Черкащина: лідер шполянського «УДАРу» про криваві події в Одесі

04.05.2014

Людські жертви. Це саме страшне. Події в Одесі змусили ще раз задуматися над діями Росії щодо України. Таку думку в інтерв’ю кореспонденту «Шпола онлайн» висловив лідер районної організації партії «УДАР» Юрій Плосконос. Фашистська Росія готова піти на все заради власних інтересів на українській землі. І тільки згуртованість української нації проти ворога повинна дати результат. А розбрат, який сіється між нами тільки на руку агресору. Тому встаньмо разом підставивши плече один одному в цей тяжкий час, бо тільки спільно ми- сила!

Слава Україні!

Це цікаво

58 Comments

 • Лілія 04.05.2014 at 19:37

  Хороші слова. Але Плосконос, обєднавшись з колишніми регіоналами, повністю відмежувався від народу- Народної Ради. І це обєднання відбулось раніше кривавих подій в Одесі. Кажіть правду, ви перейшли на бік так званої “громадської ради” не заради миру, а заради крісла і посади голови РДА. Все так просто. І не потрібно високих слів про мир і “пліч-о-пліч”. Ви зрадили Майдан. Я вам вірила. Але ваші особисті амбіції вищі за патріотизм, любов до батьківщини і народу. Я вже не вірю ні одному вашому слову. І не добре прикриватись високими словами лідерів країни. Я за мир і за обєднання всіх зусиль! Але не за банальне егоїстичне прагнення влади. Визнайте, що ваша зрада народу Шполянщини-це на ваш погляд єдина можливість отримати посаду, будь-якою ціною. А ваші гарні слова-лише слова. Дії і вчинки ваші зовсім інші, цілком протилежні. Вся стаття-брехня.

 • Лілія 04.05.2014 at 19:42

  ви самі готові на все заради власних інтересів. чим ви кращі???

 • Сема 04.05.2014 at 20:35

  ЦИТУЮ ЛІЛІЮ:”ліля говорит:
  23.04.2014 в 11:50 дп
  Хто справжній герой, а хто ні- вирішувати не нам. Час розставить все по місцях. Мені гидко читати весь цей бруд про тих, хто дійсно бореться за ідеї Майдану. Я вірю Ковалю, бо він був на передовій, на Майдані, коли ті великі районного маштабу сиділи на диванах, ховаючись, чи ще гірше-возили людей на Антимайдан. А тепер вони раптом стали ангелами: садять дерева Небесній Сотні, Та вони ж своїми діями допомагали їх розстрілювати. Вони обіцяють навести лад, то це той безлад їх рук справа. Не їм судить тих,хто в Народній Раді і які вони- хороші чи погані.” Вельми шановна, Лілія, ти просто прихвостень тих людей, які пропихають неосвіченого Коваля до влади. І Плосконос тут нідочого. Він нікого не зраджував і приймав активну участь як на майдані так і в поваленні впливу регіоналів. Проте він не пішов у тебе Лілія на поводу . чи можливо ти і не Лілія? Чи загарбницькі твої ноги ростуть не із Шполи? Не треба обріхувати нормальних і порядних людей, щоб пропихати Коваля для лобіювання загарбницьких інтересів. Люди не сліпі. Забирай свого Коваля і любуйтеся друг другом.Ви з ним солодка парочка

  • Ольга 05.05.2014 at 20:10

   Цілуй тата в коліщата бездар.

 • Андрей 04.05.2014 at 20:40

  У Плосконоса завжди були принципи, які він дотримується, а те що він розчарування якусь лільку яка пісяє за ковальом, не трагедія

  • Миколай 05.05.2014 at 20:02

   Да у Юрика принципи бухнути і погуляти, а ще в Лазіка кредит взяти, от його гром. рада “аля-гурман” і двигає щоб пошвидше Лазіку відсотки віддав.

  • Ольга 05.05.2014 at 20:12

   Про які ж принципи йде мова.

 • Рома 04.05.2014 at 20:42

  У них любов, ліля і коваль. Цьом, цьом, уті путі

 • Рембо 05.05.2014 at 06:43

  Якщо виберати серед двох, то кераще Плосконос . А те що він співпрацює з громадською радою, то це вкрай необхідно на сьогодні !

  • Миколай 05.05.2014 at 20:05

   Так-так-так сказав кулемет.
   гром.рада “аля-гурман” вкрай необхідна сьогодні для того щоб допомогти сепаратистам і собі.
   Слава нації – смерть ворогам.

 • Прудкий 05.05.2014 at 10:27

  Громадська рада це добре, але вона не платить податків. Краще вона б заплатила податки.І в такому разі нам би вистачило голови міста і голів сільських рад а ця мішура (призначенці) пішли б у історію. Коваль хоч досвід має нехай не великий але всеж таки є. А Плосконос, де ви чули його до цих подій де це такий брюлік найшовся, він шатається як верба на вітрі . Сидів би собі дома та платив державі податки. А Коваль при теперішніх умовах потрібний він переконань не змінював. от так.

 • Леонід 05.05.2014 at 10:53

  Те що Плосконоса підтримала гром.рада говорить про те що там уже є домовленність,ця гром. зрада просто так нікого не підтримує.Співпраця з такими аферистами, як ця зрада це тільки зашкодить Плосконосу і всім тим хто з ними мав чи буде мати справу. Це представники гром.зради деребанили бюджет останні 20років ,це із за них Шполяни не мають роботи, тому що вони спочатку порозорювали підприємства а потім купили їх за пять копійок. Наша земля теж належить їм, наші чорноземи це наша чорна нафта,вони платять людям копійки за роботу а самі продать за кордон по світовим цінам, це вони не платять за роботу, або платять в конвертах, у них свої суді і прокурори,це для них закон нічого не значить,все вимірюється ” баблом”.Ті хто живуть чесно і скромно для них не люди,,,

  • Миколай 05.05.2014 at 20:14

   Молодець правду кажеш

   • софочка 06.05.2014 at 14:30

    В чем собственно проблема?Так зделайте Ковалю люстрацию, а лучше кастрацию…я бы хотела послушать его, пройдя он детектор лжи, какой он весь белый и пушистый…. порядок?Магазин, в котором продают самогон, тем самым спаивая молодежь, не делайте мне беременную голову….может этот херой додумался построить спорткомплекс на селе или школу искусств?А не прятать джип в сарае и все свыше перечисленное, и ничем он не смоет даже участием на Майдане, зверски забрав жизнь той девочки-утопленицы !Черная душенка!!маньяк-убийца! Возьмите глаза в руки!Если эта мразь оступилась раз то…ли еще будет! На те вашу правду!!!!

    • ШПОЛЯНИН 19.05.2014 at 14:31

     Хай він і тебе втопить, мразь таку!

     • софочка 10.06.2014 at 14:33

      Не ссы в компот – прокиснут помидоры!!!

 • Женя 05.05.2014 at 11:37

  цікаво де Леонід працює, не у Аграрних традиціях випадково??? А то так за землю переживає????

 • Леонід 05.05.2014 at 13:30

  Ні Женя, до Аграрних традицій я відношення не маю , того хто відповідає за кадри в Аграрних традиціях яб звільнив разом разом з Тупотою цим, він бивший мент а там нормальних мало, десь один на сто ,це так щоб не обідить всіх, половина цих бивших покупляли собі інвалідність,а самі здорові хоч в пятикорпусний плуг запрягай , а за землю переживаю того що за неї діди кров проливали,і кроми неї в нас уже нічого і не осталось.

 • Женя 05.05.2014 at 14:14

  ну то скажи хто конкретно забрав у твого діда землю?

 • Женя 05.05.2014 at 20:32

  Коваль справжній сераратист! Банду геть!!! Коваля на зону!!! Він знає за що !!!

