У Шполі пропонують перекрити трасу на Черкаси та Одесу

05.05.2014

Не так багато минуло часу відколи за призначення чиновників на посаду брались гроші, і кожна посада мала свою ціну. З поваленням режиму януковича люди очікували, що буде нова система влади, повинні були змінитись і старі методи призначень і самі кадри. Але кадрові призначення вчорашньої опозиції а сьогодні нинішньої влади дивують.

При призначеннях стає визначальним не професіоналізм та моральні якості, а партійність (квоти) і кумовство, і це свідчить про підміну національних інтересів, суто партійними. Так у владу призначають вчорашніх корупціонерів і брехунів, які співпрацювали з режимом януковича , возили відкати та організовували тітушок (якщо потрібно зацікавленим особам наведу приклади).

Народ сподівався, що після Майдану з ним будуть рахуватися , якщо з ним не радяться то ці призначення сприймають негативно, люди думають, що їх знову обдурили . Перш як призначати, повинна бути вислухана думка громади і якщо громада не сприймає ту чи іншу кандидатуру то з нею потрібно рахуватись, тому що в іншому випадку це може закінчитись коктелями молотова. Складається враження, що навмисно затягується призначення голови районної адміністрації в Шполянскому р-ні Черкаської обл. Коваля С.В. кандидатуру якого одноголосно підтримало Народне Віче ще в березні місяці, а в квітні на сесії міської ради депутати, які представляють більше 17 тисяч жителів м.Шполи.

Одноголосно прийняли звернення до в.о. презедента Олександра Валентиновича Турчинова, як найшвидше призначити голову Шполянської РДА. Але на жаль район і досі без керівника, і це погано позначається на розвитку района. Як ми, прості жителі Шполянского району можемо впливати на це та інші кадрові призначення?

Ми можемо заблокувати повністю районну адміністрацію доки не буде призначення, можемо перекрити на одну годину трасу Черкаси-Умань, також можемо перекрити трасу Київ-Одеса на 20 хвилин, з допомогою наших товаришів з інших міст, або розміщувати в багатолюдних місцях скриньки для збору коштів владі на хабар, але там де владу можна буде отримувати за гроші там не буде соціально-справедливого суспільства. Тому ми просимо і вимагаємо не пізніше 10.05.2014.призначити нове керівництво району.

Я маю надію що до протистояння в самому географічному центрі України справа не дійде, і в нас все буде добре.Слава Україні! Слава Героям!Слава нації!
Смерть ворогам!

Ігор Зачепа

119 Comments

 • вася 22.05.2014 at 12:16

  Я дивлюсь що патріот ,це ідіот,якого заклинило на Ліні Борисівні!Але там написано Ліля,вчись читати!патріоту сказав МГ,що Ліна Борисівна,і яке б там імя не було він бачить Ліну!Свої мозги треба трохи використовувати,якщо вони є!

 • Влад 22.05.2014 at 13:19

  Шановна Ліна Борисівна, ви краще дивіться на свої мозги. Якщо вони у вас є. Жадність на землю Шполянського району є, а на рахунок мозгів не впевнений.

 • ліля 22.05.2014 at 16:09

  влад! Have you rats in the attic? перевод нужен? переклад потрібен?
  А як там щодо твоєї освіти? Do you speak English? Чи “дую, та не сильно”?

 • Влад 22.05.2014 at 16:10

  Шановна Ліна Борисівна можливо проблема у вас, можливо нахабна і глуха ви?те що ви були у США і знаєте їхню мову це також не секрет ні для кого

 • Влад 22.05.2014 at 16:13

  А щоб перекладати тексти достатньо відповідної програми у телефоні. У мене є переклад 50 мов, так що не напиягайтесь. Ви доросла жінка, а ведете себе як школярка

  • ліля 22.05.2014 at 17:18

   Телефон з перекладачем- хороше свідчення вашого інтелекту. Для того,щоб вільно володіти англійською мовою, достатньо добре вчитись в ВУЗі. Ваші знання=телефон+комп?

 • Влад 22.05.2014 at 16:23

  Шановна Ліна Борисівна ви краще поцікавився освітою Коваля, якого ви так в шполянську адміністрацію пропихаєте . Чи на фоні Тупоти , Коваль не самий гірший варіант?

