Черкаська область: у Шполі буде створено пам’ятну стіну

1З нагоди 25-ї річниці незалежності України та Дня міста виконавчий комітет Шполянської міської ради ініціює створення пам’ятної стіни-колажу із фото юних жителів і молоді Шполи «Ми – майбутнє України!».

На офіііційному сайті Шполянської міськради мешканцям міста пропонують надсилати свої фото (70% обличчя) на електронну скриньку: shpola-rada@ukr.net

Акція триватиме до 31 серпня 2016 року. Після 31 серпня фото не приймаються.

Організатори конкурсу зазначають, що світлини дуже поганої якості розміщуватись не будуть.

3 коментарі до “Черкаська область: у Шполі буде створено пам’ятну стіну

 • 12.08.2016 о 10:04
  Permalink

  Майбутнє України – це минуле та сучасне України. Стела повинна мати патріотично-виховне призначення. Там повинні бути фото героїв шполян, які загинули на фронтах сучасної російсько-української війни, ветеранів і учасників цієї війни, активістів євро Майдану. Там повинні бути фото видатних земляків минулої і сучасної шполянщини( за винятком комуняцьких типу шеметів, ткаченків та секретарів райкому, з їхніми міфічними заслугами). А те що пропонується зараз, то це просто фото-шоу і не більше.

 • 12.08.2016 о 20:39
  Permalink

  Дурню, що зробив ти в цьому житті щоб викреслювати Бориса Семеновича Шемета, Миколу Кириловича Гришка, які мобілізували людей на будівництво Шполянщини, не давали розкрадати народне. Жили , так як жили прості жителі Шполянщини. А до чого привели твоі евромайданівці ? До того , що вбивають дітей в АТО, через яке відмиваються гроші ! Історію не потрібно рушити, її потрібно переосмислювати !

 • Сповіщення:У Шполі хочуть створити фейсвол - Інфоміст