Черкащина: у Шполі за депутатами будуть слідкувати через інтернет

21.11.2015

1Найближчу сесію шполянської міськради може бачити кожен хто має інтернет. Про це повідомив депутат Петро Комар.

При прийнятті бюджету на 2015р за наполяганням фракції «Громадянська позиція» депутати виділили кошти на придбання та встановлення обладнання онлайн-трансляції сесій міської ради. На жаль попереднє керівництво міста не встигло рішення Шполянської міської ради втілити у життя.

«На сесії я вніс депутатський запит до міського голови щодо забезпечення трансляції. За відповідний запит проголосували всі присутні депутати.

Відповідаючи на звернення міський голова, Сергій Володимирович, запевним, що на наступну сесію міської ради буде пряма онлайн-трансляція.

Вітаю всіх шполян! Наступного засідання включайте інтернет і дивіться як працюють ваші обранці, як виконують накази виборців, які лунають пропозиції і за що голосують!», – каже Петро Комар.

Це цікаво

61 Comments

 • Генерал ЛНЗ Кепша 21.11.2015 at 22:02

  Будуть в ефірі звучати матюки спермообільного інваліда і голос Мишка Богача: немає,що обговорювати-став на голосування! Єсть два П…..Я І Кишінько і 12 П… зажратих Черкащан. Слава біляшам! Люди ми в черкасько-кишеньковій Європі, з чим вас і вітаємо!

 • Жадібний шакал Крава 21.11.2015 at 22:24

  Все одно знайду де стирить-ремонти, дороги, викручування рук підприємцям. Правда попросив бензину в автопарку-послали, але я ще молодий мер….зотник. Ще прийду з Мишком шакалить землю, бо разом ми сила. Скоро або під ЛНЗ всі,або нам вила в спину!

 • Люблю іметь підлеглих 22.11.2015 at 07:30

  Нехай всі побачать як крава Комарю не дає рота открить. всіх перебиває. бо крім 2 голосів свободи і роботів черкащан – аргументів 0. Зараз він біга- шукає откати. А треба змусити його робити очисні споруди. За гроші. що рабовласник вклав у цього інваліда-ганстера можна було вирішити проблему недобудованого будинку культури. Команда у нього така, що на їх фоні дебіл крава стає схожий на людину.

  • Кеша 22.11.2015 at 09:26

   Кишіньку треба шукати кришу бо суддя заборонив своїм робочим купувати у нього хот-доги . Прощай совість! Хай живуть хот-доги

 • Ковпак 22.11.2015 at 09:59

  І це буде правильно. Он-лайн трансляція дасть можливість шполянам бачити, яких дебілів вони привели до влади в Шполі. Люди дадуть оцінку діям приблуди Богача, який уже керує сесією замість придурка-мера, посміються над Славою-біляшом і запроданцем-Кепшою, які за тридцять срібників продалися черкащанам і тепер з величезним задоволенням вилизують їм їхні, залипші лебединським болотом, жопи. Дійсном – за шо боролися, на те й напоролися. А недомерок хай задумається, бо в перший день роботи питатися в свого кодла, де ми будемо заробляти гроші, то це херове начало – можна і на вила сісти. А якшо начне на Низову до себе дорогу стелити, то ми всієї громадою там його ї прикопаємо. Там асфальт буде стелитись в останню чергу. Сірожка -ЗАДУМАЙСЯ. ПИХНЕШ РАЗОМ ІЗ НАКРАДЕНИМ!!!

  • Люблю іметь підлеглих 22.11.2015 at 15:00

   І дуже скоро, НЕДОУМОК-НЕДОМЕРИН, нахапане стане тобі непотрібним.

 • Іванович 22.11.2015 at 17:52

  І нашо тей інтернет. В лебединських прихвостнів є ж своя преса. Там все “правдиво” висвітлять. А главна проблядь Сторчачка з нащикотуряною мордою ше й гарненько все пофотографірує. То хай там і розпише, як з Черкас постоянно приїзжає пиката шляйка на тойоті та учить недоумка Краву перед кожним засіданням, шо казати людям. Бо саме воно начинає мекать і мукать. І за які і чиї гроші ця його вчителька ганяє постоянно з Черкас, ніхто не задумувався? Цікаво, вона буде їздити та вчити мерчика усі два года? То за таке время можна і обізяну навчити керувати Шполою. А в які гроші це вилізе їм (чи нам)? Лебединський хазяїн бачив кошторис по мерові, коли рішив купити йому крєсло? Чи може вже кинув його на самоокупаємость? То тоді скоро цей дєятєль буде пи..дить грошики.

 • Pingback:

  У Шполі за депутатами слідкуватимуть через інтернет

 • ваня z/ 23.11.2015 at 16:22

  В Шполі День Гідності та Свободи провели в пятницю 20 листопада, на владному заході влада зігнала три десятка держслужбовців представників влади, та також десяток учнів старших класів. Вінок до памятника Героїв Небесної сотні від райдержадміністрації несла людина яка два роки назад організовувала місцевих тітушок, які за гроші їздили на антимайдан. Шановний пане Потапенко в Вас там в адміністрації повно людей з партії ригів, але вони не мали відношення до ТІТУШОК, то чому саме Ви вибрали цю (організаторшу тітушок) особу? Потрібно було б до неї ще Діму Вовка приставить, а посередині “ПАТРІОТА” Сірьожу Коваля з ВО “ЧЕРКАЩАНИ” йому всеодно де і з ким, головне попіаритись. Активісти ж які починали революцію гідності цей владний захід проігнорували, бо впадло стояти поруч з колишніми ригами, та з нинішніми скотиняками з ВО “Черкащани” та іншими “перефарбованими” кадрами з яких сипеться труха. Це що? ЖИТТЯ ПО-НОВОМУ.

  • Псіхатолог 23.11.2015 at 21:14

   Процетую Сашу Павлова: “Золоті слова” ВАНЮША! Да Вовк уже патріот ти чьто !??? Він шапку вже нову надів … вже чистєйший ЮКРАЇНЕЦЬ. А Коваль то бик!

 • Жадібний шакал Крава 24.11.2015 at 08:42

  Коваль-то Кравин кум, який скоріше всього і підписав недоумка під Лебедин. Для Коваля головне ходить у воєнних зариганих кальсонах і бачить свою пику у ЗМІ. А Крава прийшов шакалить для себе і своєї блядюги від якої він, по-суті,врятував сина депутата Каландирець і служитиме йому тепер бідненька , хоч буде інтернет, хоч ні. Зате за кравою дивитиметься його молочний брат Танцюра, що висів з мирославою в людському тину.

 • Катя Г. 24.11.2015 at 14:37

  Оце шполянський елеватор кадри кує! Спочатку Сабадащ пішов головою райради, а тепер його зять Олег Денисенко секретарем міської. Таку талановиту і високоосвічену людину держали й досі на якійсь замуляній посаді на елеваторі. Ганьба! А тепер всі шполяни побачать, як їм повезло, що в міськраду прийшли справжні проффесіонали.

  • Серж. 27.11.2015 at 00:04

   Видно депутати від ВО Черкащани та двоє з Свободи керувались при обранні секретаря відповідними критеріями, і тільки в зятя Сабадаша ці критерії були. Депутати від ВО Черкащан та Свободи скажіть що це за критерії? Чи це звичайний договорняк для збагачення?

 • Жадібний шакал Крава 26.11.2015 at 07:15

  А який потужний кадр від Ніковського-Ржевського керуючий Курінний! Крава тепер вцепися в Кулішову, як воша в кожуха.Ні в кого ж з бригади немає ні знань,ні мозгів Ну напише прес-соска про зупинки, а як робити роботу? А дебілко вже зробив великий перерозподіл: тепер головне не посадава інструкція, а що каже дебільний мер,який сам собі підписав рішення про присвоєння рангу. Своя рука владика-позаду Лебедин!

 • Молочний брат Танцюра 26.11.2015 at 07:42

  Молодий мерин протяг не тільки Миросаву (окреме браво), а й дуже потужний склад виконкому. Якщо з мершою він виступив в ролі санітара (очищувача)- Каландирець винна все життя, то з виконкомом інакше. Від підприємців там чоловік головного бухгалтера Олени Волошенюк- В.Волошенюк (ХРЕН НА КОРУПЦІЮ) і попробуй купити щось не Волошенюка-Тищенка, а роботи нехай тепер спробує провести хтось крім Кисленка. А зачистити сліди допоможе член виконкому, приватний аудітор, КУМ КИСЛЕНКА-В. Колєсніков, ПРИВАТНИЙ АУДИТОР. Отаке вам- Європейське місто.

