Шпола: городянам показали минуле міста у світлинах

До Дня нашого міста в краєзнавчому музеї відкрилась виставка фотографій шполянина, фотокореспондента Василя Фарштейна, під назвою «Через фото в минуле очима В.Фарштейна».

Творчість цієї людини переносить глядачів крізь час, в ті зупинені миті життя, що стали неповторними. Шполяни знають Василя Фарштейна, як талановитого фотохудожника, фотокореспондента газети «Шполянські вісті» та керівника фотогуртка районної станції юних техніків. Дивлячись на його роботи, ніби відчуваєш дух того часу. Вражає живість та динаміка найпростіших, на перший погляд, світлин. І кожна з них несе особливу задумку автора, його бачення світу.

Життя нашого міста вдало «зупинено» оком художника.І зараз, кожен бажаючий може прийти і побачити частинку історії, яку подарував яскравий талант.

Втілення в життя цієї виставки стало можливим завдяки колишній учениці Василя Фарштейна, а нині редактора газети «Шполяночка» Наталії Сторчак. Працівники музею висловлюють подяку Наталії Сторчак за надання фотокарток для експонування їх в краєзнавчому музеї.

Виставка триватиме з 15 вересня до 3 жовтня.

Директор краєзнавчого музею Н.І.Іванченко // shpola.gov.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *