Думка зі Шполи: ми не повинні бути байдужими

Чому в нас забрали Крим? Причин багато: інформаційна пропаганда, тривале перебування рос флоту і проживання великої кількості військових сімей іншої держави, тощо. Але найголовнішою причиною є Байдужість: Байдужість української влади до проблем і бажань кримчан, Байдужість українців до долі України, Байдужість телеглядачів при сприйманні спірної інформації, Байдужість всіх до всього!

З країною, де всім все байдуже, можна робити що кому хочеться. І справа лише в тому наскільки далеко заведе фантазія тих, хто цією Байдужістю скористається. Чому нас скільки років грабувала влада, а ми мовчали? Чому російська спотворена інформація взагалі могла поширюватись серед населення? Чому? Бо нам було до цього Байдуже!

Майдан розбудив Україну! Нарешті всім все стало Небайдуже! Але тут повилазили на поверхню всі ті проблеми, які накопичувались і не вирішувались довгий час через ту ж Байдужість всіх до всіх і всього. І вирішити їх дуже складно, але можливо. Потрібно лише не бути Байдужими! Потрібно до кожного питання ставитись як до свого, до кожної людини як до самого себе. Лише тоді все зміниться. Оновлена влада, яка не буде думати тільки про себе, а про весь народ і про кожного громадянина зокрема, оновлене мислення і оновлені моральні почуття кожного українця – все це може змінити майбутнє всієї нашої батьківщини.

Кожен з нас, хто був Байдужим чи діяв за вказівками злочинної влади, може оновитись душею і тілом, думками і вчинками. Наші душі, серця, совість, наче Фелікс з попелу, можуть оновитися . Треба лише цього дуже захотіти. Треба повірити в силу свого духу. Треба розкаятися в своїх гріхах перед самим собою. І тоді наші душі відновляться, ми ніби воскреснемо з царства Зла і Байдужості. Треба лише в це повірити.

Сьогодні, в цю святу ніч, коли віруючі всіх конфесій очікуватимуть воскресіння Святого, ми маємо молитися за воскресіння наших душ, за нашу батьківщину без сутичок і братовбивства. Наша спільна молитва сьогодні допоможе нам всім зцілитися від Байдужості і Зла. Давайте вірити в це.
Зі святом всіх!

Лілія Усик (Лоцман), м.Шпола

2 коментарі до “Думка зі Шполи: ми не повинні бути байдужими

  • 19.04.2014 о 19:36
    Permalink

    Надзвичайно правильні слова. Не будьмо байдужими. Відкиньмо приказку “Моя хата з краю…” Станьте Українцями. але влада поки що думає… З Великоднем нас усіх !!!

  • 21.04.2014 о 20:12
    Permalink

    Що там думати, у нас є Коваль він все організує!!!! З нетерпінням чекаємо дій. Давай пропонуй , а то щось жидкувато, дуже слабо.