 • Рембо 05.05.2014 at 20:40

  Чому обговорення іде тільки двох кандидатур, висунутих народною та громадською радою ? Що Шполянщина втратила кадровий потенціал ? Чому не обговорюються інші кандидати, наприклад такі як Потапенко – добрий досвідчений господарник, який зберіг господарство, допомагає соціально-економчічному розвитку села. Має відповідну освіту – магістра державного управління.
  Всим на сьогодні потрібно відійти від принципу: “Хай чабан усі гукнули за атамана буде”- таку революцію ми вже пережили, і маємо наслідки !

 • Женя 05.05.2014 at 21:05

  Можна і Потапенка. Дійсно і господар і організатор. Є лише одне но- у передвиборній брошурі Геннадія Бобова розміщене фото Потапенка, а це як відомо був кандидат від партії регіонів. Виходить Потапенко від людина партії регіонів, партії яка мала відношення до звірячого вбивства на майдані. Так ми будемо ходити по кругу. Пропонуйте інших кандидатів

  • Рембо 05.05.2014 at 22:24

   з Бобовим фотографували Потапенка, не як члена партіїї регіонів, а як доброго господарника. До речі Бобов на вибори йшов самовисуванцем, і переміг Ляшенка соціаліста. А Коваль від якої партії йшов у голови сільської ради ? А Потапенко дійсно народний голова, сирота – посаду не купував, і не отримував на майдані !

 • Женя 05.05.2014 at 22:34

  Бобова вибрали на з’їзді від партії регіонів. І Тимошенко розпинався за Бобова, ніякий він не самовисуваннць, Бобов регіонал був до майдану.А Потапенко підтримував регіонала. Доречі перемога на виборах Бобова дуже сумнівна, тому що його підтримував заляканий адміністративний ресурс в тому числі і сільські голови. А за Ляшенка голосували добровільно . Навіть за Сигнаівського більше голосували

  • Рембо 05.05.2014 at 22:45

   Перелякані голови – це не всі виборці Шполянщини ! Якщо за Ляшенка голосували добровільно – так чому він рахується в народній раді – бандитом!

 • Женя 05.05.2014 at 23:00

  Вперше чую, що людина, яка сіє хліб – бандит. Народна рада хай розбиреться з своїми гріхами, у них їх більше ніж у Ляшенка. Він намагається підтримувати порядок, от це і не подобається багатьом. Але зараз мова не про Ляшенка. Шполянський район це не його рівень. В нього досвід керівника серйозного рівня. Мова йде про Потапенка. Нічого поганого про нього як про людину не можна сказати. Але він на виборах активно підтримував регіоналів. І із пісні слов не викинеш.

  • Рембо 05.05.2014 at 23:14

   Якщо перше чуєте -почитиайте коментарі жителів Шполянщини, до попередніх статей! В Ляшенка більше негативу, ніж у Потапенка. Потапенко ніколи не був у політиці, а нажаль завжди був жертвою політики ! Він завжди мав і має свою думку і завжди висловлює владі як керівник і як депутат !

  • Петро 09.05.2014 at 15:03

   Дійсно Шполянський район не його рівень . Його рівень– МАГАДАНСЬКИЙ КРАЙ

 • лілія 06.05.2014 at 00:43

  Плосконос говорить про обєднання. А сам обєднується не з всіма, але лише з тими, хто йому більше обіцяє. Патріот? Герой?
  Щодо громадської ради-це групка екс-регіоналів+кілька зрадників майдану, які хворіли, а тепер виздоровіли. Точніше, вилізли з нор.
  Народна Рада- створена народом і кожного обирали на Віче шполяни.
  громадську раду-ніхто не обирав, самі зібрались і обрали самі себе.
  Коваля обрав народ на Віче, Плосконоса-засвистали. Хто з них хто-народу видніше.
  І не треба когось називати кимось, якщо самі такі. Не рівняйте мене по собі.
  Якщо свекруха-блядь(ольга,рома,андрей,сема), то невістці й не вірить.
  І не треба дивіватись, звідки цим писакам знати про просте почуття поваги до когось, якщо вони вміють мислити лише як повії! І не треба вчити мене того(цілувати когось кудись), в чому ви спеціалісти! Мені ваш досвід не треба.

