Шполу практично очистили від скандального звалища: нестерпний сморід зникає

20.06.2014

Територію біля залізничної станції «Шпола» приводять у належний стан і вивозять сміттєзвалище, яке існувало там вже кілька років. Звалище було причиною невдоволення мешканців міста, які ходять цією дорогою щодня. Тут панував нестерпний сморід, особливо у літню пору. Мешканці Шполи, у розмові з кореспондентом «Шпола онлайн», подякували владі, що вона почула їхній голос невдоволення і висловили сподівання, що найближчими днями сміття вивезуть повністю.

Завдяки таким крокам влади Шпола має всі перспективи стати привабливим для туристів містом, адже розташована у географічному центрі України.

Це цікаво

One Comment

  • Рембо 22.06.2014 at 11:59

    Прибрати – це обов”язок і добра справа влади ! Владі необхідно створити умови для накопичування та вивезення мусору (поставити мусорний контейнер). Власникам земельної ділянки забезпечити контроль за дотриманням санітарного стану на тереторії ! Всим нам потрібно спільними зусиллями підтримувати чистоту, щоб через певний період часу не зробити владу крайньою ! Просто зробити місто своїм будинком ! Чисто там де не смітять !