У Шполі оголошено збір допомоги українській армії: окупант на кордоні

Руслана Лоцман від імені “Народної філармонії” звертається до жителів Шполянщини з проханням підтримати наших захисників, які стоять на сторожі Рідної України. Воїни нашої армії захищають наше з вами сьогодення, нас з Вами, майбутнє наших дітей. 9 травня колектив артистів народної філармонії відвідає військові частини Харківщини. Крім моральної та духовної підтримки нашім воїнам потрібні також ліки від застуди, кашлю, температури, ліки для шлунку. Засоби особистої гігієни: мило, порошок, зубна паста, щіточки, станки для бриття, постіль, рушники, шкарпетки.

Речі для військовослужбовців будуть приймати в приміщенні Сигнаївського СБК 6, 7 та 8 травня з 11 до 15 години. Детальніше за телефоном 0967591956. Сподіваємось на небайдужість жителів Шполянського району!

Від редакції: підтримка армії надзвичайно важлива справа, адже російські окупаційні війська все ще перебувають на кордоні з Україною.

48 коментарів до “У Шполі оголошено збір допомоги українській армії: окупант на кордоні

 • 06.05.2014 о 11:10
  Permalink

  Це дійсно справа – яку потрібно підтримати ! Але на інтузиазмі далеко не поїдеш !
  Вже будували народний комбайн на Кіровоградщині за народні кошти, комбайна нема , збираємо врожаї Джон-Дірами ! Відповідно, якщо ми бажаємо мати міцну армію, потрібно мати міцну економіку !

  • 06.05.2014 о 16:42
   Permalink

   Якщо в човні пробоїна то що потрібно робити якщо до берега далекувато, закривати всіма можливими і не можливими методами пробоїну, а добравшись до берега капітально відремонтувати човна або і взагалі побудувати новий. А ви говорите економіка а де ви були 3, 4, 10 років тому, чому на економіку ві положили. необхідно надавати посильну допомогу а не глузувати , ми не велосипед видумуємо, це я про комбайн.

   • 06.05.2014 о 17:53
    Permalink

    Незнаю де були і що робили ви в Шполянському районі, а я піднімав і піднімаю економіку країни працюючи на землі, тільки не в Шполянському районі, залишивши його при царюванні Мишалова. Над економікою потрібно працювати постійно, а в часи які нависли над Україною в тричі більше, а не займатися поборами !

  • 07.05.2014 о 14:15
   Permalink

   Завидуйте кацапня
   Украина через 10-15 лет – Инвестиции с ЕС и План Маршалла (США) – вся страна в стройках: автобаны, заводы, фермы разноцветные как грибы по всей стране растут тут и там. Солнце, благодать в степях зреют хлеба. Везде прогресс – монорельсовые поезда бегают из конца в конец страны, а в Париж 7 часов и ты там. В портах в очереди стоят корабли и везут они не метал и руду и изделия новизну. Богатеет страна ведь самая богатая в мире земля и народ трудолюбив, дружен, толерантен к другим – все счастливы. Наче це б було в РАЮ.
   А над Днепром, над Киевом стольным музыка Бортнянского звучит беспрерывно. И ее мелодии радиостанции по всему миру несут. – Музыкой этой народ Украины Богу благодарен за счастья и мир.
   И еще, а иностранцы чем границу пересекут так шапки снимают в диву: что за народ такой, что под силу все ему. А в то время за стеной на Восток все народы в имерии-тюрьме покрышки жгут с Украины пример берут … и рашистам морду бьют

 • 06.05.2014 о 19:08
  Permalink

  Так нехай Коваль організує надання допомоги армії . Чи його посада тільки голови РДА цікавить. А зробити дійсно щось важливе слабо??? Так безкоштовно допомагати?

  • 02.06.2014 о 00:13
   Permalink

   В мене є пропозиція: нехай Слюсар, який ніколи ніде не працюва та змінив за останні два роки 5 партій із Комарем, замість того щоб морально тероризувати громадян, зберуться і підуть захищати Україну, на кордон із Росією або терористів-чеченців виганяти на Донеччині, а то на майдан пару раз зганять то зрозуміло…тільки незрозуміло чи були вони там, чи тільки приїхали-сфоткались і тікать бігенько за вугел!

 • 06.05.2014 о 19:33
  Permalink

  Руслана то є добра справа! Але в Шполі деякі підприємці приготовились уже здаватись кацапам.Їхав на Смілу став на горі коло старої заправки блокпост міліція,хлопці в камуфляжі, питаю як справи питаю чи помагають хто,кажуть вони щоб заряжать акамулятора звернулись вони до такого підприємця як Погорілий щоб той на своему СТО підзарядив акамулятора так бивша ментовська гнида їм відмовила каже нічого заряжать не буду, сьогодні одна власть завтра уже буде інша, а в мене бізнес, їхня Батьківщина там де бабло.Передам його родичу в Київ що в нього в Шполі є отаке гімно. Але є люди які поможуть для кого Батьківщина не там де бабло, багато хто за неї готовий померти.Я заїду в Сигнаївку 8числа,хай господь Вам помогає.

 • 06.05.2014 о 22:40
  Permalink

  Може б Куликовська рада,яка з Лазаренком грабила Шполянщину 23 роки,дала гроші на Армію!Плосконос самозванець нехай дастьА не лиже сраку лазіку!Організатори тітушок ,де їх більшість в Бандітьській раді Кулика,тоже хай дають!Але відповідать будуть за все!

  • 07.05.2014 о 11:01
   Permalink

   У Кулика таке помістя в заводі, як Межигір’я, поїдьте подивіться на його садибу – там навіть пеньки є такі, як янукович стрибав по них. Дядько з жиру біситься, на старості вирішив погратися в політику за гроші лаза.

 • 07.05.2014 о 18:07
  Permalink

  Дякуємо небайдужим,що відгукнулися на прохання допомогти захисникам.особливо вразив випадок.одними з перших принесли посильну допомогу люди,які нещодавно переселилися на Шполянщину щ Криму.вони сказали,що лиш почули,то зразу зібрали передачу,бо самі побували в складних умовах і розуміють як то важко,коли допомоги нема чекати звідки..Не будьте байдужі! Допоможіть синам України.А з тими,хто знищив і розграбив українську армію розберемось пізніше.Підтримайте армію в складниій час!

 • 14.05.2014 о 08:48
  Permalink

  Прямо лопають всі від зависті до Кулика! В нього що сама крута посада тепер? Ти прямо як азірів: бєрітє лопаті і копаті! Янеки недобиті!

 • 15.05.2014 о 21:51
  Permalink

  Люди,ви про кого і про що? Замість того,щоб підтримати ініціативу “народної філармонії”,ви влаштували розборки..Вас не хвилює,як і чим допомогти нашим хлопцям-захисникам?А хлопці гинуть від куль…

  • 18.05.2014 о 02:08
   Permalink

   22-24 травня Руслана Лоцман з артистами
   “Народної філармонії” їде на полігони Дніпропетровщини та
   Кіровоградщини.українські захисники в польових умовах.Є потреба : 1. Предмети
   особистої гігієни (мило, шампунь,засоби для гоління) 2. Білизна(шкарпетки,
   труси) 3. Постільна білизна 4. Цигарки 5. Домашня консервація (варення,
   тушонки) крім грибів. 6. Туалетний папір 7. Печиво запаковане, куплене в
   магазині. 8. Ліки від простуди і розладів шлунку. 9 Можна мед,цукор Надіємось
   на вашу небайдужість

 • 16.05.2014 о 12:04
  Permalink

  Читаєш оцей спам і диву даєшся, які “патріоти” сидять по теплих хатах і коментують. Згоджуюсь, що необхідно власним прикладом і працею дбати про свою краіну. А Куликове Межигіря-це плід хвороі уяви Шполянина, або показник його абсолютноі неспроможності створити для себе і своіх близьких хоча б такі прості умови,як у Кулика.

 • 16.05.2014 о 21:41
  Permalink

  Який поганий…., в нього так багато грошей. Який поганий…, він ледь не бомж в ваших очах. ПРО ЩО ВИ ВЗАГАЛІ ПИШЕТЕ? НА ЩО С/ВИ ВИТРАЧАЄТЕ СВІЙ ЧАС?
  Особисто мене не цікавить в кого який будинок, хто скільки заробив. Не за такими критеріями я оцінюю людей. Для мене головне- розумна, мудра і світла голова, добре серце, чиста душа, людяність, дух, совість і ПАТРІОТИЗМ!
  Хтось витрачає гроші на гульки, хтось на шмотки, хтось ще на щось, а хтось на свою освіту, на навчання,для свого всебічного розвитку.
  І багатство людини не в кількості тисяч чи мільйонів гривень, а кількості прочитаних книг.
  Тож перестаньте заздрити комусь,що в нього чогось більше. Краще свій вільний час присвятіть книгі, чи якісь розумовій діяльності. А ще краще займіться фізичною складною працею. Це допомагає вигнати дурь не лише з голови, а й з тіла.
  І ПІДТРИМУЙТЕ АРМІЮ! БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ВСІХ АКЦІЯХ!

  • 16.05.2014 о 22:23
   Permalink

   Підтримую Лілю. Ще ні одна людина не забрала з собою в потойбічний світ – ні будинків – ні машин- ні іншого добра. А от добрі людські вчинки -кожен помяне і пригадає.

 • 19.05.2014 о 14:11
  Permalink

  А мене й не цікавить будинок Кулика! Просто символічні дуже ті пеньочки, бо він пішов не людям служити, а захищати награбоване тим упирям з громадської ради! І не безплатно, понятне діло. Не сиділось чоловікові на пенсії, пішов найманцем, як путінський сепараст! Тепер хай тримає по своєму авторитету удар, якщо взявся захищати мафію, його силою туди навряд чи тягли. Силою бабла хіба що! Тільки лазам то не поможе, бо хоч і в народній раді і є суки, все одно вже не повернуться януки, а недобитих ліквідують поодиночку.

  • 19.05.2014 о 15:17
   Permalink

   Земляки, чому ми шукаємо ворогів у тих людях хто будував і продовжує будувати шполянщину ? Якщо так, так давайте мобілізуємся і до кінця завершимо розпочате. Змістили Януковича, а його режим залишився, всі хто ділив і ділить бюджет залишилися – Павлов, основний генератор ідей як украсти з бюджету Гребінюченко – тому що готує всі розпорядження, притягли в освіту Вербінського – через його неадекватність і причетність до спиртного можна деребанить найбільший освітянський бюджет!
   Є , якщо вона дійсно є народна рада – нехай діє ! Чи вичікуємо коли прийде до влади Коваль – який немаючи жодних повноважень, не зможе вплинути на ситуацію. Якщо не буде діяти народна рада , буде діяти громадська рада ! Ради це не народ ! Необхідно піднімати народ і до кінця змінювати владу від тих хто або вже біля кормушки, або завдяки майдану хоче до неї дорватися ! Слава героям майдану !

   • 19.05.2014 о 16:34
    Permalink

    Отож, мабуть Павлов думає, що йому минеться і його палицею не виженуть, як Черевка з Тимошенком. Продовжує дразнить народ, громадську раду створив, Вербінського поставив, щоб далі тирить народний бюджет, ще там Пустовіт мастак по откатам, а лазіку те й треба! Якщо народна рада спатиме, то народ без неї розбереться з цими нахабами!

    • 19.05.2014 о 17:07
     Permalink

     Павлов пенсіонер – це тільки прикриття, основну скрипку грає Гребінюченко, заховавшись за посаду керівника апарату ради, как будтоби і ніхто, а всі оборотки і розкладки крутить він ! Пустовіт старий фрукт, треба сраною мітлою гонити з фінансового управління , є молодь яка розділить бюджет і без нього, менше будуть красти немаючи досвіду !

 • 19.05.2014 о 21:10
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна, а ви хотіли щоб Кулик на вас працював? Так він не по махінаціях. А за гроші працюють на вас

 • 19.05.2014 о 21:11
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна, а ви хотіли щоб Кулик на вас працював? Так він не по махінаціях. А за гроші працюють на вас!!!

 • 20.05.2014 о 08:58
  Permalink

  Блін, найшли з нафталіну якогось Кулика і роблять з нього супергероязірку! Та вже ж пісеньки ваші покінчалися, хлопці! Молодь йде на передову, ідіть відпочивати!

 • 20.05.2014 о 12:08
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна не прибідняйтесь, не така ви вже якась. Ви добре знаєте, що робите. А на рахунок любові то не перегибайте будь ласка.

 • 20.05.2014 о 18:08
  Permalink

  Люди добрі! Пусті балачки з пустого в порожнє…А де ж Ваша гуманність? Мова йшла про допомогу нашим хлопцям,які в холодних палатках ,чекають (не просять!!)від Вас мінімуму.Вони не винні,що попередні керівники знищили нашу армію..не винні ті,кому доводиься зараз “розгрібати” все,що залишилося в “спадок”..Та поділіться своїм добрим словом,мінімумом ,чим можете допомогти нашим захисникам!!!Завтра останній день збору допомоги,яку повезуть на південно-східні райони..Невже Ви не розумієте? Невже вам не болить? А як же хлопцям…???Можливо ваш пакетик з засобами особистої гігієни чи банка консервації зігріють ,піднімуть дух ???Про них думають!!За них вболівають!!!

  • 22.05.2014 о 21:11
   Permalink

   Це точно! Якісь придурки! Це явно януковицькі прихвостні гавкають. бояться шо в них накрадяне відберуть.

 • 22.05.2014 о 22:15
  Permalink

  Влад, ти часом не члєн молодой команди черновецького?
  Думала,людина помилилась, писала, пояснювала. Але ж це пі…ць! Людина в неадекваті. Явний передоз.

 • 22.05.2014 о 22:30
  Permalink

  Шановна Ліна Борисівна ви там ближче до Черновецького, можливо ви з його команди, а я сам по собі. А у вас схоже манія переслідування, скрізь бачите якісь банди. Проспіться, може вам стане краще

 • 02.06.2014 о 21:00
  Permalink

  Ліна Блрисівна ви б краще підписались не шполянин, а киянин. Так правдивіше. Чи говорити правду ви не вмієте?