Шпола продовжує розчищати дороги від снігу

Шпола продовжує розчищати дороги від снігуУ Шполянській громаді в ніч на 1 грудня пройшла заметіль та випало дуже багато снігу. Одразу комунальні служби розпочали розчищати дороги та автошляхи Шполянщини від снігу, аби уникнути ускладнень на дорогах у вигляді ожеледі.

Роботи розпочалися опівночі 1 грудня. Задля цього на дорогу виїхало до 20 одиниць снігоочисної техніки, стало до роботи більш ніж 50 працівників комунальних служб міста та району.

З 24 години 1 грудня у місті Шпола на дорогах працюють 4 одиниці техніки комунального підприємтсва “Благоустрій”, 1 одиниця “Комунальник”, 1 машина з філії Шполянський райавтодор, що працює згідно договору, 2 одиниці СТОВ «Маяк-Агро» під керівництвом М. Богач в рамках соціального партнерства, 1 фізична особа Сергій Совівський (по цивільно-правовій угоді), 1 одиниця ПП Метроагрофірма (директор І.А. Постернак).

У селі Лебедин працювала наступна техніка: 3 одиниці ГК «ЛНЗ» (директор Д.Кравченко) у рамках соціального партнерства громади, та 1 одиниця ФОП Плохута (по договору).

У селі Капустине вийшли на розчистку доріг від снігу 2 одиниці СПОП «Агро-Прогрес» (директор В.Колісник) у рамках соціального партнерства.

У селі Скотареве 1 одиниця П/П Запісецький, діючи згідно з договором.

У селі Кримки працювала 1 одиниця КП «Комунальник» Шполянської міської ради ОТГ.

Працює також техніка, яка розсиплює протиожеледню суміш.

Влада громади просить шполян та жителів ОТГ забрати свої автівки з узбіч доріг, щоб вони не заважали снігоочисній техніці прибирати вулиці від снігу.

Поступово влада обіцяє звільнити тротуари від снігу.