 • Іванович 26.11.2015 at 13:48

  Такого ган…она як Коваль, то ше пошукать треба. На сесії обласної ради Правий Сектор і Народна Варта висловили недовіру теперішній власті, а це і Солідарність Порошенка і в тому числі ВО Черкащани, яких курірує губернатор Ткаченко, що замаскірувалися під патріотів (правда, в Шполі – продажні тристарубльові патріоти.) А цей придурок Коваль вже крутиться біля хлопців з Правого Сектору – наче і він проти власті і губернатора. Дивись, товмацький алкоголік – Діма Кравченко за такі вєщі тобі яйця вирве. Чи, може він сам тебе туди і послав (на всякий случай), так як і в АТО -за 100 км від фронту своє рило в камери журналістів усіх каналів сунути.

 • Валентина 26.11.2015 at 15:53

  Пришли професіонали? Я подивлюся на депутата Тищенко Машку, як зайдеш до неі в магазин то й впасти можна від срачів, а сама сидить чарку з подружками потягує, та ще й власного сина й невістку обсирає всим кому не лінь. А тепер питання що вона може зробити в депутатах? І чи в людей очей не має за що голосують.

 • васьок 26.11.2015 at 22:06

  зборисько п….асів

 • Молочний брат Танцюра 27.11.2015 at 07:05

  Не треба і говорити, що Волошенюк і Колєсніков представляють зажратих Ч, що не пролізли в раду. У виконавчому комітеті всі інші-теж лузери, що не пролізли в депутати від зажратих. Це Мадюдя-для освоєння грошей на дороги, земельник Зайчик, що був вигнаний разом із Струком-Віталькою за Лип’янку для підмоги Мишку у віджимі землі. Але не треба ждати чуда, бо крава, зайчик і мишко трішки тупарики, зате дужжже амбітні. Виглядаймо Європу, Кишіньку- біляш!

 • Коваль 29.11.2015 at 21:26

  Дякую що за мене не забуваєте!!!!!

  • Молочний брат Танцюра 01.12.2015 at 09:16

   Бери свого хазяїна Діму і балотуйтесь у ВР, МУДАКИ. Буде тобі війна ефрейтор-герой!

  • Давалочка Ьитославочка 01.12.2015 at 11:54

   Ти оклигав народний депутат, голова РДА, затичка Кравченкова? Ти ноль вже, шматок лайна, що ти ще пишеш, шавка лебединська, безграмотна, повіюшка ти політична.Ти виходь з героїв, христопродавчик!

  • Іванович 01.12.2015 at 17:45

   А за таких пі…арасів як Коваль забувать не треба, а треба пильнувать, бо всьо равно гнида, десь ше попадешся. Там тобі голову з яйцями і відкрутять. І шось давно по Шполі в зариганому камуфляжі не шлявся. Мабуть, був в запої? Звєзда тєлеекрана ти наша товмацька.

 • Молочний брат Танцюра 01.12.2015 at 07:26

  Цікавий спосіб наладити стосунки з партією Свобода придумав підприємець І. Кукуруза. Депер вдома у депутата Слави Біляша неоформлені наймити чистять горїхи. Обом тепер добре, бо Біляшика трогати не можна, так і стоять недооформлені торгові точки, але недомерину діла немає, зате зупинки із протягом він широко рекламує. Краще відкрив би будинок розпусти, а керувала б ним мерша. Чого талантам пропадать.

  • васьок 01.12.2015 at 13:18

   вафельний брат танцюра а шо ти зробив для міста ? крім того шо сидиш пишеш разну хрень .а дім розпусти нужна річь, ти будеш всих обслуговувать ти в не конкуренції

 • Давалочка Ьитославочка 01.12.2015 at 11:58

  Недомерин купив Біляша, бо крім лебединських рабів немає підтримки серед депутатів. Кепша, Біляш та частково” родичка Каландирець”. Всі інші витерли недомерином х…!

 • Давалочка Ьитославочка 01.12.2015 at 13:11

  Цікаво чи дозволять Славі Біляшу боротись за екологію в земельній комісії. Бо щось заціпило борця, вже з Лебедином боротись і судитись не хоче, бо треба бить горіхи і далі травити місто з незаконних точок продажу продуктів. Славчик вже не кричить хероям слава, слава тепер краві!

 • Ковпак 01.12.2015 at 17:53

  А шо це за новини в Шполі. Всенародно “обраний” мер, той шо недомерок разом із недоумком Кутовим вже нанімають з Городища бригаду проводити в Шполі ремонти, а ті шоб сюди не їздити, перезвонили Пасєкі, шоб він зробив за них і сказали, шо мер і вже тепер поліцай дають гарний відкат. Тільки з ними треба поділитися. А пасєка, як депутат міг би по даному поводу і позачергову сесію зібрати та мера разом із мінтом помогти людям на вила надіти. Та й трохи ще і фракції ВО Черкащан туди застромити. Гарно шполяни вибори провели. ПРОСТО МОЛОДЦІ!!!

  • Давалочка Ьитославочка 02.12.2015 at 14:28

   А лебединський пахан заборонив спермообільному красти, казав, що шакалу сам дасть гроші.Виходить дурить пахана. Міг би допомагати воїнам АТО своєю зарплатою, то воно слідом за Скориком швидше доплату за особливі заслуги собі випише. Мало житимеш,КРАВА, бо жадібний! Та Кулішова із прес-секретуткою в ще більшій небезпеці. Інвалід полюбля секс з пілеглими, так простіше,економніше, сперма легше виходить.

  • васьок 02.12.2015 at 15:51

   ти недоумковатий ковпачок а дочого тут мінти до ремонтів

   • ujjjjj 05.12.2015 at 16:18

    А яке ти відношення, лебединська підстилка, маєш до людей?

   • Ковпак 06.12.2015 at 09:16

    Мабуть Васьок-гандо…чик і є недомерок Крава чи семимісячний Кутовий. А при чому ви тут обидва. Бо пиз…ити бабки з бюджету навчилися ше на своїх попередніх посадах. А зараз у спарці через свої связі шукаєте любі можливості відкатів. Розкажіть, куди загнали 2 мільони гривень, і чого робочі Пасєки місять болото коло райбольниці, а гроші пішли на другу фірму? Рано лакеї лебединські начали людські гроші ділити. А в районній раді Козуб вже всі надбавки получив, особливо переробившийся ти наш, і ніхто йому гімна в битоні як Скорику не носить. А де ж Слюсарі, Свердели, Пепи, Кепші та Гейки з Біляшами. Мабуть, побрали черпаки та самі сьорбаєте, бо повцикалися перед зажратими, а дехто вже по 3 рублі получили. То приїдуть нормальні козаки та нагодують і Кравченків, І Козуба і всіх інших прихвостнів та клоунів, які гралися в революції.

  • 001 02.12.2015 at 22:09

   Мирослава Омелянівна а зручно було з Танцюрою висіти на заборі п’яними?

   • 007 06.12.2015 at 11:31

    А Мирославі Омелянівні було дуже зручно висіти з Танцюрою на тину. Ще й ротик був зайнятий, як Лазік приїхав їх стягувати з тину. Це вона закріпляла вивчене з Каландирцем на Танцюрі, щоб потом гарненько задовольняти Краву. Бо тонконогий з відвизшим животиком мерчик любить сексуальне разнообразіє.

 • Серж. 02.12.2015 at 21:07

  Щось слабенько міська рада на відміну від районної ради взялась до роботи. В районної ради є ВЕЛИКІ досягнення в роботі, за які вони собі вже підвищують зарплати. За такі досягнення колись голові райради Івану Скорику занесли в кабінет бідон з гімном. Як надбавку до за досягнення. Іван Іванович виявився не самим поганим головою, він хоть не не бігав як простітутка з однеї партії в іншу. Так як дехто з ВО Черкащани. А от що Козубу в кабінет занесуть? І хто? Одних купили, інших нема, і що хочуть те і робить це кодло що прийшло в раду.

