Мешканець Шполи став золотим призером з пауерліфтингу

Мешканець Шполи став золотим призером з пауерліфтингуНаприкінці листопада 2018 року в столиці України відбувся Світовий чемпіонат GPA/IPO 2018. У цьому спортивному змаганні взяв участь мешканець Шполи, студент Уманського педагогічного університету ім. Павла Тичини – Владислав Мошенський. Парубок навчається на факультеті фізичної культури та виховання.

На змаганнях Владислав зміг вибороти перемогу, тим самим завоювавши золоту медаль та ставши чемпіоном світу з пауерліфтингу серед юніорів.

Це далеко не перша перемога нашого спортсмена. На початку грудня 2018 року він в черговий раз став чемпіоном України з багатоповторного жиму, взявши штангу вагою у 125 кг та піднявши її протягом 3 хвилин 18 разів! У спорті шполянин з 13 років. Дзюдо хлопчик захопився ще у дошкільному віці, коли його маленького, бабуся привела на перше тренування.

Далі хлопця чекали виснажливі та наполегливі тренування, які проходили під керівництвом Михайла Оберемка – професійного тренера з дзюдо у Матусівській ДЮСШ (м. Шпола). Владислав неодноразово досягав чемпіонства.

Почавши навчання у педагогічному університеті, Владислав Мошенський став займатися пауерліфтингом, а також багатоповторним жимом штанги лежачи. В 2017 році він виконав норматив майстра спорту з багатоповторного жиму лежачи, піднявши штангу вагою 100 кг 31 раз на протязі 3 хвилин. Тоді він став чемпіоном світу із цього виду спорту.

Талановитого шполянина привітав міський голова Шполи Сергій Кравченко, а також мешканці громади, які пишаються своїм талановитим земляком.