Шполу практично очистили від скандального звалища: нестерпний сморід зникає

Територію біля залізничної станції «Шпола» приводять у належний стан і вивозять сміттєзвалище, яке існувало там вже кілька років. Звалище було причиною невдоволення мешканців міста, які ходять цією дорогою щодня. Тут панував нестерпний сморід, особливо у літню пору. Мешканці Шполи, у розмові з кореспондентом «Шпола онлайн», подякували владі, що вона почула їхній голос невдоволення і висловили сподівання, що найближчими днями сміття вивезуть повністю.

Завдяки таким крокам влади Шпола має всі перспективи стати привабливим для туристів містом, адже розташована у географічному центрі України.

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

1 коментар до Шполу практично очистили від скандального звалища: нестерпний сморід зникає

  1. Рембо коментує:

    Прибрати – це обов”язок і добра справа влади ! Владі необхідно створити умови для накопичування та вивезення мусору (поставити мусорний контейнер). Власникам земельної ділянки забезпечити контроль за дотриманням санітарного стану на тереторії ! Всим нам потрібно спільними зусиллями підтримувати чистоту, щоб через певний період часу не зробити владу крайньою ! Просто зробити місто своїм будинком ! Чисто там де не смітять !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *