У Шполі готові до зустрічі окупанта: цілодобове чергування

Під час сесії Шполянської міської ради, яка відбулася 17 квітня, депутати проголосували за створення ще одного громадського формування при міській раді – “Народна самооборона “Оберіг”, яку очолив шполянин, приватний підприємець, член Народної ради Сергій Кепша. З цього ж дня при виїзді зі Шполи в сторону Черкас представники новоствореного об’єднання встановили блокпост. Чергування активісти спільно з працівниками РВ УМВС України в Черкаській області несуть цілодобово.

Як повідомив кореспонденту газети “Шполяночка+” голова ГО “Народна самооборона “Оберіг” Сергій Кепша, в облаштуванні блокпосту взяли участь понад 40 жителів Шполянського району, зокрема, представники районної спілки ветеранів Афганістану, районних організацій партій УДАР та ВО “Свобода”.

Допомагають приватні підприємці – в наданні необхідного транспорту, матеріалу для барикади, продуктів харчування, дров тощо. Мета заходу полягає у відслідковуванні потоку автотранспорту, щоб не допустити проникнення на територію області вогнепальної зброї, боєприпасів та екстримісько-налаштованих громадян.

Як повідомляє сайт “Дзвін”, на сесії Черкаської міськради позавчора депутат Володимир Мамалига оприлюднив звернення громадського формування «Громадський захист» («ГроЗа») до голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка з вимогою підсилення контролю за під’їздами до міста Черкаси, а вже вчора керівництво УМВС доповіло громадянам про зроблені кроки.

Також, повідомляє СЗГ УМВС області, взято під посилену охорону ряд особливо важливих об’єктів. Створено слідчо-оперативні групи швидкого реагування, які в разі виникнення складних ситуацій в найкоротший термін здатні приступити до виконання покладених на них завдань.

Наталія Сторчак (фото автора)

13 коментарів до “У Шполі готові до зустрічі окупанта: цілодобове чергування

 • 19.04.2014 о 11:44
  Permalink

  Молодці хлопці !Дуже добре що там представники різних партій, афганці,народна рада, підприємці,правоохоронці, -загроза сепаратизму нас всих обєднує.

 • 20.04.2014 о 11:21
  Permalink

  Подскажите, а как отношение к тем кто хочет приехать с России на машине к родственникам живым и мертвым. слушать ТВ нет желания. где правда, а где пропаганда порой трудно выяснить. вот сижу и дума. – могу я попасть к родным и сына на лето привезти, доеду, не доеду. как примут земляки?

 • 20.04.2014 о 23:47
  Permalink

  Не такі страшні російські воші, як Українські гниди, такі як ти гриша…. Через таких як ти гриша ми втратили Крим,і коли люди з різними політичними поглядами , різного віку, різних професій обєднуються для захисту Вітчизни,то такі гниди-гриші пишуть гадості “войнушки гулять и т.д.” Якби не такі гриші не розкрадали армію, не розкрадали народні гроші,щоб міліція отримувала добру зарплату,і було більше патріотів,то не потрібно було б створювати блок-пости на трасах. До речі працівники ДАІ і ППС також знаходяться на блок-постах цілодобово разом з народом, і це все тільки іде на користь міліції ,до неї починає появлятися довіра. Коли ми будемо разом то ми переможемо.Слава Україні!

 • 21.04.2014 о 16:47
  Permalink

  Краще матеріали і людські ресурси на ремонт доріг у місті, а не на формування імеджу, бізнесменів які бажають Влади ! Хто хоче боронити відчизу, в народну гвардію і на передову ! Слава Україні ! Героям Слава !

 • 21.04.2014 о 20:43
  Permalink

  Добре було б, щоб деякі представники оборони з боргами розрахувалися, а не замість того щоб думати за країну, ховаються від відповідальності

 • 23.04.2014 о 18:14
  Permalink

  де ви всі були коли кожен день 5 автобусів возили разних уродів на анти майдан то ви всі сиділи на теплих диванах а зараз повилазили

 • 23.04.2014 о 18:19
  Permalink

  А такі патріоти як кукурудза. направляли своїх прифостнів щоб ті кидали яйця по народному дипутатові а січас дерева садять в память про небесну сотню і блокпости роблять

 • 23.04.2014 о 20:15
  Permalink

  Замитайте у колишнього голову адміністрації хто організовувати тітушок, та за чиїм замовленням кидали яйця. Замовник за все тепер розплачується, переховчись у Лебедині. Шполянщина в організації тітушок прославилась добре.