Шполянська районна рада ухвалила цинічне рішення

У Шполі відбулась чергова сесії районної ради, де було розглянуто п’ятнадцять питань. Ухвалені відповідні рішення. Наприкінці засідання сесія вирішила: встановити Скорику І. І. голові районної ради, щомісячну надбавку ЗА ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислуги років. Проводити преміювання за… особистий вклад в загальні результати роботи, а також до державних та професійних св’ят та ювілейних дат.

Під час обговорення депутат Лазаренко М.Г. закликав усіх підтримати це рішення, що і було депутатами зроблено. Після сесії я поцікавився у кількох депутатів, які голосували за це рішення, чи їм відомі ВИСОКІ ДОСЯГНЕННЯ?

На це вони відповіли, що вони про такі не знають.

В час коли потрібні кошти для зміцнення армії, і прем’єр-міністр А. Яценюк закликає до економії коштів у всіх галузях державного господарства, рішення районної ради про встановлення надбавок, за високі досягнення у праці голові районної ради викликає подив,і виглядає цинічно.

Так, всі державні службовці мають багато різних надбавок; Надбавка за ранг, надбавка за вислугу років, надбавка за виконання особливо важливої роботи, надбавка за роботу з документами що мають ступінь секретності “таємно”, ще вони отримують надбавки за те що мають будь-які пільгові категорії, як наприклад, чорнобелець, ще у багатьох держслужбовців є (сумнівна) інвалідність.

Також їм здійснюється щомісячне преміювання, вони отримують допомогу для вирішення своїх соціально-побутових питань, і це все далеко не все що вони отримують. Але, є і держслужбовці і нижчого рангу, які не мають багатьох надбавок…

Наша країна переживає зараз складні часи, сподівання людей не виправдовуються, немає люстрації і повного перезавантаження влади, трапляються випадки корупції, не здійснено реформи місцевого самоврядування, немає змін в виборчому законодавстві, та в системі управління. І коли в цей час представники влади пишуть що в них є високі ДОСЯГНЕННЯ, і роблять собі надбавки, то це обурює громаду, яка разом з представниками Народної ради, принесла і вручила владі саме ту надбавку, яку вона і заслуговує.

В цьому бідоні дійсно було те що на ньому і написано. Які досягнення така і надбавка. Прийшли подивитись (випадково ) на 50% надбавку і представники партії “Удар”, також ще була зроблена пропозиція Івану Івановичу поділитись “надбавкою” з бетона зі своїми колегами, а надбавку з бюджета віддати на допомогу на АТО.

Всі чиновники є найманими працівниками громади, відтак люди мають знати скільки вони платять своїм “робітникам”, розмір їх надбавок і премій.

Голова Народної ради Зачепа Ігор

Опубліковано у Новини, Статті, у місті. Додати до закладок постійне посилання.

22 коментарі до Шполянська районна рада ухвалила цинічне рішення

 1. Артур Алієв коментує:

  Вот это пацаны молодцы! Было бы еще лучше чтобы приехать туда на этом гамновозе и каждому “служителю народа” по два ведра в каждый кабинет, и желательно на голову. А то они привыкли за счет народа себе премию, и надбавки всякие, за то что ничего не делают. Такую “надбавку” заслуживают там многие, а не только один Скорык, в многих там зарплата как будто они работают в ЗАБОЕ, за какие ДОСТИЖЕНИЯ такие надбавки? Это ТРУТНИ, для простого народа. Эту всю районную администрацию, с этой радой разогнать, и ничего не случится. Каждому з бетона сделать “надбавку” на 50 килограмм, чтоб они носили ее с работы, и на работу, может тогда некоторые поймут, как простому народу “носить” на своей шее таких ” трудяг-служителей”.

 2. OpenID عبدالله ليبرمان коментує:

  ох і хитра жопа…

 3. troll коментує:

  І що ж вам цей недоумок розповів про надбавки? Ґоре та й більш нічого не буде з цього району. принесли лайно в надбавку до лайна. а депутати – гниль-параша. стидно за те що ці сцикуни злякались лазіка і тупо проголосували за те щоб наші народні гроші віддать оцьому чучалу. за що питається1 хтось питав на сесії – за які подвиги це чмо повинно отримувати велику зарплату. скорик – ти лайно. пиши заяву про звільнення бо прийдеться з позором тебе виганять як тімоху – на сесії. ці вівці проголосують як тільки хтось серйозний візьметься організувати тобі імпічмент. і павлову передай що на цей раз йому не поможуть хитрі трюки. 14 тисяч матеріалки – це він оборзєл полностю. на лікарства їх хай побереже. від стресу і поносу.

 4. zhora коментує:

  Зарплата в Павлова, Крушинского та багатьох інших більша чим в Скорика, а вони однаково разом ще з Гребенеченком дурака валяють. А деяким таким як Кожукало і без зарплати можна, вони хабарі беруть, то нада ставить мусорні баки перед адміністрацією і встрічать коли йдуть на роботу і ВИКИДАТЬ СМІТТЯ В СМІТНИК, чорний вход закрить а то вони через нього тікають, отделів там в адміністрації повно, і МАЙЖЕ всі дурака валяють, і у всіх є купляна інвалідність та ще і не третьої групи, встраюється вроді туди до Скорика і Влад Плосконос, то оказується в нього вже є друга група інвалідності, ще купив після податкової, це оказується не адміністрація, чи райрада а общество інвалідів, нормальним там роботи нема. І перед освітою для Вербівського поставить бак, бабки разом з сотоваріщами в ДІТЕЙ ВКРАВ, а вчителі і директори шкіл вчать дітей що нада буть чесними , справедливими хоробрими, патріотами а самі зайці трусливі, бояться спитать ШО ЦЕ ВИ ПАНЕ ВЕРБІВСЬКИЙ В ДІТЕЙ ГРОШІ ВКРАЛИ? чи накладних на краску не бачили ? чи інваліди на очі? Багато хто з директорів шкіл, разом з Пашою, і головами сіл заробив на виборах Яника, як приклад директор самої кращої школи село Сигнаївки, а відкати на харчування дітей може Паша не брав? ще тоді. Можна тільки говорити, а хто злодіїв хабарників на місце буде ставить? А нема храбрих, є тільки на язик. ось скоро вибори і до влади знову рвуться РИГИКИ і їх товаріщі, знову буде покращення, якщо будуть кандидати з бивших ригів, їх також потрібно в мусорні баки, два покращення то вже забагато. Одна печалька, нема просвітлення. Ганьба хабарникам, боягузам, бившим і настоящим ригаловським злочинцям, та тим хто жирує за рахунок простих людей.

  • Форт коментує:

   Ти Порошенку напиши, чи поїдь до нього скажи. Чи шановному Прем’єру. Спитай куди діваються гроші на армію, які люди збирають. Я вже не говорю про бюджетні гроші. А то тут такий розумний. Срать тільки не просишся.

 5. Артур Алієв коментує:

  В Одессе в.о. главы фонда соцстрахования Олег Руденко который получал откаты, и воровал пол лимона в детей беженцов, так его бросили в мусорный бак, и закрыли там, сказали что это твое новое место работы. Также подобный случай был с “колорадским” атаманом войска Запорожского Александром Панченко, другом Яныка был, тоже сидел в зоне, сильно партию рыгов любил, также сидел в мусорном баке, были и подобные случаи и в других городах, на Черкащине вроде пока нет. Смотрим это в интернете, и применяем в своих городах. А то на продажный суд надежды никакой, система то старая осталась, судьи то все привыкли работать по старому, а за ментов то и речи нет. Кто замазан рыгаловской партией, тем место в мусорных баках.

  • troll коментує:

   правильно – скорика павлова гребіня шпицю вовка вербівського і всіх хамелеонів – в бак для сміття. запрягти лазіка і хай їх як бурлака на волзі відтягне до сміттєзвалища.

 6. facebook.com Сергей Егоров коментує:

  Почитав я Ваші коментарі , шановні , і можу сказати , що може Ви і розумні речі кажете ,(як вам здається) ,але то не не депутати СЦИКУНИ ,які послухалися “лазіка” ТО В ПЕРШУ ЧЕРГУ ВИ ССИКУНИ!!! Хочаб обличчя свої ссикливі на аватарках виставили , щоб Шполянщина знала своЇх “ГЕРОЇВ”! А поза очі ви всі герої. Ви підіть це “лазіку” скажіть …

  • troll коментує:

   а ти бачу адвокат лазіка великий1 шо йому казать. все йому казали – він поліцаюга і велика гнида яка паразитує в нашому районі. а ти його шавка. скоро всі ссикуни зберуться знов на площі і привезуть для цеї всієї свори бак для сміття.

   • facebook.com Сергей Егоров коментує:

    Я не адвокат лазіка! Не мели херню! Ок?) а нсли хочешь мне что либо предьявить так напиши мне в фейсбуке лично или фото поставь на аватарку! А то вы только трындеть и умеете. Посмотрю на нашу шполянскую опозицию так одни умники только в слове Х…Й три ошибки делаете. Все умные пока рыло своё в бютжетное корыто не всунули. Сильно честные тут все ? Даже лица ваши подлые не показываете! Страшно? Очечко жмёт ?)

    • troll коментує:

     та мені пофіг і ошибки і фотки і мені по фіг хто ти такий. триндіть і правда тут люблять – для того й сайт. але цей трендьож допомагає проливати світло на багато речей. наприклад на дії оцих нахалюг з райради. друкувати зарплати працівників адміністрації нам не треба бо вони мінімальну получають. береза одна пахає за пару тисяч а ці чмирі – скорк павлов гребінь нічого не роблять і по 14-19 тисяч гребуть відпускних і різних матеріалок. а депутати уроди – їм по барабану все як барани голосують все шо надумали павлов з лазіком. побачиш як буде нам страшно коли їх таки викинуть в смітник. а твій лазік сам хай розжимає очечко ніхто його не боїться він тільки дразнить народ своїм наглим тварючим рилом.

     • facebook.com Сергей Егоров коментує:

      Я тобі ще раз кажу що лазік не мій. Ти не доганяєш?

 7. Mila коментує:

  Та швидше би вже влаштували їм “мусорний бак челендж”, так як в Рівному замголови облради Олександра Данильчука вкинули в бак за співпрацю з ригами Яника.

  • rembo коментує:

   Павлова, Гребінюченка, Скорика – давно потрібно викинути на мусорник, без бака, разом з міським головою який розвів мусорники по всій Шполі !

 8. zhora коментує:

  Шановна народна рада, чи можливо інша рада, чи громадська організація, чи не могли б Ви для нас, простих шполян взяти роздруківку зарплат ( з всякими надбавками та преміями) працівників Шполянської районної ради, та адміністрації, і надруквать її тут на Шпола Он-лайн та надати цю інформацію газеті Шполянські вісті та Шполяночка плюс і попросити редакторів, особливо Вікторука А.Ф. її оприлюднити. Можливо їм бідним дійсно всім потрібно добавить. Ще запитайте в Скорика І.І.чи зна він про постанову кабміна про заборону доплат і премій чиновникам, і економію коштів? якщо зна то що це за посада в Плосконоса Влада, заступник Павлов, а Плосконос тоді хто? Хай Поперечного ще собі візьме, він тоже з самооборони мебельної, і тоже інвалід, і тоже має пенсію, адже майже всі хто працює в адміністрації є інвалідами другої групи і пенсіонерами. Наперед кажу ВАМ велике Д’ЯКУЮ за цю інформацію. Що стосується мусорних баків то до них черга також дійде, непогані (загнидяні) бачки знаходяться за поліклінікою, я думаю саме вони і будуть використані.

  • facebook.com Петро Комар коментує:

   Будьте ГРОМАДЯНАМИ !
   Кожен громадянин має право отримати будь-яку інформацію про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування. Інформація не є конфіденційною і підлягає наданню на запит.
   Зразок для подання запиту.
   ФОРМА
   запиту на інформацію в Шполянській районній раді
   Розпорядник інформації Шполянська районна рада
   Запитувач Комар Петро Вікторович проживаю вул.. _________ м.Шпола Черкаської обл
   ЗАПИТ НА ІНФОРМАЦІЮ
   Прошу відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надати :
   інформацію про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з бюджету голові Шполянської районної ради І.Скорику за ___________ місяць 2014року та належним чином завірені копії підтверджуючих документів.

   Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк :
   на адресу м.Шпола вул.._____________________
   дата (підпис)

   Вам повинні дати інформацію, яку Ви просите, за 5 робочих днів.
   Якщо не надали звертайтеся у прокуратуру, або до нашої організації.
   Ми маємо досвід.

   • troll коментує:

    петре. скорику по фігу твої закони. це мудло кончане сидить собі в крутому кабінеті і получає надбавки за високі досягнення в маразмі. тобі ніколи таких досягнень не досягти. по ньому шевченкове плаче а павлову з гребньом лафа – придурок головує а вони жирують. не хотів би я бути на місці берези – так і криша зїде в кругу цих шакалоїдів.

 9. Vlad коментує:

  Чим закінчився суд із Тупотою???де справедливе правосуддя???

  • troll коментує:

   ти шо1 тупота виявляється не стріляв у жінку і не був пяний. це все кишінько видумав гад1 у середу о 15.00 суд над кишіньком. аграрні традиції через суд вимагають з нього 140 тисяч гривень за наклеп на чесного і порядного тупоту. хто хоче хай приходить на це відкрите засідання суду і подивиться безплатний цирк1 так шо шановні землячки кому захочеться вистрелить по комусь то не вагайтесь – зможете потім відсудить у своєї жертви кучу бабла1 отакий от євромайдан малята.

 10. Артур Алієв коментує:

  Суд с Тупотой был сегодня (закрытый) известно что он еще раньше убедил судью что был воврем’я стрельбы трезвый как стекло, она поверила, и хочет денег за моральный ущерб, больше 100 тысяч. В среду в 15.00 приходите на суд. САМЫЙ ЧЕСНЫЙ

  • troll коментує:

   так. в среду приходимо не на 15.00 а на 13.00. хтось шось наплутав. і побачимо як суд наш самий гуманний в мірє прийматиме рішення шоб люда лимар кишінько свобода і ще всякі газети і сайти должні заплатить тупоті 140 тисяч за моральний ущерб бо його блять оббрехали111 якшо хтось думає шо отаке можна творить зараз коли майдан виборює право на справедливість у цій державі то це можна назвать провокацією проти нашого народу. гей ти суддя – хто ти там красючка чи кравчучка – перестань хрєнєть бо ато вже буде в шполі111

 11. Vlad коментує:

  Кравчук не борзєє, а літає в короні. Царь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *