Жителів Шполи спіймали на вирубці дубів

Жителів Шполи спіймали на вирубці деревСтало відомо, що на Черкащині самовільно відбувалася вирубка дерев. Установлено, що це було зроблено жителями Шполи. Вони зрубили вісім дубів.

Правоохоронці за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

До поліції м. Шпола надійшло повідомлення, яке надіслав лісовик, що в одному із лісових урочищ Шполянського району завдяки електропилці проходить спил дерев. За викликом виїхала оперативно-слідча група.

Поліція зупинила машину, в якій знаходились підозрювані особи. Це були шполяни 30 та 44 років. В їхньому причепі було 8 колод дуба. Діаметр колод складав 43 сантиметри. При собі зловмисники не мали жодних документів, які б дозволяли їм вирубку лісу.

У них вилучили електропилку та деревину. За цим фактом Шполянське відділення поліції відкрило кримінальне провадження стосовно незаконної вирубки дубів. Чоловіки призналися, що у них були наміри використати деревину у власних цілях. Санкція ст. 246, ч. 1 передбачає покарання у вигляді штрафу від 300 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт до 6 місяців.