 • Влад 22.05.2014 at 17:50

  Шановна Ліна Борисівна ви дуже нервова. Вас хтось образив???

  • Антивлад 22.05.2014 at 21:17

   Ти з якого дурдому, дегенерат? Куроченко звати Олена Борисівна а не Ліна. Погано гроші відпрацьовуєш у лазіка. Може всі тут пожаліють тебе і скинуться на лікарства від відмирання головного мозку? Чи григорович тебе сам лічить?

   • вася 23.05.2014 at 16:37

    Лазіку зараз не має часу,він терміново продає квартири в незаконно вкраденому ПМК!Люди не спішіть купляти квартири,бо ще прийдеться віддавать!

 • Влад 23.05.2014 at 14:01

  Шановна Ліна Борисівна ви на того Лазіка так постійно скаржитесь. Мабуть він вас чимось образив, або не захотів з вами співпрацювати. А Тупота сам не витягує всі загарбницькі плани

 • Ігор 24.05.2014 at 23:37

  Одна держиморда получила 50 процентів до посадового окладу,+ матеріальну допомогу,+ гроші на оздоровлення, одні свині біля корита помінялись на інших ,а система осталась стара.ЛЮДИ ГОЛОСУЙТЕ З РОЗУМОМ. Держіть ВИЛА напоготові,а порох сухим. Слава Україні! Слава ГЕРОЯМ! Слава НАЦІЇ! Смерть ворогам!

 • ШПОЛЯНИН 02.06.2014 at 10:20

  Голосуйте за Ліну Борисівну! Влад її вже розпіарив, нехай її виберуть і в нього вже нарешті мову відбере.

 • Влад 02.06.2014 at 21:03

  Шановна Ліна Борисівна мені не треба до психіатра звертатися , а вам до сексопатолога не завадило б. Така маса не витраченоі енергії .

  • ШПОЛЯНИН 03.06.2014 at 14:20

   На відміну від тебе, я адекватно на людей реагую, а тобі вже й дерева скоро будуть видаватися за Ліну Борисівну.

 • Влад 03.06.2014 at 14:45

  Не дерева, а тільки ви

 • софочка 06.06.2014 at 09:50

  Наше Вам здрасте! Вот он счастье то таки наступило!!!Все становится на круги своя! У Коваля- ИНФАРКТ, у Плосконоса- ГОЛЫЙ ВАССЕР. а у Дубины – проплаченное кресло в РДА!!!!!ХА-ХА!!!!!!! Вот Вам и Ваш Майдан – за что боролись на то и напоролись.Это Вам народная зрада не цацки-пецки-это шо бы Вы знали-все в этом мире решалово! И за оччень большие деньги!!!!!!Так шо сидите и катайтесь и не мешайте серьезным людям заниматься делом!!!!

 • микола 06.06.2014 at 21:54

  Софочка не захлинись своєю ядовитою слиною!

 • Ігор 06.06.2014 at 22:13

  ” Ну здрасте Вам! Сохраняйте революционную сознательность и не рыпайтесь, а то Сене очень хотелось бы испортить Ваш портрет” Это к Дубыне и прочим гешефтмахерам и фармазонам которые хотят кресло РДА,для Вас ето будет большой гембель,даже с ВАШЫМ большым БАБЛОМ. Говорячи рідною мовою,дуже сильно насторожують люди які сильно хочуть мати посади і бути при владі.Так Дубина був у губернатора і пропонував сам себе,крісло він не проплачував,із чим приїхав з тим і поїхав,часи Тулуба уже пройшли.Теперішнього кандидата на посаду голови РДА запропонував Коваль С.В. і цю кандидатуру підтримала Народна Рада, це досвідчений управлінець місцевого самоврядування,який ще і не відразу дав згоду,тому що порядних людей у владу потрібно заганяти палицею,а непорядні самі лізуть…

 • Влад 06.06.2014 at 23:43

  О ! Ліна Борисівна давно вас не було чути. Це Коваль по вашому порядний? Чи ви така порядна?а за Коваля хіба ніхто не проплачував?чи в його випадку навіть бабло не допомагає?

 • астрея 07.07.2014 at 09:05

  Да угомонитесь вы ВСЕ!!!!

Newer Comments