До Шполянської ОТГ приєдналися нові села

До Шполянської ОТГ приєдналися нові селаНа черговій сесії Шполянської міськради вже прийнято остаточне рішення про те, що до громади приєднаються Лебедин та Капустине.

Обговорили також питання про старост вищеназваних сіл. Старостою в Капустиному став Колісник Н.В., старостою в Лебедині – Рудас О.П. Офіційно села стали частиною громади, зазначив голова міста Шпола – Сергій Кравченко. Мешканці цих сіл – стали жителями Шполянської ОТГ.

Рішення про приєднання до громади далося нелегко. Жителі довго вагалися, побоювалися того, як будуть жити в нових умовах, у складі громади. Не всі вірили в те, що життя буде кращим. Люди придивлялися до того, яким стале життя у Кримках та Скотареві, вже знаходячись у складі ОТГ.

Люди дійсно впевнилися в тому, що ніхто школи не закрив, що працюють ФАПи, сільради. Державні кошти направляються на розвиток. Гроші справедливо розподіляються згідно з кількістю мешканців в населених пунктах. Жителі з Капустина та Лебедина змогли побачити, що влада Шполянщини нікого самостійно не приєднує. Це волевиявлення жителів самих сіл.

Як зазначив голова Шполянської ОТГ: “Я розумію, що жителі громади, як сіл так і міста бажають швидких змін у населених пунктах. Повірте – я теж! Я знаю, який ще великий фронт робіт передує, адже в попередні роки здебільшого все занепадало”.