У Шполі проведено мітинг до Дня Гідності

У Шполі проведено мітинг до Дня ГідностіУ Шполі в Черкаській області 21 листопада було проведено мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи.

В України цього року відмічають вже 5-ту річницю цієї пам’ятної дати, та приурочені вони двом революціям: Помаранчевій, яка сталась у 2004 році, та Гідності – 2013 року.

В той день 21 листопада 2013 року на столичному Майдані Незалежності сталися масові протести. Українці вийшли проти влади, котра тоді панувала, та вирішила призупинити підготовку до підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

Свято було встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. Ця дата була введена, щоб покоління українців знало про події, які стали доленосними для нашої держави. Це свято вшанування мужності, патріотизму всіх тих громадян, які не побоялися відстоювати своє право на гідне життя, національних інтересів України, крокуючи в бік Європи.

В Шполянській об’єднаній громаді пройшов мітинг, у якому взяли участь представники влади міської ОТГ. Мітинг пройшов у середмісті Шполи біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. На цьому заході було вшановано пам’ять загиблих героїв-патріотів хвилиною мовчання, виконано Гімн України, до пам’ятного меморіалу покладено квіти.