День міста у Шполі пройшов без святкових заходів: немає грошей

15.09.2015

1Новина про те, що не буде святкуватися День міста швидко облетіла мешканців Шполи. Найбільше засмутилися діти, адже діти хотіли привітати рідне місто своїми талантами.

На святкування дня Шполи з міського бюджету гроші ніколи не виділялися, – каже депутат міськради Петро Комар. «Складалася практика, що перед днем народження Шполи міський голова кланявся багатим шполянам випрошуючи гроші на свято. Більшість заможних людей з невідомих причин не відмовляли.

Я вважаю, що меру не варто бути прохачем, тому неодноразово пропонував на бюджетній комісії розглянути питання про святкування за рахунок бюджету громади».

Цьогорічне вшанування дня міста не відбулося через ряд причин. «У бюджеті гроші не заплановано, мера немає, а заступнику міського голови заможні шполяни гроші не дають, – не той статус», – каже Петро Комар.

8 Comments

 • drakosha 15.09.2015 at 11:16

  Якщо бізнесмени думаєте гаманцями, то подумайте про таке: любе свято в місті це ваш дохід, якщо ще й розрекламоване то з сіл теж приїдуть на день міста. Люди в такі дні більш охоче викладають з свого гаманця кошти. Роблячи свято для міста ви поповнюєте свої кишені. Звичайно за один чи два рази не можна розвити в свідомості людей, що їм це свято потрібне, але якщо воно іде гарно пару років поспіль люди будуть його відвідувати. Вклавши зараз отримаєш в майбутньому.

 • drakosha 15.09.2015 at 11:19

  Якщо хтось думає, що не гарно під-час війни святкувати, то хай подумає ще раз. Людям потрібна розрядка раз, і для війни потрібні кошти, а такі свята дозволяють краще розвивати економіку. Для війни потрібна сильна економіка.

  • Avast 16.09.2015 at 20:58

   Свята краще розвивають економіку….. Оце глиба!

 • За Комара 15.09.2015 at 20:23

  Треба було попросити грошей у колишнього прокурора Шполянського району Сергія Кравченка, на святкування дня міста, а не у заможніх Шполян. Він за рік роботи встиг заробити чимало грошей, вимагаючи гроші у підприємців і держслужбовців. Говорять, що він хоче стати мером Шполи, то давай всі разом підтримаємо його на виборах. А в 2016 році на день міста Шполи, він зможе знайти кошти, продавши чось не законне або примусить заможніх Шполян заплатити.

  • Мойша 30.10.2015 at 23:12

   Боже мой, ты как у воду глядел, прям таки пророк!!! Вот же результативно агитировал, все получилось!!! Завтра же пойду заказывать новенький костюмчик ко дню города 2016, а то не дай Бог не успею…

 • Форт 16.09.2015 at 09:21

  Петя, іди вже воюй, чи одкупився. Та не вже, не може бути. Ті ж руки нікому не давали та нічого не брали.
  Ти голова бюджетної комісії Шполянської міської ради, про що ти верзеш? Ти просрав сам себе. На тебе починають дивитися реально як на дурня. Заспокійся вже та займайся тою справою, яку ти можеш робити.
  А якщо ти, голова бюджетної комісії міської ради не зміг знайти кошти на святкування Дня Міста, то грош тобі ціна в базарній день. Стид тобі і позор.

  • Мойша 30.10.2015 at 23:36

   Ну какой День города??????? Что Вы, там же в бюджете всего-то полмиллиончика на “культурно-масові заходи” предусмотрено. А его-то раз-два и НЕТУ… ко Дню города казна опустела НЕЗАМЕТНО. Знаете на сколько культуры добавилось…ну по крайней мере гривен 250 на каждого жителя города ( в горючем еквиваленте не пересчитываю потому как не пью ).

 • Pingback:

  День міста у Шполі пройшов без святкових заходів | Про все - Черкаські новини. Життя міста Черкаси та Черкаської області