Шполянська райдержадміністрація втратила інтернет представництво

Інтернет сайт Шполянської районної державної адміністрації не працює. Спроби користувачів, ще тиждень тому, відкрити сайт закінчувалися отримуванням попереджень про вірус. Нині сайт взагалі не працює.

За даними, які стали відомі кореспонденту «Шпола онлайн», – інтернет сайт райдержадміністрації «раніше було зламано, а нині взагалі відключено. Спроби поновити його роботу поки невдалі».

Таким чином, інтернет – користувачі тепер позбавлені можливості отримувати оперативні новини про роботу органів влади Шполянського району. Інтернет сайтів Шполянської райради та міськради, які б постійно оновлювались, наразі взагалі немає.

Опубліковано у Новини, у місті. Додати до закладок постійне посилання.

5 коментарів до Шполянська райдержадміністрація втратила інтернет представництво

 1. Артур Алієв коментує:

  Там не сайт “не працює” там вобще никто не работает. Иногда они делают вид что работают. А вирусы там у многих в головах, там же многие инвалиды второй группы, там все члены старой рыгаловской команды, а как инвалиды могут работать? и зачем? платят пенсию по инвалидности, плюс зарплата, плюс всякие надбавки, и т. д. Работы в местных служителей народа нет никакой, то и о какой работе писать? То и сайт им не нужен. Не назначен уже пол года голова РГА, этой сельхоз “элите” бардак нравится, то для яныка бабки собирали а это никто не требует ничего, ЛЕПОТА ТО КАКАЯ!!!

 2. troll коментує:

  яке ж горе сталося. як ми тепер будем жить1

 3. facebook.com Igor Ilchenko коментує:

  Мені от дуже цікаво звідки вам відомо невдалі спроби. Що за відкрита брехня. Для тролів які зараз понабігають і почнуть кусати зразу скажу що я не представник адміністрації але знаю що насправді сталось з сайтом. Ви ж не жовте видання що пишете про все підряд.

 4. Артур Алієв коментує:

  То напиши что случилось с сайтом администрации, а то мы думаем что они там не работают, и сайт им вообще не нужен, а окажется что они там пашут день и ночь и все для “блага людей”, а мы этого и не знаем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *