У Шполі вирішували, де буде розташовано пам’ятник воїнам АТО

У Шполі вирішували, де буде розташовано пам'ятник воїнам АТОНа позачерговій сесії Шполянської міської ради депутат ВО “Черкащани” Володимир Пасєка підняв питання про місце розташування пам’ятника воїнам АТО.

Стало відомо, що монумент установлять у Шполі на місці колишнього фонтану – біля дитячого парку. Володимир пояснив, що відколи стали проводитися роботи для розташування монументу, до нього стали поступати звернення громадян із пропозицією про перенесення місця до парку Слави. “Коли зараз всі побачили, що проводяться роботи з облаштування пам’ятника біля дитячого парку, з’явилися сумніви щодо доречності знаходження знаку скорботи біля місця розваг” – зауважили шполяни.

Про ці побажання містян Володимир Пасєка розповів на сесії, де були присутні депутати та міський голова. Ця пропозиція стала поводом для дискусії. Але остаточної крапки в цьому питанні поставлено не було. Дехто з депутатів зазначив, що це вже вирішене питання и ті, хто хотів, мав змогу висловити свою думку заздалегідь.

Серед самих шполян голоси, щодо розташування пам’ятного знаку воїнам АТО, розділилися. Дискусія була продовжена у Фейсбуці. Частина шполян вважає, що місце розташування знаку біля дитячого парку розваг, інші – за те, щоб це було у парку Слави.

Наразі робота по розташуванню монумента зупинена. На місці колишнього фонтану велика яма. Що ж відносно міської влади, то відкриття монументу анонсовано на 14 жовтня – день козацтва.