Народна Рада Шполянщини заявила про факти погроз журналістам: тітушки проти народу

Шукаючи захисту від наполегливих «прохань» голови Шполянської райдержадміністрації В. Потапенка, віддати гроші черкаським волонтерам,  до Народної ради звернулися  підприємці.  Народна рада вважає, що викликати  до свого кабінету на співбесіду та вручати їм листи із вписаними сумами «добровільно-примусових» пожертвувань є протизаконними.

Такі дії, слуги народу  є порушення  трудових  прав, свобод людини і громадянина.

З метою дати можливість людям забезпечувати свої сім`ї Народна рада стала на захист підприємців та організувала з головою РДА зустріч.

Зустріч відбулася.

На прийом до В. Потапенка прийшли близько 20 активістів, а на противагу голова РДА зігнав майже 100 чоловік. Зустріч пройшла дуже емоційно, з криками та погрозами, з обопільними звинуваченнями.

Активісти дорікали Потапенку за його методи «переконань». Ніхто не проти збору коштів, але вони повинні залишитися в районі та справді бути добровільними. До речі «листи щастя» вручали не всім, а вибірково за власним підбором пана Потапенка.

Голова адміністрації звинуватив людей, що вони заважають у роботі, збурюють народ та мало докладають зусиль по  наведенню благоустрою. Також він зазначив, що збирав гроші не для себе та попросив вибачення у підприємців.

Для захисту керівника району від народу до сесійної зали було зігнано бюджетників, місцевих тітушок та «заробітчан» Антимайдану. Підприємців, які заплатили «добровільно-примусові» внески у залі не було.

Начальник відділу освіти П.Вербівський(«золота фарба») привів із собою працівників відділу освіти. Педагогів п’ятої та першої шкіл  очолила директор школи регіоналка С. Сотник. Державні службовці жодних питань чи пропозицій не задавали, тільки агресивно кидалися на оператора.

Склалося враження, що їх «використали» для «масовки». Держслужбовці  у робочий час повинні плескати, сидячи в затишному залі,  чи працювати на благо району?

Багато колишніх працівників міліції та «тітушки» були, як ніколи єдині у підтримці Потапенка. Поводили себе досить агресивно. Голова РДА, не дослухавши людей у  вищому ступені роздратованості покинув зал. Після цього пристрасті накалилися, ще більше. Дійшло до погроз. Голова райради погрожує наказати журналіста «Шполяночки+», інший прихильник Потапенка кидається на інших.

Народна рада продовжує й надалі захищати права громадян. Люди бачать, що методи Януковича разом з призначенням Потапенка повертаются в район. Тітушки, які ледь не вбили активіста «Народної ради» в ніч 2 квітня минулого року під час викриття грального заходу у Шполі, через рік прийшли підтримувати голову шполянської районної державної адміністрації. Потапенку честь і хвала!

Щоб районна влада, яка використовує тітушок не накоїла лиха в районі, Народна рада згуртувалася та закликає робити це інших. Члени Народної ради впевнені, що Президент України виправдає довіру, всебічно та об’єктивно вивчить події у Шполянському районі, дасть оцінку роботі влади та наведе лад на Шполянщині.

Слава Україні! Героям Слава!

Народна Рада Шполянського району (Черкащина).

36 коментарів до “Народна Рада Шполянщини заявила про факти погроз журналістам: тітушки проти народу

 • 23.04.2015 о 21:42
  Permalink

  Ахахаха КЛОУНИ, шо пишете ідіоти! Ахахах! АААА жесть, вцикаюсь зі сміху. Та Натаху давно пора закрить.

  • 24.04.2015 о 09:04
   Permalink

   А тобі мила не хватає, щоб повіситься? Давай начинай закривать Шполяночку – а ми всі на тебе подивимось. Ухахочемся!

 • 25.04.2015 о 08:00
  Permalink

  Одне питання- якщо штопор вова потап чесний і сміливий, для чого позвав мишалових,пасек і вчителів,армяна жору і міліцію? А ДМБ для потапа скоро, пора переводити гроші з волонтерського рахунку в готівку. А яка потужна вікторукова стаття! Нарешті апогей: потап до свого рила присовокупив морду скорика. Живем по новому?

 • 25.04.2015 о 13:06
  Permalink

  Люди переставайте надіятися на владу! Як показує життя інтереси влади і Ваші зовсім різні. Досягти благополуччя Вам буде заважати влада, тітушки, казнокради. Тільки Ви заінтересовані у заможному майбутньому своїх дітей. Влада поки, що імітує реформи. За останній рік народ став втричі бідніший, працівники отримують(100$,) пенсіонери (50$), підприємці закриваються. Ви вірите, що наш Президент, Прем`єр, за цей рік стали біднішим? Чи навпаки збільшили свої статки. Народ просять терпіти. А жити по-людськи коли?

   • 26.04.2015 о 01:47
    Permalink

    Влада це люди,гнидофорте.Ви привели потапа і думали все-перемогли.А якщо прибрати тих ,що зігнали потапа рятувать? Ви його змусили слухати за себе в очі, а ви: форти, отці перевертні ремби, готові до себе гостей прийняти- очі в очі? Велосипеди купили педалі крутить, огородніки срані?

    • 26.04.2015 о 05:52
     Permalink

     Ти себе чуєш дурню, що пишеш? Кого ви вже не лякали і Лазіків , і Павлових і Гребінюченків,Вербінських – і шо? Переключилися на Потапенка, тому що не допустив до корита, і не пішов на поводу у горе революціонерів, з діагнозом дебілізм !

     • 16.05.2015 о 16:26
      Permalink

      Юрик! Ти дурню пойми-якщо ти політична повія то і роздуми твої-лайно! Дебілізм-це коли стільки років ти крав в освіті багаючи з партії в партію! Переоцінив себе, бобік не спас від Черевка, то сиди,сука, мовчки!

    • 26.04.2015 о 08:24
     Permalink

     Чмошніке – ти оприділись, то потап я чи той хто привів потапа. В тебе з логічним мишленням не все гаразд, звернися до Пірогова, він підправить тебе десь туди до Сміли. А з’явився не я, а ти. Відкрий хронологію сайту і побачиш хто де з’явився. ну хіба, що ти звешся то EHF то fcd чи як там тебе?. А мозолі свої поїдь до бабки оброби тільки дивись язика не попечи, бо видно вони в тебе або на язиці. або на сраці.

     • 16.05.2015 о 07:04
      Permalink

      Сашп павлов! перестань казати погані слова на сайті! Розвивай бізнес в автошколі і не свисти, бо буде те ,що з твоїм рибаком!

 • 26.04.2015 о 09:28
  Permalink

  потапа поставили земельні місцеві князьки, щоб не було чесного обліку земель державної власності,використовуючи його хворобливі амбіції, щоб люди не питали в них за вкрадене. На відміну від більшості районних рад, де голови-лідери, не призначені владою, у Шполі ті самі місцеві князьки, включаючи потапа, змогли обрати абсолютно порожнє місце, яке просто тримається за крісло і слово проти “царя потапа” ніколи не скаже, якби тільки його не тронули. А тепер думайте будемо жити для них чи для себе.

  • 26.04.2015 о 10:16
   Permalink

   Коли обрали Скорика і коли призначили Потапа є різниця? Ця різниця у майже рік. Тому логіки не має. Іди лічи пам ‘ять. Учи вірші дурню.

  • 26.04.2015 о 13:18
   Permalink

   З твоїх слів, Потапенко у владу прийшов від бізнесу, а Скорик від народної ради з Майдану, що в них спільного ? Скорик у владі рік, Потапенко 3 місяці ! Чому прийшовши до влади в районі, Скорик, разом з народною радою жодних змін не зробили в районі! Голова районної ради, разом із депутатами, має набагато більше повноважень ніж голова РДА !

 • 27.04.2015 о 10:19
  Permalink

  Ще ні один “Царь”,такими методами не захистив себе!!Згадайте Майдан!Де зараз яник,азіров,і інша сволота?Втікли!І скільки вони не звозили тітушню,ні чого з цього не вийшло!Так ,що владо,треба задуматись!Ми пам2ятаєм Героїв Небесної Сотні,і не забудем!В нас різні бачення,і вже так жити ви не будете,змінились люди!!Подумайте….

 • 01.05.2015 о 05:12
  Permalink

  А спільне у них те, що жоден з них не працює для людей за переконням,від серця. У Потапенка більше набагато грошей, він більше піариться, бо має можливість. Спільні великі хворобливі амбіції, спільне- обидва мільні бульбашки, а значить скоро лопнуть.

 • 04.05.2015 о 17:23
  Permalink

  Нічого не зробили і не зроблять, бо скорик з потапенком заодно. Які у депутатів зараз повноваження, а потап діє від імені держави. А зовсім скоро потап поведе на місцеві вибори команду президента. Це для шполян шанс оцінити суперволонтера, бо скорик у цей час зможе тільки занято на горшку кричать.

   • 11.05.2015 о 23:50
    Permalink

    Дурко, де ти взявся ? ! Потап точно доробить до виборів, а Скорик буде нужди справляти, разом з народною радою, і на народну раду ! А от ти за свої слова , точно будеш срать стоя !

    • 14.05.2015 о 05:33
     Permalink

     Та не вже? Яка ви силіща? Це якщо штопорок буде какать стоячи і лизать при цьому х…, то може доробить до виборів.

    • 14.05.2015 о 07:49
     Permalink

     Супер! Я буду срать прямо на потапа в його басейни, де він лежатиме. Оце думаю про Ярославку, але на ангусі буде символічно. А чи доробить- поживем побачимо,уроди.

     • 16.05.2015 о 16:29
      Permalink

      А витиратимуть гімно павлов і дятченко!

   • 12.05.2015 о 13:10
    Permalink

    Якщо Потапенко Володимир Миколайович дороблять до виборів, а дійсно дороблять, то ти і тобі подібні дійсно будуть срать стоя !

    • 14.05.2015 о 05:35
     Permalink

     А чо дороБЛЯТЬ? У тебе двоїться? НІХТО БІЛЬШЕ ЙОГО НЕ БОЇТЬСЯ! А птічнік добре горить у півника потапа?

    • 14.05.2015 о 07:52
     Permalink

     Отче! Не богохульствуй! Хоч ти і двійник-але назвався, то будь достойний! Потапик! Ти чучело потєшноє, розлабся!