 • Дзержинський 03.12.2015 at 08:19

  Гарненько почав роботу “недомерин”. І зразу з відкатів . Мабуть відробляти потрібно грошики Д.Кравченка. А по-другому він їх заробляти не може. Та й хлептати горілку гаразд. Не раз був замічений в ресторанах з представниками “еліти” Кравченка. І друга степінь інвалідності і цукровий діабет цьому не мішає.Можливо перевірити “мерина” інвалідність потрібно? Може так як і все остальне він купив?Вибори, ВО “Свободу” разом з борцем з олігархами і корупцією Кепшою.Кого ще може купити “недомерин” Записуйтеся і ставайте в ряд. Потім легче буде вас “списувати” в непотріб.

 • Саня 05.12.2015 at 18:41

  Меру треба підказати, що найперше що він должен зробити – побудувати добротний центр для душевнобольних, бо по цьому сайту видно, скільки пострадавших на голову живе у Шполі.

  • Коваль 09.12.2015 at 19:15

   Да Саня,хіба не видно,що люди,
   ті що пишуть,хворі на голову!!Це бувші лузери,які просрали все!!

   • Вог 11.12.2015 at 10:56

    Коваль Це ти найбільший лузер і шалава продажна. Боротьба тільки почалася, але ти вже нуль.

   • ujjjjj 11.12.2015 at 17:58

    Алкаш-нардеп! Напиши в шалавочкі статтю, бо дуже хочеться порадувать ж… твоєю фоткою(в формі) і помийся, бо від тебе смердить чмом.

   • Невибраний мерин 13.12.2015 at 08:02

    Коваль, нехай тобі напишуть нові перли для шалавочки, бо ти не вмієш писати, єфрейтор-студент. Твої коментарі таке ж лайно, як ти сам. Напише сторчачка, на яку вже ні в кого не стоїть, а ти чавкай біля миски, що поставив Краченко, У ВАЄННІЙ ФОРМІ, відригуй кукурудзою,

 • нардеп 07.12.2015 at 17:50

  Петька ! Есть человеческая мудрость -“Не обязательно кричать о хождении в церковь и строго соблюдать церковные праздники. но обязательно. жить с богом в душе и поступать по божески”Запомни это и не кричи на перекрестках…

  • Українець 11.12.2015 at 07:28

   Про Бога не мудрять. Український депутат повчаючи інших, забув про граматику і лексику російської мови, та й мабуть не володіє рідною? Навчатися не соромно, а соромно не знати.

  • Вог 11.12.2015 at 10:57

   Розкажи це Краві з Кузубом і стручку-віталькі.

  • Невибраний мерин 13.12.2015 at 08:06

   Хто це з Богом в душі живе, тварі ЛНЗшні. Але буде для вас і Божий, ілюдський суд за нахапане…

 • Коваль 19.12.2015 at 16:05

  Аналізуючи написане ,зрозуміло,що хто ці писаки!!!Це людішки, яких відтягли від державного корита!!Вони з нього їли,а потім в це ж корито гадили!!!Вони до цього часу не можуть охолоти від програшу!!десятками років вони набивали кармани державними коштами,сроїли із себе смотрящіх,і ложили під себе підприємства і людей!!Вже буде важко відкривати аптеки і ригаловки,не будете сидіть в райрадах,і вирішувати долю району,не будете лазити по адміністрації,і родавати інструкції….Все ви “ЛУЗЕРИ”,ви програли,так що охолоньте, виховуйте дітей і внуків,ловіть рибу,і не мішайте людям працювати!!!

  • Твої виборці. 21.12.2015 at 18:44

   Ці НОВІ що прийшли вже грибуть під себе разом з старими краще за старих. Надбавки поробили собі за високі і особливі досягнення ці з ВО Черкащани Козуб та Кравченко. Ти Коваль зарплату голови села отримуєш за що? Тебе можна побачить то в Шполі то в Київ їздиш піариш себе і Зажраних ,де хоч тільки не в сільраді. Кисленко з фронт Змін вступив до зажраних ВО Черкащан і став новим і гребе, зупинку що люди ховалися від дощу закрив, бо вона заважає бізнесу. А Пасекі уважуха що не побачив високих досягнень ВО Черкащан.

 • xyz 21.12.2015 at 17:57

  Серьога, не фраєрись. Краще подумай скільки зла ти приніс…
  Згадай вибори-у кого ти відібрав голоса…,як привозив людей
  на “віча”, на блокаду р\ради-служака піроговська, тай
  подумай кого ти підтримав для Черкащан… Це ж все піроговці
  Щось може заперечиш ? А шалава крашена-чия ?

 • Прокурорчик 21.12.2015 at 18:40

  Потвора товмацька. Твоє тавро-жадібний зрадник. Забийся і тихо сиди,шавка. Воняй тільки в ЛНЗ і шалавкі, а не там де дюди пишуть.

  • Коваль 22.12.2015 at 16:01

   А ти що себе за людину вважаєш???Хоть не сміши!!!!!!!

 • Невибраний мерин 23.12.2015 at 06:36

  Звичайно! Твоє місце на смітнику, так вважають всі, кого я знаю. Хльобай з Кравченкової миски і радій, що поки цілий.

 • Товмач 23.12.2015 at 07:41

  Шановні жителі села Товмач! Оберігайте на Новий рік ваєнного хроновика коваля сургейка, щоб не згорів від самогону, не здох від щастя, що побачив своє фото в газеті і перерахував отримане від черкащан. Ні в одному селі не обрали такого брехливого і продажного мудака! Щасти вам!

 • Коваль 24.12.2015 at 15:50

  Ви писаки,напишіть вже щось нове!!Чи у вас обмеженний запас слів!?Ну зрозуміло ,замість мозгів у вас лайно!!!Вивчили два слова-ЧЕРКАЩАНИ,І зажраті і мусолите їх уже два місяці!!Розвивайтесь,придумуйте щось нове!!Люди чекають від вас порцію нового бруду!!!!!Вперед!!!

 • Вог 24.12.2015 at 21:41

  А ти, коваль, ще й досі вважаєш себе людиноподібним, чи ще у ваєннім образі?

 • Товмацький перегар 25.12.2015 at 19:35

  Лайно замість могів і жадібність замість совісті у людини з верхньою освітою на кличку коваль. А бруд на твоїй одежі і вчинках, нешановний ! Бруд у твоєму магазині, де незаконно ти продаєш алкоголь і твоїй голові !

 • Товмач 25.12.2015 at 20:29

  Не нервуй! Запас слів у нас, на відміну від тебе, достатній, а що робити-розберемося без тебе! Краще напиши скільки твоя дружина-підприємець заплатила податків за 2015 рік! Ти ж чесний- то напиши за які гроші сільський голова і його родина стали власниками квартири в Черкасах, вантажних авто, позашляховика?Запас слів достатній?

 • Коваль 28.12.2015 at 17:07

  Всі мої доходи,порівняно з вами,задекларовані!!Вчасно подані декларацції,які доступні всим,плюс 2 спецперевірки,так що ,оболмчик у вас виходить!!А ви грабили,і прдовжуєте грабити шполянську громаду!!Заховали свої морди під ніками,і різними потворними фігурками,і гавкаєте наче бездомні моськи!!Хоть один виступи відкрито,побачим який ти чесний!!

 • Піпл 28.12.2015 at 22:18

  Ти щось наплутав, убогий? Зрівняй ринкову вартість нахапаного ідекларації. Який ти чесний?

  • Коваль 29.12.2015 at 18:17

   Убогий ти піпл!!Ти скривджений долею!!Я розумію.що працювати фізично ти не вмієш(постійно жер з свинячого корита),і ти на сьогоднішній день ,шукаєш винних!!Працюй,пліп,і в тебе щось буде(не крадяне я мав на увазі)!! відкрий личико не брите Гюльчетай!!

 • ЗАЖРАТИХ НА ВИЛА 30.12.2015 at 11:45

  Полководець ти, безграмотний! Не нервуй, а просто поясни, чому доходи (офіційні) всіх членів твоєї родини, якщо їх всі додати,не витягують на ринкову вартість квартири в Черкасах. А є вантажні і легкові автомобілі, магазини(якщо можна це так назвати).Коли це не так-покажи, а не волай:слава нації! Ти не заробляєш гроші законно, обкрадаєш державу, а значить допомагаєш її ворогам. Твій господар – Кравченко, робить те саме, а на несплачені в державу гроші купує таких рабів продажних, як ти.

 • Вог 31.12.2015 at 11:42

  Тобі, коваль, не соромно, опущеному. цвірінкать з під нар. Ти ж бачиш, що тебе ніхто не поважає і не підтримує. Кравченко теж тебе викине в потрібний йому час, як використаний контрацептив, бо ти ним є.