Мешканців Шполи закликали особисто звернутися у районний військовий комісаріат

24.07.2014

Складна ситуація в Україні не залишає байдужим нікого, щодня на наших очах будується нова історія. Зміни, що відбуваються сьогодні в країні бентежать кожного українця і навіть зачіпають громадян інших країн, які просто не можуть лишатися осторонь. У зв’язку з цим, 17 березня 2014 року був прийнятий Указ Президента № 303 “Про часткову мобілізацію”.

Цей документ стосується кожного жителя нашої держави, оскільки навіть якщо Ви не є військовозобов’язаним, то багато хто з Вашої родини, друзів, колег, сусідів та інших громадян мають пряме відношення та нормативно закріплений щодо них обов’язок брати безпосередню учать у процесі мобілізації.

Мобілізація має бути здійснена в обсягах, визначених мобілізаційними планами з урахуванням резерву, призову військовозобов’язаних, у тому числі резервістів, і поставку транспортних засобів для забезпечення потреб Збройних Сил і Національної гвардії.

Місцевим органам виконавчої влади за участі органів місцевого самоврядування доручено організувати і забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття військовозобов’язаних на військову службу, прибуття техніки на збірні пункти та у військові частини. Також місцевим органам виконавчої влади доручено виділити тимчасово будівлі, споруди, земельні ділянки, транспортні та інші матеріально – технічні засоби, які необхідні для проведення мобілізації.

Що необхідно знати кожному мешканцю Шполянського району чоловічої статі: якщо вони перебувають на військовому обліку у районному військовому комісаріаті, проходили військову службу у лавах Збройних сил або інших військових формуваннях, – повинні особисто звернутися у районний військовий комісаріат.

shpola.gov.ua

40 Comments

 • Владика 25.07.2014 at 19:39

  Нехай військомат не забудеться за переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей, які заховалися на Шполянщині ! А наших дітей і внуків посилають боронити їхню землю !

  • Микола 04.06.2015 at 13:28

   земля наша, а не їхня. І боронити повинні разом.

 • Ігор 26.07.2014 at 16:00

  А прокурорам, міліціонерам теж повістки роздають??? Чи такі люди тут потрібні???

  • микола 26.07.2014 at 18:43

   Ще лазіку,і павлову,вони ж воєнні!

   • Октан 27.07.2014 at 02:08

    На передову їм ніззя у них справка. Шполянське начальство поголовно інваліди. Вони можуть тільки пиляти бюджет. Але ж у їхніх синків здоров`я ого-го.

 • Ігор 26.07.2014 at 21:25

  В Шполі новий начальник міліціі і новий прокурор от їм би і предложить поїхати показати що вони дійсно вибрані народом і новою владою!!!

  • Форт 26.07.2014 at 23:15

   Якою владою? Яким народом? Отими 10 придурками які ганяють та стукають себе в груди. Народна рада – гівно то собаче а не народна рада. Вони між собою розібратися не можуть, хто з них є головним. А ти про якийсь народ розповідаєш. Народ городи сапає і на роботу ходить, свиней тримають, а не бігають по Шполі “вибери мене”.

   • ВЛАДИКА 27.07.2014 at 00:31

    форд, а ти синок їдеш в солдати ? чи тільки язиком ! чи громадську раду не беруть пи..ть своїх ?

    • Форт 27.07.2014 at 10:04

     Звичайно не беруть «папа».
     І маленьке запитання – а владика який “Всея Рассея” чи Український? Якщо “Рассея” то давай туда. Путіна попробуєш успокоїть, а там може й Яника побачиш по чарці вип’єте.

     • Рембо 27.07.2014 at 11:16

      Форт, а можливо допомогти, щоб взяли ? Я можу переговорити з Женюю Курбетом , обласним військовим комісаром, щоб взяли. Тим більше у третю хвилю мобілізації будуть призивати і до тереторіальної оборони. Форд, тиж ярий патріот Шполянщини, так давай, попробуєш пороху !

     • Форт 27.07.2014 at 13:11

      Тільки з тобою. Понюхаємо разом.

 • ВЛАДИКА 26.07.2014 at 22:26

  Вони чим відрізняються від тебе Ігорьоша? Яке відношення ти до них иаєш? Вони що не люди ? Ти сам мобілізуешся, чи тільки з під спідниці маминої пиз ..ш! Вас таких як ти багато, а як до діла, то повні штани накладаєте, і язик в жопу ! Біжи покажи приклад, а потом давай рекомендації, пізд..ш !

  • Ігор 26.07.2014 at 23:43

   А я і був в военкоматі в п’ятницю!! Сказали що маю вибір можу відмовитись можу йти проходити медкомісію… Пішов обходити лікарів!!! Я не пи….Ю !! А збираюсь … ВЛАДИКА ти зі мною??? Небійся там не страшно!!

   • Рембо 27.07.2014 at 14:12

    Ігоре, будеш у військоматі, запитаєш у віськового комісара Дорошенка, під які знамена він моболізує людей ? На сайті РДА військовий комісар сьогодні на фото з Януковичем, ну повний пі…..ц ! Ганьба військовому комісару, і РДА Березам,Шпицям ! Завтра віднесу Курбету і Ткаченку, нехай полюбується, Красавчик !

 • Ігор Зачепа. 27.07.2014 at 09:35

  Звертаюсь до Ігоря і ФОРТА, нового нач. міліції так як і прокурора ніхто не вибирав, це не виборні посади, що стосується прокурора то його кандидатура була погоджена з Народною радою, а нач. міліції був призначений без погодження, і на даний час деякі шполяни не зовсім задоволені його роботою, але потрібно врахувати і те що більшість там молоді кадри які недавно прийшли працювати в органи, а старі кадри корумповані, працювати в ті часи без цього було неможливо. Тепер про звинувачення Народної ради Фортом, Ви шановний прийшли б на Народну раду, і запропонували свої ІДЕЇ, свої ПРОПОЗИЦІЇ, та своє бачення боротьби з корупцією в владі, якщо вони звісно у Вас є, і заодно розказали б їм що Ви про них думаїте. Якщо боїтеся приходить, то ось електронна адреса пишіть, пишіть всі хто небайдужий до життя нашої громади, ПРОПОНУЙТЕ І ПОКАЗУЙТЕ ПРИКЛАД.

  • Форт 27.07.2014 at 09:54

   Звичайно не беруть “папа”.

  • Форт 27.07.2014 at 10:01

   А Ви що свої ідеї десь висвітлювали? Чи може зробили сзбори людей та розповіли, що Ви зробили щоб життя в людей стало кращим.
   А Ви шановний якщо не зовсім давно стали таким патріотом, то я Вам відкрию секрет, бо бачу, що це новина для Вас – омолодження кадрів в міліції та прокуратурі відбулося трішки раніше (якщо Ви це хочете пов’язати з Вашими мирними зібраннями і поваленням монархіченого президента Януковича). Так, що це не Ваша заслуга особиста і не Народної ради. А те, що більшість вибрала сама себе в Народну раду то це знають усі, навіть впевнений дратувало це і тих хто стояв на центральній площі міста. А раз Ви взялися робить то робіть, а то тут починаєте пропозиції. “Есть ли у Вас план мистер Фикс”. Чи у Вас там не думається, а так на арапа.

 • Рембо 27.07.2014 at 14:21

  Форд під такими знаменами військомат мобілізує гвардію, так як жє туди йти !див.фото на сайті. Підкажи телепням з РДА, що ми живемо вже в іншому часі (shpola.gov.ua/rayonniy-viyskomat.htm ) ?!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Петро 27.07.2014 at 14:47

   Верхівка РДА призначена за Тулуба. Цим людям важко змінюватися, але у них виходу іншого немає. Таки прийдеться працювати для людей, або люди їх “підуть”.

  • Форт 27.07.2014 at 20:33

   Ну будеш в адміністрації то покажеш. Видно ти там частий гість.

 • Іван 27.07.2014 at 14:24

  Хай соберуть збори і розкажуть що зробили депутати для людей, щоб життя людей стало кращим, і особливо депутати рай. ради, хай прозвітують ці обранці-засранці.,а люди потім розкажуть що вони зробили самі для себе, скільки і чого вони надепутатствували, вони на відміну від теї ради уже не один рік депутатствують, особисто я прийшов би на звіт горбача.Такі як ФОРТ, вони тільки язиком, і вони нікуди не прийдуть, ні в яку раду, бо там не платять, а такі фортики і їм подобні ідуть тільки туди де бабло і можна вкрасти, вони самі не знають як, ну знають що не так, ідеї в них в голові тільки такі,-якби когось розвести, приклад іншим вони ніколи не покажуть, ці стерв’ятники форти, приходять в самому кінці, і примазуються до переможців, і їм не важливо хто це будуть, чи буде це единая росея, чи це будуть проукраїнські, проросійські, головне щоб набить свій кендюх, вони думають що все за них повинні зробити інші, ініціативу ніколи не проявляють, тільки критикують і обливають людей брудом. Ганьба ВАМ.

  • Форт 27.07.2014 at 20:36

   Ваня Горбач депутат міської ради. І з логіки твого виступу я мав би зараз бути примкнутий до Народної ради (ну якщо вони звичайно переможці). Кури менше.

 • Іван 27.07.2014 at 22:09

  Не потрібно нікуди примикать, майте свою думку і свої переконання, і захищайте їх, не зважаючи на те що інші будуть переконувати в протилежному, і така людина завжди буде викликать почуття поваги. А яке почуття викликає людина що очолює одну партію, (опозиційну) а голосує і допомагає правлячій партії (регіоналам) на виборах ще і працює на третю (Королевську, добре платять) а зараз пропонує одній з шкіл дать ім’я Небесної сотні. Така прос..тутка визиває тільки огиду, а це ще і депутат міської ради, і навіть керівник партії. ГАНЬБА!!!, таким депутатам і керівникам партії.

  • форт 28.07.2014 at 10:04

   Питань не має. Я ж так і роблю. Тільки не всім це подобається. Ну зазвичай, як завжди. Крім того, що потрібно мати свою думку, необхідно ще й адевкатно і не в рожевих окулярах дивитися на речі, які відбуваються в нашому житті. Все реально зважувати і оцінювати.

   • ШПОЛЯНИН 29.07.2014 at 10:49

    Форт, а яка ж в тебе думка? Ти так багато пишеш та претендуєш на звання найрозумнішого! А в мене про тебе така думка: ти й справді знаєш, як правильно брехать, щоб тихо-мирно красти ще й на інших все звернуть. Україна тобі наскільки по-цимбалах, що тебе навіть нудить від одного цього слова. Читаю твої коментарі і наче Павлов переді мною – наглий цинічний хапун і брехло. Можеш не оправдовуватись, хто ти – і так ясно, ти з когорти падлюк, які ненавидять Україну і розуміють тільки позицію сили і грошей. Одним словом – сволота.

    • Форт 29.07.2014 at 20:12

     Я пишу коротенько, в порівнянні з тобою. Так що тут ще потрібно посперечатися хто тут “найрозумніший”.

     • Троль 29.07.2014 at 22:23

      мля… коротенький. у всіх розуміннях.

    • Форт 31.07.2014 at 11:47

     А т не забув, як чуть не вдавився?

 • Октан 28.07.2014 at 17:21

  Чиновники шполянської РДА уважно читають “Шпола Он-лайн”.
  Учора Рембо написав, що на сайті РДА шполянський комісар красується на фоні портрета Януковича. Януковича вже немає 5місяців.
  Сьогодні РДА замінила сторінку.
  Дякую Рембо!
  Дякую “Шпола Он-лайн”!

  • вася 29.07.2014 at 10:27

   Військомат до цього часу служить янику,і там працюють ті люди які зрадилиУкраїні!!

   • Ігор 29.07.2014 at 20:48

    По моему всюди працюють ті люди що спочатку зрадили Україну!!!! Потім вони сказали що ВЛАДА з народом і тепер знову живуть керують команднують тільки тепер у них шапка на другу сторону повернута!!!!!!

    • Троль 29.07.2014 at 22:25

     мозги в них повернуті завжди були.

     • Мойша 02.09.2014 at 01:58

      Да шо Вы говорите? Так вот оказывается они ( мозги то ихние ) очень мобильно вращаються…то они быстренько придумывали какую заявить стоимость за опцию “Годен”, а сейчас у них случился поворот ( мозгов ) на прейскурант опции “не годен”. Это ж какой талант нужно иметь, чтобы все так креативненько преподнесть народу ( награди их Боже за их старания )

 • Кум Сірка 30.07.2014 at 11:54

  В Горловке террористы совершили теракт – обстреляли жилые кварталы города из минометов и установок “Град”, убив по разным данным, более 20 человек. Это, по мнению боевиков, должно дискредитировать силы АТО. В командовании АТО в очередной раз заявляют, что не ведут огонь по жилым зданиям. Вместе с тем за сегодня погибли около 30 гражданских в разных районах Донбасса. Российские СМИ и сетевые ресурсы боевиков обвиняют в массовом убийстве жителей Горловки украинскую армию. В соцсетях, однако, сразу после трагедии в Горловке, появились свидетельства о том, что по городу стреляли боевики, с расстояния 5 километров. По одной из версий, обстрел совершила группировка российских наемников, главарем которой является террорист по кличке “Боцман”. Бывший руководитель горловской группировки – Игорь Безлер (Бес) – накануне исчез. Неизвестно – погиб террорист или бежал из Украины.

  • ШПОЛЯНИН 30.07.2014 at 13:38

   Дякуємо, вам шановний кореспондент з гарячих точок за інформацію. Тільки ми її бачимо й без того на спецсайтах.

  • Ігор 30.07.2014 at 20:41

   А коли в Шполі будуть проводити плановий відстріл собак???? Допоможіть знайти інформацію , та пригласим КУМА СІРКА щоб і цю собаку підстрелили !!!

   • Троль 30.07.2014 at 21:56

    це хіба собака1 це п’яна обкурена тітушка. воно забуло шо треба тут писать і в кайфі бред пише – все шо ввижається. то борщ то война. мля зарплати не получить.

 • ліля 31.07.2014 at 23:25

  В нашому районі так багато військових, які мають звання офіцерів і генералів. Чому вони не на Сході? Чому вони не захищають свою землю, свій народ? Чому вони сидять в керівних кріслах чи борються за них, маючи знання і вміння які так потрібні на війні? а наші хлопці захищають їх, ризикуючи своїм життям? Кому війна, а кому мать рідна?!.

  • Мойша 02.09.2014 at 02:10

   Деточка, невинный цветочек Лилия, они же, как хорошая наседка – с гнездышка не слазят, чтобы яйца не остыли ( упаси Боже ). Ведь если яйца захолонут, то превратятся в “болтуны”, а они фуууууууу, как дурно пахнут…всех будет тошнить. По такому принципу и сидят… о народе беспокоятся – альтруисты ХРРРРРОНИЧЕСКИЕ ( себе зернышка лишнего не позволят )

 • coanother 04.08.2014 at 10:08

  Огромное вам человеческое спасибо, очень актуальная заметка.