Черкащина: небезпека на вулицях Шполи

У Шполі наче не існує дорожніх служб. В центрі міста давно не працює світлофор, дороги розбиті. На вулиці Леніна до існуючих небезпек додалася ще одна. Як інформує кореспондент «Шпола онлайн», – пішохідні переходи практично стерлися. Влада дотепер не звернула увагу на цю проблему, незважаючи на те, що небезпека існує і для дітей. Один з пішохідних переходів є біля школи.«Що має статися, аби у дорожників знайшлася фарба? Невже це так складно? Від цього залежить безпека пішоходів», – кажуть мешканці Шполи.

Опубліковано у Новини | Теґи: , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

3 коментарі до Черкащина: небезпека на вулицях Шполи

 1. Пятачок коментує:

  тю, нашо нам це? тут всі свої) і водії і пішоходи все прекрасно памятають – де ті зебри повинні буть) привичка)

 2. Anatoliy коментує:

  Безпеку на дорогах забезпечує наше шановне ДАї. Їхній обовязок реагувати на стан дорожнього полотна, роботу світлофорів, встановленню дорожніх знаків і т.д. А чим реально займається ця служба – всім відомо – доїть автомобілістів.Для них нові часи ще не настали. Ба, навіть більше, тепер вони ганяють за тракторами в полі(караулять, поки той переїде через дорогу) і тут бац…нежданчик із-за кущів. Ніби навмисно, щоб побачили люди роботу “нової влади”.А з іншого боку без них теж неможна. Автопяниці геть обнагліють…..

  • Руслан коментує:

   Про які ви світлофори говорите?)) мені років 6 було коли вони працювали) а про дороги я в загалі мовчу! в сторону райлікарні ями уже досягають в глибину десь по 30 см!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *