Черкащина: депутат Шполянської міськради пропонує провести розслідування і покарати винних

12.02.2016

1Гроші шполянський платників податків витрачені на встановлення обладнання для трансляції сесій міськради в інтернеті пропадають. Також дарма отримують зарплату працівники міськвиконкому відповідальні за встановлення та роботу відеотрансляції. Таку думку в соціальній мережі Фейсбук висловив депутат Шполянської міської Ради Петро Комар.

Працють не якісно, а тому гроші отримують не зароблені.

Вихід є! Міський голова, несе відповідальність за роботу міськвиконкому, а тому зобов’язаний провести службове розслідування “чому так працюють його підлеглі”. Після розслідування карає винних і нагороджує гідних.

Як він поступить? Побачимо наступної сесії…

Як вже повідомляла Інтернет газета «Шпола онлайн», – міська влада не здатна забезпечити якісну трансляцію сесій міськради в інтернеті.

Це цікаво

10 Comments

 • Отець Сергій 12.02.2016 at 19:59

  А що дає трансляція сесії та затрати на її проведення – для простого жителя Шполянщини – це недешеве задоволення. Краще за кошти витрачені на трансляції, хто з на чого і для кого, зробити в місті освітлення вулиць по яких страшно ходити людям !

  • drakosha 17.02.2016 at 11:45

   Камера уже заплачена тому не киздіть, а канал підходить звичайний з Укртелекома. Тільки налаштувати треба, канал і так використовується для роботи. Все що розказують більше це розвод на бабки.

   А трансляції потрібні щоб люди бачили що як їм все цікаво, а то жалітись люблять, що нічого не робиться а зараз під-час трансляцій видно не робиться бо нікому нецікаво.

 • Піпл 12.02.2016 at 20:46

  Дає те, що видно, що відбувається на сесіях. Не дарма лебединські “переможці” тікають від камери. навіть ЇМ СОРОМНО!

 • Afvedot 12.02.2016 at 21:17

  Трансляція сесії потрібна!!!!!!! Так буде видно ДУРЬ обранців за яких проплатили ВО Черкащани. На камерах знову вкрали що нічого не видно, так як колись на тих що на площі. Час пройшов а крадуть як в добрі старі часи Черевка-Тімохи.

  • гром 24.02.2016 at 20:15

   У Лип’янці померла жінка підприємець після зустрічі з мером Кравченком. Жінка орендувала маленький ларьок, за який не заплатила меру

 • yandex.ru Ирина Ким 13.03.2016 at 06:25

  Ти знаєш від чого померла жінка з Липянки? Чи у свідотстві про смерть так і написали-” померла після зустрічі з мером”. ТИ не ГРОМ ти ДИБІЛ.

 • Піпл 15.03.2016 at 06:13

  У жінки стався інсульт. Але те, що її кіоск і кіоск Дронніків кравченко вимагав прийняти-не добавило їй віку. Хто дебіл-питання відкрите. До речі, після її смерті Дронніків передумали прибирати, раптово.

 • ИМО КНУ 15.03.2016 at 13:29

  Пусть пройдёт 40 дней со дня смерти Тамары Васильевны и спрос будет со всех виновных. А меру привет передадут огромнейший отдельно. А Вам, Ирина Ким, нужно было поговорить в покойной после её встречи с С. Кравченком, который при встечах с предпринимателями, может быть в будущем, будет вести себя как человек, а не как ничтожество. При этом не будет сидеть на подоконнике и болтать своими худыми ножками, не имея нинакого уважения к пожилой женщине и нознося себя, будто он барин шполянский и общается с быдлом.

  • За правду 10.04.2016 at 21:00

   Кравченко не міг шанобливо віднестися до пожилоі жінки. От якби це була молода помічниця інша справа. Можна ще й дитину було б склепати

 • Дідзьо 31.03.2016 at 17:44

  Нас давно за людей не мають….А ми мовчимо …похнюпивши голови.