У Шполянській ОТГ підтримують ініціативи безробітних

Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспектиНа Шполянщині у листопаді Володимир Лобач отримав одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На семінарі “Від бізнес ідеї – до власної справи” пане Володимире зміг дізнатися для себе багато цікавого та нового, що допоможе йому започаткувати власну справу.

Безробітному Володимиру працівники Шполянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості надали відповідні консультації в індивідуальному режимі стосовно організації самозайнятості, запропонувавши психодіагностичне тестування для виявлення власних професійних здібностей.

Громадянин зміг зрозуміти, що зайняття підприємницькою діяльністю потребує певних професійних умінь, знань, а також вкладення грошей. Але він спробував ризикнути. Мешканець із Шполянщини для досягнення цієї мети відправився у Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти на курси цільового призначення за навчальною програмою “Створення малого бізнесу: теоретичні основи та практичні аспекти”.

Шполянин завдяки отриманим знанням зміг скласти бізнес-план на тему “Роздрібна торгівля продуктами харчування”.

Таким чином, фахівці районної філії підтримали підприємницькі ініціативи безробітного, який вже має чіткий план дій, та успішного втілення в життя власного проекту по розвитку своєї справи.