 • Женя 06.05.2014 at 07:06

  Потапенко Ляшенку не рівня . Але якщо обирати між Ковальом і Потапенком, то краще Потапенко. А коментарі на Ляшенка пишуть не люди, а конкретна особа, якій Ляшенко не по зубах. І це говорить в них банальне безсилля.

 • Ceргій 06.05.2014 at 10:42

  Потапенко не рівня Ляшенку тільки з однієї причини – Потапенко відбудував саме відстале господарство в районі і вивів його в найкращі, а Ляшенку дісталося в спадщину найкраще і найсильніше господарство в районі, відбудоване і розбудоване кращим господарником Шполянщини – Борисом Семеновичем Шеметом, яке він не зміг зберегти в цілості. І якщо добавити хто на сьогодні стоїть за Ляшенком (Лазаренко,Литвин та інші) то висновок один – потрібно щось змінювати !

 • Антон 06.05.2014 at 13:15

  Не хуй пургу гнать. Ляшенку дістався колгосп від Дуженка а не Шеметаз мільйон ними долгами. Які він три роки виплачував. Продав всі станції і розраховувася за чужі борги. При тому ще тримає племінний завовод. ДНК корів внесені до світової мережі даних. Потапенко проти Ляшенка самодеятель. А щодо Лазіка, то в ресторані Селена не раз Потапенко з ним бухав разом з Борисом Фоменком. Короче як бухати то друзі, а як владу ділити то Потапенко не такий. Він самий оказується порядний. Самим не смішно.

  • Петро 09.05.2014 at 11:42

   І бухають разом – і владу ділити збираються теж разом . І не потрібно намагатись переконувати — що один до одного не причетні.

 • Прудкий 06.05.2014 at 17:07

  Що ви тягаєте їх за вуха, вони гарні господарники то нехай ними і будуть, а керувати громадою району мало бути добрим господарником. Тут тільки жителів майже 44 тис. а вони керують колективами від 40 до 100 осіб. прицьому я не зменшую їх фаховість як професіоналів у своїй справі. Думайте шановні якщо дійсно хочете жити в нориальній країні.

 • Антон 06.05.2014 at 17:53

  Проблема в ті м, що нормального кандидата на посаду голови РДА немає.Потрібна молода , енергійна особа

  • Прудкий 20.05.2014 at 12:31

   А чому не має? Є. тільки шановні думайте. Звісно що громадській раді він не потрібний. їй потрібен ніякий щоб його використовувати і насміхатись для хохми. Звертаюсь до Народної ради ,шановні включіть здоровий глузд і проаналізуйте останні роки. і не займайтеся лайками та виясненням своїх стосунків а плідно працюйте щоб народ, ім’ям якого ви називаєтесь вас бачив і відчував вашу присутність, міг оцінити ваші дії і позитивні зрушення.

 • repz 06.05.2014 at 18:13

  Активізувалося обговорення та критика кандидата .

 • Зоя 06.05.2014 at 19:12

  Я вагітна від Лазаренка . Підскажіть хто небуть як покарати падлюку?

  • Рембо 06.05.2014 at 19:28

   А коли давала, чому не питала ?

  • За правду 07.05.2014 at 00:27

   Зоїнька, сама страшна кара для нього, розлучити з дружиною і одружити на тобі.
   Завагітніла від нього не через рот ????????

  • Петро 10.05.2014 at 08:29

   А що в Шполі більше ніякого чоловічого роду не було ? Тільки той старий пердун ? В нього ж лише на пів шостого показує

 • Зоя 06.05.2014 at 21:34

  Він обіцяв заплатити за інститут. Мої батьки не можуть мене вчити

  • Петро 10.05.2014 at 08:31

   То йди працюй в колгосп до Ля шенка чи Потапенка . Чого на шиі в батьків сидиш.

 • Антон 07.05.2014 at 00:22

  Зоя роди від нього,і принеси йому до дому дитину!Але я знаю що він любить молоденьких дівчаток насилувать!

 • Антон 07.05.2014 at 00:30

  Щось уже все змішали,і Потапенко,Фоменко,Шемет,лазаренко,Литвин,лазік!Хто більше вкрав,та всі вони обікрали селян,забравши їхнє майно за копійки!А зараз жирують!Чиє ПМК,сільгоспєнерго,Селєна,Імперія,У кума,Меблева фабрика,у безробітної людини!

 • За правду 07.05.2014 at 00:32

  Була чудова стаття Плосконоса про збереження цілосності України, а своїми коментарами перевернули її в таку ахинею. Антон я сподіваюсь твої знання про згвалтування здобуті не на особистому досвіді, Лазік тебе хоч не ї…ув насильно????

 • Жека 07.05.2014 at 07:03

  Так нада работать. Безработній значить не хоче робить . А хто робить в того є

 • Зоя 07.05.2014 at 07:50

  Я серйозно

 • kraika 07.05.2014 at 10:01

  В Шполянському районі одне загальне зло, яке породжує ще більше зло вже багато років. Це декілька згадуваних вище князьків (Лях і Ко) які корумпують будь яку нову посадову особу, що приходить. Може Коваль чи Потапенко і дискусійні особи але з ними є надаї хоч щось змінити. А з Перебийносом вже вище згадувана компанія вже пропонує “рішати рєшалово”. На жаль, виглядає що губернатор як і Удар зробили ставку на стару партійну школу. Прогноз невтішний, павутиння корупції і надалі буде оплутувати Шполу. Є одна надія, що своє слово мє заявити громада.

 • Аня 07.05.2014 at 18:28

  Кraika мабуть безробітний , який у Лазіка клянчть гроші,або ще у когось, а потім щоб не повертати громаду підбурює. Шевели задом і в тебе щось буде.впевнена що тобі ніхто нічого не должен бо в тебе ніхрена нема.

  • kraika 08.05.2014 at 08:07

   Поливання брудом, не знаючи з ким говориш, як мінімум свідчить про спаплюжене сприйняття світу і себе. Гідність людини не вичерпується поняттями “безробітний”. А може це лише,Аня, ваша описка по Фрейду. Якщо ви щось читали з його досліджень…:-)

 • Аня 08.05.2014 at 20:16

  А то країка ще озабочена. Нудятвна, сядь і не тошни. Це по Фрейду

 • kraika 09.05.2014 at 08:13

  Відробляй свої копійки і далі чим можеш, но явно з мозгами в тебе напряг повний. І це вже діагноз.

 • Аня 09.05.2014 at 21:54

  А ти вже за копійки розмову ведеш. Все ясно, у кого що болить

 • Астрея 12.05.2014 at 08:58

  Если тебе очень важно высказать свое отношение к политике- выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять.Не распостраняй информацию анонимную и ту, истинность которой менее 101%, то есть – пиши только о том, что ты видишь сам.Это честно.Остальное- это твое участие в общем вранье.Не нравится мнение другого человека или уж очень рвешься высказать- выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, ведь чаще всего ты с ним лично не знаком.Знай, что ненавидеть незнакомых близко тебе людей- это заболевание.Все когда-то заканчивается и война тоже, политики между собой договорятся, а Ты останешься с тем дерьмом, которым ты поливаешь своих политических противников.Все просто и понятно только дуракам.Не торопись делать выводы- не будь дураком.Оставайся всегда Человеком!

  • Петро 12.05.2014 at 15:30

   А украінською можна спілкуватись ? Я в школі вивчав німецьку – але пишу державною мовою і розмовляю теж . А то тут вирішили показати свою обізнаність з російськоі мови – а не висловити свою думку

   • Антон 18.05.2014 at 16:33

    Воно бидло рідної мови не розумії!!!

    • ШПОЛЯНИН 19.05.2014 at 14:34

     Сепараст-провокатор?