У Шполі відбувся благодійний ярмарок: на підтримку учасників АТО

21 cерпня в Шполі на площі Героїв Майдану відбувся благодійний ярмарок, на який зійшлися сотні громадян. На торжищі побували районні владці: голова райдержадміністрації Володимир Потапенко, голова районної ради Іван Скорик, виконувач обов’язки міського голови Віталій Плетінь та заступник голови райдержадміністрації Ольга Шпиця. Про це інформує сайт райдержадміністрації.

Народні майстри продавали сувеніри, смаколики, картини, вишивку, посуд з краєвидами рідної Шполянщини та інші вироби.

Усі зібрані від продажу товарів кошти спрямують на допомогу військовим, які несуть службу у зоні АТО.

Активно ярмаркували і веселокутці. Жителька села Галина Ярмоленко власноруч приготувала випічку.

– Як тільки дізналась про ярмарок, відразу не зволікала, – каже жінка, – Допомога нашим мужнім захисникам Батківщини надважлива справа для мене. Дуже добре, що такі заходи проводяться в районі, спільними зусиллями ми підтримуємо наших земляків на Сході.

– Завдяки матеріальній підтримці Агрофірми «Вись», керівник Василь Вареник, – розповідає голова села Веселий Кут Тетяна Діденко, – Ми приїхали на ярмарок. Також в організації поїздки допомогли працівники сільської ради та будинку культури.

Свої вироби презентували і юні умільці міста. Плетені із стрічок браслети, прикраси для волосся виготовлені в національному колориті представила талановита Софійка Домчук.

– Донечка займається плетінням біля року, – зазначає кандидат у депутати до обласної ради Оксана Домчук, – Для неї це своєрідне хобі, крім того Софія переймається подіями що відбуваються у нашій країні, тому з нетерпінням чекала сьогоднішніх торгів, щоб внести краплину своєї допомоги.

Вишиті картинки та книги із власної бібліотеки швидко розпродала Тетяна Сторчак, зібрані кошти в сумі 250 гривень миттєво потрапили до прозорої скрині. Оля Пікало зі Шполи та Даринка Кашир з села Лип’янка продали корзину жовтоблакитних солодких квітів.

– Приємно відзначити юних талановитих Шполян, – говорить керівник району Володимир Потапенко, – Дуже важливо що підростаюче покоління нашої України розуміє проблеми рідної держави та переймається її майбутнім.

Після закінчення благодійного ярмарку були пораховані кошти. Загальна сума склала 7 500 гривень

 

Опубліковано у Без рубрики, Новини, у місті | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

28 коментарів до У Шполі відбувся благодійний ярмарок: на підтримку учасників АТО

 1. Кішка коментує:

  Нічого не змінюється. Пафос! Показуха! Всі ці заходи в обов”язковому порядку. З-під палиці…Кому це треба? Війна в країні

 2. Троль коментує:

  дурна ти кішка. якраз підтримали солдат скільки не зібрали – все якісь гроші. ти це за пафос назвала, нічого не купила на ярмарці і нічого не продала – сидиш дома і за війну переживаїш, дура. а якби не десяток дітей а вся шпола зійшлася, то й більше б зібрали. не прийшли ті кого зпід палиці треба ганять такі як ти падли.

 3. Кішка коментує:

  Як Вам не соромно, Тролю? Скільки бруду в одному коменті! Я точно знаю, що то був примусовий ярмарок. Спочатку планувався стіл достатку щорічний, а потім трохи переграли. Цікаво, а чи Ви, вельмишановний Тролю, були там??? Хоча, судячи по рівню Вашої грамотності – навряд 😉

  • За правду коментує:

   Не треба дітей ображати. Вони мабуть не знають про інтриги дорослих

   • Кішка коментує:

    Я й не ображаю дітей! Я обурююсь, що ми звикли жити напоказ! Чи, точніше, нас тривалий час привчали так жити! Мене злить те, що ці принципи нікуди не діваються! Пройшла революція, змінилася влада, а ідеологія ні.

  • Троль коментує:

   не був на ярмарку а дізнався з цеї статті і нічого поганого в цьому не бачу. а таким як оце кішка тільки бруд аби лить. а пафос і точно тут є – присутнісь таких нікчем як скорик і шпиця – єдине шо зіпсувало ярмарку.

   • Кішка коментує:

    Вперше щось прокоментувала, а Ви мене звинувачуєте! Певно, Ви мене не правильно ще спочатку зрозуміли! Як про тих крис і писала, які досі при владі і створюють пафос і псевдопатріотизм!

 4. Віктор Слюсар коментує:

  .Згоден з ЗА ПРАВДУ. Пишаюсь тобою РОЗМІТКА, З ТРОЛЕМ теж погоджуюсь,

 5. drakosha коментує:

  Він дійсно був зібраний під палку…

 6. drakosha коментує:

  Як не дивно але дійсно зібрання під палку. Хоча у людей до нього не є негативне ставлення. (в більшості)

 7. Отець Сергій коментує:

  В нашому розумінні організація заходу – це примус ! Примус на такий захід це для ледачих і байдужих людей ! А для тих , хто вміє щось робити і є що показати – це радість і можливість проявити себе. Завдяки сприяння голови РДА Потапенка В.М., вібуваються добрі справи в районі, які об”єднують Шполян. А Скорик -прецепом, куди йому дітися, коли його так цінять депутати !

  • Троль коментує:

   рембо я не завжди згоден з тобою бо ти бува комуняцькі пошлості як зашаратаниш шо ригать тягне. а оце шо ти написав – наче ми з тобою разом москалів били в лебедині в минулому століті- бо так думаю шо ти мого віку старого, иолоді про тих підарів не помгнять яких ти славиш а я добре всіх знаю але сьогодні хочеться шоб наші внуки пожили – оця дебільна свита тільки все перегнидює – скорики-шпиці-генеді бездарі – володя такий хлопець людяний. то поможи ж ти йому підкажи убрать цю крисву111

   • Отець Сергій коментує:

    Шановний Троль. Давайте разом позбудемося тих, хто заважає будувати краще життя на Шполянщині. В нас є шанс, через вибори позбутися “присосавшихся до влади”. В Потапенка В.М. є всі можливості разом з простими жителями, покращити життя на Шполянщині. А воно покращується – починаючи з узбіч доріг та побілки бордюр, підготовки шкіл до нового навчального року (в районі не закрито жодної школи, завдаяки наполегливості Потапенка), завдяки Потапенку іде залучення в соціальну сферу коштів Шполянських земельних магнатів, ремонтуються дороги (красота від Сигнаївки до Надточаївки). Потапенко позбувся Берези, підуть і інші, які не зможуть витримати його ритму. Потрібно час, і допомога ділом а не балачками ! За його настирливість, напрямки роботи Потапенка починають не сприймати Шполянські магнати такі як Гончаренки та їм подібні подібні. Для того щоб навести лад на Шполянщині потрібно об”єнатися всим простим людям, і ділом допомогти Потапенку зробити район процвітаючим !

    • Троль коментує:

     не сумніваюсь у потапенкові, нехай позбувається швидше свого оточення, бо вони йому не помагають а тільки гальмують.

    • Форт коментує:

     Береза витримала ритм в рік. Сама. Утри слюні і даже не пробуй зробить те, що робила ця жінка, в умовах післямайдану.
     Позбувся? Отець ти не юли, а то бачу всім встигаєш підіграти. Говори те, що знаєш, а не те що потрібно сказати в ту чи іншу хвилину, не зберігаючи цим самим якоїсь послідовності в своїх коментарях. Лукавиш!!!

     • Отець Сергій коментує:

      Форде, а скажи мені які зміни на краще відбулися під час головування Берези на Щполянщині ? Як вплинула Береза на вибори до Верховної Ради ? Як вплинула на соціально -культурний розвиток району. Вона дійсно жінка, але вона ніколи не впливала на ситуацію в райноні. Просто людина, яка сумлінно відписувалася до ОДА, як при Тулубові, так і після майдану Ткаченку.

     • Троль коментує:

      завод запчастин і молокозавод врятувала. люди щасливі від показників

 8. iван коментує:

  Через які вибори? Створено дві партії “Черкащани” та ” Відродження” розраховані на місцеві вибори, в списках яких екс- регіонали та представники інших партій які привикли заробляти на виборах та часто міняють партії, і їм щось міняти в системі в якій можна красти, отримувати відкати, зовсім не потрібно. Що стосується екс- регіоналів то вони ВСІ з власної волі чи під примусом стали співучасниками злочинів банди Януковича. Це вони несуть відповідальність за пролиту кров на Донбасі та втрачений Крим, а також за корупцію… Яке вони мають моральне право йти в депутати? По багатьох з них плаче тюрьма. Що стосується політичної бізнесової партії “Черкащани” то там в списках бізнесмени які збагатились на простих людях Шполянщини, та на її чорноземах. Як Ви думаєте чиї інтереси вони будуть захищати? Адже вони простих людей вважають за бидло, і як джерело дешевої робочої сили. Свій список вони ще розбавили кількома НЕ бідними учасниками АТО так званими “патріотами”- які разом з екс-регіоналами та іншими одіозними фігурами колишніх провладних партій вистроїлись в чергу за владу та гроші. Що стосується Ірини Берези то її як жінкі потрібно віддати належне, вона керувала майже рік районом і мала добрі показники. І пішла сама, а не її хтось позбувся, як Ви Отець Сергій пишите.

  • Троль коментує:

   та насрать на всіх оцих про кого ти пишеш – які ше показники ти себе чуєш хоч, хоч одна людина в нашому районі відчула на своїй кишені твої березині показники. пішла то й пішла – ніхто не плаче, і нічого не змінилось. а депутати всі ті самі пройдуть і будуть тупо сидіть і голосувать як їм скажуть. одне тільки цікаво – хто стане мером і головою райради. скорика треба давно вже госпіталізувать

   • Форт коментує:

    Чуєш придурок. Іди на вибори ти. На всякий випадок для тебе зроблять виключення будеш і депутатом райради і міським головою покеруєш. Наробиш тут шороху в районі. Люди зразу відчують Тролеві показники в своїх карманах. Поставлять погруддя біля майбутнього фонтану як самому патріотичному трудязі за всю історію району. Ти ледацюга, хоч слину витирай з клавіатури щоб не капала, бо від твоєї ненависті до всіх (бо на сторінках цього видання ти вже обкакав всіх кого-тільки можна) від яду пальці на руках пороз’їдає, та не буде тоді чим строчить твою ділову, провірену завжди свіжу інформацію, в вигляді “словесного поносу” з твого “голови”.

    • Троль коментує:

     істинний придурок, тварина і ледацюга на цьому сайті, який кого тільки не облив гамном кроме ригів – це ти фортяка – інвалід і бездарь на пенсії. якшо я не маю вищої освіти і працюю на землі це не означає що мені по-барабану шо робиться у шполі чи селах. але йти на вибори ніколи не думав бо вважаю шо там повинні діяти молоді і розумні а не така шмарота як ти і твоє розпальцоване биче тирло в шортах і золотих цепках.

  • Отець Сергій коментує:

   А якій партії служила Береза пане Іване ?

 9. iван коментує:

  Пліткувати про жінку яка вже не є при владі недоречно. Там є інші такі як Ольга Шпиця, та багато інших, ще багато хто з жінок іде на вибори от про них пізніше і поговоримо.

 10. Троль коментує:

  ну-ну

 11. hysterical коментує:

  Спасибочки автору. Возможно, в будущем я и действительно реализую аналогичную затею. 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *