Черкащина: до Шполи привезли прапор України з побажаннями від добровольців

1Надзвичайно теплу та зворушливу благодійну допомогу доставили днями в зону АТО волонтери зі Шполянської РО «Свобода» побувавши у військових, які дислокуються в Талакіївці, Курахові, Марянці.

Крім 2 тонн гуманітарного вантажу, сформованого з різноманітних продуктів, теплого одягу та засобів гігієни, доставили зі Шполянської районної бібліотеки книги.

Бійці в знак подяки подарували Державний стяг України розписаний найщирішими словами вдячності та теплими побажаннями миру, злагоди й добра учням Шполянської НВК «ЗОШ І-ІІІст№2-ліцей».

Подяку за цю поїздку в АТО висловлюємо:жителям с.Ярославка-продукти харчування, с.Товмач продукти харчування та 200грн, пп Мельнікова М.С-газована вода та 1мішок муки, ТОВ «1-ТРАВНЕВЕ»-30банок сала, с.Терешки Шевченко О.-продукти, Коваленко В.-200грн, вул. Фрунзе-продукти, 45грн, Пінчук Р та Скрипник В-продукти, Олійник І-200грн, Білецкий В-продукти та 250грн, Карапіді-600грн, Носулич А-1000грн, Данілов-60л солярки.

Депутат Шполянської міської ради Кишінько Вячеслав

 

34

2

1

 

Опубліковано у Без рубрики | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

9 коментарів до Черкащина: до Шполи привезли прапор України з побажаннями від добровольців

 1. Ирина Ким коментує:

  Кішінько ти довбойоб хто в зоні бойових дій читає книги. Таких лунів волонтерів потрібно за банею розтрілювати.

  • Псіхатолог коментує:

   Вспоминаються слова пісні групи красна плєсень, “Я возьму журнал мурзілка і пойду посрать за угол, за угол…” – те чим Кеша в молодості занімався, срав і підтирав дупло, глянцевими журналами та книжками. Бо не вчився він.

 2. Сергій коментує:

  Ця поїздка була більш для піару перед виборами, чим для допомоги бійцям. Цікаво чим можуть похвалитися крім волонтерства Кишінько, Усік, та інші. Що вони зробили для людей?

  • серж коментує:

   Во всем есть своя заинтересованность, и такого понятия как “Волонтеризм” (прошу прощенья, слово новое, не знаю как пишется) уже больше года как не существует ГГАРАНТИРУЮ!!!

 3. Іван коментує:

  Завезли все супер…для піару…не для піару….але завезли…і сало там є, а їсти сало то смак піару в салі не відчувається….це добре…..хто ще возив..? ніхто вгадав ?…то ж завезіть і ви для піару потім напишите….або не пишіть бо це ж піар…просто зберіть машину там тон 2 продуктів і завезіть…

 4. Струк коментує:

  черкащани не підкуплюють виборців, вони просто так допомагають людям, перед виборами просто так

 5. Коломбо коментує:

  А кабельки знають на яку суку пригать))))

 6. вася коментує:

  Шановна Ірино, те що Кишінько довбойоб, то це Ви на превеликий жаль, Америки нікому не відкрили))) Кишінько такий довбойоб, що навіть на конкурсі довбойобів зайняв би тільки друге місце. А знаєте чому друге? Тому він що такий довбойоб що не заняв би і першого!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *