У Шполі розмалювали паркан біля ставка: за єдину Україну

У містечку Шпола на Черкащині паркан біля Красного ставка розмалювали у кольори державного прапору України. Про це інформує кореспондент Інтернет газети «Шпола онлайн». Таким чином Шпола ще раз підкреслила, що вона за єдину Україну. Тепер мешканці міста сподіваються, що Красний ставок, де нині полюбляють відпочивати місцеві жителі, ще і від сміття почистять…

 

15 коментарів до “У Шполі розмалювали паркан біля ставка: за єдину Україну

 • 18.06.2014 о 21:54
  Permalink

  Ще раз запевняюся, що цей сайт проплачений як і все в нашій країні. Який кореспондент повідомляє? Хто цей кореспондент? Та назвіться уже. На кожній газеті пишеться редакційна група та прізвише її редактора щоб в людей не випикало підстав сумніватися в об’єктивності цього видання. А так я думаю, що мабуть таки на пів ставки цим кореспондентом і є наш шановний депутат Комар Петро Вікторович. До речі він же ж цей місток і фарбуава.
  Якщо я не правий то хай буде так. Але чомусь із 40 тисяч населення району в нас є тільки Петро Комар.

  • 18.06.2014 о 22:15
   Permalink

   В суботу 15 06 2014 приємно було спостерігати десяткам шполян – як шполянська молодь- учні старшокласники , студенти , висловлювали свою любов до Украіни через малюнок. Хто б -там що не говорив ,до яких партій і депутатських фракцій не належав , але зміни в нашому суспільстві в листопаді на Майдані розпочали студенти . Хочеться вірити , що і в нашому місті -кількість розумних , молодих , освідчених людей буде збільшуватись , а іх справи будуть націлені на краще ніж маємо зараз.

  • 18.06.2014 о 22:40
   Permalink

   От причепився до Комаря….. Тобі що, полегшає, коли взнаєш хто автор статті….??? Ти б краще сам щось конкретне зробив, а не писав пасквилі на добрі справи. А можливо і ти там фарбував паркан у жовто-блакитний колір?

   • 19.06.2014 о 07:51
    Permalink

    Все можливо. А ти, такий захисник Комаря. От пара захисник “бідник” і захисник захисника. А раз так говрош то може це ти їх ці статті і пишеш? І взагалі йдеться не про конкретні статті, а в цілому про сайт. Якщо для тебе не зрозуміло.

 • 18.06.2014 о 22:04
  Permalink

  Красивий получився місток ! Хтоб його не красив, ще раз підкреслив, що можна організуватися самому і організувати біля себе людей на виконання завдань ! Молодці!

 • 19.06.2014 о 01:45
  Permalink

  Невеликий флешмоб по фарбуванні паркану в національні кольори влаштувала патріотична молодь Шполи, яка не байдужа до подій сьогодення, і це не перша їх акція і не остання. Ідея належить Сімон Альоні, яку підтримали її рідні та друзі; Матвійчук Юля, Дубина Владислав, Сімон Сергій, та Масельский Владислав. Майже всі вони студенти, це та сама молодь яка найблищим часом стане основою позитивних перетворень в Україні. Пізніше до акції приєднався міський голова Заскалета Віктор Михайлович та ще двоє активістів. Ще хотілося б ПОДЯКУВАТИ батькові Альони, Сімон Ігорю Петровичу за фарбу, і патріотичне виховання своїх дітей.Молодці!!!

 • 19.06.2014 о 07:40
  Permalink

  І Комар, Комарем, а діти творять майбутнє І Молодці, навіть заскалету заставили своїми діями ворушитись ! Все починається з віри в державу ! Слава Україні !

 • 21.06.2014 о 11:55
  Permalink

  Форт і шполянин – гниди! Треба бить цих сепарастів забивать на смерть, щоб не паскудило нашої землі! так смішно, шо не робиться добре чи погано – а все на Комаря валиться злість від цих дебілоїдів. Мабуть треба придивитися краще до цього Комаря, якого так януки ненавидять, може хай він стане керівником району. Тоді вцються ці мерзотники форти, за правду, василі і вся ця швора.

 • 23.06.2014 о 14:54
  Permalink

  Троль, підтримую твою думку, мабуть треба познайомитись з цим Комарем, разом ми б дали перцю цій мерзоті.