У Шполі пропонують перекрити трасу на Черкаси та Одесу

Не так багато минуло часу відколи за призначення чиновників на посаду брались гроші, і кожна посада мала свою ціну. З поваленням режиму януковича люди очікували, що буде нова система влади, повинні були змінитись і старі методи призначень і самі кадри. Але кадрові призначення вчорашньої опозиції а сьогодні нинішньої влади дивують.

При призначеннях стає визначальним не професіоналізм та моральні якості, а партійність (квоти) і кумовство, і це свідчить про підміну національних інтересів, суто партійними. Так у владу призначають вчорашніх корупціонерів і брехунів, які співпрацювали з режимом януковича , возили відкати та організовували тітушок (якщо потрібно зацікавленим особам наведу приклади).

Народ сподівався, що після Майдану з ним будуть рахуватися , якщо з ним не радяться то ці призначення сприймають негативно, люди думають, що їх знову обдурили . Перш як призначати, повинна бути вислухана думка громади і якщо громада не сприймає ту чи іншу кандидатуру то з нею потрібно рахуватись, тому що в іншому випадку це може закінчитись коктелями молотова. Складається враження, що навмисно затягується призначення голови районної адміністрації в Шполянскому р-ні Черкаської обл. Коваля С.В. кандидатуру якого одноголосно підтримало Народне Віче ще в березні місяці, а в квітні на сесії міської ради депутати, які представляють більше 17 тисяч жителів м.Шполи.

Одноголосно прийняли звернення до в.о. презедента Олександра Валентиновича Турчинова, як найшвидше призначити голову Шполянської РДА. Але на жаль район і досі без керівника, і це погано позначається на розвитку района. Як ми, прості жителі Шполянского району можемо впливати на це та інші кадрові призначення?

Ми можемо заблокувати повністю районну адміністрацію доки не буде призначення, можемо перекрити на одну годину трасу Черкаси-Умань, також можемо перекрити трасу Київ-Одеса на 20 хвилин, з допомогою наших товаришів з інших міст, або розміщувати в багатолюдних місцях скриньки для збору коштів владі на хабар, але там де владу можна буде отримувати за гроші там не буде соціально-справедливого суспільства. Тому ми просимо і вимагаємо не пізніше 10.05.2014.призначити нове керівництво району.

Я маю надію що до протистояння в самому географічному центрі України справа не дійде, і в нас все буде добре.Слава Україні! Слава Героям!Слава нації!
Смерть ворогам!

Ігор Зачепа

119 коментарів до “У Шполі пропонують перекрити трасу на Черкаси та Одесу

 • 22.05.2014 о 12:16
  Permalink

  Я дивлюсь що патріот ,це ідіот,якого заклинило на Ліні Борисівні!Але там написано Ліля,вчись читати!патріоту сказав МГ,що Ліна Борисівна,і яке б там імя не було він бачить Ліну!Свої мозги треба трохи використовувати,якщо вони є!

 • 22.05.2014 о 13:19
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна, ви краще дивіться на свої мозги. Якщо вони у вас є. Жадність на землю Шполянського району є, а на рахунок мозгів не впевнений.

 • 22.05.2014 о 16:09
  Permalink

  влад! Have you rats in the attic? перевод нужен? переклад потрібен?
  А як там щодо твоєї освіти? Do you speak English? Чи “дую, та не сильно”?

 • 22.05.2014 о 16:10
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна можливо проблема у вас, можливо нахабна і глуха ви?те що ви були у США і знаєте їхню мову це також не секрет ні для кого

 • 22.05.2014 о 16:13
  Permalink

  А щоб перекладати тексти достатньо відповідної програми у телефоні. У мене є переклад 50 мов, так що не напиягайтесь. Ви доросла жінка, а ведете себе як школярка

  • 22.05.2014 о 17:18
   Permalink

   Телефон з перекладачем- хороше свідчення вашого інтелекту. Для того,щоб вільно володіти англійською мовою, достатньо добре вчитись в ВУЗі. Ваші знання=телефон+комп?

 • 22.05.2014 о 16:23
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна ви краще поцікавився освітою Коваля, якого ви так в шполянську адміністрацію пропихаєте . Чи на фоні Тупоти , Коваль не самий гірший варіант?

  • 22.05.2014 о 21:17
   Permalink

   Ти з якого дурдому, дегенерат? Куроченко звати Олена Борисівна а не Ліна. Погано гроші відпрацьовуєш у лазіка. Може всі тут пожаліють тебе і скинуться на лікарства від відмирання головного мозку? Чи григорович тебе сам лічить?

   • 23.05.2014 о 16:37
    Permalink

    Лазіку зараз не має часу,він терміново продає квартири в незаконно вкраденому ПМК!Люди не спішіть купляти квартири,бо ще прийдеться віддавать!

 • 23.05.2014 о 14:01
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна ви на того Лазіка так постійно скаржитесь. Мабуть він вас чимось образив, або не захотів з вами співпрацювати. А Тупота сам не витягує всі загарбницькі плани

 • 24.05.2014 о 23:37
  Permalink

  Одна держиморда получила 50 процентів до посадового окладу,+ матеріальну допомогу,+ гроші на оздоровлення, одні свині біля корита помінялись на інших ,а система осталась стара.ЛЮДИ ГОЛОСУЙТЕ З РОЗУМОМ. Держіть ВИЛА напоготові,а порох сухим. Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ! Слава НАЦІЇ! Смерть ворогам!

 • 02.06.2014 о 10:20
  Permalink

  Голосуйте за Ліну Борисівну! Влад її вже розпіарив, нехай її виберуть і в нього вже нарешті мову відбере.

 • 02.06.2014 о 21:03
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна мені не треба до психіатра звертатися , а вам до сексопатолога не завадило б. Така маса не витраченоі енергії .

  • 03.06.2014 о 14:20
   Permalink

   На відміну від тебе, я адекватно на людей реагую, а тобі вже й дерева скоро будуть видаватися за Ліну Борисівну.

 • 06.06.2014 о 09:50
  Permalink

  Наше Вам здрасте! Вот он счастье то таки наступило!!!Все становится на круги своя! У Коваля- ИНФАРКТ, у Плосконоса- ГОЛЫЙ ВАССЕР. а у Дубины – проплаченное кресло в РДА!!!!!ХА-ХА!!!!!!! Вот Вам и Ваш Майдан – за что боролись на то и напоролись.Это Вам народная зрада не цацки-пецки-это шо бы Вы знали-все в этом мире решалово! И за оччень большие деньги!!!!!!Так шо сидите и катайтесь и не мешайте серьезным людям заниматься делом!!!!

 • 06.06.2014 о 22:13
  Permalink

  ” Ну здрасте Вам! Сохраняйте революционную сознательность и не рыпайтесь, а то Сене очень хотелось бы испортить Ваш портрет” Это к Дубыне и прочим гешефтмахерам и фармазонам которые хотят кресло РДА,для Вас ето будет большой гембель,даже с ВАШЫМ большым БАБЛОМ. Говорячи рідною мовою,дуже сильно насторожують люди які сильно хочуть мати посади і бути при владі.Так Дубина був у губернатора і пропонував сам себе,крісло він не проплачував,із чим приїхав з тим і поїхав,часи Тулуба уже пройшли.Теперішнього кандидата на посаду голови РДА запропонував Коваль С.В. і цю кандидатуру підтримала Народна Рада, це досвідчений управлінець місцевого самоврядування,який ще і не відразу дав згоду,тому що порядних людей у владу потрібно заганяти палицею,а непорядні самі лізуть…

 • 06.06.2014 о 23:43
  Permalink

  О ! Ліна Борисівна давно вас не було чути. Це Коваль по вашому порядний? Чи ви така порядна?а за Коваля хіба ніхто не проплачував?чи в його випадку навіть бабло не допомагає?