Депутат Шполянської районної ради: у людей довіра змінилася на ненависть

1Депутат Шполянської райради (Черкаська область) Олексій Пірогов звернувся з відкритим зверненням до Міністра соціальної політики України. Про це стало відомо кореспонденту Інтернет газети «Шпола онлайн».

Міністру соціальної політики Розенку П.В.

Депутатське звернення

Високоповажний Павле Валерійовичу!

Минуло 1,5року, як працює влада після Революції Гідності, палким прихильником якої був і я, і за яку боровся. Кредит довіри до цієї влади вичерпався й в людей довіра змінилася, навіть на ненависть. Багато причин і факторів послугували цьому.

Візьму лише крапельку в морі, яка стосується підрозділу Вашого міністерства – це районне управління праці та соціального захисту населення в Шполянському районі і стосунки його начальника з територіальним центром соціального обслуговування (НСП).

Розглядаю лише одне вузьке питання використання автомобілів. На балансі територіального центру знаходиться лише три автомобілі. Два- марки ВАЗ легковики та в стаціонарному відділенні УАЗ якому біля 40 років.

Згідно нормативів лише відділення соціальної допомоги може мати для забезпечення якісної роботи 6 автомобілів, а ще є відділення соціальної допомоги з 12 філіями в селах.

Начальник районного управління праці, використавши своє службове становище, забрав в оренду в терцентру автомобіль ВАЗ-21140.

Для забезпечення господарської діяльності та обслуговування двох відділень залишився один автомобіль

Я вже навіть не розглядаю питання в аспекті доцільності, моральності. А чисто юридичний бік питання.

Оренда автомобіля здійснена незаконно. Транспортний засіб переданий з районного бюджету на державний. При цьому договір оренди не погоджений ні з начальником Головного управління, ні з районною радою.

Ліміт на автомобіль виділено 0,5 ставки водія, а використовується він на протязі всього робочого дня.

Окреме питання використання начальником цього автомобіля.

В позаробочий час він знаходиться в недержавній установі, а в приватному господарстві начальника або водія, і використовується згідно їх бажань.

Автомобіль використовується для доставки начальника рай управління на роботу і з роботи, на обід й з обіду (за бажанням).

Начальник управління часто власноручно роз’їжджає за кермом автомобіля по місту та району, вирішуючи особисті проблеми.

На кого щоденно оформляється подорожний лист? Як списується бензин згідно пробігу? Де береться цей бензин здогадатись неважко.

А скільки коштів терцентру використано на утримання та ремонт цього автомобіля?!

І це лише дещиця поверхових зловживань та порушень.

З метою ліквідації зловживань та порушень, прошу підготувати листа на начальників Головних управлінь при обласних адміністраціях в якому:

1.Вимагати суворого та неухильного виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1417 від 29грудня 2009року.

2.Негайно розірвати незаконні договори оренди автомобілів у тер центрів.

3.Заборонити начальникам районних управлінь соціального захисту населення а)втручання в фінансово господарчу діяльність територіальних центрів (згідно Положення контролю покладається на головні управління)

б)оренду та використання майна територіального центру для отримання районних управлінь соціального захисту населення, як на цільове використання коштів.
Якщо Ви, як Міністр соціальної політики, вважаєте, що для покращення роботи районних управлінь праці необхідні автомобілі, внесіть зміни до Положення про рай управління в якому передбачте забезпечення начальника особистим транспортом та посаду водія.

З глибокою повагою та шаною до Вас, як до Міністра, депутат Шполянської районної ради Олексій Пірогов

P.S. Мої усні звернення до начальника Головного управління та голови Шполянської райдержадміністрації з цими проблемами залишились голосом волаючого в пустелі. Ваша спроба направити цього листа для розгляду на місце, матиме той же результат.

11 коментарів до “Депутат Шполянської районної ради: у людей довіра змінилася на ненависть

 • 22.10.2015 о 08:46
  Permalink

  як бувшому голові РДА нагадуємо, що Ви теж з цього приводу не робили і не хотіли робити – це раз, а по друге такому активному депутату та бувшому чиновнику пора знать, що цей підрозділ в районі називається – записуйте – управління соціального захисту РДА (ніякого слова “праці” там давно не має і Вам Пірогов позор цього не знать. Бігом біжіть та перепишіт, а то міністр не зрозуміє про що йдеться.

  • 22.10.2015 о 10:24
   Permalink

   Отже використання службового авто не за призначенням ви підтримуєте?

   Це один з видів корупції, отже і корупція це кльово на вашу думку?

   Може вам керівника людожера треба , для повного щастя???

 • 22.10.2015 о 11:43
  Permalink

  Пірогов уже два роки про цей автомобіль і каже, і пише, але всім по-барабану. Чого там чіплятися до того Ракітіна, хай їздить – вам що жалко для хорошої людини якоїсь драної державної тачки?

  • 22.10.2015 о 15:40
   Permalink

   Ще одну хорошу людину возять в міжшкільному комбінаті, тирячи бензин у авто, що заправлене за бітьківські гроші.

 • 24.10.2015 о 05:03
  Permalink

  Шановні,
  Сьогодні День тиші.
  Негатив чи агітацвя за кандидатів і партії заборонена.
  У газеті протягом двох діб можу оприлюднити лише “нейтральні” коментарі.
  А недругам скажу, – нас не підставите. Розслабтеся)

 • 10.12.2015 о 19:39
  Permalink

  Думаю, що цього дурня , хворого на голову, даже не потрібно друкувати-нехай дасть відповідь за цукорвий завод. районне віділення пно (продане за безцінь), дозвіл на поливні системи і т. д. І роз’яснить поклони біля “памятника леніну” І це мурло керувало районом. а тепер…. безграмотне і нагле.. Згадайте збір людей на захист даної служби, а тепер-ворог. чому? мурло ти!!

 • 12.12.2015 о 16:33
  Permalink

  Яке задоволене рило, а чого б і ні; розвалив цукрову промисловість
  Шполянщини, думає що забули як він вів себе і його оточення у
  2010 році, завалив і за безцінь продав відділеня ПО (3 тис грн),
  підлягає люстрації (дивись ЗУ), безграмотна і нагла скотина
  розвіалив с\г, а що витворяв з землею, а відкати….