я дійсно ще багато знаю і коли я почну це тут розповідати то тоді дійсно у вас почнуть розпитувати люди!!!! 24 серпня на день незалежності по Шполі їхала колона з машин і велосипедів це було красиво……. А ще красивіше було дивитись на останню машину на якій майорів прапор ,, Правого Сектора,,, із ВИЛАМИ… Я думаю ПЕТРЕ це знак для таких як ВИ!!!!!!! Знайте тільки одне …… Люди вже втомились мовчати і дивитись на таких як ВИ!!!! І ви цього боїтеся!!! А ще Ви боїтеся дійсно таких людей як Я!!!! Бо я говорю у відкриту не боячись Вас і не ховаючись !!!!!

 • 26.08.2014 о 17:16
  Permalink

  Шполянин 02.04.2014 19:22
  А де ж Любаша Страшна?Вже милеться на Порошенка працювати?Цiй корисливiй людинцi байдуже де грошi заробляти як i синку Максиму байдуже кому поклонятись для вигоди мiняючи партiйну приналежнiсть i заробляючи на цьому грошi,народна рада давно вже побачила хто вони i послали на х…й цю сiмейку заробiтчан якi на кровi убитих заробляють грошi i здобувають посади !!!